Перейти до вмісту

Майдан 2

Повідомлень в темі: 115

#41 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 02.04.2007 – 12:53

Гетьман
Ех... Блін, я теж хочу щоб все так просто було! Але що ти/ми/всі будеш робити щоб уникнути хочаб вступу до єеп?
  • 0

#42 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 02.04.2007 – 12:57

Перегляд дописуNechupara (2.04.2007 13:53) писав:

Гетьман
Ех... Блін, я теж хочу щоб все так просто було! Але що ти/ми/всі будеш робити щоб уникнути хочаб вступу до єеп?
Що робити? А нічого, бо в ЄЕП ніхто вступати не збирається. То така ж сама страшилка, як і надання російській мові статусу другої державної. А ви, наслухавшись цього, виходите на Майдани і кричите, замість того, щоб працювати. Спочатку треба перебороти свій страх...
  • 0

#43 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 02.04.2007 – 12:58

Перегляд дописуNechupara (2.04.2007 13:38) писав:

ivansstef
Щодо Юлі, то я трохи невірно висловилась. У опозиції дійсно немая єдиного лідера, але тільки Тимошенко має всі якості лідера.
А щодо ПР. Лідер той хто керує. Янукович так би мовити улюбленець публіки (ги ги), блазень, маріонетка. І не такий він вже розумний, щоб такі фокуси робити. А там керують всім гроші. Ну навіть як сформувалась більшість минулого року? Хто проспонсорував? Відомо ж хто музику замовляє.

У нас зараз є реальна загроза - ЄЕП.

в загальному ми говоримо про одні і ті самі речі іншими словами.. тому зходимось на думці що "ЯНИКАХМЕТОВ" представники ПР :cool2:

Політику від фінансів не можна відділяти.. але то все таки різні речі. схема така..
1.Бізнесмен складає гроші в якусь особу чи партію
\2.Партія доходить до лідируючої ланки в верховній раді
3.Ця партія приймає законодавчі акти які йдуть на користь певним фінансовим структурам оцього ПАПІКа який вклав в них гроші.
4. папік отримуючи ОФІГЄТЬ які пільги та конртакти мирно наживає собі грошенґята... причому ЧЕСНИМ способом ( методи чорнухи ще є, але вже відступили в небуття в масовості)...
От але світитись ПАПІКАМ не обовязково...
Ви думаєте Ґник видатна бізнес особа.. ? ні це просто як то кажуть ПОСАЖЕННИЙ а за ним вже стоять реальні гроші Папіка. Єдина незрозуміла річ нафіга Ахметов рухнувся в політику...

Такі люди просто так нічого не роблять... :)

А ЄЕП то таке. не піде туди україна от і все... Загроза зараз це щось інше, а що сформулювати важко.. можливо пізніше... вечором.
дякую..

З,І Давайте всетаки повертаємось до теми :)
  • 0

#44 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 13:08

ivansstef
Тут з усім погоджуюсь :cool2:

Гетьман
Ну да... от тільки російська отримала статус регіональної мови у донецькій області... дрібничка
  • 0

#45 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 13:13

Перегляд дописуNechupara (2.04.2007 14:08) писав:

Гетьман
Ну да... от тільки російська отримала статус регіональної мови у донецькій області... дрібничка
А вона там не мала де-факто статусу регіональної? Просто вони закріпили це юридично. А ми, замість того, щоб кричати: не вводьте регіональну мову, мали популяризувати українську серед тамтешнього населення. І тоді таке питання навіть не виникло б.
  • 0

#46 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 02.04.2007 – 13:30

Перегляд дописуNechupara (1.04.2007 17:13) писав:

2. Щоб комуняки віддавали голоси регіонам???? Хі хі хі. Хороший жарт. Принципово різні ідеології.

Ну, різні не різні в них ідеології, але все-таки об"єдналися. Розумієш, ідеологія відходить на задній план в Україні, коли говорять про владу, повноваження та гроші. таким чином була створена АКК чи то зараз КНЄ. Я погоджуюсь, що вони (КПУ) не зблокуються з ПР, але в разі проходження у ВР будть з ними створювати коаліцію. А яка тоді різниця між тим, що вони дадуть свої голоси перед виборами, у вигляді зблокування, чи після у вигляді утворення коаліції?

Перегляд дописуГетьман (2.04.2007 06:13) писав:

А вона там не мала де-факто статусу регіональної? Просто вони закріпили це юридично. А ми, замість того, щоб кричати: не вводьте регіональну мову, мали популяризувати українську серед тамтешнього населення. І тоді таке питання навіть не виникло б.

А як ти збираєшся популяризувати українську там, де її вважають мовою фолкльору та анекдотів, і там де її майже не вживають?
  • 0

#47 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 13:47

Українець
Я мала на увазі виборців.

Гетьман
І взагалі суть поняття регіональної мови це дещо інше ніж є російська мова на сході. Такий статус дають мові, якій загрожує зникнення. Тож доцільніше там було б давати такий статус український мові.
  • 0

#48 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 13:53

Перегляд дописуNechupara (2.04.2007 14:47) писав:

Гетьман
І взагалі суть поняття регіональної мови це дещо інше ніж є російська мова на сході. Такий статус дають мові, якій загрожує зникнення. Тож доцільніше там було б давати такий статус український мові.
А що, ви думаєте, призвело до цього надання статусу? Поки всі кричали про мову, російські видавництва, телебачення, преса працювали... І зараз працюють, а ми тільки кричимо на Майданах. :cool2: Виправляти ситуацію треба, і не сприймати ситуацію з мовою, як трагедію, а як тимчасовий відступ через ідіотів-попередників...
Але це вже питання іншої теми.
  • 0

#49 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 13:54

Перегляд дописуNechupara (2.04.2007 06:47) писав:

Українець
Я мала на увазі виборців.

А при чому тут виборці??? Вони голосують за КПУ, а там вже вирішує Пьотр Нікалаєвіч Сіманєнко до кого їм приєднуватись...
  • 0

#50 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 14:00

До того ж цей статус забов'язує змі в тому регіоні вести тб- та радіотрансляцію регіональною мовою, газети, журнали... Різні учбові заклади також мають вести учбовий процес на мові "меншин"...

Гетьман
А майдан збирався заради того щоб прибрати від влади людей які роблять такі безвідповідальні антиукраїнські вчинки.
  • 0

#51 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 14:06

Перегляд дописуNechupara (2.04.2007 15:00) писав:

До того ж цей статус забов'язує змі в тому регіоні вести тб- та радіотрансляцію регіональною мовою, газети, журнали... Різні учбові заклади також мають вести учбовий процес на мові "меншин"...

Гетьман
А майдан збирався заради того щоб прибрати від влади людей які роблять такі безвідповідальні антиукраїнські вчинки.
Прибрати від влади - це вигнати їх назавжди, поставити нових людей, за діяльністю яких може слідкувати народ, і при потребі знову ж вигнати. Коли у нас у Львові в перші дні революції не дали взяти штурмом ОДА, то я вже знав, що буде 2-3 тижні бездарного плазування, яке закінчиться "великим компромісом". Всім це говорив, а мені ніхто не вірив. Потім я поїхав в Київ, але лише тому, що люблю подорожувати, а вже не за ідею. Тепер питання: приберете ви тих людей... Кого на їх місце поставите? Тих же ж самих, що вчора гризлися за посади? Заспокойтеся. Ви прекрасно усвідомлюєте, що вас черговий раз намахують, але людина швидше вмре, ніж визнає свою помилку... Чи не так? :cool2:
  • 0

#52 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 14:13

Перегляд дописуГетьман (2.04.2007 07:06) писав:

Тепер питання: приберете ви тих людей... Кого на їх місце поставите? Тих же ж самих, що вчора гризлися за посади? Заспокойтеся

Цілком погоджуюся. Більша половина наших сучасних керманичів була у свої часи у Компартії, чи то КП УРСР чи КПРС. У них є залишки старої ідеології. Не можна ставити таких людей до влади. Ну, уявіть собі якою б була Німеччина, якщо б у владі після війни залишилися б ті самі нацисти?
  • 0

#53 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 02.04.2007 – 14:14

Перегляд дописуTonchik (1.04.2007 00:18) писав:

А українці знову жо..у рвуть заради політиків. Начебто немає чим зайнятися. .
Не заради політиків, а заради себе.а чим зайнятись?Розмовляти по нету чи телефону з родичами, які за кордоном шукають гарного життя, чи може слухати навколо розмови про погану українську і поганих українців?Можливо і є люди, яких політика не обходить і ніяк не впливає на їхнє життя, але їх обмаль.Моя сім"я не серед них.
  • 0

#54 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 14:18

Гетьман
хе хе
Прибрати від влади - це хочаб відвести в опозицію.
А на їх місце дійсно поставити тих же самих. Гризлися ну той що? Ти проти всіх. Але зрозумій що зараз така ситуація що або помаранчові або білосині! ТРЕТЬОГО НЕ ДАНО! А ти все мариш цим третім. Гарно було б якби воно таки було.
  • 0

#55 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 14:23

Перегляд дописуNechupara (2.04.2007 15:18) писав:

Гетьман
хе хе
Прибрати від влади - це хочаб відвести в опозицію.
А на їх місце дійсно поставити тих же самих. Гризлися ну той що? Ти проти всіх. Але зрозумій що зараз така ситуація що або помаранчові або білосині! ТРЕТЬОГО НЕ ДАНО! А ти все мариш цим третім. Гарно було б якби воно таки було.
Дано. Хтось вже писав, що навіть, якщо тебе зжерли, то ти навіть тоді маєш 2 виходи. Поки існує попит, доти існуватиме пропозиція. Поки ви ходите на майдани, на майдани ходитимуть і біло-сині. А ви сядьте з ними в парку на лавочку, випийте, заспівайте пісні під гітару (і наших, і їхніх), встановіть контакт. А ті жиди та партогри з сцен хай собі піною бризкають - ними ніхто не цікавитиметься.
  • 0

#56 Українець

Писар

• Користувачі
  • 410 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 14:32

Це сміх і гріх, що робиться в країні з політикою. Мороз на консультації з Президентом жорстко заявив, що Верховна Рада не підпорядковуватиметься Указу про розпуск ВР.

Ви знаєте, не випадково будівля Верховної Ради України під куполом. Цирк теж під куполом.
  • 0

#57 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 02.04.2007 – 15:21

Перегляд дописуУкраїнець (2.04.2007 15:32) писав:

Це сміх і гріх, що робиться в країні з політикою. Мороз на консультації з Президентом жорстко заявив, що Верховна Рада не підпорядковуватиметься Указу про розпуск ВР.

Ну звісно ж, знає що в результаті перевиборів більше не попаде у ВР.. не думаю, що його Яник візьме у свій список..
  • 0

#58 MrGALL

Старійшина

• Адміністратори
  • 2545 повідомлень
  • Місто:San Diego, CA || Kyiv, UA

Відправлено 03.04.2007 – 14:04

Сьогодні в мене не було пар тому я зранку був в центрі.
Отже передаю вісті з полів :)

На Майдані засіли в основному регіонали і комуністи. Останні наставили своїх червоних палаток.
Також навколо Стели по колу ставлять одномісні туристичні палатки. (Навіщо???)

Біля Секретаріату бачив прапори Пори і Самооборони. Але близько я не підходив, тому деталей не знаю.

Біля Нацбанку зустрів колону гарних дівчат :) , але з прапорами СПУ, що дуже зіпсувало враження :cool2:

Навколо Кабміну і (з)Ради стоять регіонали, їм транслюють відео з Ради. Весь парк опутаний синіми стрічками, ходять колони біло-блакитних і т.п. Але що дивно - я не чув жодного заклику, ходять вони мовчки. Напевне їм платять лише за масовку.

Загальне враження - халтура, вони самі не знають, чого зібрались :)

Фотки робив, викладу ввечері
  • 0

#59 Пантерка Патріотка

Президентське звірятко

• Користувачі
  • 400 повідомлень
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 03.04.2007 – 14:08

гарненько. чекатиму на фото. можливо приїду до Київа найближчим часом.
  • 0

#60 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 03.04.2007 – 15:06

Перегляд дописуMrGALL (3.04.2007 15:04) писав:

Напевне їм платять лише за масовку.

Точно не знаю, за гроші чи ні(хоча думаю, що саме через них), але щонайменше 2 рази вже вивозили автобуси з людбми до Київа тільки з мого міста.......Люди, я дуже-дуже вам заздрю, що ви маєте змогу все це бачити і зараз, і 2004, надіюсь. що ви скористаєтесь цим!принаймні, коло вас є однодумці.ТУТ немає :cool2:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних