Перейти до вмісту

Українська фантастика

Повідомлень в темі: 116

#41 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 21.08.2008 – 08:39

Перегляд дописуРоланд (20.08.2008 19:46) писав:

я знаю один-два інтернет-магазини, де можна знайти "молоду" українську музику, яку мало тиражують.. а ваші книги чи книги вищезгаданих авторів можна так знайти? чи тільки книгарні Києва(Львова)?
Як і належить письменникові, я пишу твори.
Як і належить видавцям, вони їх видають у вигляді книжок.

Отже, якщо не йдеться про самвидав, то я не вважаю за потрібне (а також за етичне) втручатися у маркетингову політику будь-якого видавця. Його святе право - визначати, де й яким чином продаватимуться видані книги. Зрештою, оскільки видавець заморожує в кожному накладі кожної книги певні кошти - він, насамперед, і має думати, яким чином повернути ці кошти якнайшвидше. Та ще й з прибутком.
Я можу (і повинен!) лише посприяти в розкрутці, піарі як книг, так і видавництва - так я це й роблю! А в які магазини, супермаркети або книжкові мережі запускати на продаж наклади, яким чином попіклуватися, щоб книги потрапили на перші полиці, а не останні - оце вже парафія видавця!

Маєте раціющодо Києва та Львова: видавництво "Кий" має налагоджену мережу збуту саме в Києві, ВД "Панорама" - у Львові та Львівській області. Для початку пару років тому я звів обох видавців на Майдані Незалежності під головпоштою з метою налагодження книгообміну між ними. Виявилося, що вони знайомі з часів Помаранчевої революції: моя київська видавиця допомагала знайти тут притулок на ніч львів'янам восени 2004 року... Вони вже запустили свої книги в мережі на взаєм - це вже добре!

Але якщо директорка "Кия" хоче спочатку випустити мою третю книгу, потім у цій же бібліотечці - книги Сусанни Черненко і Валерія Верховського, а вже потім розпочинати піар "Бібліотеки Української Фантастики" - то що я зроблю?! Така її маркетингова стратегія - я на це погодився. А поки що наклади "Останнього із струльдбруґів" та "Апокаліпсису по-київськи" нехай повільно, але розпродаються без всякого піару. Понад півроку тому мені повідомили, що виставлені в "Сяйві" книги вже продані до останнього примірника. Тепер (наскільки я знаю) "Сяйво" все ніяк не поверне видавництву "Кий" виручені від продажу кошти... B) Що ж - у видавців свої неприємності.

Цитата

П.С. а, вже знайшов на вашому сайті
Угу! Як бачите, я все ж таки не сиджу, склавши руки! Я сам проїхався по всіх книжкових точках, в яких видавництво "Кий" у 2006 році виставило перші томи "Бібліотеки Української Фанастики", та зробив цю сторінку на своєму сайті, як одну з форм допоміжного піару. Як бачите, відтоді один магазин закрився (а книгарня "Букініст" на Нижньому Валу невдовзі має змінити адресу)... але що маємо, те й маємо.

На додачу я подбав про те, щоб мої книги потрапили до електронного супермаркету ТНТ43. На "Віртуальну Русь" їх виставили "Джерела-М" ("Двоє в чужому домі") та ВД "Панорама" ("Приречений жити"). Ну, а через мережу книжки можна замовити хоч у віддалену Хацапетівку, хоч в Австралію!.. :P

Повідомлення відредагував tim-lit: 21.08.2008 – 08:40

• 0

#42 Bobua

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 21.08.2008 – 15:55

Перегляд дописуtim-lit (19.08.2008 15:15) писав:

Цитата

або вибірка з перевищення допустимої похибки :ggggg:
Не думаю. Просто те, що маємо в літературі (зокрема і в фантастиці) нині, почало формуватися років 15-20 назад. А тоді крахнув СРСР, на голови українцям несподівано впала Незалежність, потім була гіперінфляція, масове скорочення на підприємствах, "дикий" бордельєр... При цьому не міг не сформуватися переляк перед майбутнім - звідси й негативні тенденції в літературі.

Але то пусте: зараз вони змінюються навпаки позитивними тенденціями!
А, дійсно, я вже й забув з якого болота ми вилізли в 1990р
ті хто до того писав щось дійсно гарне мусили внаслідок роздвоєння особистості стрілятись. Як от наприклад В. Близнець.. прочитав нещодавно в одній його книзі (навіть і не фант) мрію про гібридні міста (на роботу йдеш собі лісовими стежками а машини їдуть дорогами; і все це окремо).. чомусь це так і залишилось фантастикою... і стає дедалі фантастичнішим :wub:

УФО

Цитата

Чекаю на Ваші критичні статті!
де краще?
Тут окремо теми створювати не вдасться (їх все-одно зливатимуть в одну)
Без проблем можна створювати теми в форумі УЦ і може у Вашій гілці ЛітФоруму. Вирішите де краще — скажіть. :-)

Хоча найкраще, нмсд, мабуть, було би на сайті журналу (якби такий існував): оприлюднити хоча б кавалки оповідань і дати змогу дописувати відгуки.
От для першого повідання вже й так можна: Дощ із чорних стріл, але оскільки тут мова про УФО, то на авторьких сторінках людям ворожих поглядів [я :) ] лазити якось недоречно.

№1.1
от, перше перечитав:

Цитата

Дощ із чорних стріл

Ольга Данилова, чорнява, з трохи рудим відблиском на кінцях волосся і болотистими зеленими очима, задрімала в глибокому темно-сірому шкіряному кріслі, думаючи про своє життя. Ще у шкільні роки Ольга захопилася роботою психолога, і в неповні двадцять три вже мала ліцензію і власну контору. Молода жінка допомогла знайти впевненість у собі багатьом людям, та, ще маловідома, не мала грошей на "розкрутку" і в деякі дні сиділа без діла.
то лише перший абзац у мене так покреслений — решта кращі :-)
є незрозумілості:
Та ми не хизувалися нашою дружбою, спокушаючи силою нашого почуття багатьох дітей.
є логічні неточності:
Несподівано з-під землі вирвався багряно-чорний промінь, й Ольга опинилася в його серці. (може стовп???) і якщо їх не вичищати, то це неабияк впливає на сприйняття тексту

Чому це оповідання посіло перше місце?
Перегляд фото в журналі швидко дає відповідь (в врахуванням складу редколегії). Втім, нмсд, найціннішим (==найінформативніша) в №1 є остання [критична] стаття. А для фот можу купити напр., журнал Карпати ... там такі краєвиди... :P :ggggg:

Яка цінність цього оповідання?
переказ: Є одна людина, яка бачить певні глобальні неприємності. Решта їх не бачить і навіть не відчуває і, відтак, майже, не переймається. Проблему усунути неможливо (просто якесь чи то неусоблене зло, чи стихійне лихо, чи чорт зна що... два прочитання оповідання відповіді не дають: "– Я не оракул і не знаю, хто за цим стоїть та чим це закінчиться. Чи закінчиться... – раптом її мова набула зловісної пристрасті: – Та щоночі на місто падає дощ із чорних стріл,"), вздовж теми погодливо позирає на читача якийсь фатум B) .

Нащо гризоту, яку бачить лише одна людина звалювати на всіх? Причому факт забування доведений сумнівно :P ...а боротись нікому й ніяк? Може це "готичний" текст (гіперболи й параболи:-) + езопова мова)?, то готам його :yes:

Можу описати Вам два цікаві оповідання де було стирання пам’яті:
1) в першому люди прилетіли на планету, раптом забули як керувати ракетою, знайшли колодязі з якимись почварами (при цьому одного "стерло "до немовлятсва)... зрештою ... виборсались, витягнули технічні спогади назад, відремонтували ракету (здається чужу) й вшилися... в тексті автор прив’язує цю планету до характерної хоч би й нам, землянам забудькуватості.
2) в другому (Е. Ф. Расел, роман ОСА; уривок) витирали з пам’яті шпигуна вкрадену інфо. Він [і я також :)] дуже зацікавився технологією: вона б дозволила перечитувати одну, най най най кращу книжку до смерті :ggggg: досі мені більше 7 разів не вдавалось (коли мав обмежену к-ть паперових).
Ось таке цікаво, а не безглузде, безнаслідкове, непомітне, нелогічне, готичне забування.

Цитата

Допоможіть у цьому - буду радий!
1-ше, що спадає на думку: на тому ж ГАКу перечитати фант-у й радити, але чи треба Вам такі поради?

Повідомлення відредагував Bobua: 21.08.2008 – 16:05

• 0

#43 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 22.08.2008 – 14:12

Перегляд дописуBobua (21.08.2008 16:55) писав:

де краще?
Найкраще - на шпальтах "УФО". Я мав на увазі рецензії на книжки. Але нам ніхто не забороняє завести й поштових розділ штибу "Повертаючись до надрукованого"...

Цитата

Тут окремо теми створювати не вдасться (їх все-одно зливатимуть в одну)
Без проблем можна створювати теми в форумі УЦ і може у Вашій гілці ЛітФоруму. Вирішите де краще — скажіть. :-)
Можна й на "Літфорумі". Там є тема "Журнали" та майстерня фантастичних текстів (забув, бліннн, назву!..). Але можна завести нову - спеціально для розбору текстів, опублікованих в "УФО"!..

Цитата

Хоча найкраще, нмсд, мабуть, було би на сайті журналу (якби такий існував): оприлюднити хоча б кавалки оповідань і дати змогу дописувати відгуки.
Над створенням сайту "УФО" ми працюємо.

Цитата

От для першого повідання вже й так можна: Дощ із чорних стріл, але оскільки тут мова про УФО, то на авторьких сторінках людям ворожих поглядів [я :blush: ] лазити якось недоречно.

№1.1
от, перше перечитав:

то лише перший абзац у мене так покреслений — решта кращі :-)
є незрозумілості:
Та ми не хизувалися нашою дружбою, спокушаючи силою нашого почуття багатьох дітей.
є логічні неточності:
Несподівано з-під землі вирвався багряно-чорний промінь, й Ольга опинилася в його серці. (може стовп???) і якщо їх не вичищати, то це неабияк впливає на сприйняття тексту

Чому це оповідання посіло перше місце?
Перегляд фото в журналі швидко дає відповідь (в врахуванням складу редколегії). Втім, нмсд, найціннішим (==найінформативніша) в №1 є остання [критична] стаття. А для фот можу купити напр., журнал Карпати ... там такі краєвиди... :photo: :wub:

Яка цінність цього оповідання?
переказ: Є одна людина, яка бачить певні глобальні неприємності. Решта їх не бачить і навіть не відчуває і, відтак, майже, не переймається. Проблему усунути неможливо (просто якесь чи то неусоблене зло, чи стихійне лихо, чи чорт зна що... два прочитання оповідання відповіді не дають: "– Я не оракул і не знаю, хто за цим стоїть та чим це закінчиться. Чи закінчиться... – раптом її мова набула зловісної пристрасті: – Та щоночі на місто падає дощ із чорних стріл,"), вздовж теми погодливо позирає на читача якийсь фатум <_< .

Нащо гризоту, яку бачить лише одна людина звалювати на всіх? Причому факт забування доведений сумнівно <_< ...а боротись нікому й ніяк? Може це "готичний" текст (гіперболи й параболи:-) + езопова мова)?, то готам його :)

Можу описати Вам два цікаві оповідання де було стирання пам’яті:
1) в першому люди прилетіли на планету, раптом забули як керувати ракетою, знайшли колодязі з якимись почварами (при цьому одного "стерло "до немовлятсва)... зрештою ... виборсались, витягнули технічні спогади назад, відремонтували ракету (здається чужу) й вшилися... в тексті автор прив’язує цю планету до характерної хоч би й нам, землянам забудькуватості.
2) в другому (Е. Ф. Расел, роман ОСА; уривок) витирали з пам’яті шпигуна вкрадену інфо. Він [і я також :)] дуже зацікавився технологією: вона б дозволила перечитувати одну, най най най кращу книжку до смерті :ggggg: досі мені більше 7 разів не вдавалось (коли мав обмежену к-ть паперових).
Ось таке цікаво, а не безглузде, безнаслідкове, непомітне, нелогічне, готичне забування.
Що ж... Давайте, дійсно, створимо окрему тему на "Літфорумі" в нашій гілці!..

Цитата

1-ше, що спадає на думку: на тому ж ГАКу перечитати фант-у й радити, але чи треба Вам такі поради?
Якщо відверто - мені дуже сумно перебувати на ГАКу. Просто сумно!.. Я після тамтешніх відвідин довго не в гуморі... Проте у нашій редакції є люди, які мають міцніші нерви й постійно висять на ГАКу. Й воюють там...

Але я не з їхньої когорти! :angry1:

P.S. Все - завів нову тему: Критичні відгуки про публікації в "УФО" :happy1:
Якщо не в облом - перенесіть туди свій відгук, опублікований у Вашому дописі!..
І ласкаво прошу до співпраці!..
  • 0

#44 Fairy-bird

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 5 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Дніпропетровськ

Відправлено 24.08.2008 – 23:27

Доброї ночі, Bobua.

Люблю я це оповідання за те, скільки про нього різного кажуть. <_<

Для інформації:
1. Твір було написано у серпні 1999 року;
2. Оповідання є першим розділом (прологом) роману;
3. В оригіналі твір мав іншу назву, де не згадувався "дощ", оскільки цей твір насамперед не про дощ, тому до зміни назви для публікації в "УФО" оповідання читалося більш адекватно. А завдяки зміні назви читач починає шукати якийсь дощ ледь не від перших рядків, і частина змісту втрачається.

Тепер щодо інших моментів:
- Чесно кажучи, далеко не всі ваші підкреслення зрозумілі не лише автору, але і читачу, що дав мені посилання на цю тему пару днів тому.
- "факт забування доведений сумнівно" – достатньо для уважного читання.
- Можливо, з вашої точки зору, в тексті є "гіперболи й параболи"(с), але насамперед там є епітети і метафори.
- "Може це "готичний" текст". Отже – неформат. Дякую. <_<
- "Ось таке цікаво, а не безглузде, безнаслідкове, непомітне, нелогічне й неспинне готичне забування". Різні автори – різні теми, проблеми, ідеї, фантастичні допущення, а ви, об’єднуючи все це в одне, створюєте певний шаблон. А стосовно, що це "забування" - "безглузде" і "безнаслідкове", то навряд. :angry1:

На всі інші ваші питання вже були дані відповіді.

Наталія

З.І. Я не прихильник суто наукової фантастики, і розглядаю "фантастику" як прийом, тому для мене, як для читача і для автора, фантастика – це і НФ, і космічна опера, і фентезі, і містика, і частина сучасних казок.

Якщо хочете почитати щось не в уривку і те, що було написане пізніше, то ласкаво прошу сюди:
http://gak.com.ua/authors/597 (українською)
http://zhurnal.lib.ru/h/hishnaja_p (українською і російською)

Цикл метафоричної ритмізованої прози:
http://www.artvertep...vyatko/794.html
http://www.artvertep...vyatko/795.html
http://www.artvertep...vyatko/796.html

http://zhurnal.lib.r.../16_veera.shtml (сюжетна критика у формі фантастичного роману, російською)
  • 0

#45 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 10.09.2008 – 13:08

Побачив світ №3(5)-2008 журналу "Український Фантастичний Оглядач (УФО)" (за ІІІ кв. 2008 р., українською мовою).

Зображення
B) :) :)

Зміст номера:
Колонка редактора. З печер до зірок
Літпроцес
Десять пунктів про "УФО" (концепція)
Проза
Наталія Дьомова. Слухай, продай душу, га? (частина 1)
Іван Краснов. Один в полі
Тала Владмірова. Зустріч
Наталія Щерба. На дні
Юрій Муляр. Бартер
Конкурс
Олександрина ван Шафе. Пір’я фенікса
Олег Кримов. Банк
Антон Тудаков. Навь Vision
Пауль Госсен. Дівчинка з бластером
Інтерв’ю
Брати Капранови. Творці небувальщини
Маріанна Маліна. Натхнення кольору індиго
Критика
Віталій Кривоніс. Як помирают легенды
Сусанна Черненко. Молитва, як подорож мережею праінтернету
Віталій Карацупа, Олександр Левченко. Минуле української фантастики (продовження)
Телескоп
Персоналії
  • 0

#46 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 29.09.2008 – 14:42

Панове, як вважаєте - воєнна\космічна фантастика набагато програє науковій. І чи подобається вам таке
  • 0

#47 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень

Відправлено 30.09.2008 – 09:18

Перегляд дописуdector (29.09.2008 15:42) писав:

Панове, як вважаєте - воєнна\космічна фантастика набагато програє науковій. І чи подобається вам таке

Я не бачу в ній змісту. Книга має чомусь навчати, а 90% так званої "бойової фантастики" - бігання з бластерами за різними ворогами, така собі "комп'ютерна стрілялка" на папері.
  • 0

#48 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 01.10.2008 – 22:37

взагалі я згоден. але якщо це цікаво читати - то?

взагалі я згоден. але якщо це цікаво читати - то?
  • 0

#49 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 03.10.2008 – 16:37

Перегляд дописуdector (29.09.2008 15:42) писав:

Все залежить від того, як написано твір... Справді, читати про "наздоганялки з бластерами" (як і про двобої на лазерних мечах, на магічних посохах та ін.) здебільшого нецікаво - краще вже кіно на цю тему подивитися. Принаймні, кіно - це видовище. Хоча також часто-густо знімають по-дурному (наприклад, "зоряний десантник" пробиває тараном обшивку "зоряного крейсера", відкидається ліхтар, звідти вистрибують хвацькі десантники й починають мочити з автоматів всіх, кого тільки бачать - Голівуд таку дурню штампує).

Але якщо у воєнно-космічному творі змальовано, наприклад, стратегію космічної війни, психологічні аспекти - то я тільки "за"!..
:happy1:
  • 0

#50 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 05.10.2008 – 22:29

можна відкрию секрет?
цього, по-моєму, не робив ніхто. Але модерністи могли))
це роблю я.

але у один момент мені здалося, що це буде абсолютно безкорисно.
почав перечитувати. і коли дочитав - забажав продовження.
значить це - вірний шлях?
  • 0

#51 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 06.10.2008 – 15:29

Перегляд дописуdector (5.10.2008 23:29) писав:

можна відкрию секрет?
цього, по-моєму, не робив ніхто. Але модерністи могли))
це роблю я.

але у один момент мені здалося, що це буде абсолютно безкорисно.
почав перечитувати. і коли дочитав - забажав продовження.
значить це - вірний шлях?
Шановний добродію!
Все добре... тільки мене навіщо запитувати?!
Це - Ваш шлях, Ви їм ідете - не я.
Отже, якщо Ви самі вагаєтеся, якщо Вам шлях здається некорисним - з цим шляхом, мабуть, щось-таки негаразд!
Якщо ж відчуваєте, що там має бути продовження - прошу пана, рухайтесь уперед і не озирайтесь ні на мене, ні на будь-кого іншого!
Бо якщо все вірно - думка інших Вам має бути фіолетовою. Бо змінюєте реальність в обраному напрямі - Ви й тільки Ви! Решта ж людства за інерцією чинить спротив. Окрім Ваших спільників - які підуть за Вами.
Що ж сказати?! Пишіть!.. Я завжди це кажу всім, хто вагається. Бо якщо не все вірно - написати не вийде!.. :)

P.S. Ос мені самому якось захотілося написати дещо про роль розвідувальних мереж у "зоряних" війнах - ну, то я зробив це в романі "Приречений жити":
Зображення
Мене один рецензент теж потім посварив: мовляв, якщо ці українські фантасти починають ліпити бойовики, то не можуть зліпити нормальну (читай - тупу) стрілялку на бластерах, їм би все теорії розводити... Але ж були й такі, що палко підтримали роман і яким постановка питання видалась дуже цікавою!!!

Повідомлення відредагував tim-lit: 06.10.2008 – 15:36

• 0

#52 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 25.10.2008 – 16:48

хм. пошукаю книжечку.
  • 0

#53 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 27.10.2008 – 12:03

Перегляд дописуdector (25.10.2008 17:48) писав:

хм. пошукаю книжечку.
Якщо не знайдете у магазинах - звертайтесь до мене безпосередньо, допоможу:
tim-lit@i.ua
+38(093)246-44-67
Якщо Ви перебуваєте у Львові, можете звернутися також до видавця - ВД "Панорама".
Як не знаєте адресу - підкажу...
  • 0

#54 ---

Писар

• Користувачі
  • 429 повідомлень

Відправлено 01.11.2008 – 00:57

тобто це Стар Варс? =/
колись був фанатом. але весною зав"язав назавжди.

є щось іще із фантастики почитати?
  • 0

#55 Шмарко

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень
  • Місто:Делятин гуцульська хата.

Відправлено 01.11.2008 – 09:06

якщо письменник (тім-літ) пише "це ваш шлях, ви їм йдете", то може треба не "їм", а "ним" писати? Мову українську вивчити слабо?

Чи, у Вас знайомий перекладач є?

А з дозволу сказати "писатель" радій радутний взагалі брутальний та жалюгідний тип, хам, якому нема місця в порядній компанії. Бачив на якомусь літфорумі, як він називав малу дитину опонента "потворою" чи шось таке, жінку коровою. бу. Через півроку модератори гидоту витерли, а йому виписали попередження. Таких імбецилів читати не збираюся.
  • 0

#56 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 03.11.2008 – 13:01

Перегляд дописуШмарко (1.11.2008 10:06) писав:

якщо письменник (тім-літ) пише "це ваш шлях, ви їм йдете", то може треба не "їм", а "ним" писати? Мову українську вивчити слабо?

Чи, у Вас знайомий перекладач є?

А з дозволу сказати "писатель" радій радутний взагалі брутальний та жалюгідний тип, хам, якому нема місця в порядній компанії. Бачив на якомусь літфорумі, як він називав малу дитину опонента "потворою" чи шось таке, жінку коровою. бу. Через півроку модератори гидоту витерли, а йому виписали попередження. Таких імбецилів читати не збираюся.
1. Красно дякую за пропозицію вивчити українську - врахую неодмінно!

2. Знайомий перекладач у мене є. І не один. А що, Вам перекладач потрібен?.. З якої мови на яку?.. Телефончик дати?..

3. Я би повернув Вам рекомендацію, оскільки готовий посперечатися про написання слова "імбецил" (є варіант "імбіцил") + мене дивує, чом Ви вживаєте маленькі літери замість великих (наприклад, на початку першого ж речення) - але... навіщо?! Адже кожен може помилитися - тим паче, коли клацаєш допис на форумі у швидкому темпі.

4. Якщо Ваша мета - посваритися зі мною (Радій Радутний на "Теревені", здається, не зазирає), то на цьому нашу розмову можна вважати завершеною: у мене вистачає інших справ. Хоча телефон перекладача готовий надати - якщо Вам потрібен перекладач, повторюю.

Дякую за увагу!..

Повідомлення відредагував tim-lit: 03.11.2008 – 13:03

• 0

#57 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 11.12.2008 – 20:09

Увага! Вийшов з друку останній у 2008 році номер журналу "Український Фантастичний Оглядач (УФО)". Тепер в журналі 72 сторінки (замість 64-х у попередніх числах).

Зображення

ЗМІСТ УФО №4(6)-2008

Колонка редактора

ПРОЗА
Олексій Спейсер КАЦАЙ, РЕПЛІКАЦІЯ НЕЙМАНА
Сергій ДЗЮБА, ГОТЕЛЬ НА РОЗІ ПАРАЛЕЛЕЙ
Ольга ВЛАСОВА, СИЧЕВА ГІРКА
Наталія ДЬОМОВА, СЛУХАЙ, ПРОДАЙ ДУШУ, ГА? (частина ІІ)
Наталія ГАЙДАМАКА, СТЕРЕЖІТЬСЯ КОНВАЛІЙ!

КОНКУРС
Наталія МЄТЄЛЬОВА, ЯРЬ
Пауль ГОССЕН, ДЕСЯТЬ ХИЖИХ МІСЯЦІВ
Майк ГЕЛПРІН, НАШ ДІМ
Рустам НІЯЗОВ, ХАЗЯЙКА ХВОРОБ

ІНТЕРВ'Ю
Громовиця БЕРДНИК, БАТЬКО УДР І ЙОГО ДОЧКА

КРИТИКА
Віталій КАРАЦУПА, Олександр ЛЕВЧЕНКО, Юрій ШЕВЕЛА, МИНУЛЕ УКРАЇНСЬКОЇ ФАНТАСТИКИ (продовження)
Валерій ВЕРХОВСЬКИЙ, КОРОЛЕВА
Радій РАДУТНИЙ, ЗГАДКА ПРО МОЖЛИВЕ
Генрі Лайон ОЛДІ, А РАПТОМ ТИ – ПРИБУЛЕЦЬ ЖУКООКИЙ

НЕ ПРОЗА
Микола ХВИЛЬОВИЙ, Василь КІЗКА

ТЕЛЕСКОП

ПЕРСОНАЛІЇ
:rolleyes: :angry12: :angry1:
  • 0

#58 Bobua

Писар

• Користувачі
  • 400 повідомлень
  • Місто:Бровари

Відправлено 12.12.2008 – 11:38

Перегляд дописуdector (29.09.2008 14:42) писав:

воєнна\космічна фантастика змушена бути науковою, бо сокирами в ній не повоюєш навіть на планеті.
В космосі ж технічні засоби стають основними. Причому навіть ще невідомо які. Один автор відкинув лазери [завелике розсіювання] й використав, здається, керовані шротові хмари.

Перегляд допису-=VJ=- (30.09.2008 09:18) писав:

Я не бачу в ній змісту. Книга має чомусь навчати, а 90% так званої "бойової фантастики" - бігання з бластерами за різними ворогами, така собі "комп'ютерна стрілялка" на папері.
Негарний якийсь погляд.
Я би навіть сказав — поганий.
Дуже схоже на очорнювання фантастики, а це вже -1 :angry12:
Бо такі слова, а тим більше цифри [90% :rolleyes:] тре якось доводити перш ніж оприлюднювати.
В даній темі — для УкрФант.

... не завадило би мати впорядкований перелік УкрФант [розбитий по типах].
Бо наразі можу згадати з ходу лише три укр книжки — фант-бойовики:
1) Авраменко О. Жменя вічності http://abramenko.com...ern/?frames=yes Тут є і війна, й переважаючі сили окупантів. Й врахування математики для перемоги. І зовсім не пригадую біганини з бластерами. Ці 33% й допомогли Вам заробити мінус :(
2) Три життя про запас Р. Радутного [Тут дійсно значно краще вдався розділ про паранормальні здібності, аніж решта — суто бойовикові й, на жаль, саме біганинні :angry1:. Жаль, що вся книжка не є про паранорм, і взагалі їх надто мало в цілому. Більше того, не можу згадати хоч би одного бойовика за участі телепатів, левітаторів і т.д. Чому не зайнята "ніша" ???]
3) Приречений жити Т. Литовченка, в якій більше психології аніж власне бойовика.
  • 0

#59 tim-lit

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 41 повідомлень

Відправлено 15.12.2008 – 17:40

Перегляд дописуBobua (12.12.2008 12:38) писав:

2) Три життя про запас Р. Радутного [Тут дійсно значно краще вдався розділ про паранормальні здібності, аніж решта — суто бойовикові й, на жаль, саме біганинні :unsure:. Жаль, що вся книжка не є про паранорм, і взагалі їх надто мало в цілому. Більше того, не можу згадати хоч би одного бойовика за участі телепатів, левітаторів і т.д. Чому не зайнята "ніша" ???]
У Радутного є продовження цієї книги - "Металом об метал".

Цитата

3) Приречений жити Т. Литовченка, в якій більше психології аніж власне бойовика.
Бо я хотів змалювати можливу роль диверсантів/розвідників/контррозвідників у зоряній війні. В серіалах "Сімнадцять миттєвостей весни" або "Варіанті ОМЕГА", або у тому ж класичному фільмі "Подвиг розвідника" психології теж більше, ніж власне бойових елементів.

Повідомлення відредагував tim-lit: 15.12.2008 – 17:41

• 0

#60 Власюк

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 776 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.12.2008 – 09:54

Перегляд дописуtim-lit (15.12.2008 17:40) писав:

У Радутного є продовження цієї книги - "Металом об метал".

почитав і скажу. флудер літфоруму.нет.юей, що чіпляється до форумчан з тупими наїздами (при потуранні модераторів), радус-радутний пописує несусвітню, плутану галіматью. там одне лиш намагання сподобатись дітям з розумовим розвитком на рівні молодшого шкільного віку (таким, що люблять гонитви та стрілялки). невдале, до того ж, намагання. банальна і тривіальна мазня, хоч і з претензіями на сюжетні виверти, але то тільки заради вивертів. після прочитання - відчуття порожнечі. і шкода даремно убитого часу. але ж уже тепер знатиму, що не варто читати. :angry2:

Повідомлення відредагував Власюк: 24.12.2008 – 09:55

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних