Перейти до вмісту

Зрада

Повідомлень в темі: 426

#301 Liutik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 09.08.2010 – 15:20

Я завжди думала,що зможу пробачити зраду,бо сама постійно зраджувала. В принципі,фізичну зраду може б і пробачила,а от духовну - ніколи. Розкажу свою історію. Ми зустрічалися майже три роки,у нього постійно були якісь проблеми:то з житлом,то зроботою і т.ін.Я завжди допомогала,підтримувала його,завжди намагалася вносити щось нове у стосунки. І одного разу я дізналася від подружки,що він до неї залицявся (точніше брутально приставав) і що я у його житті нічого не значу,що він мене може кинути будь-коли заради неї,що він мене давно уже не любить.Мені ж він постійно розказував про свою любов!Якщо хтось може,поясніть,будь ласка,навіщо брехати у цій ситуації?Чому просто не розстатися,якщо любов пройшла?Він просто мене використовував?
  • 0

#302 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 09.08.2010 – 15:26

Перегляд дописуLiutik (9.08.2010 16:20) писав:

Я завжди думала,що зможу пробачити зраду,бо сама постійно зраджувала. В принципі,фізичну зраду може б і пробачила,а от духовну - ніколи. Розкажу свою історію. Ми зустрічалися майже три роки,у нього постійно були якісь проблеми:то з житлом,то зроботою і т.ін.Я завжди допомогала,підтримувала його,завжди намагалася вносити щось нове у стосунки. І одного разу я дізналася від подружки,що він до неї залицявся (точніше брутально приставав) і що я у його житті нічого не значу,що він мене може кинути будь-коли заради неї,що він мене давно уже не любить.Мені ж він постійно розказував про свою любов!Якщо хтось може,поясніть,будь ласка,навіщо брехати у цій ситуації?Чому просто не розстатися,якщо любов пройшла?Він просто мене використовував?
заслужила!
зустрічатися три роки- омг, як несерйозно.
  • 0

#303 Zuzik

наглий, самоувєрєнний хам!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1126 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 09.08.2010 – 15:27

цікаво, а яким чином робилася диференціація між духовною і фізичною зрадою?
  • 0

#304 Liutik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 15:31

Я зраджувала,коли відчувала свою непотрібність йому і це було в останні 5 місяців (я уже бачила,що ставлення його домене змінилося).думала,що так буде легше розстатися з ним.
  • 0

#305 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 15:33

Перегляд дописуLiutik (9.08.2010 16:31) писав:

Я зраджувала,коли відчувала свою непотрібність йому і це було в останні 5 місяців (я уже бачила,що ставлення його домене змінилося).думала,що так буде легше розстатися з ним.
гм... а може він вже 2 роки відчував свою непотрібність... ну чисто з духовної сторони?
  • 0

#306 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 09.08.2010 – 15:33

Перегляд дописуSensssorika (9.08.2010 16:26) писав:

зустрічатися три роки- омг, як несерйозно.
в мене вже 2,5 роки)
  • 0

#307 Liutik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 15:38

Перегляд дописуZuzik (9.08.2010 16:33) писав:

гм... а може він вже 2 роки відчував свою непотрібність... ну чисто з духовної сторони?
Не знаю,мені здається,що я уважно до нього ставилася,він же у свою чергу міг піти гуляти з друзями,коли ми домовилися зустрітися (і я прочекала його годину), коли я щось розказувала своє він навіть не слухав. Взагалі то,мабуть,це були дурацькі і не правильні стосунки , які треба було закінчити після 5 місяців.
  • 0

#308 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 15:40

Перегляд дописуLiutik (9.08.2010 16:38) писав:

Не знаю,мені здається,що я уважно до нього ставилася,він же у свою чергу міг піти гуляти з друзями,коли ми домовилися зустрітися (і я прочекала його годину), коли я щось розказувала своє він навіть не слухав. Взагалі то,мабуть,це були дурацькі і не правильні стосунки , які треба було закінчити після 5 місяців.
нормальні стосунки... практично сімейні... а подружка могла і наговорювати... заздирла, наприклад... або домагалася а він не піддався
  • 0

#309 Liutik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 15:50

Перегляд дописуZuzik (9.08.2010 16:40) писав:

нормальні стосунки... практично сімейні... а подружка могла і наговорювати... заздирла, наприклад... або домагалася а він не піддався
Та ні,це точно,я бачила смс від нього і вона розказувала що він говорив, і я пізнала його стандартні фрази. А ще вона їздила до нього на квартиру,типу просто погуляти (з ним ще живе спільний наш друг), де він і пристава до неї. І ще питання,як ставитися у цій ситуації до подружки,яка поїхала гуляти до мого хлопця, ну вони тіпа теж дружать (нічого не сказавши мені)?
  • 0

#310 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 09.08.2010 – 15:53

Перегляд дописуLiutik (9.08.2010 16:50) писав:

А ще вона їздила до нього на квартиру
от курва..
  • 0

#311 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 15:53

Перегляд дописуLiutik (9.08.2010 16:50) писав:

Та ні,це точно,я бачила смс від нього і вона розказувала що він говорив, і я пізнала його стандартні фрази. А ще вона їздила до нього на квартиру,типу просто погуляти (з ним ще живе спільний наш друг), де він і пристава до неї. І ще питання,як ставитися у цій ситуації до подружки,яка поїхала гуляти до мого хлопця, ну вони тіпа теж дружать (нічого не сказавши мені)?
що значить як ставитися? видерти патла і набити морду... це вона його збила з толку... а смс і підробити можна...
з.і. стандартні фрази вони у всіх однакові... в силу обмеженості романтичних фантазій чоловічої статі... "жалкие, ограниченные личности" (с)
  • 0

#312 Liutik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 16:11

Перегляд дописуZuzik (9.08.2010 16:53) писав:

що значить як ставитися? видерти патла і набити морду... це вона його збила з толку... а смс і підробити можна...
з.і. стандартні фрази вони у всіх однакові... в силу обмеженості романтичних фантазій чоловічої статі... "жалкие, ограниченные личности" (с)
Та ну,якби справді кохав,ніхто б його з толку не збив. Щодо подружки,вона слізно вибачалася,падала на коліна,цілувала руки,казала,що не піддалася на його залицяння. Про все я дізналася учора увечері,йому нічого не сказала,домовилася зустрітися сьогодні,хочу йому розказати про свої відчуття,хочу подивитися як він буде дивитися в очі. А потім відкоркувати пляшку шампанського і подякувати, що він нарешті допоміг мені закінчити ці стосунки. Мабуть, я його ніколи й не любила дуже,просто прив"язуюся дуже до людей. В даній ситуації я в шоці,що він обрав саме мою подружку, хай би приставав до всіх дівчат на світі,але не до неї! Як вам такий план?
  • 0

#313 Zuzik

• Користувачі
  • 1126 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 16:15

Перегляд дописуLiutik (9.08.2010 17:11) писав:

Та ну,якби справді кохав,ніхто б його з толку не збив. Щодо подружки,вона слізно вибачалася,падала на коліна,цілувала руки,казала,що не піддалася на його залицяння. Про все я дізналася учора увечері,йому нічого не сказала,домовилася зустрітися сьогодні,хочу йому розказати про свої відчуття,хочу подивитися як він буде дивитися в очі. А потім відкоркувати пляшку шампанського і подякувати, що він нарешті допоміг мені закінчити ці стосунки. Мабуть, я його ніколи й не любила дуже,просто прив"язуюся дуже до людей. В даній ситуації я в шоці,що він обрав саме мою подружку, хай би приставав до всіх дівчат на світі,але не до неї! Як вам такий план?
ну звичайно ж... подружка цілувала руки і клялася... але заклала хлопа лише вчера... а не тоді коли він ніби то брутально її домагався (доречі синці продемонструвала?)
а так - класний план... зробити як сама си хтіла і ще й його звинуватити... головне не забути ще з нього ту флєшку збити :brovy: Це буде дійсно правильно! <_<
  • 0

#314 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 16:17

Перегляд дописуLiutik (9.08.2010 17:11) писав:

Насправді ти його любила, а три роки - це стандартний термін існування стосунків, коли є кохання, але ви не є половинками одне одного. Цей період потрібно пройти, а потім шукати власну половинку. Щасти тобі в цьому, це дуже важливо.
  • 0

#315 Liutik

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 7 повідомлень

Відправлено 09.08.2010 – 16:25

Перегляд дописуОнук Велеса (9.08.2010 17:17) писав:

Насправді ти його любила, а три роки - це стандартний термін існування стосунків, коли є кохання, але ви не є половинками одне одного. Цей період потрібно пройти, а потім шукати власну половинку. Щасти тобі в цьому, це дуже важливо.
Дякую <_< буду старатися.
  • 0

#316 ШАХІСТ

ГЕНЕРАЛІСІМУС

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 974 повідомлень
  • Місто:ДОНБАСЬКИЙ КРАЙ

Відправлено 09.08.2010 – 23:35

Люби стовб-він не зраджує!
невже ти не хочеш усвідомити втрату що питаєш нас? Ви не варті його,далі самі знаєте що робити-шукати кращого.
  • 0

#317 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 10.08.2010 – 22:00

Перегляд дописуШАХІСТ (10.08.2010 00:35) писав:

Люби стовб-він не зраджує!
невже ти не хочеш усвідомити втрату що питаєш нас? Ви не варті його,далі самі знаєте що робити-шукати кращого.
а може все ж таки краще взяти монтіровку і "привіт америко!!" ?? <_<
  • 0

#318 посміховисько

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 106 повідомлень

Відправлено 28.08.2010 – 17:16

Так це ж класно, а то так совіфсть зраджувати не дозволяє!
  • 0

#319 fairy

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 00:04

Вчора дізналася, що хлопець, з яким я спілкувалася майже два роки, але це не була просто дружба, завжди було щось більше, весь цей час спав з дівчиною, з якою зустрічався до того, як зустрів мене. Я знала, що вони підтримували зв’язок ще деякий час після розриву, але я ж не думала, що цей зв’язок виявиться саме таким. Про це він мені сам розповів, типу: "у мене була наче залежність, я не міг вийти з того замкнутого кола і т.п., але тепер все по-іншому, я хочу бути з тобою". Виходить, що майже 2 р. я жила в повному обмані, хоча він стверджує, що був зі мною щирим. Тепер він хоче серйозних стосунків зі мною, і в принципі себе винним ні в чому не вважає. Він, напевно, не вважає це зрадою...
  • 0

#320 a1a1a1a

Частий гість

• Заблоковані
  • PipPipPip
  • 36 повідомлень

Відправлено 21.09.2010 – 00:32

Перегляд дописуfairy (21.09.2010 01:04) писав:

Вчора дізналася, що хлопець, з яким я спілкувалася майже два роки, але це не була просто дружба, завжди було щось більше, весь цей час спав з дівчиною, з якою зустрічався до того, як зустрів мене. Я знала, що вони підтримували зв’язок ще деякий час після розриву, але я ж не думала, що цей зв’язок виявиться саме таким. Про це він мені сам розповів, типу: "у мене була наче залежність, я не міг вийти з того замкнутого кола і т.п., але тепер все по-іншому, я хочу бути з тобою". Виходить, що майже 2 р. я жила в повному обмані, хоча він стверджує, що був зі мною щирим. Тепер він хоче серйозних стосунків зі мною, і в принципі себе винним ні в чому не вважає. Він, напевно, не вважає це зрадою...
Ну а хлопець хоч сімпотічний? :happy1:
Нє, звичайно він гад, сагласєн. Він явно розпаралелив не там де нада.))) А може він не знав шо з вами - "шось більше". Ну знаєте, буває ж таке, друг протилежної статі. Ви думали про одне, а він про інше. Тоді інша ситуація. Якщо ж і він знав про непростодружбу, то звичайно - зрада. А взагалі, не зважайте, я не розбираюсь в таких справах, для мене це все бєбєбє :cool2: просто робити нічого.)))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних