Перейти до вмісту

Зрада

Повідомлень в темі: 426

#421 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 22.03.2011 – 15:46

Перегляд дописуlilija (22.03.2011 14:13) писав:

Кожна дівчина якій менше тридцяти п'яти-сорока захоче і вірності, і квітів, і подаруночків, тому тобі малолєтки не світять, тобі свять старші жінки, які все прощатимуть, та ще й доплачуватимуть за те, щоб ти не покинув :)

Років шестидесяти. :D
иииии... мені здається ти вже раз відповідала цитатою на мій пост, тебе зациклило?
  • 0

#422 lilija

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 67 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Шепетівка

Відправлено 22.03.2011 – 21:07

Перегляд дописуAntares (22.03.2011 15:46) писав:

иииии... мені здається ти вже раз відповідала цитатою на мій пост, тебе зациклило?

Мені голови подобаються :D
  • 0

#423 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.03.2011 – 08:33

Навряд чи стосунки навіть після випадкової зради залишаться такими самими. Все одно колишньої довіри уже не буде, і в моменти, коли зрадник затримуватиметься десь на роботі абощо, першим ділом проскакуватиме думка: а чи він там не з кимось іншим. Крім того, людина, що зраджує, запускає механізм зради: зраджена людина вважатиме, що відтепер теж має право на зраду, а зрадник, якого пробачили, вважатиме, що така поведінка є прийнятною і надалі.

Трудно.
  • 0

#424 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 30.03.2011 – 08:57

Перегляд дописуTwinkle (30.03.2011 08:33) писав:

Навряд чи стосунки навіть після випадкової зради залишаться такими самими. Все одно колишньої довіри уже не буде, і в моменти, коли зрадник затримуватиметься десь на роботі абощо, першим ділом проскакуватиме думка: а чи він там не з кимось іншим. Крім того, людина, що зраджує, запускає механізм зради: зраджена людина вважатиме, що відтепер теж має право на зраду, а зрадник, якого пробачили, вважатиме, що така поведінка є прийнятною і надалі.

Трудно.
Нєфік параною вмикати опісля. Параноя має бути ввімкнена завше. Але її вмикати ще слід розумно: без жодних пророкувань або пиляння мізків. Якщо людина знатиме, що про її зраду одразу знатимуть і не передбачатиме можливих результатів - тоді і тягнутиме менше.

Щодо останнього слова - грамнациствувати не буду, ось.
  • 0

#425 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 30.03.2011 – 13:00

Перегляд дописуГетьман (30.03.2011 09:57) писав:

Якщо людина знатиме, що про її зраду одразу знатимуть і не передбачатиме можливих результатів - тоді і тягнутиме менше.

Тягнути з чим?
  • 0

#426 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 30.03.2011 – 13:09

Перегляд дописуTwinkle (30.03.2011 14:00) писав:

Тягнути з чим?

очевидно малося на увазі "тягнутиме до (зради)"
  • 0

#427 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 31.03.2011 – 21:18

А коли жінка знає,що зрадив. Але мовчить,ну час від часу ниє,але сама не йде,і його не відпускає. Чи правильно робить? Як то кажуть: "завеликий подарунок коханці отак просто все віддати"?? Можливо я не права,в силу свого віку,але,я б так не змогла,відпустилаб,на мою думку це приниження...

вибачте...наболіло... ;)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних