Перейти до вмісту

Куди піти вчитися ?

Повідомлень в темі: 592

#181 ПоzZzитивна

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 192 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто: іншої планети...

Відправлено 08.07.2007 – 21:34

Перегляд дописуresistor (16.06.2007 22:01) писав:

КНЕУ. Меню.
1. Поступлення:
-бюджет 6000у.о.
-контракт 3500-5000у.о.
2. Сесія.
-з гемором 100у.о.\екзамен
-без гемору 1000у.о. декану принульовій відвідуваності.
Ціни наведено з урахуванням ПДВ та збором до ПФ.
Ціни можуть коливатися в залежності від рівня інфляції в країні та становищі на ринку освіти.
Смачного!
а от і не правда! Вчусь на бюджеті:за вступні і за сесію не заплатила ані копійки!!! От! Ще й на степендію витягнула!!!
  • 0

#182 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.07.2007 – 22:41

Злодюжка, ой, а куди зараз не важко?
  • 0

#183 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:51

Перегляд дописуЗлодюжка (3.07.2007 08:16) писав:

на ІПСА дуууже фажко... і як на мене то ця фажкість нічим нефипрафдана..просто факультет ректора.. що зним буде при нофому ректорофі нефідомо.. а Згуофський фічно ж не буде.
Важко на ФТІ, але ця важкість виправдовує себе знаннями :brovy:
  • 0

#184 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 10:43

Українець, а чи є реальні шанси на ЛНУ? Кажуть, що там навіть якщо на платну основу, потрібно давати платного хабаря...Ти не знаєш-це так?
  • 0

#185 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 09.07.2007 – 12:17

Перегляд дописуkYula (9.07.2007 03:43) писав:

Українець, а чи є реальні шанси на ЛНУ? Кажуть, що там навіть якщо на платну основу, потрібно давати платного хабаря...Ти не знаєш-це так?
Були :brovy: Прийом документів закінчився вчора (08.07.07). У ЛНУ тепер приймають за результатами незалежного тестування, тому нічого нікому не допоможе. Мій однокласник так хотів за хабаря. Головне ЗНО нормально написати. Хабарі дають ті, хто не впевненний у своїх можливостях. І це хіба може допомогти, тоді коли ти в університеті здаєш тестування, а не ЗНО. А така можливість була цього року у всіх, хто не зі Львова, Києва чи Харкова, де незалежне було обов'язковим. А так тебе завалити не можуть (усних іспитів немає, як в КНУ ім. Т. Шевченка).
  • 0

#186 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 09.07.2007 – 12:51

Вдячна тобі за інфу! Так хоч більше надії стало, бо один знайомий доцент, який колись викладав в Чернівецькому університеті, налякав про страшний рівень хабарництва на Західній Україні.
  • 0

#187 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 24.07.2007 – 18:37

Кожен і з нас (маю наувазі людей які вчилися в школі і закінчили її :P) поступав у ВУЗ.
Ну от розкажіть, як це відбувалося, в який ВУЗ поступали, який конкурс у Вас був , чи взагалі не було :8:.

Повідомлення відредагував Shoni: 24.07.2007 – 18:38

• 0

#188 Misercord

Писар

• Користувачі
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.07.2007 – 18:57

Перегляд дописуShoni (24.07.2007 19:37) писав:

Кожен і з нас (маю наувазі людей які вчилися в школі і закінчили її :P) поступав у ВУЗ.
Ну от розкажіть, як це відбувалося, в який ВУЗ поступали, який конкурс у Вас був , чи взагалі не було :8:.
Вгадав! Не було у мене вступних випробувань. Просто подав документи. І навчатись халява. Мрія а не універ. (Правда є пару проблем: він у Польщі, приватний і платний) Ну просто пару дрібниць. Ха-ха. Тому й не було тестувань.
  • 0

#189 Лапочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Золочів

Відправлено 24.07.2007 – 22:27

Поступала у ЛКА, здивувало, що на "Облік і аудит" не треба було математику здавати, а лише мову з літературою :8: ( бухгалтеру не треба математики - це щось нове для мене). Але навіть того не здавала, бо подала лише сертифікат з незалежного тестування, за яким отримала 24 бали з 30, цього виявилось достатньо. Я вже студентка! :P
  • 0

#190 Фіфочка

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 102 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 25.07.2007 – 10:15

Вступила до Чернівецького національного університету, на філологічний факультет(спеціальність журналістика). Пройшла лише співбесіду з української літератури. :8: Можна сказати, що я вже майже студент, бо як кажуть мої знайомі: "Студентом станеш після першої сесії".
  • 0

#191 МаRі4ка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 25.07.2007 – 12:15

Читаючи як ви люди всткпали, мені здається, що пройшла три кола пекла й під кінець потрапила до чистилища(рай буде потім... :P ).
Ось моя історія... На початку 11 класу я записалася на підготовчі курси, нажаль вони були у Києві, а живу я в Кіровогораді й на навчання їхати щовихідних не мала згоди, тому здавла щомісяця ІАРки(Індивідуальні Атестаційні Роботи) - це був просто й непросто Кошмар!!!(ворогу такого не побажаєш). Так я мучилася(намагалася зробити гарний атестат, бо там була над чим працювати, й напрягала ІАРки) рік, а там навесні прийшла пора складати випускні на курсах, вони були ж й вступні. Так... не всїх Матінка-природа геніями зробила, тому мене прийняли на платне... але й з цього я просто ЩАСЛИВА, якщо вважати, що я здала англійську, українську мови та математику з географією, а економіку не здавала, а буду навчатися на 1 курсі НТУУ"КПІ" на спеціальності "Міжнародна економіка" :8:
PS:мабуть воно того варте...я на це сподіваюся...дуже сподіваюся....
  • 0

#192 L'o_Malъvina

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:киїф

Відправлено 25.07.2007 – 14:34

поступала і поступила в НаУКМА.
факультет економічих наук.спеціальність-фінанси.
конкурс був 13теро на місце.вступила на бюджет.тішуся з того вже два роки(:
  • 0

#193 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 25.07.2007 – 18:28

Поступив на юридичний факультет Львівського національного університету імені Івана Франка. Конкурс на бюджетне н-ння був 689 на 150 місць, а на платне (я платник) був конкурс 380 на 200 місць. Поступити для львів'ян можна було лише за результатами ЗНО, тому нічого не здавав, крім сертифіктів з української мови і історії. До того ще поступив на міжнародні відносини, але там вчитися не буду.
  • 0

#194 Style)r

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 329 повідомлень

Відправлено 25.07.2007 – 18:45

Перегляд дописуShoni (24.07.2007 19:37) писав:

Кожен і з нас (маю наувазі людей які вчилися в школі і закінчили її :)) поступав у ВУЗ.
Відбувалося це страшно :P Конкурс, еее, ммм, 3 людини на місце, здається. Поступав у Фізико-Технічний інститут НТТУ "КПІ" :P Найбільший конкурс на поліграфії був - 12 людей на місце :P ТАм все вдало купувалося дебілами мажорними :P

Взагалі про минулорічний конкурс можна дізнатися у книжечках, що видають в КПІ...
  • 0

#195 under21

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 159 повідомлень
  • Місто:Lemberg, Galicia

Відправлено 25.07.2007 – 18:53

Поступав я в свій бурсатет зі страшним конкурсом -- десь 4 людини на 5 місць (це я ще іделіазую :8: ). Пройшов вступні екзамени в бурсатет раніше за випускні в школі. От так
  • 0

#196 kYula

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 124 повідомлень

Відправлено 26.07.2007 – 18:48

Ух, а я вступила! Тепер Київський Університет Права буде однією моєю домівкою.
Якось й сама не вірю, що пройшла через "турбо"-конкурс: 4 особи на місце. А що саме основне - я не платила хабарів, і ніхто не просив.
Тести були дуже важкі, особливо по укр.мові (гадала, що будуть аналогічні до незалежного тестування, а ні), хоча й з права багато абітур.провалились на питаннях по Земельному кодексу.
  • 0

#197 Shoni

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 251 повідомлень
  • Місто:Жидачів, Львівська обл.

Відправлено 26.07.2007 – 19:00

А от я поступив в ТДМУ (Тернопільський Державний Медичний Університет), на стоматологічний факультет (бюджет), конкурс 62 чоловіка на 8 місць, на платне 136чоловік на 138 місць, здавав ще на лікувальний факультет, і туда поступив, але вибрав стомт бюджет :kozak: .
  • 0

#198 Монета

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень
  • Місто:Січеслав

Відправлено 26.07.2007 – 19:06

Подавала документи до двох університетів:
- Харківський національний університет ім. В.І. Карахіна на факультет української філології;
- Дніпропетровський національний університет на соціологію.
У перший просто-напросто не поїхала на вступні випробування, бо щось у моїй голові перемкнуло і мені різко почало здаватися, що надтодаун, щоб там навчатися. Залишився один варіант моєї майбутньої професії, тому я дуже переживала за результат. Подолала конкурс майже три людини на місце і тепер є студенткою. :kozak:
  • 0

#199 skydreamer

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 12 повідомлень
  • Місто:Кам*янець-Подільський

Відправлено 26.07.2007 – 19:25

поступав і поступив у КНУ ім. Т.Г.Шевченка на факультет кібернетики ! конкурс був невеликий
(3 людини на місце), як не дивно я взагалі не нервував, не знаю чому))
вступав по співбесіді, так як у мене срібна медаль та диплом з обласної олімпіади з інформатики.
напевно мої дипломи і зіграли вирішальну роль при вступі.
  • 0

#200 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 26.07.2007 – 20:05

я не скажу, що мій вступ дався мені легко..мене це все виснажило і набридло...Поступала у ЛНУ ім. Франка..на жаль, моя медаль нічим мені не зарадила, мала здавати все і вся... окрім щоденного сидіння над кіпою паперів і здавання самих іспитів, яскравим враженням для мене залишиться оформлення і здача документів, а потім, вже в кінці, подання оригіналів документів... ото тупість! багато-багато абітурієнтів-малолєток, що стоять з папочками і файликами в довгому коридорі без вікон і дверей в довжелезній черзі, щоб потім, зайшовши в кімнати, де приємна прохолода,запах кави і ,де сидять тітки і дядьки, взнають, що не вистачає якихось папірчиків чи підпису на них нотаріуса, який тільки і чекає, поки то замурдоване дитя принесе йому півсотні чи скільки там грн........ :kozak: ........ поступайте, дітки! :cry:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних