Перейти до вмісту

Зрада

Повідомлень в темі: 426

#61 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 11.06.2007 – 14:50

Перегляд дописуZakohan@ (23.04.2007 22:19) писав:

Мене зрадили! Віртуально... :angry12:

це вже капець!!!!! зрада є зрада!!!!! навіть віртуально!!! якщо вже його на щось потягнуло, то вдосконалення його потягу - лише питання часу, ти хочеш чекати і бути жертвою, котру повільно нищать? сонце, я думаю тобі не варто!
  • 0

#62 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 15:18

Перегляд дописуzevezeisfine (3.06.2007 18:57) писав:

Бо зрада здійснюється шляхом спілкування з іншою людиною.
На допомогу чому й приходить інтернет.
Поздоровляю. Ми зараз сидимо і гуртом зраджуємо своїх хлопців та дівчат. ;)

Перегляд дописуzevezeisfine (3.06.2007 18:57) писав:

Уявіть собі, що ваша дружина переписується з кимсь, обмінюєтьсія фотками, фантазує в яких би позах вони б займалися сексом, або посвідчується у коханні.
Думаю, якщо _дружина_ так поводиться то й в реальному житті вона вже зрадила не раз. :angry12:

Хочу поцікавитися:
як саме дізнаються, що їх зраджують віртуально?
І що значить віртуальна зрада стосовно невіртуальних відносин??
І відколи це еротичні фантазії стали формою зради?
  • 0

#63 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 11.06.2007 – 16:06

Перегляд дописуreyneke (11.06.2007 16:18) писав:

Хочу поцікавитися:
1. як саме дізнаються, що їх зраджують віртуально?
2. І що значить віртуальна зрада стосовно невіртуальних відносин??
3. І відколи це еротичні фантазії стали формою зради?
1. Над першим питанням не хочу думати, а досвіду немає, тому нічого не писатиму.
2. А що таке віртуальне спілкування взагалі? Це заповнення порожнечі, яка виникла в реальному світі. Зраджуючи віртуально, він (чи вона) зрозуміє, що хоче більшого і відправиться на нові пошуки. Тому, на мою думку, віртуальна зрада - перший крок до зради в реалі.
3. Кожен прагне втілити фантазії в життя ;) :angry12:
  • 0

#64 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.06.2007 – 17:43

Перегляд дописуСчастливая (11.06.2007 17:06) писав:

1. Над першим питанням не хочу думати, а досвіду немає, тому нічого не писатиму.
До всіх: Може хтось з досвідом напише, все ж таки? Як дізнатися, що тебе зрадили віртуально? ;)

2. А що таке віртуальне спілкування взагалі? Це заповнення порожнечі, яка виникла в реальному світі.

По-перше, спілкування буває різним.:)
По-друге, коли ви "разом" порожнечі бути не повинно. Інакше, нащо та людина поряд тебе?

Зраджуючи віртуально, він (чи вона) зрозуміє, що хоче більшого і відправиться на нові пошуки. Тому, на мою думку, віртуальна зрада - перший крок до зради в реалі.

Нє, почекайте, не розумію, як може людина відмовитися від сталих стосунків заради чогось ефімерного.. віртуальної забавки... А якщо таке є, то стосунки не є сталими, а отже це не зрада.

І хіба це погано, коли хочеш більшого?

3. Кожен прагне втілити фантазії в життя :) :angry12:
Ну так, а чому людина, що зараз поруч не може втілити ці еротичні фантазії в життя?

Можливо причину зради треба шукати в самому зрадженому?

Повідомлення відредагував reyneke: 11.06.2007 – 17:44

• 0

#65 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 12.06.2007 – 10:48

Перегляд дописуreyneke (11.06.2007 18:43) писав:

По-друге, коли ви "разом" порожнечі бути не повинно. Інакше, нащо та людина поряд тебе?
Якщо він поряд, то і не має ніякої порожнечі. Але коли ми самі, то думаємо про все на світі, в тому числі і про справжність почутів, і може ж прийти прозріння. При чому не важливо чи на основі віртуального спілкування з кимось чи реального. І звичайно ж ми можемо і навпаки переконатись, що ця людина є саме тією ;)

Нє, почекайте, не розумію, як може людина відмовитися від сталих стосунків заради чогось ефімерного.. віртуальної забавки... А якщо таке є, то стосунки не є сталими, а отже це не зрада.
Ефемерним для людини є те, чого вона не може досягнути чи зберегти. Я вірю, що все в моїх руках, що доля може змінитись і підкоритись мені. Тому, якби я спілкуючись віртуально з кимось відчула духовну близкість в 1000 разів більшу, ніж на даний момент з коханим - задумалась би: адже віртуальний світ - це не вигадка, а частина людського життя, то чому не наблизити його максимально до себе, отримати те, що хочеться.

Ну так, а чому людина, що зараз поруч не може втілити ці еротичні фантазії в життя?
Напевно тому, що 50% наших фантазій не стосуються теперішніх коханих :) :angry12:
Коли зраджуєш ти, то звичайно треба шукати причину в зрадженому, та якщо тебе - то тільки в зраднику :) По серйозному ж: причину в першу чергу потрібно шукати в собі (чи є ти зрадник, чи зраджений), та не варто озвучувати кому-небудь її, проаналізувати, прийняти правильне рішення та спробувати щось змінити.
  • 0

#66 La Boheme

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.06.2007 – 07:58

мене вчора 2 рази підряд зрадили віртуально. :D :yes:
  • 0

#67 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 26.06.2007 – 21:26

В мене тут питання виникло стосовно зради.
Чому зазвичай вважається, що якщо жінка вибачила зраду заради збереження сім"ї - вона мудра, а якщо чоловік вибачив, то він лох?
  • 0

#68 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 27.06.2007 – 09:51

Тому що якщо зрадила дівчина то хлопець її зразу як з рогами стає. А якщо хлопець то це тільки ізза сплеску гормонів. Нічого більшого. Просто з одною (коханка) спить, з другою живе. В дівчат наоборот
  • 0

#69 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.06.2007 – 10:16

Перегляд дописуreyneke (26.06.2007 22:26) писав:

Чому зазвичай вважається, що якщо жінка вибачила зраду заради збереження сім"ї - вона мудра, а якщо чоловік вибачив, то він лох?

У нас патріархальне суспільство, чого від нього ще очікувати?
  • 0

#70 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 27.06.2007 – 14:53

Перегляд дописуMATADOR (27.06.2007 10:51) писав:

Тому що якщо зрадила дівчина то хлопець її зразу як з рогами стає. А якщо хлопець то це тільки ізза сплеску гормонів. Нічого більшого. Просто з одною (коханка) спить, з другою живе. В дівчат наоборот
Нічого собі... а в дівчат що нема гормонів, думаєш їм не хочеться... ну ти і даєш...

Перегляд допису-=VJ=- (27.06.2007 11:16) писав:

У нас патріархальне суспільство, чого від нього ще очікувати?
Патріархальне, тобто в сімї головний чоловік і родовід ведеться за лінією чоловіка... А не принижувати права жінок. Ніколи не любила нерівності між жінкою і чоловіком. ТОбі не можна так робити бо ти дівчинка... те... се...
Так само якщо хлопць мав багато дівчат то він мачо, а якщо дівчина мала багато партнерів то вона шлюшка... Я не розумію такої логіки...
  • 0

#71 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.06.2007 – 15:03

малеча (27.06.2007 15:53) писав:

Патріархальне, тобто в сімї головний чоловік і родовід ведеться за лінією чоловіка... А не принижувати права жінок. Ніколи не любила нерівності між жінкою і чоловіком. ТОбі не можна так робити бо ти дівчинка... те... се...

Патріархат - форма суспільного устрою, при якій влада в сім'ї належить чоловікові, батьку. Патріархат - суспільство, де домінують чоловіки. Патріархат характеризується, зокрема, такими ознаками як патрілінійність (походження дітей, спорідненість та спадкоємство рахується по лінії батька), патрілокальність (мешкання дружини в сім'ї або будинку чоловіка, вибір місця мешкання сім'ї чоловіком), моногамія (одношлюбність) або полігінія (багатожонство, гарем). Патріархат, як лад сімейного життя, є певна форма організації відносин панування і підпорядкування в людському колективі - сім'ї. При патріархаті домінує чоловік, жінка підпорядкована йому.

Звідси - "підпорядкованість", тобто менша кількість прав порівняно з головною стороною. І на статеві стосунки також.

Все це добро принесене нам греками іудейським християнством з його 999 дружинами Соломоновими і рабським положенням жінки - для слов"ян завжди був звичним ладом цивільний матріархат, залишки його ще досі жевріють в народі, бо важко знищити те, що було звичним тисячоліття.

Повідомлення відредагував -=VJ=-: 27.06.2007 – 15:05

• 0

#72 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 27.06.2007 – 15:48

reyneke (26.06.2007 22:26) писав:

Чому зазвичай вважається, що .................................. якщо чоловік вибачив, то він лох?
Я думаю, що так вважають ті чоловіки, які бояться показати свою слабкість в почуттях. Це засвідчує ще раз, що ми жінки сильніші, просто вдало "граємо" з чоловіками ))): підлаштовуємось під його потреби.
  • 0

#73 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 27.06.2007 – 17:00

якщо не зрадиш, не выдчуэш самого смаку любовы...а якщо вже зраджував, то може й втратити той смак.

быльше ныочго не хочу казати...

зрада зажди э, ми прсото не дуже в цьому собы зызнаэмося...

П.С.вибачте за буквку "і"
  • 0

#74 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 27.06.2007 – 17:43

збоченийФРЕШ (27.06.2007 18:00) писав:

якщо не зрадиш, не выдчуэш самого смаку любовы
зрада зажди э, ми прсото не дуже в цьому собы зызнаэмося...

Або це суцільна дурня, або я нічого не зрозумів. Може буде більш ширше пояснення?
  • 0

#75 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 27.06.2007 – 22:50

якщо не зрадиш, не відчуєш насправді як ти любиш людину...після зради все змінюється або докращого або навпаки...зрада - в певному роді перевірка почуттів...але, перевіряти краще не потрібно, взагалі ніяк.
  • 0

#76 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 09:29

збоченийФРЕШ (27.06.2007 23:50) писав:

якщо не зрадиш, не відчуєш насправді як ти любиш людину

Ні, це вже щось ненормальне.
  • 0

#77 Misercord

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 488 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 28.06.2007 – 09:40

-=VJ=- (28.06.2007 09:29) писав:

Нормальне якщо людина тебе покине.
А взагалі зради немає. Є вибір....
  • 0

#78 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 28.06.2007 – 13:05

beater (2.04.2007 17:25) писав:

Пишемо абсолютно все, що стосується зради: причини, сама зрада ( поцілунок, секс, стосунки на стороні ), почуття на стороні.
Можливо після цього все повернути?
Я не зраджував, це я точно знаю, а от мене зрадили.... 1 раз... причому підло...

Повідомлення відредагував Dimon: 28.06.2007 – 13:06

• 0

#79 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 13:36

-=VJ=- (28.06.2007 10:29) писав:

збоченийФРЕШ (27.06.2007 23:50) писав:

якщо не зрадиш, не відчуєш насправді як ти любиш людину
А я погоджуюсь із збоченим ФРЕШом. Адже ходить народом така фраза: "По справжньому починаєш цінувати, коли втратиш".
І, звичайно ж, краще берегти те, що маєш, не експерементувати і не зраджувати.
  • 0

#80 Юна_Лель

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:майжеЛьвів

Відправлено 28.06.2007 – 14:36

Я зраджувала.Так вишло і цілком по моїй провині,той другий ні при чім.Після того дуже впала самооцінка.Вважаю,що це непотрібна річ.Якісь випробовування..для чого це?Таким чином можна втратити дорогу і дійсно кохану людину..
Чи мене зраджували?Не знаю..всяке може бути
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних