Перейти до вмісту

Парламент Все-таки Розпустили

Повідомлень в темі: 52

Опитування: Чи стане жити краще (49 користувачів проголосувало)

Чи стане жити краще

1. Так (20 голосів [40.82%])

Процент голосів: 40.82%

2. Ні (13 голосів [26.53%])

Процент голосів: 26.53%

3. Не знаю (16 голосів [32.65%])

Процент голосів: 32.65%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#21 Silver

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 189 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:fine Ternopil city

Відправлено 03.04.2007 – 11:21

цікаві результати голосування вийшли:
:cool2:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  33_33_33.jpg   9.85К   35 Кількість завантажень:

• 0

#22 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 03.04.2007 – 11:26

Перегляд дописуГетьман (3.04.2007 09:05) писав:

Нашоукраїнці не будуть ламатися, бо наберуть ~5-6% голосів...
ане, припиніть ятрити... Рейтинг Президента зріс - рейтинг партії біля Президента - теж. ПРегінони себе не виправдали - голоси втратили: у середній частині України звісно /наче Кіровоград і таке інше/. НУ наберуть до 15-17%; ПРегіони матимуть на 3-2% нижче;
Соціялісти 2% найбільше, Комуняки - 3.5-4.5%, БЮТ - збільшиться на 1-2%, я так думаю.

Перегляд дописуMarcos (3.04.2007 09:33) писав:

з чим вітати ? з черговою нестабільністю в країні ?
У нас ця нестабільність року так із 1996 - як Лазаренко поїхав - безперервно... тому не налякали.

при чому тут всі українці ? Ті українці які голосували за Регіони та Комуняк від цього мабуть точно нічого не виграли. Так що не розписуйтесь тут за всіх.
Пропоную розрізняти те, що вони вважають добром для себе, і те, що є для них добром насправді.

Довстрокові вибори, якщо вони звичайно ще будуть лише тільки початок, результат яких ще не відомий, а тут вже йде святкування повним ходом
А що тут невідомого? "Наша" більшість.
  • 0

#23 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 03.04.2007 – 11:44

Перегляд дописуzav (3.04.2007 12:26) писав:

Пропоную розрізняти те, що вони вважають добром для себе, і те, що є для них добром насправді.
Ну це є чистої води суб"єктивізм

Цитата

ане, припиніть ятрити... Рейтинг Президента зріс - рейтинг партії біля Президента - теж. ПРегінони себе не виправдали - голоси втратили: у середній частині України звісно /наче Кіровоград і таке інше/. НУ наберуть до 15-17%; ПРегіони матимуть на 3-2% нижче;
Соціялісти 2% найбільше, Комуняки - 3.5-4.5%, БЮТ - збільшиться на 1-2%, я так думаю.
Ну ви і оптиміст, я б сказв навіть оптималюга! НУ таке щастя не світить, нічим ця партія взагалі не засвітилась, тому дай Бог щоб набрала так само.
  • 0

#24 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 03.04.2007 – 11:47

Бачу, що нема для них нічого святого... Ще б на Великдень демонстрацію зробили(сарказм) Набридло...
  • 0

#25 Вік

• Користувачі
  • 1280 повідомлень
  • Місто:Київ, Україна-Русь

Відправлено 03.04.2007 – 11:52

Питання в темі смішне… Жити стане краще тоді, коли ваші руки зроблять краще для себе, а не коли хтось когось розпустить.
По темі, розпустив — то розпустив! Хоч щось зробив. Переоберемо : )
  • 0

#26 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 03.04.2007 – 14:00

НАРЕШТІ!!!!!!
  • 0

#27 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 03.04.2007 – 14:19

Перегляд дописуПомаранчева Пантерка (3.04.2007 15:00) писав:

НАРЕШТІ!!!!!!
у Пантерки мабуть точно свято
  • 0

#28 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 03.04.2007 – 14:52

Так, свято... Після звернення вчора пригала до потолка і орала "Ющенко Так!" :cool2:
сусіди мабуть подумали що я божевільна, але вони вже звикли
  • 0

#29 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 03.04.2007 – 18:44

Ситуація в Україні всім відома, але давайте ще раз проаналізуємо.

Президент зРаду розпустив, Рада не хоче розпускатися і показує плідну роботу, яка в більшості випадках характеризується прийняттям деструктивних постанов щодо дострокових виборів: заборона Уряду і Нацбанку фінансувати вибори, повернення старого складу ЦВК на чолі з Сергієм Підрахуєм. Президент натомість викидує з РНБО Голову розпущеної Верховної зРади О. Мороза, і замість нього ставить туди в.о. голови СБУ. Зібравши керівників всіх силових структур (МВС, СБУ, ГП, МО) Президент закликав їм не вмішуватися у політику і зазначив, що ситуація в країні є штатною. Те саме підтвердив в.о. голови СБУ і очільник МВС. І це тоді, коли у внутрішньому дворі Кабміну зараз перебувають приблизно 100 беркутівців. Тим часом, як Янукович погрожує також достроковими президентськими виборами, на Майдані Незалежності, а також в Маріїнському парку збираються прибічники коаліції. Юлія Тимошенко закликала прибічників опозиції не виходити на мітинги і готуватися до виборів. При чому до виборів також почали готуватися і коаліціанти - ПР почала відкривати передвиборчі штаби у регіонах. Конституційний Суд України "зарухався" і його прес-служба надала інфо про те, що КС отримав звернення від 53 нардепів щодо конституційності Указу, а також звернення Президента щодо конституційності постанов і розпоряджень Уряду про не дотримання Указу.

Що буде далі? А далі нічого не буде до того, як КС не висуне вердикт. Якщо він позитивний, тобто визнає Указ конституційним - ВР у останніх "передсмертних конвульсіях" буде змушена погодитися і підкоритися Указу. Якщо ж не дай Бог навпаки, то протистояння загостриться - ВР буде козиряти Рішенням суду, в той час як опозиція буде знову скликати Майдани. Щодо біло-блакинтого Майдану на Майдані незалежності, то я не впевнений, що він там довго не пробуде. Прибічники біло-блакитних, і мало не забув, малинових і червоних - не є такими відданими ідеї і спати на Хрещатику точно не будуть.

Але час покаже....
П.С. Україна у нас одна, за неї варто боротися, ми переможемо. - це взнак початку виборчої кампанії.

Повідомлення відредагував Українець: 03.04.2007 – 18:50

• 0

#30 KykyRyDZA

Писар

• Користувачі
  • 498 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.04.2007 – 19:56

ну раз Президент розпустив парламент, значить так треба.
А Янукович який недає виконуватись наказу президента й всяко його блокує - робить ніщо інше як порушує Конституцію України, за що повинен понести відповідальність!

П.С. Львів`яни, хто хоче безкоштовно поїхати в Київ і назад - стукайте в асю: 922-425
  • 0

#31 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень

Відправлено 03.04.2007 – 20:11

Перегляд дописуMarcos (3.04.2007 12:44) писав:

Ну ви і оптиміст, я б сказв навіть оптималюга! НУ таке щастя не світить, нічим ця партія взагалі не засвітилась, тому дай Бог щоб набрала так само.
Відзначилась тим, що була єдиною парламентською силою , яка не плєсала під дудочку Януковича.
  • 0

#32 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 03.04.2007 – 20:23

Перегляд дописуБодя (3.04.2007 13:11) писав:

Відзначилась тим, що була єдиною парламентською силою , яка не плєсала під дудочку Януковича.

Я звичайно за НУ, але вони теж прогрішилися тим, що почали за спинами вести переговори про створення коаліції з ПР, але знову ж таки:

Україна у нас одна, за неї варто боротися, ми переможемо.
  • 0

#33 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень

Відправлено 03.04.2007 – 21:42

Перегляд дописуУкраїнець (3.04.2007 21:23) писав:

Я звичайно за НУ, але вони теж прогрішилися тим, що почали за спинами вести переговори про створення коаліції з ПР, але знову ж таки:

Україна у нас одна, за неї варто боротися, ми переможемо.
Досвід показав, що краще б створили цю коаліцію. Адже ПР отримувала тоді лише поодинокі посади і основну владу мала б НУ.http://www.grani.kie...type=1&ni=11422 В такому випадку і справді може б вдалося досягти якогось єднання. Окрім цього, зберігалась чітка спадкоємність урядів. Проте Ющенко побоявся за рейтинг і врешті втратив його ще більше, погодившись на Тимошенко і Порошенка (а це був суперцинічний "плєвок" в сторону Президента, який погнав цей "тандем" 10 місяців до того).
Але фактично Нашою Україною не було зроблено ЖОДНОГО РЕАЛЬНОГО кроку на користь Януковича і ПР.
  • 0

#34 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 04.04.2007 – 00:49

Перегляд дописуБодя (3.04.2007 21:11) писав:

Ну звичайно, але в коаліцію з Регіонами намагалась піти
  • 0

#35 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 04.04.2007 – 02:00

мда......там взагалі дурдом робиться. хто шо хоче то і робить.
от наприклад прочитав шо Ківалов знову голова ЦВК :cool2:

"Новий вид рейдерства може з'явитися в Україні. Сергій Ківалов хоче провести засідання Центральної виборчої комісії. Себе він вважає головою ЦВК. Українська спецслужба цим стурбована і розцінює як загрозу конституційному ладу."
Юлія Тимошенко, лідер БЮТ: "Я не буду навіть нагадувати, як Ківалова називали під час Помаранчевої революції. Бо діти ж можуть дивитися".
Як, як) ...Сєрьога Підра... :)

давно пора розпустити їх

СЛАВА УКРАЇНІ

• 0

#36 Гість_T@R@BON_*

• Гості

Відправлено 04.04.2007 – 11:31

Яка користь з перевиборів? Всеодно ті самі прийдуть і будуть нас доїти!!!!!!! Нам потрібні нові люди молоді та енергійнь! а не пітухи з зони чи сопля з прищавою морді. Мали і матимуть вони нас всіх в одному місці, бо ми самі їм це дозволяємо!!!!!!! :cool2:
  • 0

#37 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 04.04.2007 – 19:18

Перегляд дописуT@R@BON (4.04.2007 04:31) писав:

Яка користь з перевиборів? Всеодно ті самі прийдуть і будуть нас доїти!!!!!!! Нам потрібні нові люди молоді та енергійнь! а не пітухи з зони чи сопля з прищавою морді. Мали і матимуть вони нас всіх в одному місці, бо ми самі їм це дозволяємо!!!!!!! :cool2:

А це неправда, що ті самі прийдуть. Вірніше правда, але частково. Я маю на увазі те, що наприклад у СПУ і в КПУ рейтинг впав, натомість він підвищився у БЮТ, НУ і ПР. Плюс в рейтинговому топі появилася також Народна Самооборона Луценка, що в свою чергу відроджує надію на створення Коаліції демократичних сил у майбутній Верховній Раді України 6 скликання. От така і користь з перевиборів, що в Україні поміняється влада.

А щодо того, що нам потрібні молоді й нові лиця у владі, то я згідний, але цього не станеться найближчим часом, тому що люди будуть боятися давати голос за мало відомі демократичні сили, бо вони не наберуть достатньої кількості голосів. От якщо б всі виборці БЮТ і НУ і НС проголосували б за якусь іншу одну нову демократичну партію з новими обличчями, то вона б перемогла, а так дарма використовувати свій голос не є обдуманим кроком. По-перше вони не подалають бар’єр (тому що не має масової підтримки електорату), а по-друге це відбире голоси в БЮТ і НУ (тоді справді у ВР нічого не зміниться).

Тож на дострокових виборах ти або за ПР, або за БЮТ, або за НУ і НС. Інакше твій голос буде серед партій, які не подолали бар’єр. Така-от вона вибаглива УКРАЇНСЬКА ПОЛІТИКА.

Повідомлення відредагував Українець: 04.04.2007 – 19:24

• 0

#38 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 04.04.2007 – 20:04

Перегляд дописуУкраїнець (4.04.2007 20:18) писав:

А це неправда, що ті самі прийдуть. Вірніше правда, але частково. Я маю на увазі те, що наприклад у СПУ і в КПУ рейтинг впав, натомість він підвищився у БЮТ, НУ і ПР. Плюс в рейтинговому топі появилася також Народна Самооборона Луценка, що в свою чергу відроджує надію на створення Коаліції демократичних сил у майбутній Верховній Раді України 6 скликання. От така і користь з перевиборів, що в Україні поміняється влада.

ти молодець!підтримую!оптимізм - це круто! :cool2:
  • 0

#39 Бодя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 89 повідомлень

Відправлено 04.04.2007 – 21:25

Перегляд дописуУкраїнець (4.04.2007 20:18) писав:

А щодо того, що нам потрібні молоді й нові лиця у владі, то я згідний, але цього не станеться найближчим часом, тому що люди будуть боятися давати голос за мало відомі демократичні сили, бо вони не наберуть достатньої кількості голосів. От якщо б всі виборці БЮТ і НУ і НС проголосували б за якусь іншу одну нову демократичну партію з новими обличчями, то вона б перемогла, а так дарма використовувати свій голос не є обдуманим кроком. По-перше вони не подалають бар’єр (тому що не має масової підтримки електорату), а по-друге це відбире голоси в БЮТ і НУ (тоді справді у ВР нічого не зміниться).

Тож на дострокових виборах ти або за ПР, або за БЮТ, або за НУ і НС. Інакше твій голос буде серед партій, які не подолали бар’єр. Така-от вона вибаглива УКРАЇНСЬКА ПОЛІТИКА.
Це політика поразки і глухого кута. Бо вся ця ВР за свєю суттю злочинна. І Ющенко на моє переконання розпустив їх таки незаконно (хоч я за, але це інше питання). Вони всі тусуються з партії в партію по кілька раз. Або є друзями (Шуфрич і Тимошенко, Клюєв і Луценко, Рибачук і Пінчук і т.д.). Нічого не міняється. Коли Закон порушує янукович - погано, коли Ющенко - добре. А Головатий, який просто дещо емоційно відстоює свою обгрунтовану думку - зрадник. Огидно.
  • 0

#40 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 04.04.2007 – 21:48

Та всі вони бандити! Хто більше ,а хто менше. А нові вибори-це перш за все удар по населенню, величезні кошти викинуті на вітер, які можна було б використати на діло. А щодо того, що Янукович і коаліція "лізуть" до влади, то, на мою думку, до влади лізе саме "вельмишановна" пані, при чому будь-якими методами. Отакі вже амбіції у жіночки.Але треба віддати їй належне, маніпулювати вона добре вміє, особливо людьми, які не мають своєї волі. І на додаток стосовно виборів-комусь буде величезний облом і тому на цьому все не закінчиться, і висловлювання стосовно того, що БЮТ набере голосів, а ПР втратить, то наукова фантастика.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних