Перейти до вмісту

Зрада

Повідомлень в темі: 426

#121 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 02.10.2007 – 12:31

Перегляд дописуОлеська (2.10.2007 13:20) писав:

А поняття ж зради у нас різні, панове!
:)
Так пишуть в жіночих журналах.

Я зраду не прощаю! Ні моральну, ні фізичну! Ні в коханні, ні в дружбі!
Ти сама все сказала. Чому вважаєш, що інші жінки прощають фізичну зраду?
Або чоловіки миритимуться з коханням до іншого?
  • 0

#122 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2584 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львів

Відправлено 02.10.2007 – 13:17

Перегляд дописуreyneke (2.10.2007 09:12) писав:

око за око? ню-ню...
а як тип це собі приедставляєш? завести собі спеціально дівчину/хлопця, і спеціально зрадити? чи як?
якесь пусте витрачання _свого_ ж часу...
Я так зрозумів jafDED має на увазі таке: от якшо кубіта зрадила свому фацету, через якийсь час і її зрадить кохана, близька людина і вона на собі відчує як то є коли сама зрадила свому френду..
Така закономірність у всьому: як ти поступаєш так і тобі вернеться причому в кілька разовому обсязі! Не зраджуй і не будеш зраджуваний :)

Я зраду не прощаю! Ні моральну, ні фізичну! Ні в коханні, ні в дружбі!
Також правильно, дай 5 :itshe:
  • 0

#123 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • 882 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 02.10.2007 – 17:25

Ну мститись, то не серйозно.. не серйозно опускатись до рівня тої людини, що Тебе зрадила...
хоча й зрада буває різною.. чому хлопець думає, що якщо в них з дівчиною все гуд, вона чемна, не зраджує, то вона не зраджує буквально? Вона ж може просто бути з ним, а думати про іншого чи навіть про інших.. Це ж теж зрада! І з його сторони зрадою є те, що він не відчуває цього, не відчуває своєї Коханої... Зрадоб є і нерозуміння.. скоріше ні, небажання розуміти, чи навіть не усвідомлення того нерозуміння... Впертість в стосунках - це теж свого роду зрада... Зрада - це удар, якого не чекаєш.. Відповідно коли ти надієшся на компроміс наприклад, а його нема - це ж удар,несподіваний....
А ому зрадою тоді називається таке, коли людина просто любить різноманіття в сексі, при тому, що може всім серце кохати лише одого?? Це теж все відносне і кожен випадок і варіант є унікальним!
Щодо мене, то я зраду теж би не пробачила зраду.. Чому? та дуже просто! в моєму випадку - я завжди вважала, що навіщо зустрічатись з кимось одним постійним, якщо збираєшся гуляти? тоді просто краще розійтись спочатку, і жити в своє задоволення.. я б не змогла лягти в ліжко з думками "а може вона краща?а може він її уявляє зараз?" раз зрадив - чи фізично чи морально - нема кохання, нема стосунків, винні - обоє...
  • 0

#124 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.10.2007 – 21:02

Перегляд дописуreyneke (2.10.2007 13:31) писав:

:)
Так пишуть в жіночих журналах.
Ти сама все сказала. Чому вважаєш, що інші жінки прощають фізичну зраду?
Або чоловіки миритимуться з коханням до іншого?

Знаєш, іноді журнали дають реальні історії...
Я використовую виключно власний життєвий досвід.

Повідомлення відредагував Олеська: 02.10.2007 – 21:05

• 0

#125 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 17:49

До зради відношуся дуже негативно!!!І ніколи її не вибачала.Коли дізнавалась про зраду близької людини, якщо навіть її любила, я в ту хлилину оберталась, і ішла геть, і ніякі виправдання не сприймала. Мені було боляче, я ж любила, але почуття власної гідності перемагало, бо думаю, якщо людина раз так зробила, то не має ніякої гарантії, що це не повториться. Бо коли ти пробачаєш, а це повторяється, це ж кожного разу боляче з навої силою..Ти ж людині довіряєш, ти ж хочеш її себе всю відати, ти з нею хочеш бути, і ти її любиш, а вона тебе зраджує. Ліпше бути самій і одинокій, і житти тільки для себе, а не бути обєктом неповаги близкої тобі людини.Бо думаю, що зраду не може нічого виправдати!!!!!!!
А нащод себе,так, були такі часи, десь в районах 15-17 років, коли я не обмежувалася одним хлопцем, як то сказати, завжди був хлопець, ще один, так сказати на запас, і в той час я не вважала, що роблю щось погане. Мені просто хотілося все і одразу, я ніколи не була обділенна чоловічою увагою, тому ніколи не упускала можливості всіх тримати біля себе разом.Це був дитячий максималізм........Було таке колись, час змінився я тепер ціную те, що маю, але ще ціную саму себе, тому не позволяю поступати погано по відношенню до себе, бо живу по такому правилу якщо любить то не зрадить, бо дійсно кохана людина не зможе зробити боляче своїй половинці........
  • 0

#126 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • 3140 повідомлень

Відправлено 09.11.2007 – 22:45

У мене патологічнавірність, а тому я не те, щоб не хочу зраджувати, а я навіть не можу... Не тягне ні морально, ні фізично...
  • 0

#127 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 11:36

Перегляд дописуМалинка (9.11.2007 18:49) писав:

До зради відношуся дуже негативно!!!І ніколи її не вибачала.Коли дізнавалась про зраду близької людини, якщо навіть її любила, я в ту хлилину оберталась, і ішла геть, і ніякі виправдання не сприймала. Мені було боляче, я ж любила, але почуття власної гідності перемагало, бо думаю, якщо людина раз так зробила, то не має ніякої гарантії, що це не повториться. Бо коли ти пробачаєш, а це повторяється, це ж кожного разу боляче з навої силою..Ти ж людині довіряєш, ти ж хочеш її себе всю відати, ти з нею хочеш бути, і ти її любиш, а вона тебе зраджує. Ліпше бути самій і одинокій, і житти тільки для себе, а не бути обєктом неповаги близкої тобі людини.Бо думаю, що зраду не може нічого виправдати!!!!!!!
А нащод себе,так, були такі часи, десь в районах 15-17 років, коли я не обмежувалася одним хлопцем, як то сказати, завжди був хлопець, ще один, так сказати на запас, і в той час я не вважала, що роблю щось погане. Мені просто хотілося все і одразу, я ніколи не була обділенна чоловічою увагою, тому ніколи не упускала можливості всіх тримати біля себе разом.Це був дитячий максималізм........Було таке колись, час змінився я тепер ціную те, що маю, але ще ціную саму себе, тому не позволяю поступати погано по відношенню до себе, бо живу по такому правилу якщо любить то не зрадить, бо дійсно кохана людина не зможе зробити боляче своїй половинці........
А тобі багато раз зраджували? Чогось в мене така думка склалася, що не один раз. Це точно, а то що в 15-17 це ще не рахується

Перегляд допису_saljama_ (9.11.2007 23:45) писав:

У мене патологічнавірність, а тому я не те, щоб не хочу зраджувати, а я навіть не можу... Не тягне ні морально, ні фізично...
Можливо ти і твоя правда. Є така думка: Існують люди, які не зраджують ніколи ( ти ), є люди які зраджують завжди, але немає людей, які зраджували тільки 1 раз.
  • 0

#128 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.11.2007 – 13:34

Зрада ніколи не виникає нізвідки...
До зради призводить багато факторів, і щоб кохана людина не зраджувала - треба дуже сильно старатися, розвивати свої стосунки і ніколи не зупинятися на тому, що є...
Стосунки мають підтримуватися обома. І то постійно.

А ще - слова моєї знайомої - "Хлоп має бути нагодованим і натра..аним... Тоді він не буде мати бажання ще кудись ходити "наліво". (с). Як на мене - доволі правильні слова. :)
  • 0

#129 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 11.11.2007 – 14:17

Перегляд дописуMATADOR (11.11.2007 11:36) писав:

А тобі багато раз зраджували? Чогось в мене така думка склалася, що не один раз. Це точно, а то що в 15-17 це ще не рахується
В житті були різні ситуації. Так багато зраджували, обманювали,але ці стосунки не були серйозними, тобто жовго не тривали, тому до того всього не відношусь дуже серйозно, і нікого не звинувачую. Головне, що на сьогоднішній день, я того уникаю. І тому про минулі речі, не дуже згадую

Перегляд дописуsam (11.11.2007 13:34) писав:

А ще - слова моєї знайомої - "Хлоп має бути нагодованим і натра..аним... Тоді він не буде мати бажання ще кудись ходити "наліво". (с). Як на мене - доволі правильні слова. :)
А нащод тих слів твоєї знайомої, я погоджуюся на 100%. Це дійсна правда. Бо що потрібно нашим чоловікам. Бути ситим, і чим більше сексу тим ліпше. Мені мій найкращий друг, такі самі речі говорив :brovy:
  • 0

#130 Житомирянин

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень
  • Місто:м. Житомир

Відправлено 12.11.2007 – 17:40

Я вчора дізнався про те,що мене зрадила дівчина,з якою я зустрічався досить давно і яку дійсно кохав :angry12: ......Своїх почуттів після цього передати не можу......Просто не вистачає слів......Спочатку хотілось відповісти тим самим,зараз-же просто боляче,не хочу опускатися до її рівня....Вирішив що порву з нею як тільки ми побачимось......Лише одне бажання залишилося:хочу,щоб на останньому нашому побаченні вона запам'ятала мене з найкращої сторони,вдаватиму ніби нічого не сталося,а в кінці побачення розповім,що знаю все,і піду назавжди.....Бажаю нікому в житті не відчути того болю,який відчуваю я......
  • 0

#131 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 17:46

Перегляд дописуЖитомирянин (12.11.2007 18:40) писав:

Спочатку хотілось відповісти тим самим,зараз-же просто боляче,не хочу опускатися до її рівня....
Підкажіть, де смисл у відповіді зрадою на зраду?
  • 0

#132 Житомирянин

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 17:52

Перегляд дописуreyneke (12.11.2007 17:46) писав:

Підкажіть, де смисл у відповіді зрадою на зраду?
Дуже легко розмірковувати,коли тебе не зрадили...тільки коли трохи заспокоїшся і обміркуєш причини цього можешь по справжньому оцінити ситуацію,що я,власне і зробив...

Повідомлення відредагував Житомирянин: 12.11.2007 – 17:54

• 0

#133 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 17:54

Зрада - то є підлість, як не крути. Як для мене, і одне, і інше є неприпустимими речами. І одночасно такими реальними... ніхто не застрахований...
Звичайно, боляче, коли кохана людина зраджує... Боляче, але виліковно...
Найстрашніше, коли зраджує друг (або хтось з сім"ї - дякувати Богу, в мене такого ще не було і, надіюсь та вірю, що ніколи не буде).
  • 0

#134 Житомирянин

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 33 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 20:35

Перегляд дописуОлеська (12.11.2007 17:54) писав:

Зрада - то є підлість, як не крути. Як для мене, і одне, і інше є неприпустимими речами. І одночасно такими реальними... ніхто не застрахований...
Звичайно, боляче, коли кохана людина зраджує... Боляче, але виліковно...
Найстрашніше, коли зраджує друг (або хтось з сім"ї - дякувати Богу, в мене такого ще не було і, надіюсь та вірю, що ніколи не буде).
Річ в тому,що кохання я ставлю на рівні з дружбою,тому для мене ця зрада і стала найстрашнішим,що могло відбутися,щиро бажаю тобі ніколи цього не відчути....
  • 0

#135 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • 683 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 11:09

[quote name='Житомирянин' date='12.11.2007 18:52' post='193893']
Дуже легко розмірковувати,коли тебе не зрадили...тільки коли трохи заспокоїшся і обміркуєш причини цього можешь по справжньому оцінити ситуацію,що я,власне і зробив...
давай-но абстрагуємося від легко/не легко, зрадили/не зрадили.
Так де смисл у зраді на зраду?
  • 0

#136 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 11:28

Перегляд дописуЖитомирянин (12.11.2007 20:35) писав:

Річ в тому,що кохання я ставлю на рівні з дружбою,тому для мене ця зрада і стала найстрашнішим,що могло відбутися,щиро бажаю тобі ніколи цього не відчути....

Так в тому-то і справа, що я пережила і зраду коханої людини, і зраду найближчої подруги. Тому і маю такі переконання щодо зради.
Найгірше, що через зраду перестаєш вірити людям.
  • 0

#137 Dynkan 113

Старійшина

• Користувачі
  • 1721 повідомлень

Відправлено 13.11.2007 – 12:06

Перегляд дописуОлеська (13.11.2007 11:28) писав:

Так в тому-то і справа, що я пережила і зраду коханої людини, і зраду найближчої подруги. Тому і маю такі переконання щодо зради.
Найгірше, що через зраду перестаєш вірити людям.
Це і справді так, втачаєш віру у людей, замикаєся за високою емоційною стіною, а найгірше що коли зустрічаєш іншу людину, починаєш з нею зустрічатися, то починаєш боятися повторення історії, і цей страх гризе тебе, і недає спокійно житти, тому минуле треба залишати в минулому, І ПРИЙДЕ НОВИЙ ДЕНЬ :angry12: :pardon: :itshe:
  • 0

#138 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 17:47

Випадкова зрада? ну да,гарна відмазка. Особливо,якщо примазати туди алкоголь. Зрада є зрада! Якою б вона не була-"випадковою", по п"яні чи ще якось. І я б її не пробачила. Просто не змогла би більше вірити людині ,а якщо не вірити, то і разом би бути не змогла...
  • 0

#139 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 01.12.2007 – 17:54

Перегляд дописуrainy (1.12.2007 17:47) писав:

Випадкова зрада? ну да,гарна відмазка. Особливо,якщо примазати туди алкоголь. Зрада є зрада! Якою б вона не була-"випадковою", по п"яні чи ще якось. І я б її не пробачила. Просто не змогла би більше вірити людині ,а якщо не вірити, то і разом би бути не змогла...
Нащо вірити? Укладіть на папері договір. Зазначте суму компенсації. :D І все буде путьом...
  • 0

#140 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 01.12.2007 – 17:57

Перегляд дописуSergiy_K (1.12.2007 18:54) писав:

Нащо вірити? Укладіть на папері договір. Зазначте суму компенсації. B) І все буде путьом...
Я б йому той договір і суму компенсації знаєш куди засунула? :D :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних