Перейти до вмісту

Приналежність до національності - за кров'ю чи за усвідомленням ?

Повідомлень в темі: 96

#21 Ярополк

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 12:18

Вибачте на слові. Але хочу вам сказати, що якби в нас в Києві хтось почув таку розмову, то Західній Україні прийшлось би довго відмиватись від звинувачень в нацизмі. У нас тут українською говорять 15-20 %, то вони решта що не Українці? А коли хоч словом заікнешся про аріїв, то ти до кінця днів своїх будеш їм асоціюватись зі свастикою. То де українці ? Як їх знайти ?

Повідомлення відредагував Ярополк: 31.03.2007 – 12:22

• 0

#22 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6047 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 31.03.2007 – 12:55

Вони громадяни України.
  • 0

#23 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 666 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 31.03.2007 – 13:18

Перегляд дописуЯрополк (31.03.2007 12:18) писав:

Вибачте на слові. Але хочу вам сказати, що якби в нас в Києві хтось почув таку розмову, то Західній Україні прийшлось би довго відмиватись від звинувачень в нацизмі. У нас тут українською говорять 15-20 %, то вони решта що не Українці? А коли хоч словом заікнешся про аріїв, то ти до кінця днів своїх будеш їм асоціюватись зі свастикою. То де українці ? Як їх знайти ?
Яку розмову???? Дописів тут багато.. уточняйте на що Ви посилаєтесь.... Дякую..

Перегляд дописуWeber (31.03.2007 12:55) писав:

Вони громадяни України.
Громадянство для Вас дотатня підстава щоб вважатии людину українцем ??

тобто..Яник Ахметов, Бакай, Кучма, Кравчук Симоненко і іже з ними для Вас є УКРАЇНЦЯМИ ? :gryzin: оскільки вони громадяни України,
А люди які дійсно роблять щось для україни але живуть поза межами держави та мають громадянство іншої країни то НЕУКРАЇНЦІ ?

я правильно зрозумів ??

Якщо так. аргументуйте.. ;)
  • 0

#24 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 14:12

Зрозуміли не правильно. Мабуть тому, що не читали попередніх у цій темі постів. Їх не так багато, щоб не читаючи, щось там дописувати. Це, до речі, стосується і Вашого допису Ярополку. Не спішіть!

Повідомлення відредагував Weber: 31.03.2007 – 14:14

• 0

#25 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 15:03

Перегляд дописуWeber (31.03.2007 15:12) писав:

Зрозуміли не правильно. Мабуть тому, що не читали попередніх у цій темі постів. Їх не так багато, щоб не читаючи, щось там дописувати. Це, до речі, стосується і Вашого допису Ярополку. Не спішіть!
вибачайте за настрирлівість але зверніть увагу на кількість МОЇХ дописів у цій темі і коли вони починаються.. і тоді робіть висновки чи читав я чи ні :gryzin:
і хоча ця тема перенасичена моїми питаннями запитаюсь ще раз...

Цитата

Громадянство для Вас дотатня підстава щоб вважатии людину українцем ??

тобто..Яник Ахметов, Бакай, Кучма, Кравчук Симоненко і іже з ними для Вас є УКРАЇНЦЯМИ ? оскільки вони громадяни України,
А люди які дійсно роблять щось для україни але живуть поза межами держави та мають громадянство іншої країни то НЕУКРАЇНЦІ ?

і заодно тикніть мені пальцем про ЯКУ саме розмову веде Ярополк.. (всіляке буває.. мож чогось не побачив не помітив.. не ідеальні ми тут ;) )
  • 0

#26 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 16:34

Ярополк має на увазі тему форуму "Приналежність до національності - за кров'ю чи за усвідомленням ?", яка йому здається нацистською з приводу "крові". А у пості № 20 тя писав.
"Національність (англ. ethnic group) необхідно відрізняти від громадянства (англ. citizenship) та підданства (англ. nationality), що є правовими відносинами між людиною та державою." У пості №22 на який Ви відреагували містилася відповідь на Ярополкове твердження-запитання з попередньтого поста!
"Вони громадяни України."
Звідси легко зробити висновок, що громадянство - це не ознака національності. Якщо уважно читати, а не бахкати собі пости. Для кількості, чи що?
:gryzin:
  • 0

#27 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 31.03.2007 – 16:46

Моя думка. Ні одне ні інше не є критерієм приналежності до нації. Історія України знає чимало прикладів, коли серед українців та неукраїнців знаходилися як покидьки, так і великі люди. Це є по суті поняття несумісні. Критерії треба будувати інші...
Єдине, що має заставити задуматися: якщо людина, яка не має українських коренів починає щось говорити про українську націю та національну ідею. А так, усіх треба перевіряти, чи то "щирий" українець, чи то напівтатарин-напівукраїнець (нічого я проти татар не маю, просто для прикладу)...
  • 0

#28 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 18:57

"Критерії треба будувати інші..."
ну все так відкинути не можна. Але я раніше трохи писав, що за темою можна дисертації захищати. Тема дуже не проста.
  • 0

#29 Злодюжка

опозиціонер, дисидент, відомий антикассандрист

• Gamedev
  • 883 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2007 – 19:10

Перегляд допису4esterfielter (29.03.2007 17:57) писав:

Насправді в мене перемішано стільки крові, що ховайся... єдине радує - москальської крові не маю!!!
це ти так думаєш :gryzin:

Перегляд дописуKassandra (29.03.2007 18:12) писав:

І те і те..мені важко назвати людину яка щойно прийняла громадянство україїнцем наприклад...якщо він не є чистим українцем,а наприкдал в нього предки..ммм..узбеки,але він є вже третім в поколінні в родині, що живе в Україні - то можу зарахувати...
він тобі буде дуже вдячний, якщо зарахуєш.

Як на мене- за вчинками треба судити.
Хоч , звісно важко сприймається негр у вишиванці, але, можливо, років через 400 у нас будуть і такі українці і нічого з цим не поробиш...
  • 0

#30 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 19:32

Перегляд дописуЗлодюжка (31.03.2007 19:10) писав:

Як на мене- за вчинками треба судити.
А які б саме Ви вчинки вибирали як критерії українськості? :gryzin:
  • 0

#31 Ярополк

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 20:34

Вебер дякую за підтримку і розуміння. А тема справді не просто, бо коли ми врахуємо всі вище перечислені критерії, то скільки ж залишиться спарвжніх українців?
  • 0

#32 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 20:40

Так, бо мова йде про політичну націю, а не про етнічну.
  • 0

#33 Ярополк

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 20:49

політична нація? ну ми вже тут намішали, я вже сам заплутався. Політична нація це як? по приналежності до партії чи ідеології?
  • 0

#34 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 31.03.2007 – 20:51

Перегляд дописуЯрополк (31.03.2007 21:49) писав:

політична нація? ну ми вже тут намішали, я вже сам заплутався. Політична нація це як? по приналежності до партії чи ідеології?
політична нація це як швейціарці... :gryzin:
  • 0

#35 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 20:54

та ні. Політична нація - це як себе людина сама визначає. Ідентифікує. Хоча потрібні і додаткові критерії. Але не етнічні речі. Останні політичні події показують, що "етнічні патріоти" найзрадливіші. А політичні - ні!
  • 0

#36 Ярополк

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 21:02

мені здається ти вже сам заплутався. Зрадливість не залежить від національності чи політ спрямованості, а лише від самої особистості. Тим паче, що Мороз і Кінах і не патріоти зовсім, ні політ ні етнічні. Кінах молдаван взагалі, а звідки мороз , на жаль не знаю, але точно колишній комуняра
  • 0

#37 Wеbеr

цинічний бандера

• Користувачі
  • 6047 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 21:08

А користі, що Тарасьо Чорновіл етнічний у 12 коліні? А Чєрвонєнко - ні!
  • 0

#38 Androsio

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 10 повідомлень
  • Місто:м. Дніпропетровськ

Відправлено 31.03.2007 – 22:51

Перегляд дописуЯрополк (31.03.2007 13:18) писав:

По-перше, я не з заходу, а з Дніпра. По-друге, спеціально вказав, що це моя суб'єктивна думка і що мені цікаво було б почути думки інших з цього приводу. Ще раз скорочено - мова, що неї думає і розмовляє людина, значною мірою визначає сприйняття реальності, систему мислення та поведінку. Тому люди, що послуговуються російською, вже не зовсім українці, бо ментально вони вже росіяни. Якщо маєте іншу думку, ніхто не заважає висловити її. Для цього і вигаданий форум.
А про аріїв взагалі не зрозумів, трохи конкретніше, що саме не сподобалось.
  • 0

#39 ivansstef

Генеральний писар

• Користувачі
  • 666 повідомлень

Відправлено 31.03.2007 – 22:57

Перегляд дописуWeber (31.03.2007 20:32) писав:

А які б саме Ви вчинки вибирали як критерії українськості? :gryzin:

а якщо б звернули увагу на допис №18 то помітили б там речення..

Цитата

По вчинкам тут все ясно.. Як колись при Радянській владі було переконання "Всё что ведет к укреплению Советского строя - хорошо, все что ведет к разрушению - плохо!"

і Ви ще писали ;)

Перегляд дописуWeber (31.03.2007 15:12) писав:

і напевне ось ці

Цитата

Звідси легко зробити висновок, що громадянство - це не ознака національності. Якщо уважно читати, а не бахкати собі пости. Для кількості, чи що?
:)

<_< сприймайте з гумором :)

Перегляд дописуAndrosio (31.03.2007 23:51) писав:

По-перше, я не з заходу, а з Дніпра. По-друге, спеціально вказав, що це моя суб'єктивна думка і що мені цікаво було б почути думки інших з цього приводу. Ще раз скорочено - мова, що неї думає і розмовляє людина, значною мірою визначає сприйняття реальності, систему мислення та поведінку. Тому люди, що послуговуються російською, вже не зовсім українці, бо ментально вони вже росіяни. Якщо маєте іншу думку, ніхто не заважає висловити її. Для цього і вигаданий форум.
А про аріїв взагалі не зрозумів, трохи конкретніше, що саме не сподобалось.

у мене друг у Криму багато років тому вийшов з РУХом на мітинг з плакатом " БЕЙ МАСКАЛЁВ" і розмовляв російською.. але щирішого українця на той час в Криму я незнав. :)
  • 0

#40 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 31.03.2007 – 23:23

Із розвитку дискусії випливає нерозумність питання теми: "кров" не обирають, а усвідомлення не передаються нащадкам...
Крім того, я би не радив послуговуватися визначенням "політична нація", тому що це синонім громадянського суспільства певної держави, а нація з не обов'язково пов'язана з хоч-якоюсь державою.
Я думаю, що "щирих" українців таки мало, бо ними є люди, що налоежать до нації водночас і за кров'ю, і за усвідомленнями /у питання вираховування частки національної крові можна спиратися на смаки людини - її ментальність, так би мовити/.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних