Перейти до вмісту

Кожен народ повинен триматись своєї релігії

Повідомлень в темі: 108

#41 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6385 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Палацу

Відправлено 02.07.2007 – 22:07

Перегляд дописуLMax (2.07.2007 18:19) писав:

ну є так зараз і що добре??
Чим добре, може тим що вічно воюють між собою?
Конфлікти спричиняють світові релігії нав'язуючі свої догми іншим.
Це щось з типи --- «Ви ж не хочете воювати, здавайтесь»

Повідомлення відредагував Білий_Дракон: 02.07.2007 – 22:07

• 0

#42 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 03.07.2007 – 16:38

Перегляд дописуБілий_Дракон (2.07.2007 23:07) писав:

Конфлікти спричиняють світові релігії нав'язуючі свої догми іншим.
дурниці. Невже ви не бачите що псевдорелігійність лідерів викорустовується як прикриття для реалізації своїх корисливих політичних і економічних намірів щось "загарбати".

Цитата

Це щось з типи --- «Ви ж не хочете воювати, здавайтесь»
ага, наразі це принцип америкосів, які беруться владарювати у світі зі своєю насильною демократією, притрушеною псевдо християнством (а насправді масонством). Релігії (зокрема мусульманство) тут якраз є перешкодами.

Повідомлення відредагував LMax: 03.07.2007 – 16:42

• 0

#43 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень
  • Місто:Києва

Відправлено 07.07.2007 – 19:14

Перегляд дописуLMax (3.07.2007 17:38) писав:

притрушеною псевдо християнством (а насправді масонством)
А хто сказав пану, що їхнє християнство "псевдо християнство"? Можливо ви не так розумієте християнство (скоріш за все розумієте так, як хочете)? Адже американці (так само як інквізиція та ін.) також посилаються на ті ж священні книги, що й Ви. То може в тих книгах причина? Якщо пан шукає Віру, яка складається з Любові, то християнство - це найостанніша релігія світу, в якій Вона є. Хай пан озирнеться навколо. Світова більшість каже що живе за християнськими законами, але кожним своїм вчинком перекреслює заповіді свого Бога... Може ця релігія не ідеальна?... Візьміть (для прикладу) той же іслам. Чоловіки не п'ють вино, не їдять свиней, а жінки закривають обличчя (як приклад. можливо дещо спрощений, це для того,щоб Ви краще зрозуміли). Вони виконують заповіді свого пророка, який взяв за основу "християнство", побачивши в ньому зернятко істини (серед купи сміття) і повністю переписав його під історію і звичаї СВОГО народу. Пан розуміє до чого я веду? Кожна НАЦІЯ повинна мати СВОЮ релігію.

А якщо пан хоче об'єднати весь світ під егідою християнства, то американці вже це і роблять.

Відкрийте очі, люде...
  • 0

#44 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 07.07.2007 – 21:10

В епоху ренесансу і початку імпералізму християнство об’єднало світ. І шо було?
  • 0

#45 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 07.07.2007 – 21:15

Перегляд дописуБілий_Дракон (7.07.2007 22:10) писав:

В епоху ренесансу і початку імпералізму християнство об’єднало світ. І шо було?
Європа - то не весь світ :)
  • 0

#46 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 07.07.2007 – 21:20

Перегляд дописуValandil (7.07.2007 22:15) писав:

Європа - то не весь світ :)
Европа колонізувала в той час весь світ. Нищила народи, релігії, культури і насаджувала всюди християнство.
  • 0

#47 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 07.07.2007 – 21:38

Перегляд дописуБілий_Дракон (7.07.2007 22:20) писав:

Европа колонізувала в той час весь світ. Нищила народи, релігії, культури і насаджувала всюди християнство.
Християнство як духовний ланцюг... Де не допомагала шибениця, там він ставав у пригоді разом із вогняною водою... Хех, жорстокі були часи, та зараз не кращі...
  • 0

#48 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 07.07.2007 – 21:59

Перегляд дописуValandil (7.07.2007 20:14) писав:

А хто сказав пану, що їхнє християнство "псевдо християнство"?
то видно "по ділах їхніх пізнаете їх".

Цитата

Можливо ви не так розумієте християнство (скоріш за все розумієте так, як хочете)?
розумію як Ісус вчить.

Цитата

Адже американці (так само як інквізиція та ін.) також посилаються на ті ж священні книги, що й Ви. То може в тих книгах причина?
причина не в книгах а в головах, які не розуміють тих книг, бо ті що розуміють - ті дотримуються і будуть спасені на славу Божу.

Цитата

Якщо пан шукає Віру, яка складається з Любові, то християнство - це найостанніша релігія світу, в якій Вона є. Хай пан озирнеться навколо.
пан вже не шукає, бо знайшов.

Цитата

Світова більшість каже що живе за християнськими законами, але кожним своїм вчинком перекреслює заповіді свого Бога... Може ця релігія не ідеальна?...
а в релігії нема чого шукати ідеалу - то помилка. Ідеальним є лише Вічний Всевишній Господь.

Цитата

Кожна НАЦІЯ повинна мати СВОЮ релігію.
піду далі: кожна людина повина мати свою релігію.

Цитата

А якщо пан хоче об'єднати весь світ під егідою християнства, то американці вже це і роблять.
Ви помиляєтесь. В американців єдина релігія під якою вони хочуть добровільно-примусово об'єднати світ - це зелений долар.

Цитата

Відкрийте очі, люде...
як пан вже все баче, то нащо йому ще щось пояснювати? :)
  • 0

#49 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 12:01

Перегляд дописуLMax (7.07.2007 22:59) писав:

як пан вже все баче, то нащо йому ще щось пояснювати? :brovy:
Бо така природа Вашої релігїї. Світові релігії поділяються на агресивні і не агресивні. Буддизм, наприклад - не агресивна релігія (наведено просто як приклад, і таких прикладів багато), а яскравим прикладом агресивної релігії є християнство (і воно також не єдине) - прогляньте його історію і сьогодення. Християни завжди вважали, що їхня релігія найкраща і найправильніша. Вони відкидають всі інші релігії, бо на їх думку вони не варті того, щоб існувати. Це призводить до почуття пихи (і не тільки це...) - одного з найбільших "гріхів". Ви навіть самі цього не помічаєте... А пиха призводить до прагнення нав'язати всім своє. Ви чините багато зла, яке виправдовуєте добрими намірами (є ще один аспект. Християни також поділяються на гнобителів і пригноблених. Яскравим прикладом гнобителів є церква (не вся). Пригноблені ж просто засліплені своєю "вірою" і виконують всі явні і не явні накази і вказівки церкви щодо "іновірців". Церква, використовуючи "пригноюлених" здобуває неабиякі матеріальні вигоди - ще один "гріх". Немає тепер Ісуса, який "вижене фарисеїв з храму"...).
"Дайте мені 5 рядків, написаних рукою найчеснішої людини на світі, і я знайду за що її стратити" Armand Jean Du Plessis, Cardinal et Duc de Richelieu (Арман Жан дю Плессі, крдинал і герцог де Рішельє)

Повідомлення відредагував Valandil: 08.07.2007 – 12:07

• 0

#50 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 08.07.2007 – 14:10

Перегляд дописуKassandra (11.04.2007 12:39) писав:

Спір про юдеїв,їх релігію і т.д і т.п тут

Спір про іудеїв і їх релігію не тут, а на сторінці - іудаїзм, сіоназм і т.д. !!!! Заходи, поспілкуємось!!!
:brovy:

Перегляд дописуКлятЫй мАскаль (29.06.2007 03:17) писав:

Релігію не поважаю розумом, віру не розумію на рівні емоцій. Десь отак.

Дурний тебе піп хрестив !!! Ти дурнем народився і дурнем помреш ! А дурень, бо від Бога відійшов ! :D :)

Перегляд дописуLMax (3.07.2007 17:38) писав:

дурниці. Невже ви не бачите що псевдорелігійність лідерів викорустовується як прикриття для реалізації своїх корисливих політичних і економічних намірів щось "загарбати".

ага, наразі це принцип америкосів, які беруться владарювати у світі зі своєю насильною демократією, притрушеною псевдо християнством (а насправді масонством). Релігії (зокрема мусульманство) тут якраз є перешкодами.

Ось тут ти цілком правий, жидо-масонство опанувало вже не тільки Штати, але й весь світ ! :brovy:
  • 0

#51 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.07.2007 – 16:54

Перегляд дописуLMax (7.07.2007 22:59) писав:

піду далі: кожна людина повина мати свою релігію.

Дуже слушна думка. :D :brovy: :)
Доведеться змінювати свій підпис :brovy: .
  • 0

#52 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 21:49

Перегляд дописуRomun (8.07.2007 17:54) писав:

Дуже слушна думка. :D :brovy: :)
Доведеться змінювати свій підпис :brovy: .
Надпись над входом в один из Тибетских монастырей: "Тысяча монахов - тысяча религий"
  • 0

#53 адвокат

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 29 повідомлень
  • Місто:Україна

Відправлено 08.07.2007 – 21:55

Панове, про що ви спорите ? У всіх нас Господь Бог один !!! І яка різниця хто як його називає чи оспівує в псалмах чи ще в книгах мудроті. Всі народи його визнали за єдиного Бога - крім іудеїв, які розіпяли його.
  • 0

#54 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:00

Перегляд дописуValandil (8.07.2007 13:01) писав:

Бо така природа Вашої релігїї. Світові релігії поділяються на агресивні і не агресивні. Буддизм, наприклад - не агресивна релігія (наведено просто як приклад, і таких прикладів багато), а яскравим прикладом агресивної релігії є християнство (і воно також не єдине) - прогляньте його історію і сьогодення. Християни завжди вважали, що їхня релігія найкраща і найправильніша. Вони відкидають всі інші релігії, бо на їх думку вони не варті того, щоб існувати. Це призводить до почуття пихи (і не тільки це...) - одного з найбільших "гріхів". Ви навіть самі цього не помічаєте...
"Ви"? - Та я не "ви" бо я навіть з тим всім згоден і все я добре бачу то.

Цитата

А пиха призводить до прагнення нав'язати всім своє. Ви чините багато зла, яке виправдовуєте добрими намірами (є ще один аспект. Християни також поділяються на гнобителів і пригноблених. Яскравим прикладом гнобителів є церква (не вся). Пригноблені ж просто засліплені своєю "вірою" і виконують всі явні і не явні накази і вказівки церкви щодо "іновірців". Церква, використовуючи "пригноюлених" здобуває неабиякі матеріальні вигоди - ще один "гріх". Немає тепер Ісуса, який "вижене фарисеїв з храму"...).
може пан хоче претендувати ним бути зараз?

Цитата

"Дайте мені 5 рядків, написаних рукою найчеснішої людини на світі, і я знайду за що її стратити" Armand Jean Du Plessis, Cardinal et Duc de Richelieu (Арман Жан дю Плессі, крдинал і герцог де Рішельє)
Очевидно що цей кардинал - мaсон. Подібні висказування в їх стилі. А Ви ведетесь...

Повідомлення відредагував LMax: 08.07.2007 – 22:01

• 0

#55 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:23

Перегляд дописуLMax (8.07.2007 23:00) писав:

"Ви"? - Та я не "ви" бо я навіть з тим всім згоден і все я добре бачу то.
Дуже добре. Ні справді, я радий за вас. Але ви один можливо розумієте істинну суть вашої релігії (любов), в той час як світ її не розуміє... Поставте собі підпис чи що, що ви не належите до тієї більшості :brovy:

може пан хоче претендувати ним бути зараз?
Ні. В мене немає манії величі. Та врятувати хоча б одну людину (не Вас. Ви вже врятувались, наскільки я бачу) - найвище щастя.

Очевидно що цей кардинал - мaсон. Подібні висказування в їх стилі. А Ви ведетесь...
Кардинал був КАРДИНАЛОМ церкви. Головою, якщо не розумієте. Можливо вони всі неправильно зрозуміли суть своєї ж релігії... Бог простить... а я ні...

Погана релігія та, в якій людина йде по лезу ножа... витримає лише сильна, а таких одиниці... А потім результат... :)

Повідомлення відредагував Valandil: 08.07.2007 – 22:24

• 0

#56 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:33

Перегляд дописуадвокат (8.07.2007 22:55) писав:

Панове, про що ви спорите ? У всіх нас Господь Бог один !!! І яка різниця хто як його називає чи оспівує в псалмах чи ще в книгах мудроті. Всі народи його визнали за єдиного Бога - крім іудеїв, які розіпяли його.
Та що ти весь час несеш? Якісь нісенітниці про єдиного Бога, про Ісуса. Почитай книги різних релігій.
  • 0

#57 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:45

Перегляд дописуValandil (8.07.2007 23:23) писав:

Поставте собі підпис чи що, що ви не належите до тієї більшості :brovy:
шо там пан рекомендує написати? "Я пізнав істину"? - То розіпнуть відразу, а я ще не до кінця пізнав, хочу ще пізнавати...

Цитата

Кардинал був КАРДИНАЛОМ церкви. Головою, якщо не розумієте. Можливо вони всі неправильно зрозуміли суть своєї ж релігії... Бог простить... а я ні...
Вони розуміли поки не були головами, папами, архієреями, кардиналами і т.д. "Риба гниє з голови" (с)

Цитата

Погана релігія та, в якій людина йде по лезу ножа... витримає лише сильна, а таких одиниці... А потім результат... :)
по лезу йде той, хто возвеличений в цьому житті.

Перегляд дописуБілий Дракон (8.07.2007 23:33) писав:

книги різних релігій.
нажаль там багато єресі... Але я теж читаю її інколи щоб знати куди хто рухається.
  • 0

#58 Білий Дракон

Хлопець

• Користувачі
  • 6385 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:48

Перегляд дописуLMax (8.07.2007 23:45) писав:

нажаль там багато єресі... Але я теж читаю її інколи щоб знати куди хто рухається.
Там багато філософії. Можна побачити, що різні народи у різних частинах світу думали трохи (инколи зовсім не трохи) по різному. Один шлях — неминуча деградація (подивіться на монополістів у бізнесі). Багато альтернативних шляхів — це правильний шлях еволюції.
  • 0

#59 Valandil

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 68 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:52

Перегляд дописуLMax (8.07.2007 23:39) писав:

шо там пан рекомендує написати? "Я пізнав істину"? - То розіпнуть відразу, а я ще не до кінця пізнав, хочу ще пізнавати...
Не так радикально :brovy: Але щось можна придумати... Напишіть про об'єктивний стан вашої душі на даний момент...

Вони розуміли поки не були головами, папами, архієреями, кардиналами і т.д. "Риба гниє з голови" (с)
Так. Таки гниє.

по лезу йде той, хто возвеличений в цьому житті.
Я трохи не про те... Я про те, що ця релігія не для всього світу, вони для неї не готові...
  • 0

#60 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 08.07.2007 – 22:57

Перегляд дописуБілий Дракон (8.07.2007 23:48) писав:

Там багато філософії. Можна побачити, що різні народи у різних частинах світу думали трохи (инколи зовсім не трохи) по різному. Один шлях — неминуча деградація (подивіться на монополістів у бізнесі). Багато альтернативних шляхів — це правильний шлях еволюції.
користь і вигода, егоїзм, "все собі" - от шлях до деградації...
А Бог у різних релігіях дуже подібний.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних