Перейти до вмісту

Куди піти вчитися ?

Повідомлень в темі: 592

#261 Заратустра

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 22:26

100 відсотково підтримую ініціативу перейти повністю до незалежного тестування, оскільки таким чином буде викорінене хабарництво, по друге і самому школяру не доведеться здавати іспити двічі (випускні і вступні), а лише одні. По-третє, хочеш, не хочеш, але так школярів можна заставити освоювати навчальний план, оскільки іншого шляху вступити до ВУЗу не буде. Перевірено на собі, здава тестування, мав вчити ВСЕ, бо розумів що без знань там робити нічого. Зовсім інше, але теж дуже важливе питання рівня оцінювання знань випускника (він же абітурєнт), оскільки чесно кажучи завдання були легкі (ЯК НА МЕНЕ) в порівнянні з ВУЗівськими. Хоча це теж залежить від ВУЗу...
  • 0

#262 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Кам`янець - Подільський

Відправлено 09.11.2007 – 22:41

Це що виходить, якщо я навчаюсь у своєму місті на 1 курсі, і хочу поступити знов на 1 курс але на іншу спеціальність у Київ і в мене немає цього сертифікатцу мене не візьмуть?О_О
  • 0

#263 Заратустра

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 39 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 22:50

Перегляд дописуmIK (9.11.2007 22:41) писав:

Це що виходить, якщо я навчаюсь у своєму місті на 1 курсі, і хочу поступити знов на 1 курс але на іншу спеціальність у Київ і в мене немає цього сертифікатцу мене не візьмуть?О_О
Виходить що так... якщо хочеш знов на 1-й курс... Тож треба реєструватися, а реєстрація триває лише до Нового року...
  • 0

#264 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень

Відправлено 10.11.2007 – 09:31

Перегляд дописуЗаратустра (9.11.2007 22:50) писав:

Виходить що так... якщо хочеш знов на 1-й курс... Тож треба реєструватися, а реєстрація триває лише до Нового року...
Піпєц якИсь. І де мені реєструватися? Піти у свою стару школу і запитати там?
  • 0

#265 Дмитро

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:Мінськ / Молодєчно

Відправлено 10.11.2007 – 10:32

Перегляд дописуЗаратустра (9.11.2007 23:26) писав:

100 відсотково підтримую ініціативу перейти повністю до незалежного тестування, оскільки таким чином буде викорінене хабарництво, по друге і самому школяру не доведеться здавати іспити двічі (випускні і вступні), а лише одні. По-третє, хочеш, не хочеш, але так школярів можна заставити освоювати навчальний план, оскільки іншого шляху вступити до ВУЗу не буде. Перевірено на собі, здава тестування, мав вчити ВСЕ, бо розумів що без знань там робити нічого. Зовсім інше, але теж дуже важливе питання рівня оцінювання знань випускника (він же абітурєнт), оскільки чесно кажучи завдання були легкі (ЯК НА МЕНЕ) в порівнянні з ВУЗівськими. Хоча це теж залежить від ВУЗу...
Щось в мене є сумніви, що тестування — це добро. В Білорусі воно використовується вже кілька років, і можу сказати, що все не так, як хотілося б.
Хабарництво викорінене не буде, просто зростуть ціни… Є репетитори, які можуть дати гарантію поступлення, адже вони мають знайомих серед складальників тестів і знають, які теми треба вчити.
А ще можна домовлятися з тими, хто проводить тести — ніхто з учнів особливо не звертає уваги, чи справді було перекреслено бланки тих, хто не прийшов на тестування (а якщо їх таки перекреслюють, ніхто, взагалі-то, не може точно порахувати їх), а потім ті бланки можна віднести вчителям, щоб вони їх заповнили, і тихенько підмінити бланк того, кого треба…

Я не знаю, які завдання в Україні, але в нас вони досить складні. Все звичайно залежить від предмету, я здавав тестування з російської, англійської та історії Білорусі, і перші два мені здалися не складними. Але є тестування непомірної складності: та ж сама історія, математика, фізика. Кажуть, що історії Білорусі було питання „як звалі каня Вітаўта?“…

У нас ввід тестувань привів до того, що одинадцятикласники перестали ходити в школу, а стали ходити виключно до репетиторів. Щоб це поправити, ввели середній бал атестату як четверту оцінку (разом з трьома тестуваннями). Бо в школі вчать зовсім не тому, що треба для здачі тестування (навіщо вимова та усні теми по англійскькій, коли їх не можна провірити на тестуванні?). Часто дається так мало часу (по фізиці і по математиці дається коло 3 хвилин на завдання!), що навіть якщо ти знаєш тему, тобі це не допоможе — треба не просто знати, як розв’язувати задачу, треба вміти розв’язувати її дуже швидко.

До речі, коли на сайті Інституту контроля знань спитали, де знайти відповідь на якесь там питання (вже не пам’ятаю яке), бо її не було в підручнику, там зіслалися на „дапаможнік для падрыхтоўкі да тэсціравання“ — не на шкільний підручник…

Одним словом, я вважаю, що тестування не є найкращим виходом.
  • 0

#266 НАТАЛОЧКА

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 164 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кривий Ріг

Відправлено 10.11.2007 – 18:18

Перегляд дописуЗаратустра (9.11.2007 22:50) писав:

Сьогодні була на семінарі з приводу зовнішнього тестування...казали що реєструватись можна до 20 лютого, це в Кривбасі, але думаю, що по всій Україні теж!Один обов"язковий іспит: українська мова і література, ну і ішні на вибір один або два...залежно від потрібних, і саме це тестування зараховується як випускні іспити в школі ,і як зарахування до університету, якщо пройдете звісно...тут проблема в тому, що мало хто знає про умови тестування...як і де записатись...подивіться той сайт www.testportal.com.ua
, там повинно бути все добре розписано, і шукайте по своїм районим відділам освіти...де можна зареєструватись...трохи маю зв"язків із Дніпропетровським осередком, тож якщо щось...звертайтесь, є пару телефонів, з ким можна зв"язатись...
До речі тестування можуть проходити навіть ті, хто вже давно закінчив школу ,і навіть ті в кого є одна вища освіта...тіки тре почитати умови...щасти вам!!!
  • 0

#267 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 11.11.2007 – 15:06

Перегляд дописуДмитро (10.11.2007 03:32) писав:

просто зростуть ціни… Є репетитори, які можуть дати гарантію поступлення, адже вони мають знайомих серед складальників тестів і знають, які теми треба вчити.
Насправді не треба вибумувати велосипед. В УКраїні звикли шукати підпільних шляхів. Насправді в тих підготовчих книжках ЗНО є теми, які треба вчити. Або є така газета як "Освіта України", де також є перелік тем. Навіщо лізти в тінь, коли все є назовні???
  • 0

#268 Akse

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.11.2007 – 21:01

хотіла б дізнатись про кнеу, інститут менеджменту або міжнародних відносин при шевченко та транспортний університет. хто щось знає поділіться інформацією :brovy: :)
  • 0

#269 Альтерус

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 12:24

про інститути менеджменту та МВ при Шеві забудь, якщо ти не дитинка багатих батьків. ну, або не супергеній.

КНЕУ - теж без "підмазу" одиниці вступають, але тут вже варіанти є.

Транспортний - можна просто так вступити, але якість навчання, наскільки мені відомо... :angry12:

___

Наскільки мені відомо, нашій Могилянці буде надана автономія, і ми матимемо право проводити власні тести. То добре, бо вони важчі, ніж незалежні.

Цього року було так: якщо набираєш з тих предметів, які здавав на незалежному, більше 50% правильних відповідей, то тобі зараховується за певною шкалою переводу кількість відповідей з незалежного. Мені так пощастило - було 16/28 з історії, а стало 22/28. (історія - вся, України та всесвітня від давніх часів до новітньої). Допомогло.
  • 0

#270 Akse

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 13 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.11.2007 – 18:41

та в могилянку я не хочу :( я от зараз ходжу на курси в кпі на менеджмент. і шукаю ще якісь варіанти
  • 0

#271 Альтерус

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 54 повідомлень

Відправлено 17.11.2007 – 12:22

а про нашу Академію я й не тобі писав.

у дужках скажу, що трохи дивуюся тим, хто вступає до інститутів на "нерідні" відділення. менеджмент у КПІ, філологія в НАУ, фізика в Могилянці...
  • 0

#272 mIK

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 225 повідомлень

Відправлено 21.11.2007 – 07:30

Вчора здається був останній день реєстрації, дурдом якись... ;)
  • 0

#273 prinz

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 23:51

в нас в селі є школа,вас таких там багато :) :prapor3:
  • 0

#274 Desving

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 27.11.2007 – 18:30

Хочеш отримати вищу освіту пропоную вступити в Киево-Могилянську Академію :prapor3:

:) iks
  • 0

#275 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 27.11.2007 – 18:50

Я на ІНЯЗ хочу!!! :prapor3:
  • 0

#276 Desving

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 20 повідомлень
  • Місто:Миколаїв

Відправлено 28.11.2007 – 15:50

Перегляд дописуЮльчик (8.11.2007 22:07) писав:

щоб вступити в ПТУ не треба тих сертифікатів. Це тільки для ВНЗ
Я з тобою згоден :prapor3:
  • 0

#277 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.11.2007 – 18:56

Перегляд дописуmIK (21.11.2007 07:30) писав:

Вчора здається був останній день реєстрації, дурдом якись... B)
Реєструють до 20лютого 2008 року!!!!!!!!!!!!!!
  • 0

#278 pinguiarium

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 538 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.11.2007 – 18:59

ВИ ВСІ ПОСТУПАЄТЕ ЗА ГРОШІ. МИ КОЛИСЬ ПОСТУПАЛИ ЗА ЗНАННЯ. НИОБІЖАЙТИСЯ, ДОСВІДАНІЯ.
  • 0

#279 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 29.11.2007 – 19:10

Підскажіть будь-ласка куди можна піти на перекладача англ мови в Києві,такшо шоб більш-менш було реально поступити на державний!!!!!!!Буду дуже вдячна!
  • 0

#280 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Місто:ануда

Відправлено 29.11.2007 – 19:26

Перегляд дописуSo sexy girls (29.11.2007 19:10) писав:

Підскажіть будь-ласка куди можна піти на перекладача англ мови в Києві,такшо шоб більш-менш було реально поступити на державний!!!!!!!Буду дуже вдячна!
хе хе)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних