Перейти до вмісту

Зрада

Повідомлень в темі: 426

#241 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3760 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 11.01.2009 – 12:39

Зрада - якщо кохана переспить з кимось іншим. Флірт (тобто залицяння до іншого жартома) не вважаю зрадою. Сам деколи практикую легкий флірт, це привносить в компанію більше інтриги та сміху. Та дехто сприймає всерйоз...недавно чуть рожу друг не набив.
  • 0

#242 Twinkle

Старійшина

• Користувачі
  • 1625 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 11.01.2009 – 13:09

Ох... Думаю, що у багатьох людей теоретично принципи такі, що зраду не можна прощати і т.д. Але справа в тому, що ніколи не знаєш, як вчиниш, доки безпосередньо не опинишся в такій ситуації. Думаю, все залежить від обставин, і пробачити можна. Хоча... Тоді існує ризик, що в іншої людини з'явиться звичка зраджувати...
  • 0

#243 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 14:40

...ви всі зраджуєте. Люди огидні. Ви пишете кілометри тексту про кохання, а самі насправді не знаєте, що це. Знаходите вірну людину і вам стає нудно.
Ви просто зраджуєте. Бо ви любите біль. Всі...до єдиого і єдиної.
  • 0

#244 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 11.01.2009 – 15:44

Перегляд дописуMiguel (11.01.2009 12:08) писав:

Одна моя колишня дівчина - людина якій я дужк довіряв, більше аніж це варто було робити, мені зрадила. На моє запитання - Чому? - вона відповіла "незнаю". Після цього вона стверджувала що вскрівно мене любить, і хоче бути зі мною. Зрада була свідомою і чітко спланованою.
Цілком ймовірно,що вона справді любить ТЕБЕ.

Дуже важко вбивати в собі почуття, я не можу пробачити, то той хто зрадив раз - зраджуватиме знов.
Всього-навсього банальний стереотип.

для зради не було ніякої підстави, я ж її не зраджував, я давав всьо що вона хотіла, не шкодував ані часу, ані почуттів, ані грошей. Я до сих пір не розумію, нашо вона то зробила?
Ти починаєш шукати причину всіляко при цьому виправдовуючи себе і засуджуючи її. Вона ж тобі ясно сказала,що не знає навіщо вона це зробила. таке саме можна почути і від чоловіків:
- Навіщо ти своїй дружині зраджуєш? Не любиш її? То розведись.
- Я ніколи не розведусь з нею,я ж її кохаю!
Логіка,блін...(((
Я прекрасно розумію як тобі боляче,сама була на твоєму місці. Тільки ще гіршому. Мій хлопець жив у іншому місті,навіть області,переспав з кимось по п"яні,а потім та дівчина сказала ,що завагітніла. Батьки тієї дівчини вимагали одруження. А я як ідіотка ...почувала себе..знаєш,я жаліла не себе,а ЙОГО. Я ж знала,шо він справді кохає мене,я пробачила.бо і я його любила. Я хотіла щоб це я йому дітей народила,а не хтось інший. Я навіть запропонувала щоб та дівчина народила,нехай не вбивала б його дитину, Я(!) б її виховала,дитина ж не винна.Не судилося(( Але зла я через це не тримаю. Просто думаю,що пробачити можна завжди.

А взагалі,оці всі закиди типу "Я ніколи-ніколи не зраджу йому/їй" як на мене "голословниє". Проживіть у шлюбі років з 30,і якщо справді не зраджували...найс)
  • 0

#245 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 15:48

Перегляд дописуNature (11.01.2009 14:40) писав:

...ви всі зраджуєте. Люди огидні. Ви пишете кілометри тексту про кохання, а самі насправді не знаєте, що це. Знаходите вірну людину і вам стає нудно.
Ви просто зраджуєте. Бо ви любите біль. Всі...до єдиого і єдиної.
так-так, а ще всі люди брешуть (с)
ну, таке життя - хто комусь завжди робить боляче
  • 0

#246 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 17:33

Перегляд допису_saljama_ (11.01.2009 15:48) писав:

так-так, а ще всі люди брешуть (с)
ну, таке життя - хто комусь завжди робить боляче

Це ви собі його таким створюєте. Воно не такє. Просто вам це подобається
  • 0

#247 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 17:41

Перегляд дописуNature (11.01.2009 17:33) писав:

Це ви собі його таким створюєте. Воно не такє. Просто вам це подобається
а ти вища істота? нікому не робиш боляче?
що, тебе зрадили, то ти вирішила весь світ звинуватити у смертних гріхах? коли не складаються стосунки - винні завжди 2.
  • 0

#248 SCREAMO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 44 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 17:49

Перегляд допису_saljama_ (11.01.2009 17:41) писав:

а ти вища істота? нікому не робиш боляче?
що, тебе зрадили, то ти вирішила весь світ звинуватити у смертних гріхах? коли не складаються стосунки - винні завжди 2.

якщо щось не складається, то виний тільки ти!!! ніхто інший...тільки ТИ!!! ЗАпам"ятай...
  • 0

#249 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 11.01.2009 – 17:54

зрада з Іуди почалася, тож дуже егоїстично робити себе ценром Всесвіту під час переживання такої проблеми - не ти перший, не ти останній. Найлегше себе жаліти, ще легше всіх звинувачувати
  • 0

#250 Просто Олекса

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 11.01.2009 – 18:41

Перегляд дописуyushchenko (11.01.2009 13:39) писав:

Зрада - якщо кохана переспить з кимось іншим. Флірт (тобто залицяння до іншого жартома) не вважаю зрадою. Сам деколи практикую легкий флірт, це привносить в компанію більше інтриги та сміху. Та дехто сприймає всерйоз...недавно чуть рожу друг не набив.

І я до них відношусь. Не знаю, можливо я занатто нервовий, але любий вибрик навіть флірт, мене виводить з себе. Деколи хочеться усіх осіб моєї статі " всіх убю, один залишусь". :lol: Правда сили бракує, і розуму вистачає, щоб це не зробити. :D
Так що для мене зрада це кінець. Повний гаплик.
  • 0

#251 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.01.2009 – 19:23

Блискавиця: флуд видалено.
  • 0

#252 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 11.01.2009 – 19:25

Зрада - це неповага до людини, з якою зраджуєш і якій зраджуєш.
  • 0

#253 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 11.01.2009 – 19:28

Проблеми почалися, коли полігамію назвали зрадою))
  • 0

#254 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 15.01.2009 – 22:33

Перегляд дописуБлискавиця (11.01.2009 19:28) писав:

Проблеми почалися, коли полігамію назвали зрадою))
проблеми почались коли з"явилось статеве розмноження, ех, от агамогенез, оце вєсч
  • 0

#255 Flufster

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 21 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.01.2009 – 20:06

Я думав що ніколи нізащо не пробачу зраду. Просто піду і більше ніколи не повернусь.
Але зараз я кохаю. Дійсно кохаю. І зараз в мене таке враження що я пробачу все, тільки б бути з коханою людиною.
  • 0

#256 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 19.01.2009 – 20:24

Перегляд дописуyushchenko (11.01.2009 12:39) писав:

Ви підтверджуєте те, про я говорила: жінкам болюча зрада моральна, а чоловікам - фізична.

Перегляд дописуTwinkle (11.01.2009 13:09) писав:

Ох... Думаю, що у багатьох людей теоретично принципи такі, що зраду не можна прощати і т.д. Але справа в тому, що ніколи не знаєш, як вчиниш, доки безпосередньо не опинишся в такій ситуації. Думаю, все залежить від обставин, і пробачити можна. Хоча... Тоді існує ризик, що в іншої людини з'явиться звичка зраджувати...
Саме так. Ніколи не кажи ніколи і не осуджуй інших за те, що ти ймовірно сам скоїш чи скоїв, сам того не підозрюючи.

Зрада починається зі зради собі. Тобто зробиш щось, що тобі не притаманне, для прикладу, чи купиш, чи візьмеш, чи скажеш... Але чи зрада то насправді? Людина живе всього один раз. Ясно, що кожен хоче всього якнайкращого собі. Ось і вибирає. Іноді перебирає.
Зрада - це вчинок, на який твоя близька людина не сподівається, вірніше сподівається, що ти цього не зробиш. А ти робиш. І робиш не тому, що хочеш причинити цій людині біль, а всього лиш навсього тому, що ти маєш на це право. Маєш право бути неідеальним.
  • 0

#257 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 20.01.2009 – 11:59

Раніше дуже боялась зради зі сторони чоловіка.. А в світлі недавніх подій зрозуміла.. Зрада фізична - то не є велика біда.. Боляче, але пережити можна.. А от зрада моральна (в підтвердження слів Олеськи) є найгірша.. найболючіша... Коли людина зраджує спільні інтереси, зраджує свої обіцянки, переступає через тебе... В певний момент зрозуміла, що легше б пережила фізичну зраду.... Але перетерпіти, простити і пережити можна все.... Але тільки тоді, коли справді любиш... Люди сильні... Якщо знайти точку опори, то землю перевернути можна...

Повідомлення відредагував ВакуОлька: 20.01.2009 – 12:02

• 0

#258 Tybalt

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 158 повідомлень
  • Місто:Verona

Відправлено 17.02.2009 – 22:26

Одна моя колишня дівчина - людина якій я дужк довіряв, більше аніж це варто було робити, мені зрадила. На моє запитання - Чому? - вона відповіла "незнаю". Після цього вона стверджувала що вскрівно мене любить, і хоче бути зі мною. Зрада була свідомою і чітко спланованою. Мій розум не може такого пробачити, а покладаючись на почуття - я завжди страждав. Коли ми зустрічалися, то вона завжди хотіла щоб я написав їй вірш, але я зміг щось написати тільки після того як ми розійшлися... получилося щось таке:
Вже другий ніж ввійшов під серце,
Та не тече із серця кров.
Бо я вже звик до цього болю,
Бо кидаєш мене ти знов.
Скажи лиш, ким я був для тебе?
Навіщо грала в почуття?
Чому клялась мені в коханні?
Чому ридала як дитя?
Та відповідь я не почую,
Колись її почуть хотів...
Сьогодні я живу без тебе,
Тобою я перехворів...
Я стер твій номер телефону,
Я увійшов в нове буття,
Лиш в пам'яті ти залишилась
Частинкою мого життя.
Ти не цінуєш те що маєш,
Ти завжди лиш чуже брала,
Для когось ти - остання сука,
Для мене ж ангелом була...
Ти врешті-решт зробила вибір,
Щоб інший хтось тебе втішав.
Ти вдруге вбила ті стосунки
Які я довго воскрeшав...

Дуже важко вбивати в собі почуття, я не можу пробачити, то той хто зрадив раз - зраджуватиме знов. Тим більше що для зради не було ніякої підстави, я ж її не зраджував, я давав всьо що вона хотіла, не шкодував ані часу, ані почуттів, ані грошей. Я до сих пір не розумію, нашо вона то зробила?

можливо з моєї сторони то буде трохи неправильно, але я думаю, що вона зрадила тому, що ти приділяв їй занадто багато уваги, ти створив їй "золоту клітку". Для неї ти перетворився в рутину і навіть почав її "харити"... от вона і спланувала та здійснила адьюльтер. Я вважаю що вона тебе більше не любить (не любила)... /то тільки моя думка/
  • 0

#259 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 17.02.2009 – 23:04

Miguel,дуже красивий віршик вийшов.Респект!Таке дійсно можна написати тільки від душі..
Як на мене,ти правильно зробив,що її кинув..таке не можна прощати.А у відповіді "тому що кохаю тебе" не бачу логіки.. :)

Перегляд дописуSensssorika (11.01.2009 15:44) писав:

Всього-навсього банальний стереотип.
Цілком іншої думки.Думаю це закладено у психіці тієї людини і виправити данну поведінку неможливо..Правильно сказано,що якщо раз зрадив,то зрадиш і ще раз... :)

Перегляд дописуSensssorika (11.01.2009 15:44) писав:

А взагалі,оці всі закиди типу "Я ніколи-ніколи не зраджу йому/їй" як на мене "голословниє". Проживіть у шлюбі років з 30,і якщо справді не зраджували...найс)
Уяви є й такі люди..Не треба судити по собі
  • 0

#260 Хтось_дивний

Старійшина

• Користувачі
  • 1037 повідомлень
  • Місто:Україна, Тернопіль

Відправлено 20.02.2009 – 22:53

Зрада для мене непоправне... якщо людина зрадить перший раз то нічого їй не буде заважати зрадити і вдруге і втретє... і як би я сильно не кохав такого я пробачити НЕ МОЖУ! і все тут... а вище писали що коли прожити подружжям 30 років і не зрадити... гм... повірте мені я можу...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних