Перейти до вмісту

Всім хто грає на гітарі

Повідомлень в темі: 247

#41 Юpko

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lvivska obl

Відправлено 15.03.2008 – 18:43

Перегляд дописуLactarius (aka Ivan Metal!) (15.03.2008 18:17) писав:

Зара басиста важко знайти... Мабуть через ті тупі приколи, що басисти нібито тупі ніхто не хоче грати на басу... А без басу будь яка пісня звучить плоско...
Ну такий стереотип звісно через необізнаність...А взагалі скромна ментальність басистів повязана з тим що свої партії потрібно виконувати чітко і досить мало імпровізувати(порівняно із звичайною гітарою), це як матиматика.
Також в історії немало відомих басистів які є фронтменами гуртів таких як Юрко з ІНКУНАБУЛА, Пол Макартні,Стінг...
Доречі на одному з концертів Стінг таке витворяв на контрабасі...(хоч не слухаю його але варто віддати належне).
  • 0

#42 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 976 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 15.03.2008 – 18:58

Ну не думаю шо на концерті треба імпровізувати:happytwo: Але все ж є соло на басу....
На басу імпровізувати не варто тільки тому що гітаристи можуть збитися... і тоді...
  • 0

#43 Роланд

Purple haze all around

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1007 повідомлень
  • Місто:Житомир

Відправлено 19.03.2008 – 09:51

Перегляд дописуЮpko (15.03.2008 18:43) писав:

Ну такий стереотип звісно через необізнаність...А взагалі скромна ментальність басистів повязана з тим що свої партії потрібно виконувати чітко і досить мало імпровізувати(порівняно із звичайною гітарою), це як матиматика.
Але ж це не заважає людині "імпровізувати" при створенні самих басових партій :rolleyes:
ІМХО: коли людина просто наслухається музики, і нарешті в її голові сформується думка "А не зробити мені це ЩОСЬ ще краще?" і от тоді вона починає шукати інструмент, який би відповідав її внутрішнім почуттям. А так як зараз основна маса молоді слухає різний метал/кор/ню, в яких гітари завжди виходять на перший план(в основному завдяки дісторшину), то виходить, що якраз гітара - "Це те що треба".
А бас - тю, та що... "Його ж і не чути майже"..

Перегляд дописуЮpko (15.03.2008 18:43) писав:

Також в історії немало відомих басистів які є фронтменами гуртів таких як Юрко з ІНКУНАБУЛА, Пол Макартні,Стінг...
Доречі на одному з концертів Стінг таке витворяв на контрабасі...(хоч не слухаю його але варто віддати належне).
Тааак, на басу можна витворяти багато чого... Мабуть, як і на будь-якому іншому інструменті.
  • 0

#44 Metallistka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:М. Мукачево

Відправлено 20.03.2008 – 13:40

я ВВажаю, що вмію грати на гітарі на 40%, але і це може бути за 8 місяців. Я на музику кладу слова, граю, співаю, але в нотах це написати, це ні! (ги-ги, прямо як в рекламі Ретони :rolleyes: )так що так.але знаєте, гарні слова, музика, само по собі звучить сировато.
  • 0

#45 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень
  • Місто:if.ua

Відправлено 10.06.2008 – 09:58

Я гітаристка -граю вже 4 роки, цього року вже буду випускниця музичної)) Думаю, що вмію грати на гітарі десь на 60-70% - в електрусі поки чайник))
Доречі, про бас))Пару місяців тому у мене був бзік: хотіла бути басисткою... Але подумавши, подивившись, я вирішила залишитись ритм-гітаристкою.))( Чому залишитись? Тому що я в музичній в ансамблі ритм лабала...))
п.с. Ритм-гітаристка шукає групу)))
  • 0

#46 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень
  • Місто:дому

Відправлено 03.09.2008 – 16:16

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (10.06.2008 10:58) писав:

Я гітаристка -граю вже 4 роки, цього року вже буду випускниця музичної)) Думаю, що вмію грати на гітарі десь на 60-70% - в електрусі поки чайник))
Доречі, про бас))Пару місяців тому у мене був бзік: хотіла бути басисткою... Але подумавши, подивившись, я вирішила залишитись ритм-гітаристкою.))( Чому залишитись? Тому що я в музичній в ансамблі ритм лабала...))
п.с. Ритм-гітаристка шукає групу)))

ну думаю техніку ти маєш. то на електро траблів особливо не буде :happytwo:
  • 0

#47 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 21:25

О, гітаристи, як добре шо тут є така тема. Кажу прямо, шо в гітарах не шару зовсім. то ж дуже не ржіть. от є два уривки пісні і мені потрібно знати на якому типі електро гітари їх грають. може я тупо сформулював питання, та я не знаю як інакше сказати. :happytwo:

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  _____1.mp3   107.86К   4 Кількість завантажень:

• 0

#48 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 21:28

Перегляд дописуPit (3.09.2008 22:25) писав:

О, гітаристи, як добре шо тут є така тема. Кажу прямо, шо в гітарах не шару зовсім. то ж дуже не ржіть. от є два уривки пісні і мені потрібно знати на якому типі електро гітари їх грають. може я тупо сформулював питання, та я не знаю як інакше сказати. :happytwo:

електрогітар з використанням ефекту distortion)))

Повідомлення відредагував lamourattack: 03.09.2008 – 21:29

• 0

#49 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 21:29

Прикріплений файл  _____2.mp3   93.98К   1 Кількість завантажень:
  • 0

#50 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 21:34

У мну знову бзіки. І на цей раз серйозні... Бо я зрозуміла, що електруха - то не моє. Мені дууже подобається бас. І плювати, що від тих струн болять мої маленькі пальчики...) Бо мені подобається грати на цьому виді гітар. Не тому, що він легший чи шо, нє. Я маю доволі хорошу техніку гри на акустиці і мені ще можна полегку перелізати на електруху. Але вона мене не пре! У мну нема бажання грати!(((Так шо робити бідній дитинці?))

Невеличкий відступ)) У темі питались чи хтось пише пісеньки?) Я пишу і їх же співаю) Але у мну такіі фантазії на теми пісеньок, мені лиш групи не вистачає(( То таке... Але лабухів мого віку найти у Франі нереально, бо в 13 літ зазвичай починають вчитись грати, а я вже 4 роки, як гітаристка...Ніхто не поможе мені у втіленні моїх музичних фантазій?))

Повідомлення відредагував Йа_ЯбЛуЧкО_XD: 03.09.2008 – 21:38

• 0

#51 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 21:41

Шо за брєд? Хто вимірює рівень своєї гри процентами? неможна грати на 100% 90% 80% ... 10% (хіба на 0% :happytwo: )
  • 0

#52 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 21:44

Lactarius (aka Ivan Metal!), ну так.. я просто вказала той рівень, про який я думаю, щоб мене обєктивно оцінювали)
п.с. В травні я вже буду дипломована гітаристка..:happytwo: Тоді буде точно 100%)
  • 0

#53 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень
  • Місто:К И Ї В

Відправлено 03.09.2008 – 21:55

Блін,а я вже місяць без своеї Хори сиджу :happytwo: То по роз*їздах був,а тут приїхав і перша струна порвалася((Тре нові закупити буде.
До речі,чув що срібні струни на акустику дуже класні.Що від них пальці не так натираються і саме звучання набагато приємніше.Чи то дійсно так?
  • 0

#54 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • 723 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 21:55

Перегляд дописуlamourattack (3.09.2008 22:28) писав:

електрогітар з використанням ефекту distortion)))
то це тіпа на самій гітарі виставляється певний ефект, чи як?
  • 0

#55 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 21:58

Перегляд дописуPit (3.09.2008 22:55) писав:

то це тіпа на самій гітарі виставляється певний ефект, чи як?
Хоч в електрухах не дуже розбираюся,але на скільки знаю,то така примочка до гітари,завдяки якій можна змінювати її звучання та накладати певні ефекти
  • 0

#56 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 22:04

В мене новий нік =), ну прям як я)) Я ніц в електрухах не розбираюсь..(( Але то хіба головне?)
  • 0

#57 Re:z

Генеральний писар

• Користувачі
  • 584 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 22:17

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (3.09.2008 23:04) писав:

Але то хіба головне?)
Ну не завадило б))
У мене друг в цьому кумекає.Нещодавно просітив мене на рахунок цього..Хоча сам він використовує замість дісторшна комп та якусь прогу))Економія у грошах та майже непомітна різниця у звучанні)Пс я навіть і не міг здогадуватися,що таке можливо :happytwo:

Повідомлення відредагував В мене новий нік =): 03.09.2008 – 22:24

• 0

#58 Lactarius

Генеральний писар

• Користувачі
  • 976 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 22:31

качається тут прога ReValver
http://www.amdm.ru/programs/
гітара підключається до лінійного входу... Для того шоб не тормозило треба пошарити в настройках

П.С. Про непомітну різницю можна забути!
  • 0

#59 lamourattack

Генеральний писар

• Користувачі
  • 681 повідомлень

Відправлено 03.09.2008 – 22:53

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (3.09.2008 22:34) писав:

У мну знову бзіки. І на цей раз серйозні... Бо я зрозуміла, що електруха - то не моє. Мені дууже подобається бас. І плювати, що від тих струн болять мої маленькі пальчики...) Бо мені подобається грати на цьому виді гітар. Не тому, що він легший чи шо, нє. Я маю доволі хорошу техніку гри на акустиці і мені ще можна полегку перелізати на електруху. Але вона мене не пре! У мну нема бажання грати!(((Так шо робити бідній дитинці?))

Невеличкий відступ)) У темі питались чи хтось пише пісеньки?) Я пишу і їх же співаю) Але у мну такіі фантазії на теми пісеньок, мені лиш групи не вистачає(( То таке... Але лабухів мого віку найти у Франі нереально, бо в 13 літ зазвичай починають вчитись грати, а я вже 4 роки, як гітаристка...Ніхто не поможе мені у втіленні моїх музичних фантазій?))

йой, який талант юний :happytwo:
:angry12:
ну якшо пре бас то й бас норм))))
  • 0

#60 Йа_ЯбЛуЧкО_XD

Генеральний писар

• Користувачі
  • 649 повідомлень

Відправлено 04.09.2008 – 16:22

я не талант)) я просто обожнюю грати на будь-яких інструментах))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних