Перейти до вмісту

Зрада

Повідомлень в темі: 426

#21 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 03.04.2007 – 23:21

от-от, можна посперечатися, по-перше, ми дівчати не всі одинакові, можливо для когось тільки в задоволення комусь зраджувати в стані спяніння, а потім казати шо це все алкоголь...ну, незнаю можливо я неправа, але кожна людина знає як вона себе поводить коли пяна, нашо ж тоді так напиватися, шо аж на зраду потягне.На рахунок "тої людини", сказати нічого неможу, бо ше сама в пошуках, як буду знати обовязково поділюся.. :cool2:
  • 0

#22 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.04.2007 – 00:03

Вже було подібна тема на рахунок зради, тож я повторюсь: зраду я пробачу, але більше тої людини яка зрадила - зімною не буде!!!
З.І.xrustya:) Бажаю Вдалих пошуків :cool2:
  • 0

#23 Ivanko Verezhak

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.04.2007 – 16:48

Перегляд дописуbeater (3.04.2007 19:06) писав:

Скажіть тоді відповідь (свою думку) на таке:
Чи варто говорити про зраду коханій?
Чи зрада може бути випадковою і чи можливо її виправдати?
Чи є шлях назад після зради?
Варто говорити, я просто незміг би жити з тягарем...
Виправдати я б сам собі не дозволив, якби кохана зрадила, то вже не кохана...
Немає...тільки в перед, в нікуда... адже все залишиться з тою яка зрадила...
:cool2: :) :)
  • 0

#24 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 04.04.2007 – 17:31

Перегляд дописуxrustya:) (4.04.2007 00:21) писав:

от-от, можна посперечатися, по-перше, ми дівчати не всі одинакові, можливо для когось тільки в задоволення комусь зраджувати в стані спяніння, а потім казати шо це все алкоголь...ну, незнаю можливо я неправа, але кожна людина знає як вона себе поводить коли пяна, нашо ж тоді так напиватися, шо аж на зраду потягне.На рахунок "тої людини", сказати нічого неможу, бо ше сама в пошуках, як буду знати обовязково поділюся.. :cool2:

В якому б стані людина не була, вона повинна розуміти що, робить адже з часом їй таки прийдеться відповідати за свої вчинки перед кимось. Як на мене зрада випадковою не буває.
Випадковим буває потяг, там весна гормони, але це потяг потрібно тримати в собі.
  • 0

#25 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень

Відправлено 04.04.2007 – 17:43

Перегляд дописуbeater (4.04.2007 18:31) писав:

В якому б стані людина не була, вона повинна розуміти що, робить адже з часом їй таки прийдеться відповідати за свої вчинки перед кимось. Як на мене зрада випадковою не буває.
Випадковим буває потяг, там весна гормони, але це потяг потрібно тримати в собі.

в цьому я з тобою цілком погоджуюся, а якшо вже і є той потяг, то краще дочикатися на кохану людину...і задовільнити той потяг на 100%... :cool2:
  • 0

#26 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 05.04.2007 – 06:16

Дивлячись, що ми назвемо зрадою... :) Взагалі якби мій хлопець зробив хоч що не буть те що мені здавалося зрадою, я б здається розірвала б обох, а потім вже живіть на славу... Взагалі то я можна сказати не зраджувала ніколи, якщо не рахувати що я побачила якось гарного хлопчика і просто по старій привичці подумала про себе, що той хлопчик нічого собі. Але потім я бачила свого коханого і мій розум просто затьмарюється, і мені всерівно до інших... Так було таке я бачила одного хлопчика щодня, ми з ним розмовляли, спочатку мені здавлось що це так по-дружньому... потім я до нього придивилася пильніше... ні він не той хто мені потрібен, і тому ці просто можна так сказати такі невеличкі порівняння не можна назвати зрадою. Тому найкращий і найгарнюній це мій коханий :)
Підсвідомо усі хлопці роблять такий аналіз дівчат, подібно як я, але безперечно у всіх, це виходить так щоб ніхто не помітив, це взагалі відбувається у всіх мимоволі. А зрадженою я надіюся не була, принаймні я цього не знаю і не підозрюю. Але все тайне стає явним! :cool2: Тому добре подумайте хлопці перед тим як зраджувати :)
  • 0

#27 Гість_encore_*

• Гості

Відправлено 05.04.2007 – 08:03

Перегляд дописумалеча (5.04.2007 07:16) писав:

... Взагалі то я можна сказати не зраджувала ніколи, якщо не рахувати що я побачила якось гарного хлопчика і просто по старій привичці подумала про себе, що той хлопчик нічого собі. Але потім я бачила свого коханого і мій розум просто затьмарюється, і мені всерівно до інших... Так було таке я бачила одного хлопчика щодня, ми з ним розмовляли, спочатку мені здавлось що це так по-дружньому... потім я до нього придивилася пильніше... ні він не той хто мені потрібен...

Отак воно все й починається: спочатку придивляєтесь, потім робите висновок що "той хлопчик" вам не підходить, а потім, в один прекрасний день (чи вечір, чи ніч) подивитесь на нього ще разок і по ногам пробіжуть мурашки. А тоді вже коту під хвіст здоровий глузд, переконання і таке інше... хех
:cool2:

Повідомлення відредагував encore: 05.04.2007 – 08:05

• 0

#28 Руденька

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 271 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.04.2007 – 19:52

У мене не було і про це складно судити. Випадковою, вважаю, може бути, але! "Випадковим" може бути секс, а стосунки що тривають, нехай не довго, то вже не випадковість. Таку зраду, напевно, не пробачила б. Але маю безліч прикладів, коли людина каже, що ніколи і нізащо не пробачила б будь-якої зради, а потім пробачає досить серйозні речі. Перевіряти як воно не хочу!
  • 0

#29 Духовна необмеженість

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 449 повідомлень
  • Місто:Ukraine(I'm back)

Відправлено 05.04.2007 – 20:35

Нажаль, навіть при відновлених стосунках повертути те, що було, неможливо...
Змінюється щось... Довіра?
  • 0

#30 Анюта

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 171 повідомлень
  • Місто:Сміла

Відправлено 09.04.2007 – 17:34

ЗРАДА....люди за все життя пізнають одне одного, відкриваючи в собі щось новеньке, те чого не було раніше......всі так думають спочатку, він не може, вона не може....і саме тоді коли ми довіряємо людині на всі 100% вона нас зраджує.........
Коли мене зраджують, я прощаю, але вже ніколи моя довіра до цієї людини не відновиться, а інколи я навіть заваю про це слово стосовно тих людей.... :)
  • 0

#31 ERIS

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 76 повідомлень

Відправлено 11.04.2007 – 18:15

Зраджувала і мене зраджували ), неприємно, Називається "прєступлєніє і наказаніє"
але шо поробиш, без того нікак, в цьому смак життя( говорю не про звичайну дружбу, друзів зраджувати не можна)
але якшо кохання справжнє(принаймі ви так вважаєте) то ніколи свою половинку
не зрадите

Повідомлення відредагував ERIS: 11.04.2007 – 18:16

• 0

#32 Японська білка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 143 повідомлень

Відправлено 12.04.2007 – 19:15

натрапила на одну "притчу"(не дуже люблю такі штуки, але до теми)

уривок мовою оригіналу:
"
-Бабушка, я не знаю, стоит ли ему все рассказать. Вроде бы и ничего такого не было, но вдруг он узнает? И признаваться вроде не в чем, но и рассказать не могу. И как я могу требовать от него быть честным со мной, если сама начинаю что-то скрывать и недоговаривать?
- Внученька, запомни три простых правила. Первое: никогда и ни при каких условиях не обманывай его. Второе: Никогда и ни при каких условиях не изменяй ему. И третье: если уж обманула и изменила, то никогда, ни при каких условиях не рассказывай ему об этом. Только помни, внученька, как бы тебе ни хотелось, но последнее правило следует только за первыми двумя.
"

що скажете?
  • 0

#33 ZOLOTO

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 66 повідомлень
  • Місто:Київ - ВИНОГРАДАР

Відправлено 19.04.2007 – 04:53

Зраджувала - тому , що чогось не вистачало в стосунках .
  • 0

#34 Legum

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 735 повідомлень
  • Місто:Луцьк

Відправлено 20.04.2007 – 00:31

Скажіть тоді відповідь (свою думку) на таке:
Чи варто говорити про зраду коханій?
Чи є шлях назад після зради?

1. ні, бо не буде прощення

2. це осмисленно, коли йде заперечення (пояснення, інше) - це не є виправденням

3. життя продовжується, рани гояться, але не з людиною, яку зрадив, бо такі "внутрішньо" ніколи не прощають...

P.S. власна субєктивна думка
  • 0

#35 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 21.04.2007 – 14:04

Якщо тебе зрадила людина раз - то це її вина!
Якщо тебе людина зрадила двічі то це твоя вина!

Хоч і треба вміти прощати, але краще вміти не допускати до зради, ще скажіть, що всі ми люди, і у всіх буває.... Так, буває, але не у всіх проходить....
  • 0

#36 Pistuk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 21.04.2007 – 14:34

Так! пробачити зраду звичайно можна, хоч і з великими зусиллями та через зуби, а все через що? Через кохання!?!! Через те що шкода часу проведеного разом!!!? Через те що у вас було справжнє кохання!!!?? Питання! Чи повертається потім це кохання???? Чи варто пробачати, заради спроби повернення стосунків? Я думав що варто! Але що потім? Як вже говорилось, місяця три налагодження стосунків, недовіра до людини і в кінці-кінців, через 8 місяців все-одно розійшлись. :)

То ж я вважаю що ніяких других шансів бути не може! Шкода, що зараз сам не дуже вірний... :D
  • 0

#37 Hirosima Nagasaki

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 282 повідомлень
  • Місто:7 верств до небес, в кінці лісу...

Відправлено 21.04.2007 – 16:50

Перегляд дописуPistuk (21.04.2007 15:34) писав:

Так! пробачити зраду звичайно можна, хоч і з великими зусиллями та через зуби, а все через що? Через кохання!?!! Через те що шкода часу проведеного разом!!!? Через те що у вас було справжнє кохання!!!?? Питання! Чи повертається потім це кохання???? Чи варто пробачати, заради спроби повернення стосунків? Я думав що варто! Але що потім? Як вже говорилось, місяця три налагодження стосунків, недовіра до людини і в кінці-кінців, через 8 місяців все-одно розійшлись. :)

То ж я вважаю що ніяких других шансів бути не може! Шкода, що зараз сам не дуже вірний... :D
Чекайте, але пробачити не значить почати такі самі стосунки! Та й в загалі починати стосунки... Можна пробачити і відпустити людину... І згадувати, з посмішкою, що була така людина, яка тебе любила, з якою тобі було добре....
  • 0

#38 Pistuk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 23.04.2007 – 11:31

Перегляд дописуHirosima Nagasaki (21.04.2007 16:50) писав:

Чекайте, але пробачити не значить почати такі самі стосунки! Та й в загалі починати стосунки... Можна пробачити і відпустити людину... І згадувати, з посмішкою, що була така людина, яка тебе любила, з якою тобі було добре....

А-а-а-а-а... то ми тут говорим про просте пробачення! А хіба можна на людину довго ображатись за те, що вана робила так, як їй подобалось? Мені здавалось, що тут говориться саме про пробачення та відновлення стосунків :lol:
Ну звичайно! Не ображатися ж все життя на людину! Та й більше того! Потім з ця людина може бути твоїм найкращим другом!!!!! І це класно!
  • 0

#39 Гість_Zakohan@_*

• Гості

Відправлено 23.04.2007 – 21:19

Мене зрадили! Віртуально... :lol:
  • 0

#40 Pistuk

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 24.04.2007 – 10:28

Перегляд дописуZakohan@ (23.04.2007 22:19) писав:

Мене зрадили! Віртуально... :lol:

Він що з кимись віртуально переспав? Не пробачай йому! Всі вони хлопці такі!!!!!! Тільки й те на думці, щоб під спідницю заглянути! :D
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних