Перейти до вмісту

Парламент Все-таки Розпустили

Повідомлень в темі: 52

Опитування: Чи стане жити краще (49 користувачів проголосувало)

Чи стане жити краще

1. Так (20 голосів [40.82%])

Процент голосів: 40.82%

2. Ні (13 голосів [26.53%])

Процент голосів: 26.53%

3. Не знаю (16 голосів [32.65%])

Процент голосів: 32.65%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 05.04.2007 – 00:13

Перегляд дописуБодя (4.04.2007 22:25) писав:

Це політика поразки і глухого кута. Бо вся ця ВР за свєю суттю злочинна. І Ющенко на моє переконання розпустив їх таки незаконно (хоч я за, але це інше питання).

Перегляд дописуrainy (4.04.2007 22:48) писав:

Та всі вони бандити! Хто більше ,а хто менше. А нові вибори-це перш за все удар по населенню, величезні кошти викинуті на вітер, які можна було б використати на діло.
Ваші пропозиції по діяльності?
p.s. До речі, а на яких хвактах ґрунтуються ваші передбачення про зниження рейтингу памарянчєвих?
  • 0

#42 Гість_ECKO_*

• Гості

Відправлено 05.04.2007 – 11:34

ну що тут можна сказати, лише те, що нові вибори зупинять нашу країну на 10 років у розвитку (звісно з усіх сторін)! Мені здається що завжди можна знайти компроміс. Тимпаче що уряд Януковича показав себе не так вже й погано! Лише для підготовки виборів Україні потрібно до 500 млн.грн і це значною мірою відобразится на економіці і на бюджеті!!! :cool2:
  • 0

#43 Integrator

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківська обл.

Відправлено 05.04.2007 – 15:36

Перегляд дописуStuff (5.04.2007 16:24) писав:

звісно це серйозна справа перевибори, але ж треба знайти хвилинку на гумор..
І сміх і гріх...
  • 0

#44 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 05.04.2007 – 16:19

Перегляд дописуT@R@BON (4.04.2007 12:31) писав:

Яка користь з перевиборів? Всеодно ті самі прийдуть і будуть нас доїти!!!!!!! Нам потрібні нові люди молоді та енергійнь! а не пітухи з зони чи сопля з прищавою морді. Мали і матимуть вони нас всіх в одному місці, бо ми самі їм це дозволяємо!!!!!!! ;)
За соплю з прищавою мордою - розірву на шматочки! :unsure:
:P
  • 0

#45 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 05.04.2007 – 16:40

цікаво, чому в опитуванні нема варіанту "пофіг". а мені дійсно так. Мені завжди добре живеться! А зараз ці перевибори мені нерви компостують - регіонщики за вікном зі своїми попсошансонними піснями, прапорами та вигуками... але плюси звичайно є... я вперше проголосую:unsure:
  • 0

#46 pyrius

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 284 повідомлень

Відправлено 05.04.2007 – 17:19

Тому що пофіг бути не може - ти живеш у цій країні - і ця зміна тебе обов'язково торкнеться - можливо, спочатку не помітно - але згодом десь вилізе або в гарному сенсі або в поганому.

Я вважаю, що не дивлячись на "благий" намір Ющенка - не дати утворити неправомірну коаліцію, він в першу чергу пішов за Тимошенко, яка просто прагне влади і тому такий хід подій, думаю буде поганим - як в нинішньому контексті - витрачання грошей, політичні і фінансові війни, погіршення стосунків з іншими країнами, відтік інвестицій і т.п. так і в майбутньому - якщо до влади прийдуть бандиди - НЕ ВАЖЛИВО якого кольору - чи блакитні - чи БЮТ.
Але спробувати все-таки було варто - врешті-решт невідомо хто потрапить в новий уряд - адже судячи із голосів - два табори із трьох мають багато прихильників.
  • 0

#47 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень

Відправлено 05.04.2007 – 20:05

От я почув цю новину, почитав періодику.... і...і... Люди, я горжуся нашим президентом!!!!! Мені здається, що все-таки він довів, що він не слабкий політик..... ДО того ж це був не спонтанний розпуск... до нього готувались ще з 2006 року, Ющенко таки добре все продумав, стратегія правильна, головне, щоб він її не змінив.... І тада жопа Янику... :unsure:
  • 0

#48 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 05.04.2007 – 21:49

Перегляд дописуБодя (4.04.2007 14:25) писав:

Це політика поразки і глухого кута. Бо вся ця ВР за свєю суттю злочинна. І Ющенко на моє переконання розпустив їх таки незаконно (хоч я за, але це інше питання). Вони всі тусуються з партії в партію по кілька раз. Або є друзями (Шуфрич і Тимошенко, Клюєв і Луценко, Рибачук і Пінчук і т.д.). Нічого не міняється. Коли Закон порушує янукович - погано, коли Ющенко - добре. А Головатий, який просто дещо емоційно відстоює свою обгрунтовану думку - зрадник. Огидно.

Я б був обережнішим у висловлюванні про те, що вищий законодовчий орган влади України, а саме Верховна Рада України є злочинною по своїй суті. Злочинними можуть бути ті, кого ми обираємо, то ж це питання стоїть за нами.

А коли це Ющенко порушив Закон? Те, що він розпустив Раду через те, що там відбувалася загрозлива національним інтересам України відкрита "політична корупція". Не можуть у ВР депутати так просто спотворювати вибір НАРОДУ. Чому, коли за ПР проголосувало 33%, вона потроху набирала 70%. Це ще більший злочин і причина за якою можна розпустити парламент, чим ті 3 причини, які передбачені у статті 90 Конституції України.

А чому Головатий зрадив своїм виборцям???

Перегляд дописуrainy (4.04.2007 14:48) писав:

Та всі вони бандити! Хто більше ,а хто менше. А нові вибори-це перш за все удар по населенню, величезні кошти викинуті на вітер, які можна було б використати на діло. А щодо того, що Янукович і коаліція "лізуть" до влади, то, на мою думку, до влади лізе саме "вельмишановна" пані, при чому будь-якими методами. Отакі вже амбіції у жіночки.Але треба віддати їй належне, маніпулювати вона добре вміє, особливо людьми, які не мають своєї волі. І на додаток стосовно виборів-комусь буде величезний облом і тому на цьому все не закінчиться, і висловлювання стосовно того, що БЮТ набере голосів, а ПР втратить, то наукова фантастика.

Без сумніву, ці 350 мільйонів гривень можна було б вдаліше використати на ДІЛО (тільки чиє? НАРОДУ? Чи бізнес-груп коаліції?).

ПР може й не втратить. От тільки СПУ і КПУ втратить, що може стати причиною нестворення коаліції у вигляді, якому вона є зараз.

Повідомлення відредагував Українець: 05.04.2007 – 21:45

• 0

#49 Scorpion

Цезар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 338 повідомлень

Відправлено 05.04.2007 – 21:52

Цитата

А чому Головатий зрадив своїм виборцям???
Еге. Він мабуть зомбі Зображення бо поводив при виступі себе зовсім не адекватно
  • 0

#50 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 05.04.2007 – 22:18

Перегляд дописуScorpion (5.04.2007 14:52) писав:

Еге. Він мабуть зомбі Зображення бо поводив при виступі себе зовсім не адекватно

А залякані люди не можуть себе поводити адекватно.

Повідомлення відредагував Українець: 05.04.2007 – 22:19

• 0

#51 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 06.04.2007 – 00:57

ГУМОР ВИДАЛЮ ! Якщо є бажання то створюйте окрему тему в відповідному розділі
  • 0

#52 shykov

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 06.04.2007 – 01:37

А хто як вважає: Янукович заплатив Кінаху, щоб той перейшов до нього, чи Юля заплатила Кінаху, щоб той зробив вище згадане, і у Ющенка був привід розпускати парламент?
  • 0

#53 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 06.04.2007 – 09:10

Перегляд дописуMarcos (6.04.2007 01:57) писав:

ГУМОР ВИДАЛЮ ! Якщо є бажання то створюйте окрему тему в відповідному розділі
Так по темі ж фото були?