Перейти до вмісту

зарубіжна чи українська

Повідомлень в темі: 35

#21 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 10.04.2007 – 18:32

В мене трохи інший принцип розподілу музики: москальська і немоскальська. Першої на компі нема, і з нею нещадно борюся, а з другої слухаю те, що мені подобається без поділу на якісь категорії.
  • 0

#22 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 10.04.2007 – 18:35

нуу, наприклад, більшість моєї музики нагліїською мовою, але це не означає що я не люблю українську. люблю. і слухаю. просто так склалось історично...тут ситуація в тому що гарні українські гурти зазвичай маловідомі, от що бентежить...
  • 0

#23 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ:)

Відправлено 10.04.2007 – 18:38

Перегляд дописуГетьман (10.04.2007 18:32) писав:

В мене трохи інший принцип розподілу музики: москальська і немоскальська. Першої на компі нема, і з нею нещадно борюся, а з другої слухаю те, що мені подобається без поділу на якісь категорії.
тю....дивний поділ!!!!!!!і що ж ти відносиш до так званої "москадьної"????? :yes: :)
  • 0

#24 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 18:40

Перегляд дописуTabletk@ (10.04.2007 19:38) писав:

тю....дивний поділ!!!!!!!і що ж ти відносиш до так званої "москадьної"????? :yes: :)
Все, що звучить російською мовою :D
  • 0

#25 ЧиНеЗанадтоДовгийвМенеНік

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 258 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 18:42

сказати що ти неправий це несказати нічого!!! є купа чудових російських гуртів які заслуговують на увагу і повагу

Повідомлення відредагував WishMaster: 10.04.2007 – 18:42

• 0

#26 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 18:46

Перегляд дописуTabletk@ (10.04.2007 19:44) писав:

це просто черговий принцип, що не важить нічого(без образ)
ти, мабуть, просто темний в цій темі, тому так говориш, і , здається, ти не чув норм укр гуртів та виконавців як так кажеш!!!!! :)

WishMaster, повністю з тобою згодна!!!!! :yes:
... Якщо український гурт співає пісні російською, я його українським не вважаю. А пісні українських гуртів українською мовою я із задоволенням слухаю.
  • 0

#27 Tabletk@

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 328 повідомлень
  • Місто:Київ:)

Відправлено 10.04.2007 – 18:49

Перегляд дописуГетьман (10.04.2007 18:46) писав:

... Якщо український гурт співає пісні російською, я його українським не вважаю. А пісні українських гуртів українською мовою я із задоволенням слухаю.
кажу ж тобі ти просто не чув норм рос. пісень, і через свої принципи не почуєш.... :)
  • 0

#28 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 18:50

Перегляд дописуTabletk@ (10.04.2007 19:49) писав:

кажу ж тобі ти просто не чув норм рос. пісень, і через свої принципи не почуєш.... :)
А я і не сумую з цього приводу. І не треба мене агітувати, я вас не агітую не слухати рос. музики...
  • 0

#29 ллириК

Лямурчик

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 200 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 10.04.2007 – 18:58

Перегляд дописуTabletk@ (10.04.2007 19:27) писав:

дивна тема :yes: як можна музику слухати за принципом????? :)
в музиці слова головне!!!!!! :D
Підтримую
  • 0

#30 X_Huma_X

Fuck Your Opinion!

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 880 повідомлень

Відправлено 10.04.2007 – 21:07

Знач так флуд і флейм видалив :) Але перед тим як видалити я прочитав що ви тут накалякали... Скажу від себе: мені краще слухати ти й ж стиль ураїнською мовою ніж москальською, а особливо якшо це якийсь рок, краще нехай українець кричить українською, ніж москаль пищить у мікрохвона, це моє ІМХО... Але звичайно бувають і винятки.... Але взагалі кожна музика несе щось своє, тому нізззя розподіляти її за мовними ознаками.... :yes:
  • 0

#31 дивина

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 37 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 10.04.2007 – 22:16

Та ну його, такий розподіл... :D
Особисто я можу сказати, що слухаю більше зарубіжної музики, але це в жодному разі не можна прирівняти до виразу "я віддаю перевагу зарубіжним виконавцям". Просто так склалося, що зарубіжна музика більш різноманітна. Проте в нас сьогодні теж є чудові гурти :D Я намагаюсь прислуховуватись до нового і дуже радію, коли знаходжу щось для себе, особливо якщо воно наше :yes: Проти російської музики як такої я нічого не маю, але слухаю з неї досить мало: дещо з року і старих виконавців, чиї платівки сьогодні і не знайдеш...
Щось я заговорилася :) Я тіки хочу сказати, що ми достатньо відокремлені поміж собою. Нашо шукати привід для образ і невизнання людини? Ти слухаєш таку музику, а я її не люблю, в тебе такий колір шкіри або форма очей, а в мене інший... То ж навіть і не смішно :D
  • 0

#32 jakobz

Подстрєкатєль

• Користувачі
  • 2067 повідомлень
  • Місто:Україна,саме дно

Відправлено 10.04.2007 – 22:21

Перегляд дописуTabletk@ (10.04.2007 19:27) писав:

в музиці слова головне!!!!!! :)
Тоді вірші читайте?
Якшо слова головні.то нах музику до них писати?
Включайте якийсь інструментал,просіть бабусю почитати улюблені вірші...
Альтернатива,нє?
  • 0

#33 Antrenne Diourivelle

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 522 повідомлень
  • Місто:Uupernavik

Відправлено 10.04.2007 – 23:06

читаючи цю тему, ще раз переконуюсь, що є люди культурно виховані,
і люди, або які не прагнуть живуть в сфері мистецтва, або які просто сірі, зашорені, трошки тупенькі від виховання, що приблизно є одним і тим же....

музику розглянув би в двох гіпостасях:
як явище національне, і як явище космополітичне...
так от, перше (фольклорна музика) взагалі не має ніяких підоснов для порівняння із зарубіжною фолк музикою....
неможливо (або дуже важко) жити і усвідомлювати, передбачати, що є музикою, яка стане народно-визнаною, націолнально-особливою (фольклорною). так само як важко сказати, що буде витримано часом, що стане класикою, а що ні...
та річ не про це.

космополітична музика: буває якісною і неякісною.
невиправданий підхід: "буду вчити філософію не з часів класиків античності, а так..припустимо зі Сковороди, адже він геній саме моєї Батьківщини"...
всього в міру...націоналізму теж...
обмеження! обмеження і ще раз обмеження!!!
-українці роблять гарну музику, ніхто не сперичається! світ в n разів більше за Україну...якщо ж світогляд людини обмежується 603,7 тис. кв. км. - то тоді без питань....
та ще ж треба розрізняти якісну музику і якісний бізнес...! нове ОЕ, нове ВВ, Скай, Бумбокс - це лише стадний інстинкт....це те, що тобі підносять на тарілочку, як спецію до страв, яку ти жиреш перед екраном каналів Інтер і М1...і це не розраховано на мозок чи високі почуття...

і ще я проти бидла в Маріїнському парку!!!
  • 0

#34 KinslayeR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:майже Львів

Відправлено 11.04.2007 – 11:03

Я взагалі не поділяю музику за повним признаком. Якщо пісня хороша, то яка різниця на якій вона мові? Я однаково слухаю українськомовні, російськомовні, англомовні пісні (я навіть японські та фінські пісні слухаю).
  • 0

#35 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 11.04.2007 – 12:44

Перегляд дописуAntrenne Diourivelle (11.04.2007 13:41) писав:

геніальна фраза подобається:
"в музиці головне - слова"
перекрутимо:
"в мистецтві головне - музика"

всім, хто так вважає - мінуси (умовно)
Дослідження проводили, щодо того, чи розуміє англомовна молодь слова рок-музики, яку вона слухає. Результат - 85% не розуміє. Що тут про нас говорити?
  • 0

#36 KinslayeR

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Місто:майже Львів

Відправлено 11.04.2007 – 17:50

Цитата

перекрутимо:
"в мистецтві головне - музика"

всім, хто так вважає - мінуси (умовно)
У мене є тексти і переклади більшості пісень, які мені подобаються (японських в тому числі).
Погоджуюсь, в деяких з них слова досить "абсурдні" (якщо це можна назвати словами) і "чіпляють" вони своєю музикою. Проте, якщо пісня мене зацікавила, я стараюсь дістати її текст і взнати про що вона. Щоб не було ситуації типу, ти "тащишся", а насправді тебе в пісні "посилають".
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua