Перейти до вмісту

Куди піти вчитися ?

Повідомлень в темі: 592

#321 МаЛа ВрЕдНа ЖаБа

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:далеко далеко...

Відправлено 17.01.2008 – 22:16

а нашо вчитись?то фігня...хоча не дуже але..
поступай куда хош...
а мені куда?якшоя хо на архітектуру але після 9го хо піти кудись з таким нахилом...
от і парю собі голову з тим...мож шось і мні порадите?
  • 0

#322 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3581 повідомлень

Відправлено 17.01.2008 – 22:46

Перегляд дописуМаЛа ВрЕдНа ЖаБа (17.01.2008 22:16) писав:

а нашо вчитись?то фігня...хоча не дуже але..
поступай куда хош...
а мені куда?якшоя хо на архітектуру але після 9го хо піти кудись з таким нахилом...
от і парю собі голову з тим...мож шось і мні порадите?
спочатку чітко навчися висловлюватися, а тоді може хто шось і порадить
  • 0

#323 AymIn

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 253 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Трускавець =))

Відправлено 17.01.2008 – 23:06

Цитата

Любиш креслення, ні , в тебе нема такого предмету, моя порада архітектура це оцтой, бо треба креслити доф1гіща...
  • 0

#324 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 19.01.2008 – 18:14

Скажіть будь ласка,я зараз навчаюсь в Тернополі в школі,в 11 класі.Після закінчення хочу поступити або в НАціональний Шевченка або в Лінгвістичний..Ви не підскажете які екзамени там потрібіні!Минулого року дивилась,але може щось змінилось!Факультет перекладу(англ мова).І може хто там зараз вчиться може якось поділитись на рахунок екзаменів,складності,яка там взагалі сама обстановка в інституті???Буду дуже вдячна!!!!

Emika: теми об'єднано.
  • 0

#325 wanchopa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 15:10

Можуть
  • 0

#326 wanchopa

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 20.01.2008 – 15:12

Перегляд дописуAymIn (14.01.2008 14:55) писав:

От в мене скоро буде питання вибору куда йти вчитися... я хочу працювати з компютерами та інтернетом... шоб ви порадили? і шо вчити?
КПІ
  • 0

#327 SkyNET

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.01.2008 – 13:15

Та ну нах те КПІ , там половина задротів-ботанів, хіба ні ???
Пораджу НТУ - Національний Транспортний Університет
  • 0

#328 p0inter

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень
  • Місто:Україна!

Відправлено 28.01.2008 – 23:35

Тести - то фігня. Я вчусь на підготовчих курсах в КПІ, нам сказали набрати 4 бали по 12 бальній системі, тобто треба зробити десь 35 % завдань, і привезти їм сертифіката, а потім здати ще в них екзамени... Всі, хто не навчаються в школі, можуть піти в центр занятості, і там написати заяву, потім здати тести. А ше казали, шо можливо з шістірками в атестаті на бюджет приймати не будуть... Оті козлики в міністерстві освіти тільки ускладнюють дітям життя :prapor3: , більше не маю чого сказати...
  • 0

#329 Medeya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 31.01.2008 – 23:46

Перегляд дописуA.V.Satana (4.04.2007 19:52) писав:

Розповідаєте, в який вуз ви хочете поступати і чому. А ті хто навчається чи закінчив навчання, теж розповідайте всі плюси і мінуси навчання і ваших навчальних закладів.
Я з Рівного, навчаюся в НУВГП, на спеціальності "облік і аудит", на другому курсі платного відділення, встигаю нормально, староста групи, в нас завжди весело і класно, але все-таки "душа не лежить". Завжди мріяла навчатися в Києві, і вирішила спробувати: якщо вийде - закину все і поїду. Написала заяву на зовнішнє, буду помаленьку готуватися. Але навчатися хочу на бюджеті, бо сенсу нема в іншому випадку кидати все. Питання: чи можливо це? Порадьте, будь ласка, універи, в які краще подавати документи на непогану економічну спеціальність.

Emika: теми об'єднано.
  • 0

#330 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень

Відправлено 31.01.2008 – 23:56

КНЕУ, там є така спеціальність як у тебе, і вступитина бюджет не дуже складно......
  • 0

#331 Spikker

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень
  • Місто:Крижополь

Відправлено 01.02.2008 – 23:10

В цьому році планую поступати.. Але остаточно не визначився куда саме поступати... За спеціальністю я хочу бути програмером С++ може хтось- підскаже куди піти навчатись може в кого досвід є чи що... :D

Emika: теми об'єднано
  • 0

#332 the_best:)

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 03.02.2008 – 14:42

Привіт! Хтось із вас буде поступати в медичний універ в 2008 році? А саме в Івано-Франківський медичний університет ( колишня медична академія ) ? Я просто маю надію, що якщо успішно здам ЗНО , то буду саме туди поступати. Тому і хочу з деким і познайомитись, хто туди поступатиме, або вже поступив.

Emika: теми об'єднано
  • 0

#333 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 04.02.2008 – 00:33

Я також скоро поступаю. Хочу займатися рекламою, але не знаю куди краще, на маркетинг, чи в Львівську Академію мистецтв на графіку. Можливо допоможете з вибором? :kvitu: Бо я щось ніяк не оприділюся. :)
  • 0

#334 Stray_Soul

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 220 повідомлень

Відправлено 04.02.2008 – 13:15

Перегляд дописуD.O.G (4.09.2007 16:58) писав:

Одеська Національна Юридична Академія :)
+Гарні дівчата :) (і хлопці теж) :D
+4 спорт. пл. і спортивний зал :brovy:
+немає математики ,хімії :) і.т.д.і.т.п(без образ)
-рос.мова на лекціях :itshe: (але я їх все одно не слухаю :brovy: )
Юридична Академія з російською мовою?О_О
в ст.10 Конституції України чітко написано що державна мова українська,а Конституційний суд 14.12.1999 розтлумачив що в державних закладах викладачі мають спілкуватися лише на укр.мові! :)

П.С. вчусь в Київському Національному Університеті Внутрішніх Справ

Повідомлення відредагував Stray_Soul: 04.02.2008 – 13:16

• 0

#335 Гість_semtoo_*

• Гості

Відправлено 07.02.2008 – 15:47

Про університет О.О. Богомольця хтось щось чув?
  • 0

#336 ллириК

Лямурчик

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 07.02.2008 – 17:39

Перегляд дописуpinguiarium (29.11.2007 19:59) писав:

ВИ ВСІ ПОСТУПАЄТЕ ЗА ГРОШІ. МИ КОЛИСЬ ПОСТУПАЛИ ЗА ЗНАННЯ. НИОБІЖАЙТИСЯ, ДОСВІДАНІЯ.

За всіх не потрібно говорити. :)
  • 0

#337 Medeya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 14:48

Перегляд дописуclubnika (2.11.2007 21:58) писав:

Як ви думаєте - сухачі курсів доуніверситетської підготовки зможуть пройти до університетів по курсах , незалежно від результатів зовнішнього оцінювання???
Цікаве питання... в моєму університеті (НУВГП м.Рівне) навіть 2 роки назад ці курси допомогли вступити лише на платну форму навчання. Зі мною під час дня відкритих дверей вступала моя однокласниця, яка теж без проблем вступила на платний, не відвідуючи ті курси... Тут є й інша сторона медалі - ще один однокласник вступив Львівського політеху! ще й на бюджет! Підготовчі курси - це взагалі відносна річ, яка по суті своїй, напевно найбільше залежить від університету, в який ти будеш вступати - і тобі слід поцікавитися цим у студентів, які там вже навчаються. На скільки я знаю, до університетів будуть приймати відповідно до конкурсу результатів оцінювання, і мені здається, що єдине, чим тобі стануть у пригоді ці курси - це повторна підготовка до незалежного оцінювання...
  • 0

#338 Medeya

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 8 повідомлень

Відправлено 12.02.2008 – 15:31

Перегляд дописуSo sexy girls (19.01.2008 18:14) писав:

Скажіть будь ласка,я зараз навчаюсь в Тернополі в школі,в 11 класі.Після закінчення хочу поступити або в НАціональний Шевченка або в Лінгвістичний..Ви не підскажете які екзамени там потрібіні!Минулого року дивилась,але може щось змінилось!Факультет перекладу(англ мова).І може хто там зараз вчиться може якось поділитись на рахунок екзаменів,складності,яка там взагалі сама обстановка в інституті???Буду дуже вдячна!!!!
Ні в одному, ні віншому не навчаюся, але можу порадити - знайди на сайтах цих універів номери приймальних комісій на потрібні факультети або, можливо, пошукай сторінку, дають відповіді на ці запитання. Я особисто хочу вступати в КНЕУ, знайшла номер цього універу, і не тільки цього, коротше обзвонила пів Києва з питанням, які предмети здавати на зовнішньому тестуванні,а відповіді конкретної ніде не отримала, обрала на власний розсуд. Спробуй зателефонувати для початку, можливо, в тебе краще вийде, а ні - то поцікався що здавали минулого року, і не барися з написанням заяви.
  • 0

#339 Трям

шопопало

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень
  • Місто:планети КВН

Відправлено 04.03.2008 – 21:07

Я теж поступаю в цьому році!
Або в Шевченка, або в КПІ, або Могилянка. Ще не визначився, може хтось підкаже що краще і чому краще?

• 0

#340 petra

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 12.03.2008 – 23:43

Перегляд дописуЗаратустра (9.11.2007 22:26) писав:

100 відсотково підтримую ініціативу перейти повністю до незалежного тестування, оскільки таким чином буде викорінене хабарництво, по друге і самому школяру не доведеться здавати іспити двічі (випускні і вступні), а лише одні. По-третє, хочеш, не хочеш, але так школярів можна заставити освоювати навчальний план, оскільки іншого шляху вступити до ВУЗу не буде. Перевірено на собі, здава тестування, мав вчити ВСЕ, бо розумів що без знань там робити нічого. Зовсім інше, але теж дуже важливе питання рівня оцінювання знань випускника (він же абітурєнт), оскільки чесно кажучи завдання були легкі (ЯК НА МЕНЕ) в порівнянні з ВУЗівськими. Хоча це теж залежить від ВУЗу...
повір.....абітурієнти всеодно знайдуть вихід,навіть якщо не наберуть певних балів,так,можливо,зно не можливо підкупити,але хіба не можна підкупити університет?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних