Перейти до вмісту

Зрада

Повідомлень в темі: 426

#161 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 05.07.2008 – 16:48

Для гостроти відчуттів чувак певно і зрадив, тобто кохає свою дівчину, а судячи з обставин - наситився з іншою :happy1: не рідкість в наш час...
  • 0

#162 Буфончик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень
  • Місто:Околиці Львова

Відправлено 05.07.2008 – 17:26

Йду пошукаю рейсу і забю її собі в чоло :lol:
Ви не повірити мені мої друзі кажуть чувак як тобі класно ніхто тебе не... Робиш шо хочеш :cool2: і дійсно дивлюся на них як вони із своїми дівками сруться мене аш вивертає :happy1:
Піду пивка випю пяточку покурю а ось ця пісенька Карна-Я не кохаю тебе. :happy1: якраз в тему.
  • 0

#163 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.07.2008 – 21:05

Перегляд дописуукраїнка (4.07.2008 15:03) писав:

я 2 роки зустрічалась з хлопцем, ми вже хотіли йти до ЗАГСу. але мені по роботі треба було їхати до Москви. мій хлопець обіцяв почекати 2 тижні. після мого повернення коханий наче зник...але 1 липня 2008року я його бачила зі своєю знайомою. для мене це був жах. я пройшла наче їх не побачила, хоча він бачив мене. з тих пір ми не бачимось й не дзвонимо один одному. що робити?
Козел він, твій хлопець. Саме через таких і розчаровуєшся в інших. Не вартий він твоєї уваги.
А щодо того, як поводитись при зустрічі, то найкраще ігрнорувати, але ні в якому разі не показувати свої переживання.

Буфончик, на все свій час. Якщо тобі поки що ніхто не потрібний, то пий пиво.
  • 0

#164 Буфончик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 05.07.2008 – 21:14

Перегляд дописуОлеська (5.07.2008 22:05) писав:

Козел він, твій хлопець. Саме через таких і розчаровуєшся в інших. Не вартий він твоєї уваги.
А щодо того, як поводитись при зустрічі, то найкраще ігрнорувати, але ні в якому разі не показувати свої переживання.

Буфончик, на все свій час. Якщо тобі поки що ніхто не потрібний, то пий пиво.
Той хлопець це я і я не козел я людина.Не хами це не та тема ...
Я пю пиво і взагалі я задоволиний своїм життям во

Повідомлення відредагував Буфончик: 05.07.2008 – 21:15

• 0

#165 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 05.07.2008 – 21:48

Перегляд дописуБуфончик (5.07.2008 22:14) писав:

Той хлопець це я і я не козел я людина.Не хами це не та тема ...
Я пю пиво і взагалі я задоволиний своїм життям во
1. Козел - це образно кажучи. Просто з таких ситуацій і народжується відоме "Всі мужики козли". Я пережила зраду. Нікому не побажаю того. З того в мене і пошатнулась віра в чоловічу вірність. Але справа тут (я про допис українки) навіть не в зраді, наскільки я зрозуміла, а в тому, що ти (якщо це був у тому випадку ти) відверто не пояснив все їй у вічі. Ти поступив підло. У стосунках, тим більше - серйозних, коли справа йде до РАГСу, не має бути нічого невиясненого. А у вас було - це виходить з того, що ти так легко проміняв її на іншу.

2. Інший бік справи. Якщо вона кохає по-справжньому, то не виключено варіант того, що дівчина тобі пробачить. Але навіть в такому повороті між вами завжди стоятиме твоя зрада. То була тріщина. А коли в стосунках є тріщина, то треба зважити, чи варто підтримувати стосунки й надалі. Це з її боку якщо дивитись.

3. З твого боку. Таке-от: зрада дійсно зміцнює в деяких випадках кохання. Іноді, спробувавши з іншою людиною (я про секс і не тільки), розумієш, як сильно ти любиш свою половинку. Але то ризиковано, бо можеш зробити висновок з точністю до навпаки.

4. Ти п"єш пиво. Це класно. Але всяке пиво рано чи пізно закінчується. П"єш пиво - задоволення на кілька хвилин (максимум - пів години), далі сходив в туалет, а далі... далі пустка. Бо якщо кохаєш дівчину, то нєфіг чого тягнути - йди і пробуй повернути її любими правдами і неправдами.

5. Щодо "хами". Ти новенький тут, тому ще не знаєш, як я можу хамити насправді. Але до того мене треба дуууже постаратись, щоб вивести із себе.)

6. От цікаво: а може тієї ситуації між вами насправді не існує? Може то ви таким новим способом заявляєте про себе тут, на форумі? Треба буде записати ще один пункт в поради Маркоса новачкам.)

7. Щось мене понесло нині... Прошу вибачення, якщо когось образила. Чес-слово, не хотіла, просто такий настрій.)
  • 0

#166 Буфончик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень

Відправлено 06.07.2008 – 01:40

Перегляд дописуОлеська (5.07.2008 21:48) писав:

1. Козел - це образно кажучи. Просто з таких ситуацій і народжується відоме "Всі мужики козли". Я пережила зраду. Нікому не побажаю того. З того в мене і пошатнулась віра в чоловічу вірність. Але справа тут (я про допис українки) навіть не в зраді, наскільки я зрозуміла, а в тому, що ти (якщо це був у тому випадку ти) відверто не пояснив все їй у вічі. Ти поступив підло. У стосунках, тим більше - серйозних, коли справа йде до РАГСу, не має бути нічого невиясненого. А у вас було - це виходить з того, що ти так легко проміняв її на іншу.

2. Інший бік справи. Якщо вона кохає по-справжньому, то не виключено варіант того, що дівчина тобі пробачить. Але навіть в такому повороті між вами завжди стоятиме твоя зрада. То була тріщина. А коли в стосунках є тріщина, то треба зважити, чи варто підтримувати стосунки й надалі. Це з її боку якщо дивитись.

3. З твого боку. Таке-от: зрада дійсно зміцнює в деяких випадках кохання. Іноді, спробувавши з іншою людиною (я про секс і не тільки), розумієш, як сильно ти любиш свою половинку. Але то ризиковано, бо можеш зробити висновок з точністю до навпаки.

4. Ти п"єш пиво. Це класно. Але всяке пиво рано чи пізно закінчується. П"єш пиво - задоволення на кілька хвилин (максимум - пів години), далі сходив в туалет, а далі... далі пустка. Бо якщо кохаєш дівчину, то нєфіг чого тягнути - йди і пробуй повернути її любими правдами і неправдами.

5. Щодо "хами". Ти новенький тут, тому ще не знаєш, як я можу хамити насправді. Але до того мене треба дуууже постаратись, щоб вивести із себе.)

6. От цікаво: а може тієї ситуації між вами насправді не існує? Може то ви таким новим способом заявляєте про себе тут, на форумі? Треба буде записати ще один пункт в поради Маркоса новачкам.)

7. Щось мене понесло нині... Прошу вибачення, якщо когось образила. Чес-слово, не хотіла, просто такий настрій.)

1.Якщо я тебе назву так ти будеш мовчки сидіти і нічого не скажеш (Нехай кине перший камінь той хто без гріха)

2.З цим я погоджуюся вона теж не зовсім була чесна зімною але я її поважаю і дякую їй.Я не такий як ви тут про мене думаєте ( далі я вам поясню чому)

3.Висновок я зробив,навіть якщо вона блищим часом захоче повернутсия її НЕ прийму томущу нехочу робити їй більше боляче.(я знаю якщо я відмовлю їй то я ітак зроблю їй боляче,але намою думку так буде краще) Я не спілкуюся з нею томущо після кожної розмови з нею я падаю в дипресію сам незнаю чому просто сиджу і помираю від болю)

4.Пиво... О моє маленьке Пивце як я тебе люблю)) Іноді я люблю політати десь там,далеко...Але я не алкоголік я просто люблю Пиво особливо Чернігівське-Біла Ніч)) Обожнюю.

5.Щодо "хами". Ти новенький тут, тому ще не знаєш, як я можу хамити насправді.Сюдячи з попередніх твоїх слів ти розумна і я тебе не виведу з себе ніколи Я В ЦЬОМУ ВПЕВНЕНЙИ.А те що я новенькйи цеж тільки краще яж кажуц що я НЕ Козел Я людина ))

6.Я не хвалько і ніколи не стараюся завоювати чиюсь прихильність.Нажаль в моєму житті це відбувається насправді і я радий що можу поділитсия з вами.

7.Хороший в тебе настірй )) Так тримати :happy1:
  • 0

#167 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 20:08

Перегляд дописуbeater (2.04.2007 17:25) писав:

Пишемо абсолютно все, що стосується зради: причини, сама зрада ( поцілунок, секс, стосунки на стороні ), почуття на стороні.
Можливо після цього все повернути?

Я скажу свою особисту думку. Якщо наприклад, моя дівчина майбутня мене буде зраджувати і я дізнаюся, я просто того хлопця зроблю калікою, а її вдарю в обличчя! А якщо в мене буде дружина, і вона мене зрадить... о горе їм! Я їх обох просто вб"ю! Не має значення якими методами, просто зроблю це. Добровільно здамся міліції, і посадять на років 20. Але йти з життя не буду, не дочекаються :).
Можливо я нахапаюся багато мінусів але така в мене життєва позиція. Краще мені не закохуватись, що і намагаюсь робити.
  • 0

#168 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.07.2008 – 20:53

Невдаха, ой, горе, нахапаєшся мінусів:), можна було бнаписати, якщо опбачу з іншим наставлю мінусиків і йому і їй:)

а справді, зрада штука невдячна, власного досвіду немаю, і нехочу мати, досить все якось радикальон, тобто самі погляди
якщо тебе зрадили, то той хто зраджував зраджував всім. і собе, і того кого зраджує, і того з ким, бо виходить якось негарно, з одного боку... нехочу розписувати, якось скучно
якщо людина неподобається треба від неї йти, а калічити нетреба, якщо вже все так погано, то гірше незробиш

шукайте надійних людей
  • 0

#169 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 21:31

Перегляд дописуНевдаха (21.07.2008 21:08) писав:

Я скажу свою особисту думку. Якщо наприклад, моя дівчина майбутня мене буде зраджувати і я дізнаюся, я просто того хлопця зроблю калікою, а її вдарю в обличчя! А якщо в мене буде дружина, і вона мене зрадить... о горе їм! Я їх обох просто вб"ю! Не має значення якими методами, просто зроблю це. Добровільно здамся міліції, і посадять на років 20. Але йти з життя не буду, не дочекаються :).
Можливо я нахапаюся багато мінусів але така в мене життєва позиція. Краще мені не закохуватись, що і намагаюсь робити.
Мда... Розчарував ти мене цим дописом...

П.С. Запам"ятай: ні при яких обставинах не вдарь жінку - таким поступком (що би там не сталося) ти покажеш свою слабкість. А чоловік має бути сильним.
  • 0

#170 100000

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 350 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 12:20

Перегляд дописуОлеська (21.07.2008 22:31) писав:

П.С. Запам"ятай: ні при яких обставинах не вдарь жінку - таким поступком (що би там не сталося) ти покажеш свою слабкість. А чоловік має бути сильним.
Звісно рукоприкладство це не завжди добре, однак особисто моя думка із цього приводу, що увага повинна зосереджуватись не стільки на тому, хто кого вдарить, як на тому що насправді відбувається.

Є дівчата, які спеціально провокують застосування фізичної сили проти себе для того, щоб переключивши увагу на даний факт загладити або приховати свої гріхи. Існують також випадки, коли без фізичної сили важко обійтися, наприклад коли внаслідок вживання спиртних напоїв або наркотичних препаратів змінено стан сприйняття людини і вона своєю поведінкою провокує на себе серйозні неприємності.

Не завжди можна собі дозволити таку розкіш, як пояснювати щось людині, яка своїми несвідомими діями в цей же час ламає можливо не лише свою власну долю.
  • 0

#171 Ромашечка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 293 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 22.07.2008 – 15:14

Перегляд дописуОлеська (21.07.2008 21:31) писав:

Аналогічні думки. Той, хто зможе вдарити дівчину/жінку - вже не чоловік. І не важливо, через що це сталося. Якби на мене хоча б замахнулися - я б уже викреслила цю людину зі свого життя.
А щодо зради, то сама ніколи не зраджувала нікого. Сама ж зрад не пробачаю і не забуваю...
  • 0

#172 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 22.07.2008 – 17:32

Народ, не відхиляємось від теми. Тут про зраду говорять.
Флуд видалено

• 0

#173 Sagittarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 682 повідомлень
  • Місто:-під верітки

Відправлено 22.07.2008 – 19:10

Цитата

Зрада, що робити, як бачиш коханого з іншою...

йти до армії, заступити у варту... а далі за всім відомим сценарієм [attachment=15656:2.gif]
  • 0

#174 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 19:17

Вибачення має бути вмотивованим. Якщо:
1) я людину кохаю
2) вона усвідомила помилку і розкаялапся (бля, як пафосно))))
3) я відчуваю, що майутнє з цією людиною є для мене важливішим факта зради.
При виконанні цих 3 пунктів я, швидше за все, вибачу людину і житиму далі. Але мені притаманна система накоплювання. Вибачити то вибачу, а от чи забуду.. )
  • 0

#175 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 23:30

Може і можна пробачити, час ж лікує.
Но я не могла пробачити, моя гордість вище всього, навіть любов, яка в мене була великою і сильною, я просто розтопилася в цьому почутті, а він знехтував, просто взяв і наплював на мої почуття, я йому все відала, а він...
Можливо б час пройшов і ми були б разом, може він би осознав, і більше б такого не повторилося, може навіть в мені б щось змінилося і я б відносилась до цього по проще і закривала на це очі, но я це я.
Важко пробачити, якщо ти зраду побачиш на власні очі...
  • 0

#176 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 23:39

Перегляд дописуМалинка (23.07.2008 00:30) писав:

Може і можна пробачити, час ж лікує.
Но я не могла пробачити, моя гордість вище всього, навіть любов, яка в мене була великою і сильною, я просто розтопилася в цьому почутті, а він знехтував, просто взяв і наплював на мої почуття, я йому все відала, а він...
Можливо б час пройшов і ми були б разом, може він би осознав, і більше б такого не повторилося, може навіть в мені б щось змінилося і я б відносилась до цього по проще і закривала на це очі, но я це я.
Важко пробачити, якщо ти зраду побачиш на власні очі...
Малинка, співчуваю. Мабуть кожна третя людина через таке проходить...

Я теж намагалась простити. Навіть здавалося, що простила, але... важко то все.

У мене зрада асоціюється з ненавистю.
  • 0

#177 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 22.07.2008 – 23:47

Олеська
Для мене це все позаді, як кажуть переболіло уже, і до тої людини у мене вже немає ні не нависті, не болю, навіть жалощів, навіть якось і любов відпала, відношусь до нього, як просто до минулого. Сам собі вибрав долю, тому хай і залишається з своєю крашеною блондинкою, а у мене нове життя))
  • 0

#178 lorelei

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 226 повідомлень
  • Місто:Калуш ->Львів

Відправлено 23.07.2008 – 14:51

Ніколи не зраджувала свому коханому, хоча зустрічаємось вже три роки! Просто совість не дозволяє так зробити, коли тобі довіряють.До зради ставлюсь негативно, краще взагалі не мати постійних стосунків з людиною, аніж зраджувати її - це непорядно. :rolleyes:
  • 0

#179 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 23.07.2008 – 14:58

Це залежить хто що розуміє під словом зрада)
Та зраджувала і не раз, но тільки тоді коли я не любила цю людину, і були не серйозні відносини.
А в стосунках, які були останніми, і які тривали більше двох років, зради з мого боку не було, но не склалось.
І зараз в мене такого поняття, як зрада нема, я повністю свобідна в своїх рухах і діях
  • 0

#180 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 23.07.2008 – 15:21

З’єднано теми. Говорю останній раз - користуйтесь пошуком!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних