Перейти до вмісту

Українська фантастика

Повідомлень в темі: 116

#81 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 16.02.2009 – 15:32

Перегляд дописуtim-lit (14.07.2008 16:24) писав:

№1-2007 (ІІІ кв. 2007)
Зображення
№2-2007 (IV кв. 2007)
Зображення
№1(3)-2008 (І кв. 2008)
Зображення
Невдовзі очікується вихід №2(4)-2008.
А на Львівському книжковому ярмарку сподіваємось побачити "УФО" №3(5)-2008.
Я там головний редактор... :cool2:

Поміняйте дизайнера. І художника. розмазаний фотошопівським пальцем фон не гарно виглядає. Випалювання доджем, анатомія дуже вже фантастична. Ну і ще багато таких от зауважень

Повідомлення відредагував Ласочка:): 16.02.2009 – 15:34

• 0

#82 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 16.02.2009 – 17:34

Мало грошей- фігові обкладинки, низькі продажі і теде.
  • 0

#83 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 17.02.2009 – 12:03

Нема грошей - то фігове пояснення. Нормальну обкладинку будь-який школяр зробити може - двадцять перше століття на дворі, кожен другий "фотошопиться"...
  • 0

#84 Блискавиця

ωριμότητα

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 17.02.2009 – 12:17

Мені завжди подобалася наукова фантастика, яку писали на основі реально можливих відкриттів та досягнень у майбутньому. А від "соціальних драм", замаскованих у "гермошлеми", мене верне :cool2:
  • 0

#85 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 17.02.2009 – 15:44

ну не знаю...Я взагалі люблю читати і фантастикою не гребую...але до нашої фантастики ніяк руки не дійдуть. Читаю тільки зарубіжну. Останнім часом потянуло на кібер-готику. Чи є щось подібне в українській літ-рі?....
  • 0

#86 Marichka

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 23:35

Думаю, що існує, але її не друкують. Коли знаходжу щось новеньке, написане українською мовою, то дуже радію. Хоча не все з того виявляється якісним. Коли у жанрі немає конкуренції, то він значно втрачає позиції.
  • 0

#87 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 20.02.2009 – 18:15

Перегляд дописуbulbashka_aero (16.02.2009 16:09) писав:

Переглядаю тему і вкотре переконуюся - та не існує ніякої української фантастики. Бо все, що на цю тему можна обговорювати, - це чвари шановних Тім-літа і Власюка... Серіал "Верховна рада-2"...
Ну, якщо окрім шановного Власюка ніхто українську фантастику не читає - з ким говорити?!
Ба навіть чубитись... :ggggg:

Перегляд дописуЛасочка:) (16.02.2009 16:32) писав:

Поміняйте дизайнера. І художника. розмазаний фотошопівським пальцем фон не гарно виглядає. Випалювання доджем, анатомія дуже вже фантастична. Ну і ще багато таких от зауважень
Ваші зауваження враховані ще 9 місяців тому. Останні числа журналу виглядають так:

№3(5)-08
Зображення

№4(6)-08
Зображення

От які ми спритні: Ви тільки-но порекомендували - а ми вже давно зробили...

:happy1: :happy1: :happy1:

А все тому, що наша машина часу стоїть на запасній колії!..

:happytwo: :brovy: :lol: :brovy: :8:

• 0

#88 ---

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 429 повідомлень

Відправлено 20.02.2009 – 23:26

на мою думку, оформлення нормальне.

:happytwo:
хоча, я не знаю що то за журнал. де можна прочитати хоча б перший випуск?
в електронному вигляді.

о, ще одне - щоб не виносити у іншу тему, запитаю тут:
як шановне панство відноситься до насичення наукової фантастиками специфічними термінами
і те де, і те пе
  • 0

#89 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 21.02.2009 – 01:08

Перегляд дописуtim-lit (20.02.2009 18:15) писав:

Ну, якщо окрім шановного Власюка ніхто українську фантастику не читає - з ким говорити?!
Ба навіть чубитись... :8:
Ну чому ж не читає... Щонайменше половину з того, про що мова я бачила (тобто по діагоналі переглядала)... Хоча особливо обговорювати там нічого... Ліпше я ще разок-другий Бердника почитаю...

Перегляд дописуtim-lit (20.02.2009 18:15) писав:

Ваші зауваження враховані ще 9 місяців тому. Останні числа журналу виглядають так:
Не знаю, може варто було промовчати... Але ці обкладинки не набагато краще...
Як то кажуть: "Хочеш, щоб було зроблено добре, - зроби сам"... Може б ви самі навчилися фотошопити?)

П.С.: Хоча останній номер на вигляд пристойний - забираю свої попередні слова :happytwo:
  • 0

#90 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 10:31

Перегляд дописуbulbashka_aero (21.02.2009 01:08) писав:

Ну чому ж не читає... Щонайменше половину з того, про що мова я бачила (тобто по діагоналі переглядала)...
Чому?.. А почитайте уважно, що інші написали!.. :ggggg:

Перегляд дописуSensssorika (17.02.2009 15:44) писав:

Я взагалі люблю читати і фантастикою не гребую...але до нашої фантастики ніяк руки не дійдуть.
Отже, шан. Sensssorika зізнається, що не читає української фантастики?! Відкритим текстом! <_<

Перегляд дописуbulbashka_aero (16.02.2009 15:09) писав:

Переглядаю тему і вкотре переконуюся - та не існує ніякої української фантастики. Бо все, що на цю тему можна обговорювати, - це чвари шановних Тім-літа і Власюка... Серіал "Верховна рада-2"...
Прямий наклеп з боку шан. bulbashka_aero! Бо не визнаючи "ніякої української фантастики", заперечується навіть існування таких визнаних корифеїв, як Володимир Винниченко і Володимир Владко! І Ви хочете, щоб я таке неподобство проковтнув?! <_< Не вийде!..

Перегляд дописуNomad (16.02.2009 15:29) писав:

Умгу, нема в нас Стругацьких, і навіть не можна сказати шо вони з українським корінням
Цей допис також засвідчує незнання історії української фантастики. У 1957 році в Москві вийшов друком російський переклад "Аргонавтів Всесвіту" українського фантаста Володимира Владка. Двоє братів - астрофізик і перекладач з японської різко розкритикували роман. На що їм зауважили: критикувати всі можуть - а ви візьміть та й напишіть краще! Через рік з'явився перший роман братів Стругацьких - "Країна багряних хмар". Отже, я не взявся б так вже безапеляційно стверджувати, що у корифеїв радянської фантастики нема українського коріння - бо без полеміки з Владком вони, можливо, загалом не стали б літераторами!..

:ggggg:

Та й Ви самі, шановна bulbashka_aero, визнаєте, що проглянули "по діагоналі" лише половину того, про що говорилося. А може, Ви прочитали гіршу половину і пропустили кращу?! І може, не варто було читати по діагоналі?..

Повідомлення відредагував Ластiвочка: 26.02.2009 – 08:48
флейм видалила

• 0

#91 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 11:08

Перегляд дописуtim-lit (23.02.2009 11:31) писав:

Та й Ви самі, шановна bulbashka_aero, визнаєте, що проглянули "по діагоналі" лише половину того, про що говорилося. А може, Ви прочитали гіршу половину і пропустили кращу?! І може, не варто було читати по діагоналі?..
Загалом, читаючи "по діагоналі", я саме і визначаю, а чи варто на це час витрачати. Відсотків вісімдесят так і залишаються читаними лише "по діагоналі". І це стосується не лише сучасної української літератури, а і всього іншого "добра", яке доступне мені з різних джерел.
<_< Що робити? ...я прискіплива... Можливо, "перечитала зайвого" з дитинства...
А щодо пропущеної кращої половини... Так я ж читала те, що під руку потрапляло...
  • 0

#92 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 11:40

Перегляд дописуbulbashka_aero (23.02.2009 11:08) писав:

А щодо пропущеної кращої половини... Так я ж читала те, що під руку потрапляло...
А Ви певні, що під руку Вам потрапляє краща половина?! Я - ні!.. <_< Бо у 90-т роки ХХ ст. у нас запанувала тенденція: хто з письменників кого перемтюкає, хто виллє на сторінки більше помиїв тощо. Після цнотливої радянської доби це було народові дуже дивним, дуже незвичним - ці речі почали користуватися попитом. Відповідно, реагували видавці. З іншого боку, вони взялися видавати "розстріляне відродження", а у середині 90-х відкритим текстом (зокрема, мені в очі - я сам намагався приткнути десь українськи книжки!..) заявляли: сучасна українська література нікому не потрібна... <_<
Зараз же - після Помаранчевої революції ситуація докорінно змінилася. Українці нарешті почали в масовому порядку задаватися філософічними питаннями: хто ми?.. чим відрізняємось від інших народів?.. яка наша місія в цьому світі?.. "розстріляне відродження" в цьому контексті - штука добра. Проте читачі потребують також творів сучасних авторів, бо хочуть бачити зафіксованими в художніх творах свій час і своїх сучасників!..
Отже, тільки зараз і з'явились умови для виходу зі схрону справжньої сучасної української літератури. Зверніть увагу на знаменну подію: культова Ірена Карпа отримала "Золоту бульку"!.. :ggggg: Все - читачам набридла "парнуха", вони переїли лайна. Починається процес повернення нормальної літератури. Але видавнича справа - штука інертна. тож не дивно, що гідна література Вам на очі зазвичай не потрапляла. В тому числі, фантастика.

Повідомлення відредагував tim-lit: 23.02.2009 – 11:42

• 0

#93 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 12:18

Загалом, я не казала, що не читала нічого пристойного українського...
Але коли я намагаюся згадати, що такого читала останнім часом... Тільки "Вовча сить" згадується. Хоча то було роки зо два тому...
Якщо ж рахувати від кількості виданого - то в Україні видається такий же великий відсоток ширпотребного лайна, як і в будь-якій іншій країні. І це нормально (і думаю, що було нормально в усі часи), бо витвір мистецтва - це річ одинична. На тисячу "витворів" - добре якщо хоч десять мають якесь відношення до мистецтва. І скільки б ми з вами зараз не обговорювали це питання... років за двадцять все саме стане на свої місця.
  • 0

#94 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 12:30

Перегляд дописуbulbashka_aero (23.02.2009 12:18) писав:

Якщо ж рахувати від кількості виданого - то в Україні видається такий же великий відсоток ширпотребного лайна, як і в будь-якій іншій країні. І це нормально (і думаю, що було нормально в усі часи), бо витвір мистецтва - це річ одинична. На тисячу "витворів" - добре якщо хоч десять мають якесь відношення до мистецтва. І скільки б ми з вами зараз не обговорювали це питання... років за двадцять все саме стане на свої місця.
От із цим можу погодитися! Проте на тлі сказаного сполучення дописів шановного Номада (нема в сучасній УФ нічого пристойного, нема у нас Стругацьких) і шановної Сенсссоріки (до УФ ніяк руки не дійдуть) нагадують мені добре старе радянське: "Я Євтушенка не читав, але разом з усіма товаришами гнівно засуджую". <_< І як же на це, на Вашу думку, має реагувати український письменник-фантаст?! <_<

P.S. До речі, ризикну ще раз процитувати Вас:

Цитата

...не існує ніякої української фантастики...
Зверніть увагу: Ви написали "української фантастики" безвідносно до часу!.. Таким чином, під "неіснування" Ви поставили всіх, за винятком пізніше згаданого Вами Бердника. На це я теж можу і маю право розсердитись... :ggggg:

Повідомлення відредагував tim-lit: 23.02.2009 – 12:35

• 0

#95 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 13:54

Перегляд дописуtim-lit (23.02.2009 13:30) писав:

Зверніть увагу: Ви написали "української фантастики" безвідносно до часу!.. Таким чином, під "неіснування" Ви поставили всіх, за винятком пізніше згаданого Вами Бердника. На це я теж можу і маю право розсердитись... <_<
Як письменник-фантаст Ви б повинні розуміти, що виравана з контексту фраза може кардинально змінити значення.
В моєму випадку то був іронічний висновок, зроблений на підставі теми про українську фантастику. Погодьтеся, що "суета вокруг дивана" (в нашому випадку - навколо Радутного) - далеко не обговорення української фантастики в цілому.
Тож будь я марсіянином, не знайомим з питанням - цілком би могла робити висновок, що ніякої УФ не існує...
Хоча сердитися Аи маєте право скільки завгодно і на кого хочете - цього я Вам в жодному разі заборонити не можу)
  • 0

#96 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 15:59

Перегляд дописуbulbashka_aero (23.02.2009 13:54) писав:

В моєму випадку то був іронічний висновок, зроблений на підставі теми про українську фантастику. Погодьтеся, що "суета вокруг дивана" (в нашому випадку - навколо Радутного) - далеко не обговорення української фантастики в цілому.
Ну, то й добре, що нарешті припинили перемивати кісточки Радутному і почали обговорювати щось інше! <_<
  • 0

#97 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.02.2009 – 16:03

Перегляд дописуtim-lit (23.02.2009 10:31) писав:

Отже, шан. Sensssorika зізнається, що не читає української фантастики?! Відкритим текстом! <_<
Бо я українську мову сприймаю "не дуже", а читати українських письменників у російському перекладі як на мене то збочення.
  • 0

#98 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 23.02.2009 – 16:22

Перегляд дописуSensssorika (23.02.2009 16:03) писав:

Бо я українську мову сприймаю "не дуже", а читати українських письменників у російському перекладі як на мене то збочення.
А хочете бодай спробувати почитати сучасну українську фантастику у вигляді паперових книжок?!
  • 0

#99 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.02.2009 – 12:20

Пане Тім-Літе!

1. Звичайно, українські журнали повинні існувати, незважаючи на обліко морале деяких неголовних редакторів.

2. Хоч Ваша мати і "своєрідно" ставиться до української мови (і ніхто за язик Вас не тягнув :ggggg: ), але ж Вашу позицію стосовно літературної мови сучасних українців я назвав похвальною.

3. я радутного критикую, бо він, нмд, не надто цікавий і вправний письменник, а не через якісь непорозуміння.

4. Ви дали пропозицію стосовно рецензії, але заминка навіть не в тому, що там у вас радик нібито має право "вето" (ми так це й до кінця не з'ясували), а в тому, що мій роман ще трохи сирий, недовершений (як мені тепер бачиться) в художньому плані, а також вимагає грунтовнішого редагування. Я готую друге видання цього тексту, а тоді, даю слово, кину Вам його на розтерзання. І вже тоді подивимось, хто там у вас "ху". <_<

5. Світоглядні основи у нас дещо різняться. Я й справді вважаю, що Ваша віра цікава, але один пункт про "богообраність єврейського народу" (всі інші - ніби байстрята, як Ви десь висловились в контексті своїх стосунків з рідним дядьком :ggggg: , і Ви навіть на цьому форумі тезу про місце українського народу як бідного родича, на одвірках світової спільноти підтвердили) у мене викликає нервове посмикування. Це, щоправда, аж ніяк не перешкоджає мені вважати Вас розумним письменником. Це - щедрий аванс. <_<

Повідомлення відредагував Власюк: 24.02.2009 – 12:22

• 0

#100 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.02.2009 – 13:39

Перегляд дописуtim-lit (23.02.2009 16:22) писав:

А хочете бодай спробувати почитати сучасну українську фантастику у вигляді паперових книжок?!
Паперових? купляти те,що може не сподобатись? ні,не хочу.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних