Перейти до вмісту

Кожен народ повинен триматись своєї релігії

Повідомлень в темі: 108

#61 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 08.07.2007 – 23:02

Перегляд дописуLMax (8.07.2007 23:57) писав:

користь і вигода, егоїзм, "все собі" - от шлях до деградації...
А Бог у різних релігіях дуже подібний.
Егоїзм — це головний фактор виживання організму. «ВСЕ собі» це жадібність. Аналогія — гордість і пиха.

Перегляд дописуLMax (8.07.2007 23:57) писав:

А Бог у різних релігіях дуже подібний.
Не дуже. Принаймні християнський, мусульманськи і юдейськи схожі між собої. Релігії поширені, то є міф, що всі у світі подібні. А це не так.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 08.07.2007 – 23:03

• 0

#62 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 08.07.2007 – 23:09

Перегляд дописуБілий Дракон (9.07.2007 00:02) писав:

Егоїзм — це головний фактор виживання організму. «ВСЕ собі» це жадібність. Аналогія — гордість і пиха.
Не дуже. Принаймні християнський, мусульманськи і юдейськи схожі між собої. Релігії поширені, то є міф, що всі у світі подібні. А це не так.
я досліджував не релігії окремо, а Сущого в релігіях і бачу що суть одна - деякий Дух, що виражається в людині відчуттям незкінченної на момент переживання благодаті та радості в любові.

Все інше - нічого не варте і смертне, тлінне як сказано.
  • 0

#63 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 09.07.2007 – 14:06

Перегляд дописуБілий Дракон (8.07.2007 23:33) писав:

Та що ти весь час несеш? Якісь нісенітниці про єдиного Бога, про Ісуса. Почитай книги різних релігій.

Не я несу, а ти ересь розповсюджуєш !!!
Скажи, яка різниця між всіма релігіями ? А в чому вони всі зходяться ?
Нема різниці, як в тих релігіях називається їх Бог і чому він вчить, головне, що для всіх він один, хоча в різному обличчі. :brovy: Якщо зможеш - докажи що Бог не единий над землею !!!
А що до Ісуса - це син його, права його рука на землі, поводарь серед людей !

Повідомлення відредагував адвокат: 09.07.2007 – 14:09

• 0

#64 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Києва

Відправлено 11.07.2007 – 01:37

Перегляд дописуLMax (9.07.2007 00:09) писав:

я досліджував не релігії окремо, а Сущого в релігіях і бачу що суть одна - деякий Дух, що виражається в людині відчуттям незкінченної на момент переживання благодаті та радості в любові.
Дух, що є цілісним і проявляється в тисячах різних проявів своєї сутності водночас. Так? Отже

Кожен народ тисячоліттями працював над своєю релігією. Релігія стала шляхом до пізнання оточуючого світу і усвідомлення ролі Людини в цьому світі. Було очевидно, що присутня якась незрима сила, яка керує всім, яка скеровує думки і почуття людей, є запорукою гармонії в природі і є самою природою і гармонією в ній...

Спершу намагалися осягнути той "деякий Дух" цілісно, але людський розум нездатний охопити всієї його величі (тимбільше що людина використовує лише кілька відсотків свого мозку, а це дещо таки значить...), зрозуміти глобальну мету, призначення цього світу, самої людини, нарешті призначення самого Духа... і навряд чи коли зможе...

Не змігши осягнути, вибудувати в уяві цілісну картину, наші* пращури пішли єдиним вірним шляхом і "розклали" єдине на його складові, бо збагнути просте завжди лекше ніж складне. Обміркувавши кожну найменшу складову древні склали їх знову в єдине ціле, і змогли осягнути це "ціле" значно краще й повніше ніж коли намагалися охопити думкою все зразу, бо людсикій розум побудовано так, що він може найбільш повно** сконцентровувати свою увагу лише на чомусь одному. Звичайно, люди не могли й не зможуть збагнути все, але більше завжди краще ніж менше. На жаль в той час ці найповніші (на той час) знання про світ були сконцентровані в руках жерців (волхвів, брахманів тощо), а широкій масі населення представляли лише частину, яка була їй доступна (жерці ціле життя вивчали ті знання і могли їх зрозуміти, тоді як "прості" люди боролись за виживання і не мали достатньо часу на їх вивчення).

Древні релігії найбільш повні, бо містять відшліфовані знання багатьох сотень поколінь, в той час як новітні були створені під час так званого "одкровення" Духа (в дійсності глибокої медитації та осмислення набутого досвіду). Нові релігії частково створені на базі старих, але вони проминули головний принцип "ділення" цілого на частини і подальшого осмислення його як єдиного цілого, а відразу перейшли до другого етапу (осмислення цілого), внаслідок чого зійшли з істинного шляху і подалися манівцями. Пророки, що створювали ці релігії мали добру мету - відкрити людям сховані знання жерців, в які безсумніву були так чи інакше посвячені. Та те що було зрозуміло їм, було недоступне людям (хто не зрозумів, хай прочитає ще раз попередні абзаци). Через те часто пророків не розуміли (розп'яття Ісуса), але відчували зерно істини, тому сліпо йшли за ними.

Тому втрачене розуміння цілого було зведено простими людьми до одного найпершого, найпростішого і водночас найскладнішого і непоясненного почуття - любові. Любов'ю мотивували вони дії Бога, проте знову ж таки, це лише інше пояснення для людей того, що вони знали раніше. Істинна ж суть набагато глибша, але мало хто переходить бар'єр нерозуміння, щоб доторкнутись до неї...

Хто шукає - той знайде.(с)

*слово "наші" вживається не тільки щодо власне наших предків, а як збірний образ щодо предків всіх народів світухто зможе збагне

**є люди які можуть робити кілька дій одночасно, але всі вони будуть не "повноцінними", бо увага не була сконцентрована на жодній з тих речей, або ж фокусувалась на кожній по черзі

Повідомлення відредагував Valandil: 11.07.2007 – 01:38

• 0

#65 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 11.07.2007 – 10:37

Істинна суть глибша і вища але в цьому грубо-матеріальному світі вона не осяжна, тому тут любов як найвищий "закон" що включає в першу чергу свободу та інші позитивні якості, які можна давати живим істотам.
  • 0

#66 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 14.07.2007 – 01:16

Перегляд дописуLMax (11.07.2007 11:37) писав:

Істинна суть глибша і вища але в цьому грубо-матеріальному світі вона не осяжна, тому тут любов як найвищий "закон" що включає в першу чергу свободу та інші позитивні якості, які можна давати живим істотам.
Пан хоче сказати що любов присутня тільки в християнстві?... В християнстві любові дуже мало, набагато менше ніж де-інде. Якби в ньому її було хоч трішки, то світ не був би таким яким він є тепер... А християнство є панівною світовою релігією майже півтори тисячі років...

Ви фанат, LMaxе. Можете ображатись, хоча я впевнений Ви зрозумієте. Ви задовільняєтесь світлом, яке проливається крізь замкову шпаринку, не здогадуючись (чи не маючи сил) відчинити двері тої камери, куди замкнула вас ваша релігія... Хай навіть Ви не зможете осягти всю велич світла, що відкриється перед вами, але і те що зможете буде незрівнянно більше і краще, ніж було до цього.

P.S. Щиро бажаю віднайти втрачену стежку...

Повідомлення відредагував Valandil: 14.07.2007 – 01:16

• 0

#67 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.07.2007 – 10:14

Перегляд дописуValandil (14.07.2007 02:16) писав:

Пан хоче сказати що любов присутня тільки в християнстві?...
ні, не тільки. Залежить ще що і до чого ви називаєте любов'ю... І ще до чого ця любов приведе вас. Ви знаєте? Впевнений?

Цитата

В християнстві любові дуже мало, набагато менше ніж де-інде.
що таке "де-інде"?

Цитата

Щиро бажаю віднайти втрачену стежку...
може пан знає вірний шлях у пошуку?

Цитата

Хай навіть Ви не зможете осягти всю велич світла, що відкриється перед вами, але і те що зможете буде незрівнянно більше і краще, ніж було до цього.
де воно є?
  • 0

#68 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 14.07.2007 – 11:54

Перегляд дописуLMax (14.07.2007 11:14) писав:

ні, не тільки. Залежить ще що і до чого ви називаєте любов'ю... І ще до чого ця любов приведе вас. Ви знаєте? Впевнений?
Так. Впевнений. Своє не може призвести до зла, тоді як чуже тільки на це й спрямовано...

що таке "де-інде"?
Відійдіть від догм християнства. Подивіться на світ неупереджено. В інших релігіях набагато більше добра, філософії й любові. А якщо ви вже шукали, то не знайшли, оскільки повернулись туди, звідки вийшли. Упередженість не дозволяє вам зазирнути далі...

може пан знає вірний шлях у пошуку?
Ви повинні знайти його самі. Нав'язане ніколи не приводить до добра. Я можу лише вказати хибний шлях, бо дивлюся не так упереджено як Ви. Шукайте і знайдете...

де воно є?
Шукайте і знайдете... Світ аж ніяк не зациклюється на християнстві. Щастя і удачі Вам у Вашому пошуку.

Повідомлення відредагував Valandil: 14.07.2007 – 11:54

• 0

#69 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 14.07.2007 – 12:20

Перегляд дописуValandil (14.07.2007 12:54) писав:

Так. Впевнений. Своє не може призвести до зла, тоді як чуже тільки на це й спрямовано...
яке своє?

Цитата

Відійдіть від догм християнства. Подивіться на світ неупереджено. В інших релігіях набагато більше добра, філософії й любові.
відходив і відійшов, а тепер знову прийшов бо кращого не знайшов ще.

Цитата

А якщо ви вже шукали, то не знайшли, оскільки повернулись туди, звідки вийшли. Упередженість не дозволяє вам зазирнути далі...
я повернувся до батька. Куди ще далі?
А чому Ви покинули свого батька? (певне він Вас не навчив де істина...)

Цитата

Ви повинні знайти його самі. Нав'язане ніколи не приводить до добра.
згоден. А для того щоб знайти слід погуляти довкола і вернутись і оцінити що є по новому.

Цитата

Я можу лише вказати хибний шлях, бо дивлюся не так упереджено як Ви.
чи по Вашому йти до Бога як Христос заповідав є хибний шлях?

Повідомлення відредагував LMax: 14.07.2007 – 12:28

• 0

#70 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 13:03

Перегляд дописуLMax (14.07.2007 13:20) писав:

яке своє?
Подумайте.

відходив і відійшов, а тепер знову прийшов бо кращого не знайшов ще.
Мало шукали. Шукайте ще.

я повернувся до батька. Куди ще далі?
А чому Ви покинули свого батька? (певне він Вас не навчив де істина...)
Не судіть всіх по собі. Я ніколи не був християнином. Мене ніколи не хрестили і я лише 3 рази в житті був у тому пристанищі гріха яке ви називаєте церквою. А батько таки навчив мене де істина, і я ніколи не покидав того шляху.

згоден. А для того щоб знайти слід погуляти довкола і вернутись і оцінити що є по новому.
Ви погуляли, та по-новому не оцінили... :) прикро...

чи по Вашому йти до Бога як Христос заповідав є хибний шлях?
Можна думати що йдеш до до Світла, а насправді то лише відблиск на стіні, в той час як світло знаходиться у вас за спиною, але у вас не вистачає сил повернутись до нього, відірватись від примарного відблиску...

Повідомлення відредагував Valandil: 15.07.2007 – 13:05

• 0

#71 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 15.07.2007 – 22:15

Valandil, мені складно Вас розуміти (і вести діалог), бо я не знаю чим Ви керуєтесь. Якими духовними і моральними ціностями, чого прагнете і т.д. Якщо матеріального то так і скажіть, а якщо духовного то розкажіть якими шляхами/методами. Якщо вони дісно світлі - думаю це має бути видно відразу.
  • 0

#72 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 18.07.2007 – 09:50

Кожна людина має створити свою власну релігію (лише для самого себе, не нав"язуючи нікому іншому)...
  • 0

#73 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 23.08.2007 – 18:33

Перегляд дописуLMax (15.07.2007 23:15) писав:

Valandil, мені складно Вас розуміти (і вести діалог), бо я не знаю чим Ви керуєтесь. Якими духовними і моральними ціностями, чого прагнете і т.д. Якщо матеріального то так і скажіть, а якщо духовного то розкажіть якими шляхами/методами. Якщо вони дісно світлі - думаю це має бути видно відразу.
Мабуть нам слід припинити суперечку, бо я не розумію Вас так само як і Ви мене. Я також не знаю якими цінностями керуєтеся Ви. Ви кажете що ви християнин але "правильний" тоді як усі інші не правильно зрозуміли ідею християнства. Я все більше приходжу до висновку, що кожен бачить у Біблії те що сам захоче і вважає що всі інші неправильно її розуміють... Фактично кожен християнин, який не ходить в церкву творить власну релігію за мотивами християнства. Ну а ті хто ходять Піддаються постійному гіпнотичному впливу з боку служителів церкви і мало замислюються над тим у що вони вірять... Стосовно вашого запитання про мої моральні цінності, то мушу вам сказати, що до матеріального я прагну в останню чергу. Я прагну до духовного саморозвитку, самопізнання, прагну єднання з Природою, прагну знайти своє місце у Всесвіті перебуваючи у гармонії з ним... В будь-якому випадку я не діятиму тими методами якими діяло християнство на шляшу свого становлення... Духовну силу я намагаюсь черпати у свого Народу, в своїх предків, духовні знання з тих пам'яток, які вціліли в часи тотального християнського нищення...

P.S. Також намагаюсь не піддатись на еврейсько-масонську (жидомасонську) пропаганду, частиною якої є Біблія.

Перегляд допису4esterfielter (18.07.2007 10:50) писав:

Кожна людина має створити свою власну релігію (лише для самого себе, не нав"язуючи нікому іншому)...
Правильно. Отже ми повернулись туди, звідки вийшли. Але є одне обмеження. Власна релігія повинна вписуватись у моральні рамки народу, частиною якого є людина, що творить свою релігію.
  • 0

#74 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.08.2007 – 21:04

Перегляд дописуValandil (23.08.2007 19:33) писав:

у моральні рамки народу, частиною якого є людина, що творить свою релігію.

З якого доброго дива? І взагалі - як це? Якщо у народа в моральні рамки вписується крадіжка всього, що погано лежить - то я маю це переймати?
  • 0

#75 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 24.08.2007 – 00:35

Почитавши Ваші дописи,шановний Valandil,я зробив висновок,що Ви просто розчарувались в християнстві.І хоч причин Ви не називаєте,вони мені відомі.Ви спостерігаєте за поведінкою людей,які називають себе християнами,або людей,які просто ходять в церкву і вона(поведінка) Вам не подобається.Ви бачите великі розбіжності між їхніми словами і ділами.І це вас обурює.Це заставляє багатьох шукати іншу дорогу та іншу релігію.Але це - запевняю Вас - даремна трата часу.
Прийшовши в християнство,Ви зовсім не приходите під владу якихось людей.І ті люди,які називають себе християнами,можуть ними і не бути.Чи є,наприклад,Гітлер християнином,якщо він сам себе таким називав і організував 'христовий' похід?Прийшовши у християнство Ви приходите до Бога,до свого Вищого Батька.Адже Ви,надіюсь, не від обізьяни і не від великого вибуху?
А те чим займєтесь Ви зараз і пропонуєте іншим є не що інше,як пошук чорного кота в темній кімнаті.Та і взагалі не відомо,чи він там є.
  • 0

#76 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 24.08.2007 – 13:01

Valandil, що чи хто для Вас є "джерелом світла"? Залишки руїн язичницьких капищ, чи щось інше?
  • 0

#77 Borys Lysak

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 3 повідомлень

Відправлено 25.08.2007 – 10:04

Звернув увагу , що пропагандисти культів на вулицях завжди починають зі смертного гріха і покаяння.
Як і всі культи - спочатку налякати серттю, смерт. гріхом, пеклом, а потім "підказати" вихід.
Нагадує рекетирство- не будеш нам платити буде погано.
Було б веселіше, як би богошукачі сперечалися з релігійними критиками Коседовський чи автор Забавної Біблії, а не один з одним.
  • 0

#78 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 27.08.2007 – 14:59

Перегляд дописуBorys Lysak (25.08.2007 11:04) писав:

Звернув увагу , що пропагандисти культів на вулицях
А яких саме культів?
  • 0

#79 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень
  • Місто:Палацу

Відправлено 27.08.2007 – 15:21

Перегляд дописуLMax (27.08.2007 15:59) писав:

А яких саме культів?
Християнських звісно. Адвентисти 7-го дня, свідки Ієгови, посольство боже і теде. Ти так говориш, ніби ніколи не чув про це.

Повідомлення відредагував Білий Дракон: 27.08.2007 – 15:21

• 0

#80 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 28.08.2007 – 08:25

вперше чую що саме ці починають зі смертного гріха і покаяння.
Наскільки я знаю адвентисти взагалі не проповідують на вулиці, свідки починають з "радісної новини, яку і вам слід знати" (чи щось типу того), а про посольство боже не знаю, в нас такої секти нема...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних