Перейти до вмісту

Зрада

Повідомлень в темі: 426

#361 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3840 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 08.11.2010 – 16:21

це взагалі так кумедно що чоловікам подобається поговорити про зраду. наприклад, про те, що всі зраджують і це природньо. і що мовляв ви жінки не кращі. або якщо чоловік тільки з однією постійно, то не такий він і чоловік насправді, полігамність закладена природою блаблабла.
  • 0

#362 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 08.11.2010 – 17:48

А про що взагалі галас ? Про яку таку зраду ? Дівчинці сподобався хлопчик...там що? вони вже кров*ю розписались?, чи склали офіційний документ ?.
Він (чи вона) почали зустрічатись. Він (вона) зустрівся з іншою, котра, по словах дописувачки, зробила предмету її симпатії, міньєт. Така попередня історія сповіді. Себто, хлопець повів себе не так, з власного погляду дописувачки. Їй боляче, це зрозуміло. А зрада тут до чого ? Хто, кого і в чОму зрадив ? Які у дівчинки-дописувачки є гарантії, що в майбутньому, через пару років, їй не сподобається інший за котрого вона піде заміж ? Та ніяких. Ну...наприклад, по тій причині, що перший хоч і був вірним, але пиячить. Ну...і що виходить?, з погляду першого хлопця, дівчина є зрадниця ? От ти, шановна КапіТулько.О, попавши в таку ситуацію погодишся з тим, що є зрадницею ? Хлопець то...налєво не ходив...просто бухав безпробудно...і кохав тебе, "безпросвєтно". Але ж тобі, як і усім, хочеться жити по-людськи, а не скандалити все життя з алкашем. От ти і покохала іншого, вартого, на твій погляд...так що? твоє кохання є зрадою ? З яких це вареників ?
Зрада, це троха не тут починається. Це, молоді люди, тільки початок шляху на якому ви проявляєте ваші перші, інтуїтивні намагання відчути те, що може статись вже пізніше, оскільки пізніше, ви заключите союз, навіть сам факт шлюбу чи вінчання, є свого роду взаємообов*язуючою клятвою не зрадити одне одного і в радості і в печалі, потім заведете ваших дітей, і ті обов*язки закріпляться ними з неймовірною міцністю, і от коли в цій ситації хто кого підвів, оце і є зрада. А те, що у вас болить до описаних подій, є просто "влюбчівость"...розповсюджена хвороба, перші невдачі в якій, ви помилково називаєте зрадою.
  • 0

#363 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 08.11.2010 – 22:56

Перегляд дописуКапіТулько.О (6.11.2010 14:50) писав:

я зустрічаюся з хлопцем більше року...
з іншими двічі були поцілунки з іншими,двічі був орал.секс,і звичайний теж був
Отут я ніяк не можу зрозумити хто кому зробив мінет?

Перегляд дописуNatalie) (8.11.2010 17:09) писав:

Оцими словами ти мені нагадав мого співробітника, ти часом не він, гг))
ні це мій послідовник

Перегляд дописуNatalie) (8.11.2010 17:09) писав:

А по темі - дивно що хлопець взагалі зізнається в зраді, продовжуючи ходити на ліво...і знову зізнаватись.
Ти просто боїшся залишитись сама, от і терпиш.
НУ якщо це проканує то чому б і ні?
Треба бути або сильним або слабким.
  • 0

#364 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 09.11.2010 – 10:47

Перегляд дописуAntares (7.11.2010 12:12) писав:

От ви всі тут пишете гидко спати з ним після зради. Зрада то такий гріх страшний, ай яй яй. А ви в курсі що після 30 років половина чоловіків і третина жінок в шлюбі ходить "наліво". І половина їхніх жінок і чоловіків знає про це але продовжують жити далі закриваючи на це очі. І взагалі задумувалися ви всі про причини зради
чому так адже небуває диму без вогню. В одних це слабодухість, коли людина боїться сказати що не влаштовує і продовжує такі от збочені стосунки, в інших привичка, коли ти привик до людини і не хочеш її відпустити, в іншому випадку неготовність до довготривалих стосунків, несумістість в сексі і тп.

І взагалі люди ви на 100% впевнені що ВАША половинка не ходить наліво? У мене є купа випадків з мого життя коли знайлмі хлопці\дівчата казали та він\вона на таке нездатна\нездатний. ТА ніколи в житті! Я в ще не повірю! А потім були неприємно шоковані. Отак от. Останній випадок. Знайомий. Кльовий чувак. Кльова жінка. Стосунки суперові. Дитина. Тут оп і вона від нього йде до таксиста, говорячи йому що вона більш не може йому брехати і дивитися в очі. Отак от.
Обирайте половинку пильніше. :happy1:

Відповідно до того % розвалених шлюбів на основі зради чоловіка вдвічі менший від % шлюбів, розвалених на основі зради жінки.
Ну бо жінка в менш вигідному положенні: на неї лишаються діти і з допомогою від колишнього чоловіка фіг знає що буде. Тому терплять.

Висновок: якщо вам зраджує жінка, то скоріше всього шлюбу ппц. Вона вас не кохає.
Ну да, ну да, уязвілі самолюбіє.
  • 0

#365 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 09.11.2010 – 11:40

Перегляд дописуreyneke (9.11.2010 11:47) писав:

Обирайте половинку пильніше. :happy1:
Всеодно 100 відсотків нема. Найкращий спосіб мати декілька жінок, як в аравії наприклад. Тоді ризики падають =)

Перегляд дописуreyneke (9.11.2010 11:47) писав:

Ну да, ну да, уязвілі самолюбіє.
Да нє, гірка правда перевірена не на свому досвіді =)
  • 0

#366 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 09.11.2010 – 12:57

Перегляд дописуAntares (9.11.2010 11:40) писав:

Всеодно 100 відсотків нема. Найкращий спосіб мати декілька жінок, як в аравії наприклад. Тоді ризики падають =)
Да-да-да, скажіть ще, що всі зраджують. :happy1:
  • 0

#367 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 10.11.2010 – 17:40

Перегляд дописуreyneke (9.11.2010 12:57) писав:

Да-да-да, скажіть ще, що всі зраджують. :happy1:
не всі. Але багато.
  • 0

#368 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 10.11.2010 – 17:46

чим більше мужчин думає, що запліднити дофіга самок - їх природа, тим ближче вони до тих часів, коли людиномавпа лише встала на ноги.
ну і да, женщін це теж стосується.

Повідомлення відредагував WTF?: 10.11.2010 – 17:49

• 0

#369 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 10.11.2010 – 18:24

А я думаю щодня і кожен хлопець теж. І це до розумової деградації немає нічого спільного. Просто ти так пишеш того що ти цього дуже не одобрюєш і якби тобі кохана людина зрадила то ти це б дуже переживала сильно. Не виключено що в тебе після цього зявилися комплекси. Це все означає що твій реальний ранг низький із за низького рівня опірності до проблем які виникають в житті.
*(
  • 0

#370 WTF?

Генеральний писар

• Користувачі
  • 939 повідомлень

Відправлено 10.11.2010 – 18:33

Перегляд дописуAntares (10.11.2010 18:24) писав:

А я думаю щодня і кожен хлопець теж. І це до розумової деградації немає нічого спільного. Просто ти так пишеш того що ти цього дуже не одобрюєш і якби тобі кохана людина зрадила то ти це б дуже переживала сильно. Не виключено що в тебе після цього зявилися комплекси. Це все означає що твій реальний ранг низький із за низького рівня опірності до проблем які виникають в житті.
*(
ну, думай, Костя, думай. це твоє право. але ж не розписуйся за кожного хлопця.
і да, чим більше вас таких так думає, тим ближче ми всі до ранніх гомо еректусів. здається, вони там на всю катушку запліднювали женщін.
да, тоді кожна мавпоженщіна мала по кілька мавпомужчин, адже жіночок то менше було. тому кожен мужик спішив, хтілося інстинкт розмноження усмєріть.
  • 0

#371 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 11.11.2010 – 11:47

Я не розписуюся. Це сфера статистики. От вона найкраз і розписується. А я констатую FUCKти.

Перегляд дописуWTF? (10.11.2010 18:33) писав:

і да, чим більше вас таких так думає, тим ближче ми всі до ранніх гомо еректусів. здається, вони там на всю катушку запліднювали женщін.
да, тоді кожна мавпоженщіна мала по кілька мавпомужчин, адже жіночок то менше було. тому кожен мужик спішив, хтілося інстинкт розмноження усмєріть.
ну от от. Те що я доводив. Не зациклюйся на тому. В світі нема правди і чим ти оце все ближче до серця будеш приймати тим більше потім пробем буш мати.
  • 0

#372 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 11.11.2010 – 20:34

Перегляд дописуAntares (10.11.2010 17:40) писав:

не всі. Але багато.

А я думаю щодня і кожен хлопець теж.
Якось дивно співвідносяться ці два твердження. Ви уже визначіться, чи кожен, чи таки більшість.

І це до розумової деградації немає нічого спільного.
Ви просто цього не помічаєте.

Просто ти так пишеш того що ти цього дуже не одобрюєш і якби тобі кохана людина зрадила то ти це б дуже переживала сильно.
Якби у вас згоріло житло - ви б також переживали сильно. Але не беріть до серця, ставтесь до цього спокійніше.

Не виключено що в тебе після цього зявилися комплекси.
А у вас немає комплексів?

Це все означає що твій реальний ранг низький із за низького рівня опірності до проблем які виникають в житті.
А ви боїтеся дивитися людям у очі, що свідчить про ваш низький ранг, що ви пробуєте маскувати несамовитою екстравертністю.

Перегляд дописуAntares (11.11.2010 11:47) писав:

Я не розписуюся. Це сфера статистики. От вона найкраз і розписується. А я констатую FUCKти.
Будь ласка, опублікуйте посилання на ґрунтовне дослідження цього питання.

Перегляд дописуAntares (11.11.2010 11:47) писав:

ну от от. Те що я доводив. Не зациклюйся на тому. В світі нема правди і чим ти оце все ближче до серця будеш приймати тим більше потім пробем буш мати.
Маю підозру, що зациклюєтеся на цьому таки ви.
  • 0

#373 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 11.11.2010 – 22:35

Перегляд дописуAntares (9.11.2010 11:40) писав:

Всеодно 100 відсотків нема.

Перегляд дописуAntares (10.11.2010 17:40) писав:

не всі. Але багато.
Як же ж нема? Комусь таки пощастить, еге ж?
  • 0

#374 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.11.2010 – 23:00

Перегляд дописуWTF? (10.11.2010 17:46) писав:

чим більше мужчин думає, що запліднити дофіга самок - їх природа, тим ближче вони до тих часів, коли людиномавпа лише встала на ноги.
ну і да, женщін це теж стосується.
Це не думає, це підсвідомість і генетика. Природа не дура.
  • 0

#375 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 11.11.2010 – 23:07

Перегляд дописуzav (11.11.2010 23:00) писав:

Це не думає, це підсвідомість і генетика. Природа не дура.
Сумнівне твердження, проміскуїтет спостерігався лише у найпримітивніших давніх людей. Надалі люди чомусь парувались. А, нагадаю також, що проміскуїтет поширюється у цивілізацій, які от-от загнуться. Я знаю, що ви зараз кинете посилання на етіологію і накажете вивчати, але йа не вірю у твердження аргументовані на кшталт "подивіться навколо: усі чоловіки ..дують, отже це природньо". Йа схильний вважати, що до цього схиляє не природа, а навпаки неприродність обставин навколо.
  • 0

#376 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 11.11.2010 – 23:21

Перегляд дописуГетьман (11.11.2010 23:07) писав:

Сумнівне твердження, проміскуїтет спостерігався лише у найпримітивніших давніх людей. Надалі люди чомусь парувались. А, нагадаю також, що проміскуїтет поширюється у цивілізацій, які от-от загнуться. Я знаю, що ви зараз кинете посилання на етіологію і накажете вивчати, але йа не вірю у твердження аргументовані на кшталт "подивіться навколо: усі чоловіки ..дують, отже це природньо". Йа схильний вважати, що до цього схиляє не природа, а навпаки неприродність обставин навколо.
Ви не знаєте, ги.
Розповідаю: я знаю, що останнім часом частина людства схиляється від кількості до якості, але це як раз і підтверджує, що від початку то не природно. Навпаки, це є випадком, коли кількість переходить в якість в тому сенсі, що поки більшість людства не схилиться до виховання дітей замість їхнього беззмістовного народження, остаточно зміни не відбудуться.
  • 0

#377 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 12.11.2010 – 00:08

Перегляд дописуГетьман (11.11.2010 20:34) писав:

Якось дивно співвідносяться ці два твердження. Ви уже визначіться, чи кожен, чи таки більшість.

Ви просто цього не помічаєте.

Якби у вас згоріло житло - ви б також переживали сильно. Але не беріть до серця, ставтесь до цього спокійніше.

А у вас немає комплексів?

А ви боїтеся дивитися людям у очі, що свідчить про ваш низький ранг, що ви пробуєте маскувати несамовитою екстравертністю.

Будь ласка, опублікуйте посилання на ґрунтовне дослідження цього питання.

Маю підозру, що зациклюєтеся на цьому таки ви.
Ти мені нагадуєш чувака з фільму який вирізав з різних газет і журналів букви клеїв їх на листок паперу і висилав погрози))
Навчись зводити все хоча б до Times New Roman =)

Перегляд дописуreyneke (11.11.2010 22:35) писав:

Як же ж нема? Комусь таки пощастить, еге ж?
І ти собі не уявляєш як

Повідомлення відредагував Antares: 12.11.2010 – 00:09

• 0

#378 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.11.2010 – 09:49

Перегляд дописуAntares (12.11.2010 00:08) писав:

Ти мені нагадуєш чувака з фільму який вирізав з різних газет і журналів букви клеїв їх на листок паперу і висилав погрози))
Навчись зводити все хоча б до Times New Roman =)

І ти собі не уявляєш як
Я, як раз, уявляю. На відміну від тебе. :angry2:
  • 0

#379 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 12.11.2010 – 17:40

i 

Оффтоп видалила. Не хамимо!

• 0

#380 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень

Відправлено 12.11.2010 – 17:48

Ніхто нікому не хамить, то у Вас глюки від тайду. Ми ваще мирно живем.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних