Перейти до вмісту

Зрада

Повідомлень в темі: 426

#141 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 01.12.2007 – 18:29

Перегляд дописуrainy (1.12.2007 17:57) писав:

Я б йому той договір і суму компенсації знаєш куди засунула? :D :)
Це як то кажуть "далі претензії не приматимуться" B)
  • 0

#142 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.02.2008 – 18:02

Доречі, за статистикою BBC (баба бабі скзала) зраджує 70% чоловіків і 13% жінок. Тобто жінки зраджують з великою кількістю чоловіків, змінюють любовників як помаду на губах. А чоловіки хоч і в більшості своїй зраджують, але не так фанатично як жінки - а що ж там у цього в штанах.
  • 0

#143 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київщина

Відправлено 17.02.2008 – 19:14

Перегляд дописуСварус (17.02.2008 18:02) писав:

Доречі, за статистикою BBC (баба бабі скзала) зраджує 70% чоловіків і 13% жінок. Тобто жінки зраджують з великою кількістю чоловіків, змінюють любовників як помаду на губах. А чоловіки хоч і в більшості своїй зраджують, але не так фанатично як жінки - а що ж там у цього в штанах.
І чому ж така дискримінація, що до жінок? Зразу видно, писав чоловік, бо своїх одноплемінників
оправдує, хоч вони і в більшості.
  • 0

#144 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 17.02.2008 – 19:35

Лука, але вся справа в тому що чоловіки з ймовірністю в 87% "отримують" вірну дружину, або ж з ймовірністю 13% справжню хвойду. А жінкам гірше - вони з ймовірністю в 70% отримують невірного чоловіка. Отже чоловік видав чоловіків - своїх одноплемінників. А за Вашою логікою, суть якої є що чоловіки себе возвеличують і дискримінують жінок, мало би бути навпаки. Той гіпотетичний чоловік, який те написав, мав би приховати інформацію що чоловіки такі погані. Тому Ваші "звинувачення" тут ні до чого :cool1:
  • 0

#145 Лука

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 170 повідомлень
  • Місто:Київщина

Відправлено 17.02.2008 – 19:42

Перегляд дописуСварус (17.02.2008 19:35) писав:

Лука, але вся справа в тому що чоловіки з ймовірністю в 87% "отримують" вірну дружину, або ж з ймовірністю 13% справжню хвойду. А жінкам гірше - вони з ймовірністю в 70% отримують невірного чоловіка. Отже чоловік видав чоловіків - своїх одноплемінників. А за Вашою логікою, суть якої є що чоловіки себе возвеличують і дискримінують жінок, мало би бути навпаки. Той гіпотетичний чоловік, який те написав, мав би приховати інформацію що чоловіки такі погані. Тому Ваші "звинувачення" тут ні до чого :cool1:
Зрозуміла.Вибачаюсь.Але задоволення чомусь приніс мало такий поворот справ.
Буду надіятись, що я стану виключенням.
  • 0

#146 Гість_українка_*

• Гості

Відправлено 04.07.2008 – 14:03

я 2 роки зустрічалась з хлопцем, ми вже хотіли йти до ЗАГСу. але мені по роботі треба було їхати до Москви. мій хлопець обіцяв почекати 2 тижні. після мого повернення коханий наче зник...але 1 липня 2008року я його бачила зі своєю знайомою. для мене це був жах. я пройшла наче їх не побачила, хоча він бачив мене. з тих пір ми не бачимось й не дзвонимо один одному. що робити?
  • 0

#147 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 04.07.2008 – 14:06

а ти вважаєш шо від того як ти виглядатимеш багато залежатиме
як на мене то питання не шо робити а хто винен!
  • 0

#148 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 04.07.2008 – 14:17

А тут і говорити нема про що, тебе не було лише 2 тижні, а він знайшов іншу. Можливо для нього твоя відсутність стала як полегшенням, йому не треба було нічого пояснювати, а другий варіант - він невірний, бабій одним словом. Ясне діло боляче та краще зараз, а ніж ви б встигли одружитися і потім він просто знайшов собі іншу
  • 0

#149 Гість_українка_*

• Гості

Відправлено 04.07.2008 – 14:20

Перегляд дописуpopUAs (4.07.2008 15:06) писав:

а ти вважаєш шо від того як ти виглядатимеш багато залежатиме
як на мене то питання не шо робити а хто винен!
я не кажу про зовнішність, все життя я дякую батькам, що народили мене таку вродливу, я кажу, що робити коли я його знову побачу???я його кохаю, але вже не пробачу ніколи...ігнорувати чи ні?
  • 0

#150 bamik

салоїд

• Користувачі
  • 2443 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.07.2008 – 14:25

Перегляд дописуукраїнка (4.07.2008 15:20) писав:

я його кохаю, але вже не пробачу ніколи...ігнорувати чи ні?

Так-так ©

Пагаваріть з ним слабо?
  • 0

#151 Bananapart

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 327 повідомлень
  • Місто:саме дно пляшки

Відправлено 04.07.2008 – 14:30

Перегляд дописуукраїнка (4.07.2008 15:20) писав:

я не кажу про зовнішність, все життя я дякую батькам, що народили мене таку вродливу, я кажу, що робити коли я його знову побачу???я його кохаю, але вже не пробачу ніколи...ігнорувати чи ні?
Ви запитали шо робити шоб не виглядати дурепою
а хіба то так важливо

Повідомлення відредагував popUAs: 04.07.2008 – 14:41

• 0

#152 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень

Відправлено 04.07.2008 – 14:56

Теми об’єднано. Флуд видалено

По темі: все, раз два тижні для нього - це не термін... та і які можуть бути терміни?! Все, зрадив - хай тусується. Тим більше, ти ж вродлива - знайдеш собі набагато кращого!
  • 0

#153 d^.^b

убухана скотина

• Користувачі
  • 1206 повідомлень
  • Місто:ілюзії

Відправлено 04.07.2008 – 16:21

українко
у таких випадках раджу вогнепальну зброю не використовувати))
як дуже кортить, то 1.... нє, 2!
ой нє, то тоже може зашкодить
краще 1,5 літрову пляшку з пивом.... ой нє!! пиво то святе!
пиво вип’єш, наллєш водички з підкрану /на більше не заслуговує :) /
і запуститиш в [будь-яку частину тіла на вибір] з [необхідною для самозадоволення] силою

ну а вже потім можеш або просто непомічати його
або ж перекидуватися ”привіт”икам з виглядом, наче тобі то байдуже :)
або ще можна кинуть наївне ”прівєт, як жізнь??” :)
а ще краще – знайди іншого :angry2:

і буде тобі щастє
;)

Повідомлення відредагував Vepr: 04.07.2008 – 16:22

• 0

#154 Буфончик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 77 повідомлень
  • Місто:Околиці Львова

Відправлено 04.07.2008 – 21:51

Я зрадник я зрадив коханій людині аш 2 рази ми зустрічалися 1р і 10місяців а поітм... вона мене покинула.
Чому вона мене не покинула коли я зробив це в перший раз а тільки після другого іто приблизно через 6 місяців.
А може вона мене не варта (а може навпаки)
В мене таке відчуття що я кохаю її і далі :angry2: кришу зносять такі думки :)
Ааааааааааааааааааааааа може я її тільки ненавиджу і хочу помститися шо зімном таке ;) ???
  • 0

#155 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 04.07.2008 – 21:54

Перегляд дописуБуфончик (4.07.2008 22:51) писав:

Я зрадник я зрадив коханій людині аш 2 рази ми зустрічалися 1р і 10місяців а поітм... вона мене покинула.
Чому вона мене не покинула коли я зробив це в перший раз а тільки після другого іто приблизно через 6 місяців.
Ааааааааааааааааааааааа може я її тільки ненавиджу і хочу помститися шо зімном таке ;) ???

Ти ущєрбний, убийся рельсою- коханій легше буде
  • 0

#156 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 842 повідомлень

Відправлено 05.07.2008 – 06:02

Знаєш, ну нічого собі "вона не варта мене". Висока ж в тебе самооцінка))) Ти ж їй зрадив - ти за це і поплатився, а кришу зносить від совісті, ти ж її любив, но переміг ваш "генетичний код". Першого разу не залишила вона тебе, думаю, тому, що теж тебе любила, і змогла це перетравити, надіючись, що ти виправишся. Ага, щас!)))
Або виправляйся і вертайся до неї, побачиш, що ти насправді до неї відчуваєш, або хай зносить крише далі.
  • 0

#157 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2259 повідомлень

Відправлено 05.07.2008 – 11:04

Чувак, не слухай тут нікого. Крім мене :) Вона дійсно тебе не варта. Раз не пробачила зраду значить вона тебе не любить. А себе любить, і свої принципи. До прдели таких "коханих"! Найди собі кращу. М"яса кругом вагони :)
  • 0

#158 AKSIома

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 153 повідомлень
  • Місто:шоколадної хмаринки

Відправлено 05.07.2008 – 13:14

Зрада знищує кохання....Але чи можна повернути ту людину якій ти зрадив? Я думаю, що все залежить від її характеру. І ще мені здається, що навіть якщо тобі пробачили зраду ваші стосунки вжзе не будуть такими теплими і ніжними як раніше..
  • 0

#159 Sleepy Beauty

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 53 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2008 – 14:15

Перегляд дописуPowerGirl (5.07.2008 14:14) писав:

Зрада знищує кохання....Але чи можна повернути ту людину якій ти зрадив? Я думаю, що все залежить від її характеру. І ще мені здається, що навіть якщо тобі пробачили зраду ваші стосунки вжзе не будуть такими теплими і ніжними як раніше..
якщо кохання справжнє, то все можна повернути.. Так, перший час буде важко, прийдеться пройти крізь недовіру.. Але ІМХО якщо двоє хочуть бути разом, то вони все переможуть! Час залікує рани.. Як би не банально це звучало.

Повідомлення відредагував Sleepy Beauty: 05.07.2008 – 14:15

• 0

#160 Spokusnucja

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 9 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 05.07.2008 – 14:50

В мене таке відчуття що я кохаю її і далі :happy1: кришу зносять такі думки :cool2:
Ааааааааааааааааааааааа може я її тільки ненавиджу і хочу помститися шо зімном таке :happy1: ???
Якщо ти і справді її кохаєш по-справжньому, то навіщо ж було зраджувати? Та ще й два рази?! А тепер дивуєшся чому покинула..Після першої зради не покинула, бо думала, що виправишся, намагалася зберегти стосунки. Тому, скоріше за все, це ти її не вартий!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних