Перейти до вмісту

Зрада

Повідомлень в темі: 426

#221 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 25.08.2008 – 12:09

Перегляд дописуКсюшенька (25.08.2008 12:18) писав:

От зустрічається хлопець з дівчиною 2,5 роки,в один момент появляється інша..ЗВичайно ж він не кидає попередню,але й не проти бути з іншоююТОбто з двома одночасно...
Як пояснити таке сталвення людей....Для чого вони роблять боляче двом людям...ТІй людині,кому зраджують,і тій з ким зраджуеш,тому що цим самим даєш їй якусь надію на стосунки!Для чого це все?В більшості ж виходить шо всерівноа залишаються з тою,кому зраджував!
а якби ці дві діфки щє й лезбіянками
тоді б ніякого болю
лямур дьІ труа
:)
  • 0

#222 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 25.08.2008 – 12:50

буває, що проходить час і хочеться чого свіжого, нового, тому і зраджують. Сварус правий тут. Часто люди не там шукаю причину зради, де насправді вона є.
  • 0

#223 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 25.08.2008 – 13:40

Та треба, треба! А те, що не буквально - то слюні романтиків(емо :) ), самообман, намагання побачити красу в купі лайна(готи :( ) і тд. Світ - жорстокий. Хто не приймає даної істини, того не приймає світ.
  • 0

#224 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 25.08.2008 – 15:04

Перегляд дописуDema V (25.08.2008 13:50) писав:

буває, що проходить час і хочеться чого свіжого, нового, тому і зраджують. Сварус правий тут. Часто люди не там шукаю причину зради, де насправді вона є.
ха,так нафіг взагалі такі стосунки якшо вони тобі в тупу проїлись!!!!Звичка...смисл продовжувати такі стосунки,і ше й при цьому робити боляче обом людям...БРЕД...ІМХО
  • 0

#225 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 25.08.2008 – 15:24

ну якщо ніхто не буде знати, то можна і після зради жити нормально, може краще, ніж до того навіть.
  • 0

#226 Shchuzyb

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 25 повідомлень

Відправлено 25.08.2008 – 18:05

Пояснити причину зради... дуже тяжко, але і ніби на перший погляд дуже легко. Все залежить від стосунків двох сторін, щось не так... то треба про це говорити, а не в собі тримати щоб потім вибухнуло в формі зради.

Ще є така причина, "а вона/він ітак ніколи не буде знати". Так думати... трошки наївно, але це є мотивація як ніяк)))
  • 0

#227 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 25.08.2008 – 18:51

Перегляд дописуКсюшенька (25.08.2008 12:18) писав:

От зустрічається хлопець з дівчиною 2,5 роки,в один момент появляється інша..ЗВичайно ж він не кидає попередню,але й не проти бути з іншоююТОбто з двома одночасно...
Як пояснити таке сталвення людей....Для чого вони роблять боляче двом людям...ТІй людині,кому зраджують,і тій з ким зраджуеш,тому що цим самим даєш їй якусь надію на стосунки!Для чого це все?В більшості ж виходить шо всерівноа залишаються з тою,кому зраджував!
Ну все проїдається. Але той хлопець не спішив кидати 1шу, бо ще не був впевнений що 2га краща за неї, бо як кине то може залишитися ні з чим :)
  • 0

#228 Ксюшенька

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 325 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 25.08.2008 – 19:00

Перегляд дописуБоБриК (25.08.2008 19:51) писав:

Ну все проїдається. Але той хлопець не спішив кидати 1шу, бо ще не був впевнений що 2га краща за неї, бо як кине то може залишитися ні з чим :)
Який жосткий розрахунок
  • 0

#229 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 25.08.2008 – 19:36

Ксюшенька сказав:

Як пояснити таке сталвення людей.
Егоїзмом. Тобто йому (або їй) залежить тільки на тому, щоб отримати як найбільше від обох людей. По чесному не скаже, що знайшов/знайшла собі іншу/іншого і це вже кінець, бо так легше - менше проблем, неприємних ситуацій тощо, а маючи двох партнерів, нічого не втрачає.
  • 0

#230 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 26.08.2008 – 09:47

Перегляд дописуКсюшенька (25.08.2008 20:00) писав:

Який жосткий розрахунок
Як на мене, самий ефективний варіант, щоб не залишатися ні з чим. Про біль і почуття в цей момент рідко хто думає.
  • 0

#231 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 27.08.2008 – 17:59

Флуд видалено
  • 0

#232 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 16.09.2008 – 10:55

Саму дефініцію зради уже на Теревенях виводили, моє питання інше: що може вас до неї підштовхнути? Адже кожна металь має дві сторони, очевидно, мають бути і фактори, що можутьсхилти вас до "на ліво". Серед чоловіків найчастіше чула "вона мені не дає", а серед жінок... Нехай самі жінки і розкажуть))
  • 0

#233 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 16.09.2008 – 11:00

Перегляд допису_saljama_ (16.09.2008 11:55) писав:

Саму дефініцію зради уже на Теревенях виводили, моє питання інше: що може вас до неї підштовхнути? Адже кожна металь має дві сторони, очевидно, мають бути і фактори, що можутьсхилти вас до "на ліво". Серед чоловіків найчастіше чула "вона мені не дає", а серед жінок... Нехай самі жінки і розкажуть))

Не розумію, як можна зраджувати коханому чоловікові, зрада мабуть передається з ДНК, мені Слава Богу нічого такого не передалось. Зрада... для мене це слово страшніше смерті... зрада - це моральна смерть. Мені здається що жінки зраджують тільки тоді, коли поряд з ними чоловіки, яких вони насправді не кохають, а просто звикли до них. Отже, причина зради, по моєму "звичка" і "несправжність почуттів"
  • 0

#234 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.09.2008 – 11:06

Особисто мене до зради не може ніщо підштовхнути. Якщо в подружніх стосунках жінка не йде на статевий контакт, то тут потрібно розбиратися в причинах, а не зраджувати. Якщо зрадив один з партнерів, то потрібно негайно розірвати стосунки, а не відповідати тим же. Вірність для мене є одним з принципів життя, недаремно в Дантовому пеклі є Юда і Брут. Зрада - це найгірше з усього, що може бути, хто б що не говорив про вільні стосунки, демократичність і т.д. Шукання факторів, що сприяють, може служити лише для самовиправдання. І не теба робити посилання на те, що була, мовляв, така обстановка, щось втратила(втратив) голову... Можна поробачити все і зрозуміти причини всього, окрім зради.
  • 0

#235 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 16.09.2008 – 11:06

Сорі, але теми таки об"єднано.

В тему. Зрада по-п"яній, або без кохання в стосунках - це бачила неодноразово на стосунках знайомих.
Я зраду несприймаю ніяку.
  • 0

#236 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень
  • Місто:м. Львів

Відправлено 16.09.2008 – 11:14

Перегляд дописуМурзілка (16.09.2008 12:00) писав:

Мені здається що жінки зраджують тільки тоді, коли поряд з ними чоловіки, яких вони насправді не кохають, а просто звикли до них. Отже, причина зради, по моєму "звичка" і "несправжність почуттів"
Для чого тоді бути поряд з такими чоловіками? Якщо були почуття, але з часом вони претворилися у певне звикання і взаємоповагу, то це природньо, а коли почуттів не було взагалі, а лише звичка, то навіщо мучити себе і того чоловіка, який, можливо, має до даної жінки певні почуття. І навіть, коли людина має лише звичку відносно іншої, то це не є причиною для зради. Лиши об'єкт звикання і твій вчинок не буде класифіковано суспільством, як зраду.
  • 0

#237 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 16.09.2008 – 11:15

Перегляд дописуТемний ангел (16.09.2008 12:14) писав:

Для чого тоді бути поряд з такими чоловіками? Якщо були почуття, але з часом вони претворилися у певне звикання і взаємоповагу, то це природньо, а коли почуттів не було взагалі, а лише звичка, то навіщо мучити себе і того чоловіка, який, можливо, має до даної жінки певні почуття. І навіть, коли людина має лише звичку відносно іншої, то це не є причиною для зради. Лиши об'єкт звикання і твій вчинок не буде класифіковано суспільством, як зраду.

Я теж такого не розумію, та таких жінок безліч, статистика...
  • 0

#238 Saturnia

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:села

Відправлено 19.09.2008 – 17:32

а що п осуті є зрада
перехід людини з категорії друг в категорія ворог
перехід особи з каегорії коханий кохана в категорію байдужий перехожий
і все
я сприймала зради в своєму житті не як трагедію а як вибір того хто храдив
він зробив вибір і буде відчувати від мене наслідки вибору
  • 0

#239 Єжік_UA

Генеральний писар

• Користувачі
  • 749 повідомлень

Відправлено 18.10.2008 – 09:32

Мабуть перше питання яке виникає у людині, яка дізналася про те, що кохана людина зрадила її: Як і Чому вона це зробила? У кожного різний характер і кожний по-різному може відреагувати. Хтось піде товкти пику, хтось буде лити сльози, хтось скаже "бувай", а хтось зробить теж саме - на зло, так би мовити. Людська психіка - річ незрозуміла, і будь-яка реакція повинна сприйматись як належне. В кожному випадку обставини різні. Tак би мовити, не має трафарету цієї зради. І саме тому ліки від неї ще не винайдені - в кожному окремому випадку потрібно щось, але що саме?

Існують декілька способів втамувати цей біль і, знову ж таки, кожна людина сама обирає для себе найкращий, на її думку, вихід. Чи напитись, чи проплакатись, чи просто забути - що краще зробити сказати важко, адже в такій ситуації вона контролюється точно не розумом, а емоціями, серцем.

Я був шокований, згадуючи власний досвід. Потім з’явились питання, потім злість, потім дурні думки в голові. Якщо людина дійсно кохає, то для неї це рівноправно лезу. яке встромили прямісінько в серце та ще й прокрутили декілька разів. Цей удар не можна порівнювати ні з чим іншим, він набагато сильніший за фізичний, він неочікуваний, непередбачуваний і, що саме головне, від нього майже не можливо застрахуватись. Але людина не має іншого виходу тільки як пережити це, адже життя ще не раз буде кидати нас зі сторони в сторону, і потрібно гідно це витримувати, тому що виживає сильніший і це знають всі. Переживши це, людина стає в декілька разів сильніше, адже великий Ніцше не дарма писав: „Те, що нас не вбиває, робить нас сильнішими,” - і це дійсно істина.

Але постає інше питання: що підштовхує людину зробити цей, м’яко кажучи, аморальний і безсердечний вчинок? Я ні кого не маю право засуджувати - у кожного власне, неповторне життя, і як його прожити справа особисто кожного. Не буває диму без вогню, так і зрада не може з’явитись, так би мовити, з нічого. На все є своє, не завжди логічне, пояснення. Не дай Боже ви все ж дізнаєтесь про це. Цілком природно, що ви обурені, злі і сповнені бажання помсти, чи ще чогось. Але ніколи не потрібно відразу бити тривогу і робити з себе жертву - язик не повертається сказати вам: не панікуйте. Тому що знаю, це - неможливо, особливо у молодому віці. Ваше право ламати все, що потрапить під руку, але спробуйте охолонути і все ж увімкнути розум - не даром же Бог нам його подарував. Маю безліч причин, причин які тим чи іншим шляхом підштовхують людину на це:

- недостатня увага.

- відсутність взаємного порозуміння, піклування, турботи.

- жорстоко, але і таке буває: пошук нових відчуттів, нової насолоди, при цьому цим „тваринним” інстинктом володіють як чоловіки, так і жінки.

Зрештою, причин, як ви самі бачите, безліч, і уникнути всього дуже важко. Людині навіть властиво зруйнувати те, що вона сама будувала, на це безглуздя в мене тільки одне пояснення - ми завжди шукаємо труднощів і проблем, так натура людська побудована. Якщо все ідеально - обов’язково треба зробити гірше. От і виходить, що і коли погано вони трапляються, і коли добре - також. Хоча, звісно, не так часто, але все ж таки.

В першу чергу, звісно, потрібно поговорити з коханою людиною і все з’ясувати. Можливо, ви знайдете спільний знаменник і у вас все буде чудово. Навіть краще ніж до цього.

Кожний в праві сам вирішувати - пробачати чи ні. Знаю лише одне: якщо люди дійсно по-справжньому кохають один одного, то зрада практично не має шансів. Тому що лише справжнє кохання практично застраховане від неї. Я сказав "практично", так. Не повністю. Тому що в нашому житті напевного і точного взагалі не існує. Навіть якщо і справжнє кохання не втримається, то повірте, що тому, хто зрадив, набагато гірше ніж зрадженому, він (вона) усвідомлює, що зробив велику помилку і завдав біль найдорожчій в світі людині але, знову ж таки, тільки якщо кохання дійсно справжнє. Тож якщо кохаєте - не робіть цю помилку, а якщо не кохаєте і робите, то поміркуйте навіщо вам поруч людина, яку ви не любите. Адже для вас це лише обуза, а для тієї людини, яка можливо дуже кохає вас, - лише біль. Тому краще на самому початку не починайте стосунки, якщо в душі відчуваєте, що нічого не вийде. Хоча, знову ж таки, як говориться: "За спрос по морде не бьют". Отож, все залежить лише від вас.
Блискавиця: допис переміщено із Філософії.
  • 0

#240 Miguel

ХРАНИТЕЛЬ

• Модератори
  • 3807 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 11.01.2009 – 12:08

Одна моя колишня дівчина - людина якій я дужк довіряв, більше аніж це варто було робити, мені зрадила. На моє запитання - Чому? - вона відповіла "незнаю". Після цього вона стверджувала що вскрівно мене любить, і хоче бути зі мною. Зрада була свідомою і чітко спланованою. Мій розум не може такого пробачити, а покладаючись на почуття - я завжди страждав. Коли ми зустрічалися, то вона завжди хотіла щоб я написав їй вірш, але я зміг щось написати тільки після того як ми розійшлися... получилося щось таке:
Вже другий ніж ввійшов під серце,
Та не тече із серця кров.
Бо я вже звик до цього болю,
Бо кидаєш мене ти знов.
Скажи лиш, ким я був для тебе?
Навіщо грала в почуття?
Чому клялась мені в коханні?
Чому ридала як дитя?
Та відповідь я не почую,
Колись її почуть хотів...
Сьогодні я живу без тебе,
Тобою я перехворів...
Я стер твій номер телефону,
Я увійшов в нове буття,
Лиш в пам'яті ти залишилась
Частинкою мого життя.
Ти не цінуєш те що маєш,
Ти завжди лиш чуже брала,
Для когось ти - остання сука,
Для мене ж ангелом була...
Ти врешті-решт зробила вибір,
Щоб інший хтось тебе втішав.
Ти вдруге вбила ті стосунки
Які я довго воскрeшав...

Дуже важко вбивати в собі почуття, я не можу пробачити, то той хто зрадив раз - зраджуватиме знов. Тим більше що для зради не було ніякої підстави, я ж її не зраджував, я давав всьо що вона хотіла, не шкодував ані часу, ані почуттів, ані грошей. Я до сих пір не розумію, нашо вона то зробила?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 2

0 користувачів, 2 гостей, 0 анонімних