Перейти до вмісту

Куди піти вчитися ?

Повідомлень в темі: 592

#121 Emika

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 678 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 21.04.2007 – 01:44

Насамперед слід визначитись із фахом. Можливо, любов до професії прийде згодом, але в будь-якому випадку, майбутній фах не повинен викликати відрази. В майбутньому це дуже знадобиться - одна річ, коли кожен робочий день здається неймовірно довгими тортурами, і інша - коли ви із захопленням робите улюблену справу. Це дуже важливий чинник.

Тепер кілька технічних деталей.
Хто збирається вступати до КНЕУ - подавайте документи на декілька факультетів. Або, якщо "провалились", не соромтесь писати заяву про зарахування на інший факультет за наявності вільних місць. Іноді це "вигорає", за умови, коли вільні 1-2 місця, вони дістаються найнастирливішим.
Щодо Шевченка - туди справді важче вступити, ніж вилетіти звідти. Але хто вступить, не пожалкує.

А загалом абітурієнти зазвичай нехтують кількома можливостями: по-перше, можна вступити на один факультет, а згодом перевестись на інший. По-друге, у декотрих ВНЗ найкращі випускники підготовчого майже гарантовано вступають до ВНЗ. Моя однокурсниця так вступила до Шевченка. Головне дізнатись статистику за минулий рік - бо на різних факультетах відсоток "підготовників" може суттєво відрізнятися. По-третє, можна вступити на контракт, а потім перевестись на бюджет (але це не у всіх ВНЗ).
В будь-якому разі, бажаю всім, хто писатиме цими днями тестування, написати його якнайкраще! І успіху вам при вступі!
  • 0

#122 Zmi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 111 повідомлень

Відправлено 23.04.2007 – 21:59

У Шевченка вступити... Справді важко... Це просто корупція... Підфак=репетиторство=хабар... За вступ платять гроші... Всі інші навчаються на контракті. Причому після першого семестру не відраховують. Треба заплатити ще й за другий, а потім студента виключають... Це у нашій групі була така історія з контрактницею, яка ніц не хотіла робити...
КНУ - тролейбус: важко потрапити, ще важче вилізти... :lol:
  • 0

#123 ллириК

Лямурчик

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Житомир

Відправлено 25.04.2007 – 18:19

хочу спробувати в Житомирський державний технологічний університет на факультет Інформаційно Комп_ютерних технологій(ФІКТ)!
  • 0

#124 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 25.04.2007 – 18:46

зараз всі абітурієнти мають можливість поступати одночасно на декілька спеціальностей, є варіанти, при чому якщо ви будете зараховані на 1 спеціальність на державну форму, то друга може бути лише платна.....
  • 0

#125 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 25.04.2007 – 19:40

Перегляд дописуLegum (25.04.2007 19:46) писав:

зараз всі абітурієнти мають можливість поступати одночасно на декілька спеціальностей, є варіанти, при чому якщо ви будете зараховані на 1 спеціальність на державну форму, то друга може бути лише платна.....
Можна вчитися в одному ВУЗі на заочній, в другому - на денній формах. І обі бюджетні. Я цей варіант коли вступив в 3 ВУЗи розглядав, але вирішив, що не потягну...

P. S. Тепер жалкую...
  • 0

#126 МаRі4ка

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 07:31

Хочу вступити в "КПІ", навіть екзамени написала, може візьмуть. Взагалі хочу бути менеджером, тільки не знаю нащо? :D
  • 0

#127 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 15:35

Перегляд дописуМаRі4ка (8.05.2007 08:31) писав:

Хочу вступити в "КПІ", навіть екзамени написала, може візьмуть. Взагалі хочу бути менеджером, тільки не знаю нащо? :D
ФММ?
  • 0

#128 koma

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:www...

Відправлено 08.05.2007 – 17:19

..а у мене от 12-го іспити У ЛЬвівському Національному Університеті ім.Франка... на журфак :) ( факультет журналістики)
..правда вступити в ЛНУ без грошенят -- ой важкувато :D
  • 0

#129 Євген

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 18:02

це все дуже жостко: поступати хочу в Карпенка-Карого на кіно-теле оператора. а там, су*а, конкурс - дай бог кожному такий
  • 0

#130 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • 880 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 18:27

Перегляд дописуЄвген (8.05.2007 19:02) писав:

це все дуже жостко: поступати хочу в Карпенка-Карого на кіно-теле оператора. а там, су*а, конкурс - дай бог кожному такий
Поступати??? Відколи запис на навчання на контракт став називатись "поступати"??? :D Конкурс, Євген, в кожному вузі не поганий, а особливо на бюджет, хоча і на контракт тож не мало......
  • 0

#131 Євген

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 116 повідомлень

Відправлено 08.05.2007 – 19:34

Перегляд дописуDickNose(Sic) (8.05.2007 19:27) писав:

Поступати??? Відколи запис на навчання на контракт став називатись "поступати"??? :cry: Конкурс, Євген, в кожному вузі не поганий, а особливо на бюджет, хоча і на контракт тож не мало......
ото ти дебі... ти спочатку подивись, що потрібно вміти щоб потрапити туди, навіть на контракт, а вже потім кажи.
І ще! в твоїх вустах звучить слово "записатись", наче я прийду і скажу "записуйте на навчання". так от: навіть щоб туди це "записатись", треба багато чого знати і вміти. :D :) ;)
  • 0

#132 Щирий українець

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 19:35

Прошу допомоги від студентів КНЕУ. Скажіть, які там за складністю екзамени. Я вагаюсь, шо робити, йти на бюджет, чи на контракт. Дякую
  • 0

#133 sergiusz

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 14 повідомлень

Відправлено 04.06.2007 – 20:20

Цитата

Прошу допомоги від студентів КНЕУ. Скажіть, які там за складністю екзамени. Я вагаюсь, шо робити, йти на бюджет, чи на контракт. Дякую
Чи набагато відрізняється складність вступних іспитів?
До речі, на оф.сайті написано, що кнеу прийматиме результати тестування УЦОЯО як втсупні...
  • 0

#134 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 05.06.2007 – 09:44

Києво-Могилянська Академія...відділення філології... :wacko: кращої перспективи не бачу.
  • 0

#135 /Руфь

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Місто:там таких більше немає

Відправлено 05.06.2007 – 13:19

Куди піти вчитися?
скільки грошей зайвих маєте?
  • 0

#136 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 05.06.2007 – 14:53

До Львова в Політех на лінгвістику.
  • 0

#137 Вік

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 05.06.2007 – 15:17

Перегляд дописуЩирий українець (4.06.2007 20:35) писав:

Спробуй обидва варіянти. Вони в часі рознесені. Тільки на бюджет здаються екзамени поступово (1 іспит на день) з перервами, а на контракт — 3 одразу в один день. За складністю диференціяція відповідна )
  • 0

#138 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень

Відправлено 05.06.2007 – 16:06

Може не влучно, але анекдот на тему
Приїхала до Київа вчитись дівчина з Англіі(вже смішно, правда) і почала вибирати ВУЗ
Приходить до КПІ, тап сморід жахливий, туалет прямо поряд з деканатом, ну зайшла вона в деканат, порозмовляла, виходить і заходить до туалету, а там тіло бухе валяється
Дівчина подумала( нєєє, не пійду в КПІ вчитись, пійду в Універ)
Приходить вона в універ, там все чистенько, люди посміхаються, дівчина дуже рада заходить в деканат, там все чудова...ну вирішила дівчина перед тим як піти зайти в туалет...заходить а там тіло просто в кізяк вбито, настільки бухе, що словами не описати...
от дівчина і думє(нєєє, зуськи, не пійду до універу, пійду в КПІ)
тут тіло підіймає голову і каже : Правельно, не іди в універ, іди до нас - в КПІ

Так от, ідіть до нас - в КПІ :wacko:
  • 0

#139 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 05.06.2007 – 16:29

Страшено хочу вчитись на стаціонарі, та нажаль обставини не сприяють втіленню мого бажання в життя. Тому навчаюсь заочно в Хмельницькому національному університеті. Заклад непоганий, як не як національний! )
Зрозуміла дещо важливе: хабарі беруть всюди, але якщо ти хочеш вчитися і вчишся сам - можуть і бал вищий поставити.
Навчаючись в школі, мріяла поступити в Львівський на журналіста.
  • 0

#140 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 05.06.2007 – 17:08

ЛЬВІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ІМЕНІ ІВАНА ФРАНКА
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1