Перейти до вмісту

Зрада

Повідомлень в темі: 426

#281 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 543 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Львів

Відправлено 06.03.2009 – 11:38

Зрада коханої людини для мене - це втрата його назавжди. Не буде більше в моєму житті цієї людини! Так! Боляче, слізно... Але не буде. Зраду не можна пробачити.
  • 0

#282 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 06.03.2009 – 11:45

Завжди вважала, що не переживу чоловікової зради... Не обнюхувала, не читала СМС, не мала в чому запідозрити... Але потім сталась одна ситуація і.. я зрозуміла, що я б легше пережила фізичну зраду... Бо моральна, емоційна, духовна (називайте як хочете) набагато сильніша і болючіша... І я сама для себе подумала: Краще б зрадив...
Один знайомий сказав мені, що переспати з кимсь на стороні раз чи два - то не зрада. Зрада, коли ти приділяєш коханцю(коханці) більше уваги, ніж своїй сім"ї, даруєш подарунки, уникаєш домашніх обов"язків, ховаючись там, де нема проблем...
  • 0

#283 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 12:27

Перегляд дописуВакуОлька (6.03.2009 11:45) писав:

Завжди вважала, що не переживу чоловікової зради... Не обнюхувала, не читала СМС, не мала в чому запідозрити... Але потім сталась одна ситуація і.. я зрозуміла, що я б легше пережила фізичну зраду... Бо моральна, емоційна, духовна (називайте як хочете) набагато сильніша і болючіша... І я сама для себе подумала: Краще б зрадив...
Один знайомий сказав мені, що переспати з кимсь на стороні раз чи два - то не зрада. Зрада, коли ти приділяєш коханцю(коханці) більше уваги, ніж своїй сім"ї, даруєш подарунки, уникаєш домашніх обов"язків, ховаючись там, де нема проблем...
Шкода мені таких людей, які це пережили! Нікому цього не побажаю!
  • 0

#284 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.03.2009 – 16:03

Треба вміти пробачати і вміти просити пробачення.
  • 0

#285 Woman

Генеральний писар

• Користувачі
  • 543 повідомлень

Відправлено 06.03.2009 – 16:10

Перегляд дописуSensssorika (6.03.2009 16:03) писав:

Треба вміти пробачати і вміти просити пробачення.
А ти пробачиш своєму коханому, коли застанеш його в ліжку з іншою? Зрозумієш це? Скажеш "Коханий, продовжуй далі. Треба нові враження здобувати. І як? Краще ніж зі мною?"?. Не впевнена. А в іншому випадку, не думаю, що твій коханий пробачив би тобі зраду і прийняв твоє пробачення.
  • 0

#286 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 06.03.2009 – 16:28

Перегляд дописуМалюсінька (6.03.2009 16:10) писав:

А ти пробачиш своєму коханому, коли застанеш його в ліжку з іншою? Зрозумієш це? Скажеш "Коханий, продовжуй далі. Треба нові враження здобувати. І як? Краще ніж зі мною?"?. Не впевнена. А в іншому випадку, не думаю, що твій коханий пробачив би тобі зраду і прийняв твоє пробачення.
Я пробачила КОХАНІЙ людині зраду. Я пробачила навіть те,шо та дічина від нього залетіла і вимагала одруження. Я ПРОБАЧИЛА.
З власних егоїстичних принципів я не зраджую людині,з якою у мене стосунки. Раніше та кохана людина можливо і не пробачила б мені фізичну зраду. Але зараз, "спустя" великий проміжок часу, ця людина мені пробачить ВСЕ.
  • 0

#287 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 21.03.2009 – 22:01

Перегляд дописуSensssorika (6.03.2009 16:28) писав:

Я пробачила КОХАНІЙ людині зраду. Я пробачила навіть те,шо та дічина від нього залетіла і вимагала одруження. Я ПРОБАЧИЛА.
А дівчини не було шкода?

Цитата

З власних егоїстичних принципів я не зраджую людині,з якою у мене стосунки. Раніше та кохана людина можливо і не пробачила б мені фізичну зраду. Але зараз, "спустя" великий проміжок часу, ця людина мені пробачить ВСЕ.
Тобто якщо він готовий пробачити значить допускає можливість зради. Типу: кохана всяке буває, всі ми люди. Ти на "лєво" і я можу.
  • 0

#288 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 22.03.2009 – 03:49

Перегляд дописуSensssorika (6.03.2009 16:28) писав:

Це вже Санта Барбара якась. Що з дитиною?
  • 0

#289 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.03.2009 – 18:15

Перегляд допису†Angel† (21.03.2009 22:01) писав:

А дівчини не було шкода?
З якої радості мен жаліти абсолютно сторонню мені людину? Тим більше враховуючи "талант бабніка" мого колишнього хлопця,то я знаю яка то біла дівчина. я ТАКИХ не жалію.

Перегляд допису†Angel† (21.03.2009 22:01) писав:

Тобто якщо він готовий пробачити значить допускає можливість зради. Типу: кохана всяке буває, всі ми люди. Ти на "лєво" і я можу.
Він мене кинув. "натваріл дєлов" і зник з мого життя. Причому зробив це таким підлим способом,що навіть я з усією моєю лояльністю злилася на нього. Пройшов рік. першого березня цього року він дзвонить мені і каже ,що кохає,що був придурком, що жодна дівчина не здатна відчувати так як я ...бла-бла-бла... захотів повернути все назад. Я ніколи не влаштовую сцен. Пояснила йому,як вчительв школі дітям матеріал пояснює,що цього не може бути і так як раніше не буде ніколи,бо я вже інша. Хоча,зізнаюся, на якусь секунду мені стало боляче від своїх же слів. Зауважила я і про зраду. Я ніоли не зраджую фізично людині,з якою в мене "стосунки". раніше він мені не вірив,казав,що це неможливо, що якшо раз зрадиш,то зрадиш і вдруге. тепер ці слова казала йому я. Клявся,що ніколи цього не повториться, мене на руках носитиме( я ,кста, вища за нього зростом) , "пилінки" сдуватиме і пробачатиме ВСЕ. Я дівчина. Звідки я можу знати,що в ваших чоловічих головк..головАх робиться? ))

Перегляд дописуБілий Дракон (22.03.2009 03:49) писав:

Це вже Санта Барбара якась. Що з дитиною?
та дівчина йому збрехала. а залетіла вона від іншого. Є такий ти дівчат,які не слідкують за своїм здоров"ям і.. догралася.
  • 0

#290 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 23.03.2009 – 22:09

Перегляд дописуSensssorika (22.03.2009 18:15) писав:

...Пройшов рік. першого березня цього року він дзвонить мені і каже ,що кохає,що був придурком, що жодна дівчина не здатна відчувати так як я...
І щоб перевірити це йому треба було цілий рік? Ндаа...
Якби до мене з таким звернулася дівчина я б її відправив в далекі краї)
  • 0

#291 Яскрава

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 00:05

А у мене принцип. Ніколи не пробачати зраду. Як фізичну так і моральну.
  • 0

#292 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 00:31

Не зраджую
  • 0

#293 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 05.04.2009 – 00:46

Перегляд дописуNomad (5.04.2009 01:31) писав:

Не зраджую

нима з ким чи кому?
  • 0

#294 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 00:48

Перегляд дописуSergiy_K (5.04.2009 01:46) писав:

нима з ким чи кому?

Не думав шо ти запишешся в мої психіатри, ги
Атвєт- патаму что люблю, вот і всьо
  • 0

#295 ягідка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 05.04.2009 – 07:51

чемно піти і повиривати коси!!!!!!!!!!!!!!!! ;)
  • 0

#296 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.04.2009 – 07:55

Перегляд допису†Angel† (21.02.2009 00:43) писав:

А хто задумувався над причинами зради? Що цьому передує?

Розірвання психологічних стосунків.
Зрада моральна завжди відбувається набагато раніше за зраду фізичну.
  • 0

#297 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень

Відправлено 06.04.2009 – 00:13

Перегляд дописуягідка (5.04.2009 08:51) писав:

чемно піти і повиривати коси!!!!!!!!!!!!!!!! :happy1:

ну тут шукати причину треба в собі а не в "зрадниці" вона ж не винна що чоловік(в цьому випадку) знайшов щось в ній таке чого незнайшов або загубив в вас.
  • 0

#298 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • 1153 повідомлень
  • Місто:м. Київ

Відправлено 07.04.2009 – 08:42

Флуд видалено
  • 0

#299 Ganichka-Dykanichka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:калуш-франик

Відправлено 07.04.2009 – 16:37

розкажу вам свою історію. можливо дехто вирішить що це дурість....
так от....ще з самого початку наші стосунка почались з такої собі зради... коли ми почали зустрічатися в нього ще була дівчина,я пр це дізналась аж через тижнь після початку стосунків,коли та повернулась з моря... через 2 тижні наших стосунків він поїхав в іншу область на роботу.....я чекала...пройшло 2 місяці він приїхав аж на 3 дні і знов поїхав....я продовжувала чекати....ще через 2 місяці він приїхав на 2 дні,спеціально на моє день народження...влаштвав мені просто дивовижне свято...знов поїха...я продовжувала чекати....загалом так тривало пів року....приїжав вінмаксимум на 4 дні і знову їхав,а я все чекала...перед його поверненням додому я дізналась,що коли він приїжав на моє день народження,після святкуваннь він переспав з нашоюспільною знайомого,а коли приїжав в перше то ввечері зайшов в гості до своєї колишньої і вийшов звідти аж в по обіді наступного дня....я мовчала.....вдала що нічого незнаю....а мовчала через те що кохала,ну в всякому випадку це я тоді так думала.я йому пробачила. ввесь цей час він дорікав мені "моїми" зрадами яких насправді не було.одного разу я не витримала і сказала все що знаю і думаю про це.він почав виправдовуватись...я знову ж таки пробачила...наші стосунки продовжувались півтора роки...ввесь цей час я безліч раз бачила як він гуляє з іншими,лапав їх.він ввесь час говорив що це його друзі дитинства... я все це пробачала...я поїхала вчитись,бачились ми тільки на вихідних....при кожній нашій застрічі він розказував мені безліч історій про мої "романи"...я не звертала уваги....
одного прекрасного дня я зрозуміла що він сидить в мене на шиї...вирішила закінчити ці стосунки,але не встигла....він це зробив першим...після того ше я ще довго розгрібала те лайно яке він на мене насипав.....
питання!!!! і заради чого було прощати??? щоб з тебе зробили потім дуру???? пробачиш раз і він ще раз таке зробить...... сама я не зраджую....ні фізично ні морально...і з того часу нікому зради не пробачу....навіть самої мінімальної
  • 0

#300 Past

Генеральний писар

• Користувачі
  • 650 повідомлень
  • Стать:Не скажу

Відправлено 30.05.2009 – 14:49

Перегляд дописуGanichka-Dykanichka (7.04.2009 16:37) писав:

питання!!!! і заради чого було прощати??? щоб з тебе зробили потім дуру???? пробачиш раз і він ще раз таке зробить...... сама я не зраджую....ні фізично ні морально...і з того часу нікому зради не пробачу....навіть самої мінімальної
прощати потрібно... але не продовжувати стосунки, коли знаєш, що тобі зраджують... треба людині дати час щоб вона усвідомила, що зробила і як хоче шоб було далі...
а коли та людина відразу погоджується на те, щоб бути разом після того всього лайна, то це лишень свідчить про те, що в першу чергу він зрадив сам собі, опустився до рівня примітивної домашньої тваринки, що періодично тікає з дому коли приспічить, а відповідно любити не спроможний... а тобі ж потрібна любов? :happytwo:

Повідомлення відредагував FeMINIsto4ka: 30.05.2009 – 14:50

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних