Перейти до вмісту

Майдан 2

Повідомлень в темі: 115

#21 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 01.04.2007 – 23:21

Ах, був би живий В. Чорновіл....
  • 0

#22 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 01.04.2007 – 23:22

Перегляд дописуГетьман (1.04.2007 23:54) писав:

І знову відтермінуєте прибуття того, проти кого виступаєте на півроку-рік. У вас нема альтернативи, яку б бачила людина Донецька, Луганська, Харкова. Їм оці майдани здаються як те, що їх стараються виштовхнути з України. А ви запропонуйте їм щось натомість. І не треба буде виштовхувати Януковича з влади - він сам звідти випаде.

Вірно..
Чому ми вирішуємо за СХІД як повинно бути правильно.. Невже хтось тут дійсно розділяє Україну на два табори??
Уявіть ситуацію навпаки... Наші при владі, регіонали в опозиції... схід вимагає розпуску, східняки їдуть на Майдан... Ви ж усі ПЕРШІ будете робити великі очі і казати "А ЧОМУ?" ВСЕ Ж БУЛО ЧЕСНО ! і вибори і призначення премєра..."

ось так то.. Альтернативу треба.. АЛЬТЕРНАТИВУ,, ( не музику :gryzin:
  • 0

#23 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 01.04.2007 – 23:32

Перегляд дописуNechupara (2.04.2007 00:14) писав:

Гетьман
Вибач, не дуже зрозуміла хто це "ви" і "проти кого виступаєте на півроку-рік"? І яку це альтернативу бачить "людина Донецька, Луганська, Харкова"?
Отож, моя думка така: людей, які працювали парторгами чи ще якимись оргами треба гнати палкою із влади, бо вони колишніми не бувають. І Луценко, і Ющенко, і Янукович, і Юля, і всі решта - то сволота, яка завжди між собою домовиться (як не про поділ, то хоч неявно про сфери впливу). І тупцювання на місці з ротаціями їх при владі нічого на краще не поміняє. Усі, що зараз кричать з трибуни - вони запропонували таке: ну скинуть вони Януковича, ну віддадуть владу Ющенку. Кого знову на посади ставити? Старих комсоргів??? Доки не відповісьте на це питання, на майдан вдруге не піду.
Ви - це ті, що ніяк не можуть зрозуміти, що криками під відкритим небом нічого не зарадиш. Бо треба іти в народ, нести із собою просвіту, а не агітки "Юля з народом", "Ющенко - президент" і "Януковічь - зек". Ці люди, прихильність яких ви сьогодні так легко здобуваєте своєю масовістю, завтра так же ж легко прийдуть і до інших. І не тому, що їм так хочеться, а просто їм приємно відчувати себе частиною маси (на масу відповідальність же ж не лягає, а права качати вона ой як уміє). І неосвічені люди, які сьогодні кричали "Ющенко" чи "Янукович" завтра з такою ж легкістю кричатимуть навпаки, бо керують ними не розум, а емоції.
А просвічена людина, яка знає, чого хоче, не буде йти за лідерами, які самі не знають, куди народ тягнуть. Вона сама буде творити собі владу. І сама творитиме собі майбутнє, а не надіятиметься на державу, і, що головне, не ставитиме питання: "А що, власне, ця грьобана держава мені зараз дала?", а ставитиме перед собою питання: "А що я зараз можу зробити для держави, щоб мої нащадки не бідували так, як я".
  • 0

#24 Українець

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 410 повідомлень
  • Місто:ЛЬВІВ, Україна

Відправлено 01.04.2007 – 23:33

Перегляд дописуivansstef (1.04.2007 16:22) писав:

Вірно..
Чому ми вирішуємо за СХІД як повинно бути правильно.. Невже хтось тут дійсно розділяє Україну на два табори??
Уявіть ситуацію навпаки... Наші при владі, регіонали в опозиції... схід вимагає розпуску, східняки їдуть на Майдан... Ви ж усі ПЕРШІ будете робити великі очі і казати "А ЧОМУ?" ВСЕ Ж БУЛО ЧЕСНО ! і вибори і призначення премєра..."

ось так то.. Альтернативу треба.. АЛЬТЕРНАТИВУ,, ( не музику :gryzin:

На Сході, на жаль, люди вірять брехні яку їм "проповідують" лжепатріоти. Потрібно провести широкомасштабну інформатизацію і розповісти хто є хто в країні. Послухати тільки депутатів з ПР, так смішно ж стає з того, що вони говорять. Як можна довіряти таким людям. Щодо брехні. Візьмемо тільки позицію про НАТО. Всі негативні сереотипи про цю організацію закладені ще за часів СРСР. І ці стереотипи зараз використовуються тими чи іншими політиками для залучення електорату. Мало того, що вони використовують цю брехню, вони ще й прикрашають її бездарними своїми репліками, які викликають сміх. Але одразу стає сумно, що люди це сприймають за правду.
  • 0

#25 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 00:07

Перегляд дописуУкраїнець (2.04.2007 00:21) писав:

Ах, був би живий В. Чорновіл....

Однодумець!!! я за!

З.І. була б подвійна користь
1. Я б знав свого лідера., того за ким би я пішов
2. Може накінець хоч хтось надавав би по сраці ремнем Тарасику..

Перегляд дописуУкраїнець (2.04.2007 00:33) писав:

На Сході, на жаль, люди вірять брехні яку їм "проповідують" лжепатріоти. Потрібно провести широкомасштабну інформатизацію і розповісти хто є хто в країні. Послухати тільки депутатів з ПР, так смішно ж стає з того, що вони говорять. Як можна довіряти таким людям. Щодо брехні. Візьмемо тільки позицію про НАТО. Всі негативні сереотипи про цю організацію закладені ще за часів СРСР. І ці стереотипи зараз використовуються тими чи іншими політиками для залучення електорату. Мало того, що вони використовують цю брехню, вони ще й прикрашають її бездарними своїми репліками, які викликають сміх. Але одразу стає сумно, що люди це сприймають за правду.

теж погоджуюсь.. але як то кажуть МАЄМО те що МАЄМО..

те що Ви говрите потрібно було ставити на державному рівні. і впроваджувати Державну програму по доступності інформаціїї..
Але зараз ми говоримо про перевибори в реальному часі (сьогодення) тому брак інфи на Сході буде і при перевиборах нііц зараз не зробимо з тим.
  • 0

#26 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:ануда

Відправлено 02.04.2007 – 00:13

ivansstef
1. Не погоджуюсь з тобою ще раз з приводу соціалістів. Ну більше від них пішло! На багато більше! У мене є знайомі які були в тій партії. Є один який залишився. Тож знаю це не по чуткам.
2. Щоб комуняки віддавали голоси регіонам???? Хі хі хі. Хороший жарт. Принципово різні ідеології.
3. Закінчую фразу: ми можемо віддати владу бидлоті або хочаб спробувати їй протистояти.

Гетьман
Стосовно останнього абзацу. Ну це гарні і вірні слова. Але що саме робити? Що ти робиш? Що конкретне роблять такі "просвічені" люди?

Зрозумійте, я зараз теж не підтримую жодну з цих політичних сил. Але треба щось робити, якісь дії, якось висловлювати своє "фе". Більшість людей які були на майдані переконана притримувались тієї ж думки.
Які ви бачите способи виходу з кризи? Ви кажете що вони всі погані і що за жодного з них не підете? А що ж робити? Сформуйте свою партію! Чи домовтесь усі разом голосувати за якусь третю силу! Ну можна ще зкраю за всім спостерігати...
  • 0

#27 адуфанчік

Генеральний писар

• Користувачі
  • 807 повідомлень
  • Місто:відки і всі

Відправлено 02.04.2007 – 00:20

Не буде ніякого другого майдану....люди розчаровалися в ньому(
  • 0

#28 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 00:21

Нечупара..

1. ну у кожного своя думка.. я вважаю що про социків і комуняк ви неправі, Ви вважаєте навпаки залишаємось при свому..

2. протистояти бидлоті ми зможемо, але автоматично ми ставимо на противагу когось з НАШОЇ сторни.. кого ?? Ви так призвіщ і не назвали.. я ж то веду до того що НЕМАЄ у нас лідера.. а на сході є - Яник...
які заперечення ?

ПРизвіща в студію.
  • 0

#29 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 00:30

Лідер безперечно Юля. А на соході лідер Ахмєтов.
  • 0

#30 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 00:33

Перегляд дописуNechupara (2.04.2007 01:13) писав:

Гетьман
Стосовно останнього абзацу. Ну це гарні і вірні слова. Але що саме робити? Що ти робиш? Що конкретне роблять такі "просвічені" люди?

Зрозумійте, я зараз теж не підтримую жодну з цих політичних сил. Але треба щось робити, якісь дії, якось висловлювати своє "фе". Більшість людей які були на майдані переконана притримувались тієї ж думки.
Які ви бачите способи виходу з кризи? Ви кажете що вони всі погані і що за жодного з них не підете? А що ж робити? Сформуйте свою партію! Чи домовтесь усі разом голосувати за якусь третю силу! Ну можна ще зкраю за всім спостерігати...
Спершу розповім, що я роблю. Я просто розмовляю з різними людьми, які на перший поклик політиків готові линути хоч до Києва, хоч до Донецька. І переконую їх не витрачати свої сили на те, на що їх не варто витрачати. Тут все гаразд, уже багатьох вдалося заставити зрозуміти, що їх просто держать за гарматне м'ясо.
Ще стараюся боротися зі споживацькою психологією наших людей. Це набагато важче, ніж перше. Наші люди не можуть зрозуміти, що це таке - збирати гроші, вкладати їх у щось - жидами організовані кризи та інфляції перетворили наше суспільство на споживачів, котрі, лише заробивши трохи грошей, одразу вкладають їх у споживчі товари. І не вірять нікому. Та й, в принципі, мають на те право. Це все ж важче, але все ж декого також вдалося переконати.
Це слова... До діла мені далеко - не вистачає однодумців. Але, спілкуватися з людьми, щось їм пояснювати - набагато важче, повірте, ніж стояти посеред Майдану та репетувати одноманітні фрази. От дайте відповідь на питання: що конкретно ви хочете ви від Майдану (тільки давайте без абстракцій на кшталт "свободи", "заможності", "щастя"), на якому недавно стояли. Я знаю, чого я хочу. І я знаю, що, може за мого життя це не станеться, але якщо хоча б 1% людей України робитиме те, що я, то дуже скоро ми станемо вільними, багатими та щасливими.
І чого ви так любите цю політику? В нормальній державі новини політики тривають стільки ж, скільки і прогноз погоди. А у нас - у 10-20 разів довше... Ще й передач всяких аналітичних купа. В нормальній державі - політик - то, в першу чергу, господарник, а в другу вже демагог, у нас - навпаки, ще й на додачу - злодій. Взагалі, вважаю, що країною мають правити усі бажаючі громадяни, а усі ті, хто пливе за течією - для них є вибір - іти і самим відвойовувати свої права.
  • 0

#31 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 00:39

Перегляд дописуNechupara (2.04.2007 01:30) писав:

Лідер безперечно Юля. А на соході лідер Ахмєтов.
1. От.. :gryzin: бачите.. Юля.. Ви так вважаєте.. я не хочу починати демагогію хто кращий хто гірший.. але ЗА ЮЛЮ я не піду на МАйдан... а хтось не піде за ЛУценко, а хтось не піде за КИРИЛЕНКА.. отакої то.. немає єдиного лідера.. як не крути

2. Помиляєтесь .. Політичний лідер - Янукович.. Ахметов - то великі гроші.. політика та бізнес трохи різні речі. хоч взаємоповязані..
  • 0

#32 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 00:45

ivansstef
1. Я не казала що я за неї. Я кажу що вона реальний лідер.
2. Гроші Ахмєтова тож і він керує всім. Тож лідер він.

Гетьман
Майже повністю підтримую тебе! У нас багато в чому збігаються погляди. Але поки я керую країною можу ненароком опинитись у ЄЕПі там...
  • 0

#33 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 01:12

1. та яка різниця за кого ВИ особисто ?? я кажу що немає ЄДИНОГО лідера.. а Ви знову "вона реальний лідер :gryzin: " хто таке сказав.. ?

реальний лідер це той хто набере понад 52 % голсів українців..

2.Збивайтесь з грошей.. Йдеться про ПОЛІТИЧНЕ лідерство..
Якщо зараз поставити Ахметова лідером Регіоналів то рейтинг ВПАДе..
наголошую (ПОЛІТИЧНИЙ) лідер - яник.. ;)
  • 0

#34 wizm

Старійшина

• Користувачі
  • 1133 повідомлень
  • Місто:Дике поле

Відправлено 02.04.2007 – 05:58

А давайте задумаємось, які внутрішні сили рухають нашими політиками.
На мою скромну думку, за усіма цими конфліктами стоять нечесно зароблені гроші.
І тоді хоч на побутовому рівні, хоч в державних маштабах, усе кидається і починаються "розборки".
  • 0

#35 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.04.2007 – 08:37

Перегляд дописуivansstef (1.04.2007 01:31) писав:

1. Їх після зради покинула частина електорату, але частину електорату вони перетягнули від вітренко та від інших прихильників східняцької політики ( східняки не ображайтесь).
2.Партія промисловців та підприємців а також перебіжчики додадуть той відсоток який партія Регіонів втратила ( адже розчарованих Регіонами також не бракує)
. Тому тут якщо не більше то точно неменшн
1. Соціалісти починаючи з подій помаранчевої революції вже давно не є партією просхідняцької політики.
2. Парртія промисловців взагалі немає високого рейтингу, тому додати щось до рейтингу партії регіонів вона нічого не зможе.
  • 0

#36 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1795 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.04.2007 – 10:14

В 193х-196Х українців карано за те, що вони не робили, А КОНЧЕ ПОВИННІ БУЛИ РОБИТИ - ОБЄ'ДНУВАТИСЬ У РІЗНІ ОРГАНІЗАЦІЇ: митців, поетів, фізкультурників, вчителів, командирів (повний перелік можна знайти у класика "Сад гетсиманський").
Хоч і потяг до громадських організацій в нашому народі відбито роками репресій та панування комуно-соціалістичної системи, що можна спостерігати на прикладі чисельності партій і їх осередків на місцях. А об'єднання зверху в якісь партії, громадські всеукраїнські об'єднання то карикатура на об'єднання в тюрмах НКВД - і зібрані в натовп і кількість величезна - тисячі людей а толку ніякого, і впливу на керманичів теж. І кількість велелюдна і люди проукраїнські але ведуть їх невідомо куди.
І весь той натовп тупцяє на місті і не може вдовольнити ні своїх бажань, ні досягнути так потрібних цілей.
Теорію керування натовпом розроблено досконало західними і російськими спецслужбами. І то ми можемо побачити у виконанні наших політиків. Це народу нічого де дає.

Краще об'єднатись в низку малих дієвих організацій з чітко визначеними цілями і їх досягати. Це звичайно не заперечує створення з багатьох малих організацій всеукраїнського руху для досягнення цілей, важливих для народу.
Це повинні бути тисячі малих і середніх об'єднань і організацій, в селах, містах, навчальних закладах тощо. Тоді не буде питань: де взяти кадри? Вони виростатимуть в тих організаціях, і що з себе являє кожен буде видно на протязі розвитку.
  • 0

#37 Stuff

Песиміст

• Користувачі
  • 2670 повідомлень
  • Місто:Львів..

Відправлено 02.04.2007 – 10:43

Перегляд дописуivansstef (2.04.2007 02:12) писав:

реальний лідер це той хто набере понад 52 % голсів українців..
Такого мабуть ніколи не буде , тому що такий лідер мати риси і програму, яка б подобалась як Західній, так і Східній Україні, але як відомо є відміності між тими бажаннями..
  • 0

#38 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 12:17

Перегляд дописуMarcos (2.04.2007 09:37) писав:

1. Соціалісти починаючи з подій помаранчевої революції вже давно не є партією просхідняцької політики.
2. Парртія промисловців взагалі немає високого рейтингу, тому додати щось до рейтингу партії регіонів вона нічого не зможе.
зроблю уточнення.. ці партії не розглядались як окремі політичні стуктури, а як "сировинний електоральний додаток" до ПР..
а при такомі розкладі кожен відсоток важливий.
невже забули вибори президента ? <_< там ж соті враховувалися.. а це немаловажно..

не до теми але анекдот..
Хлоп "А" питається хлопа "Б" " А що таке нюанс" ?
Б. - ну то стань раком і я покажу
"А" нагнувся і "Б" йому засадив по саме не хочу і каже:
" От бачиш в мене х.. в сраці.. і втебе х.. в сраці.. АЛЕ є МАЛЕНЬКИЙ НЮАНС !! "

Так от.. Невраховуючи такі дрібниці ми маємо можливість опинитися на місці отого хлопа "А".
Так що думаємо враховуємо все до дрібниць.. Бо шапками закидати вже не вийде.. :gryzin:

З,І Вибачайте за грубість :)

Перегляд дописуStuff (2.04.2007 11:43) писав:

Такого мабуть ніколи не буде , тому що такий лідер мати риси і програму, яка б подобалась як Західній, так і Східній Україні, але як відомо є відміності між тими бажаннями..
ото то ж і воно ;) а небуде то буде вічно боротьба.. по принципу : " а наша свиня свинистіша"
  • 0

#39 Нечупара

Генеральний писар

• Користувачі
  • 633 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 12:38

ivansstef
Щодо Юлі, то я трохи невірно висловилась. У опозиції дійсно немая єдиного лідера, але тільки Тимошенко має всі якості лідера.
А щодо ПР. Лідер той хто керує. Янукович так би мовити улюбленець публіки (ги ги), блазень, маріонетка. І не такий він вже розумний, щоб такі фокуси робити. А там керують всім гроші. Ну навіть як сформувалась більшість минулого року? Хто проспонсорував? Відомо ж хто музику замовляє.

Та взагалі як можна у нашій країні відмежовувати політику від гроші? Вся наша політика будується на грошах. При владі якщо не мільйонери то міліардери! Більшість привладних людей свого часу накрали собі грошей (не кажу всі бо молоді депутати не встигли), так вони й прийшли до влади. І з цим вже нічого не зробиш.
А ще зверніть увагу ну хоча б на Ахметова. Минулого року в рейтингу найбагатший людей України він був чи на другому чи не третьому місці, точно не пам'ятаю. Втратив велику частину прибутків при уряді Тимошенко та Єханурова. Потім сформувалась коаліція і тд, і в цьому вже році він в тому ж рейтингу займає перше місце. Великі бізнесмени йдуть у владу щоб створювати собі кращі умови.

Marcos
1. І закцнчуючи формуванням коаліції у минулому році

trim
Гарна теорія. Хлопці, давайте говорити про практику та реалії.

У нас зараз є реальна загроза - ЄЕП.
  • 0

#40 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 02.04.2007 – 12:48

Перегляд дописуNechupara (2.04.2007 13:38) писав:

trim
Гарна теорія. Хлопці, давайте говорити про практику та реалії.

У нас зараз є реальна загроза - ЄЕП.
Теорія гарна, але не нова. УПА мала таку ж саму тактику - кожен загін діяв сам со собі. Об'єднувала їх одна мета: незалежність України. І, незважаючи на чисельне, матеріальне, збройне відставання, без допомоги ззовні трималися 6 років (при совєтах, з німцями - 8). Так же ж і повинні робити ми: не йти за лідерами - це люди, які заводили благі наміри в могилу не раз. Бо вбивство, зрада, втеча лідера - це те, що здатне убити весь рух. Мораль: якщо ви хочете щастя, не робіть стандартних кроків. Не йдіть за сірою масою. Робіть свою справу, при потребі дослухаючись до всіх, а не когось одного. І нас не зможе ніхто зупинити!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних