Перейти до вмісту

Всім хто грає на гітарі

Повідомлень в темі: 247

#241 Pit

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 723 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 26.01.2011 – 11:25

Народ, берем приклад з Цвяшка і або дажмо посилання на кавери, або викладаємо ноти чи таби, а не влаштовуємо тут виставку свого майна і нічим непідтверженні фрази про свою афігенну гру.
2 Lactarius - відколи на Теревенях - ніразу не бачив як ти підтверджуєш свої афігенні вміння. То ти супєр спєц програмінгу, який всіх відсилає в гугл або каже, шо цього за халяву робити ніхто не буде, то мастєрскі граєш на гітарі,хоча жодного відео ніхто не бачив. Ось так)
  • 0

#242 Андре

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 28.01.2011 – 22:29

народ, хтось щось погане про коржик AX5G може сказати? :mellow: тобто чи варто таке брати, якщо планується не тільки вдома грати. чи краще аналогову примочку?
  • 0

#243 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1876 повідомлень
  • Місто:Мати міст руських

Відправлено 29.01.2011 – 02:02

Покажи нам відеогляд цієї примочки і ми тобі скажемо

Симулятор будь-якого крутого комбіка.

Ще є така штука. Для тих, у кого Айпад. Я колись давно пробував такі ефекти на звичайому компі, але щось воно не працювало. Дуже великі затримки і зовсім не той звук. А програмульки розвиваються все швидше. Хто такі юзав і як вони називаються? Ще бажано, щоб працювали через мікрофонний вхід, а не лінійний, бо в мому ноуті тіки 2 роз.єми.
  • 0

#244 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 29.01.2011 – 04:28

Використовуючи цю прогу можете викинути свій комбік подалі! Тепер омріяна колоночка Маршал у вас в руках! Для цього гітару вмикаємо в мікрофонний вхід (для тих, кого зовнішня звукова карта пощастило ще більше) і їбашимо по струнах лабаємо, отримуючи жирнючий звук. Ще непогано б свою нову 100-ватну колоночку (що купили замість комбіка) направити в бік сусідів.

ASIO та драйвер свого мікрофону тре налаштувати так, щоб звести затримку до нуля, тоді буде все окей.
  • 0

#245 Андре

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 29.01.2011 – 13:45

Перегляд дописуІ Цвях (29.01.2011 02:02) писав:

Покажи нам відеогляд цієї примочки і ми тобі скажемо
на ютубі багато чого можна знайти, якщо ввести "ax5g", але здебільшого якість запису погана, тому важко зацінити. бачив одне відео з нормальною якістю, але... зараз не можу знайти) багато вчора передивився

шукав колись різні програмки для обробки звуку на компі, але якість мені не подобалась. та й гітару треба втикати через якусь штукенцію (забув як називається), а не просто в лінійний чи мікрофон. щоб звук не був паскудним.

впринципі, на вбудованих звукових платах материнок зараз здається 24бітні ADC ставлять, як і в ax5g. теоретично якість мала б бути одинакова. в звукових причому частота семплювання більша.

GUITAR RIG 4 не пробував... качаю, попробую

п.с.: крек не качається...

Повідомлення відредагував Андре: 29.01.2011 – 13:52

• 0

#246 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 30.01.2011 – 14:10

http://www.ex.ua/search?s=Guitar+Rig+4 спробуй ще раз кряк скачати, або пошукай альтернативу. Мені програмулька дуже сподобалась. І вмикав без посередників, просто в мікрофонний вхід.
  • 0

#247 Андре

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 134 повідомлень

Відправлено 31.01.2011 – 10:38

людина, яка юзала korg ax5g сказала, що це для початківців ;) і ще десь в неті читав, що незалежно від того, яка ціна цифрового процера - всерівно (цитую) "гавно". ну може це трохи перебільшення, але щось в цьому є.

короче, наразі збився з того, роблю комбік... на один(два) 50-100 Вт динаміки. вчора весь вечір рився в неті і так і не знайшов ніц конкретного на тему розрахунку розмірів коробки. зате знайшов сайт з великою кількість схем підсилювачів і примочок. можливо його так само як і звичайний динамік розраховується? робити від фаняря не хочу, бо коробку треба трохи велику, а фанера не така вже й дешева щоб експерементувати. підкажіть хтось щось :cry:
  • 0

#248 І Цвях

опозиція

• Користувачі
  • 1876 повідомлень

Відправлено 01.02.2011 – 00:18

В мене є методичка по розразунку гучномовця з моєї кафедри. Там включено і розрахунок конструкції (всіх розмірів) у залежності від того, в тебе закритий, відкритий ящик, фазоінвертор, чи просто плоский екран.
У тебе що нема музичного центру з готовими колонками? А поюзані комбіки на аукціонах і сайтах "віддам даром" не шукав?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних