Перейти до вмісту

стереотипи

Повідомлень в темі: 172

#161 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2069 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 06.08.2009 – 11:42

Перегляд дописуSergiy_K (6.08.2009 12:35) писав:

нічим не псує)) Яка різниця як виник стереотип? "лінова дурна дитина" - тому що не хоче ходити в школу? Це стереотип :D
лінива — бо балувана і нічо не хоче робити. дурна — бо не розуміє, що знання потрібні для того, щоб швидше заробити бабла аби здриснути подалі від батьків)))
  • 0

#162 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 06.08.2009 – 12:20

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.08.2009 12:42) писав:

лінива — бо балувана і нічо не хоче робити. дурна — бо не розуміє, що знання потрібні для того, щоб швидше заробити бабла аби здриснути подалі від батьків)))

Які стереотипні критерії ліні та дурості. А якщо дитина все дитинство грає у войнушку, а потім піде служити в армію, а потім працювати охоронцем, наприклад, гг
  • 0

#163 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 13:55

Перегляд дописуSergiy_K (6.08.2009 13:20) писав:

Які стереотипні критерії ліні та дурості. А якщо дитина все дитинство грає у войнушку, а потім піде служити в армію, а потім працювати охоронцем, наприклад, гг
ви весь такий гіпотетичний, що жах!
  • 0

#164 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 06.08.2009 – 14:04

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.08.2009 08:54) писав:

ну поняття так само як і будь-яке інше має своє наукове/термінологічне визначення. якщо ми сперечаємось про математичні чи лінгвістичні терміни, то таки спираємось на визначення, а не свою думку.
Так, ми спираємося на визначення. І якщо ми розуміємо, про що мова - потреби перечитувати словника немає.

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.08.2009 08:54) писав:

знов таки скрізь стереотипи (як на мене то вони стосуються лише людської поведінки). тобто якби то була не циганка то дали б? здається не довіряти власне майно чужим людям, ким би вони не були за національністю/соц. статусом/расою — логічно.
Звідки ми знаємо, що не треба довіряти своє майно чужим? Як на мене ще один стереотип - в переважній більшості випадків про це "не треба довіряти" ми не з власного досвіду дізнаємося.
До речі, про циганку - для прикладу було. Я могла те саме повторити, не спираючись на національність :D

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.08.2009 11:42) писав:

Знову стереотипи. Може, дитина розуміє, що інформація, якою її в школі напихатимуть, не має для неї цінності. Або не є новою... таке теж буває.
  • 0

#165 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 14:21

Перегляд дописуbulbashka_aero (6.08.2009 15:04) писав:

Звідки ми знаємо, що не треба довіряти своє майно чужим? Як на мене ще один стереотип - в переважній більшості випадків про це "не треба довіряти" ми не з власного досвіду дізнаємося.
До речі, про циганку - для прикладу було. Я могла те саме повторити, не спираючись на національність :D
бо як можна довіряти що-небудь людині, яку не знаєш?

Перегляд дописуbulbashka_aero (6.08.2009 15:04) писав:

Знову стереотипи. Може, дитина розуміє, що інформація, якою її в школі напихатимуть, не має для неї цінності. Або не є новою... таке теж буває.
можливо. але не розуміє, що в суспільстві „бєз бумажкі ти букашка“. не відвідуючи школу не отримує документ про середню освіту, відповідно можливості вступити у ВНЗ вже не матиме. а отже, і можливості знайти гарну роботу.
  • 0

#166 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 06.08.2009 – 14:25

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.08.2009 15:21) писав:

можливо. але не розуміє, що в суспільстві „бєз бумажкі ти букашка“. не відвідуючи школу не отримує документ про середню освіту, відповідно можливості вступити у ВНЗ вже не матиме. а отже, і можливості знайти гарну роботу.
Тю, фігня. Я прогуляв 50% школи, а коли приходив, то сідав з другом і гралися в хрестики-нулики на уроках, або у крапочки, або у футбол, або тринділи, або вигадували, чим б зайнятись, лиш би не слухати вчителів, які розповідали або речі, які я знав, або речі, які я вважав непотрібними. Єдиний негатив від цього - я німецьку мову вивчив на достатньо сильному рівні, на відміну від багатьох, які врешті навчились вільно розмовляти. Тепер забув (так, про це шкодую). У ВНЗ вступив, у цілих три. І атестата мав, з оцінками не нижчими 9 (хоча ні, з ДПЮ мав 7, але це через те, що викладача підерасом назвав). Тому, не варто узагальнювати.
  • 0

#167 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 15:12

Перегляд дописуГетьман (6.08.2009 15:25) писав:

Тю, фігня. Я прогуляв 50% школи, а коли приходив, то сідав з другом і гралися в хрестики-нулики на уроках, або у крапочки, або у футбол, або тринділи, або вигадували, чим б зайнятись, лиш би не слухати вчителів, які розповідали або речі, які я знав, або речі, які я вважав непотрібними. Єдиний негатив від цього - я німецьку мову вивчив на достатньо сильному рівні, на відміну від багатьох, які врешті навчились вільно розмовляти. Тепер забув (так, про це шкодую). У ВНЗ вступив, у цілих три. І атестата мав, з оцінками не нижчими 9 (хоча ні, з ДПЮ мав 7, але це через те, що викладача підерасом назвав). Тому, не варто узагальнювати.
50% це не 100%, от пан і отримав атестат. хоча панна Бульбашка і не вказувала ступінь прогулів, припущу таки що постійно. тоді про ніякий атестат мови бути не може. хіба на екстерн перевестись. але цього теж в умові задачки не було. знову ж таки пану ще й зі школою пощастило напевно.
  • 0

#168 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 06.08.2009 – 15:21

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.08.2009 16:12) писав:

50% це не 100%, от пан і отримав атестат. хоча панна Бульбашка і не вказувала ступінь прогулів, припущу таки що постійно. тоді про ніякий атестат мови бути не може. хіба на екстерн перевестись. але цього теж в умові задачки не було. знову ж таки пану ще й зі школою пощастило напевно.
(взагалі-то я мав формальне право прогулювати, але надто ним зловживав) Панна просто стереотипно вважає, що шкільний атестат щось та й означає, по суті він нічого не означає, при вступі на нього ніхто не дивиться, із ЗНО тим паче, до ЗНО допускають усіх, хто захоче, достатньо гарно підготуватись (що майже не корелює із походами у школу, швидше кореляція від'ємна - більше прогулюєш, щоб піти до репетитора - більше набереш балів), коли я поступав, якраз повідміняли увесь вплив дипломів на вступ, натомість була відкрита пречудова лавочка - "вступ по олімпіадах" (до речі, поновлена зараз), чим я сильно зловживав. А атестат із 6-ками тобі напишуть, коли ти прийдеш у школу хоча б 3-4 рази на рік, здавши якийсь мінімум, цього буде достатньо, щоб вступити куди забажаєш (за умови написання ЗНО на 200 балів). І зі школою мені не пощастило якраз, у звичайній школі за успіхи на олімпіадах, я б міг спокійно медалістом стати, радше кожен вчитель вважав свій предмет найважливішим та найголовнішим, доводилось дещо лицемірити, щоб сильно вдома не грали за погані оцінки. Але за оцінками не гнався, вони - результат випадку, бо коли в останній семестр всі почали масово гасати до репетитора, я з цікавості заставляв себе ходити на всі уроки, що призвело до потужного позитивного ефекту.
Висновок: для подальшого просування у житті школа нафік не потрібна, важливі лише навики і знання, а вони здобуваються зазвичай у позашкільний час.
  • 0

#169 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 06.08.2009 – 15:26

Перегляд дописуЗимова Дівчина (6.08.2009 15:12) писав:

Просто я знаю купу людей, які прогулювали (хто половину занять, хто всі). Але не знаю жодної, котра б якогось атестата все-таки не отримала.
  • 0

#170 Зимова Дівчина

Білочка-пустунка

• Користувачі
  • 2069 повідомлень

Відправлено 06.08.2009 – 15:28

Перегляд дописуГетьман (6.08.2009 16:21) писав:

(взагалі-то я мав формальне право прогулювати, але надто ним зловживав) Панна просто стереотипно вважає, що шкільний атестат щось та й означає, по суті він нічого не означає, при вступі на нього ніхто не дивиться, із ЗНО тим паче, до ЗНО допускають усіх, хто захоче, достатньо гарно підготуватись (що майже не корелює із походами у школу, швидше кореляція від'ємна - більше прогулюєш, щоб піти до репетитора - більше набереш балів), коли я поступав, якраз повідміняли увесь вплив дипломів на вступ, натомість була відкрита пречудова лавочка - "вступ по олімпіадах" (до речі, поновлена зараз), чим я сильно зловживав. А атестат із 6-ками тобі напишуть, коли ти прийдеш у школу хоча б 3-4 рази на рік, здавши якийсь мінімум, цього буде достатньо, щоб вступити куди забажаєш (за умови написання ЗНО на 200 балів). І зі школою мені не пощастило якраз, у звичайній школі за успіхи на олімпіадах, я б міг спокійно медалістом стати, радше кожен вчитель вважав свій предмет найважливішим та найголовнішим, доводилось дещо лицемірити, щоб сильно вдома не грали за погані оцінки. Але за оцінками не гнався, вони - результат випадку, бо коли в останній семестр всі почали масово гасати до репетитора, я з цікавості заставляв себе ходити на всі уроки, що призвело до потужного позитивного ефекту.
мався на увазі не вміст атестату, а його наявність. без нього у вас документи ніфіга не приймуть. так само як без довідки про щеплення і всякі там аналізи))))

Перегляд дописуГетьман (6.08.2009 16:21) писав:

Висновок: для подальшого просування у житті школа нафік не потрібна, важливі лише навики і знання, а вони здобуваються зазвичай у позашкільний час.

стереотип :р
  • 0

#171 Amarok

Старійшина

• Користувачі
  • 2350 повідомлень
  • Місто:Дубно -> Нетішин -> Київ -> New York

Відправлено 05.11.2010 – 00:40

Чи складаєте ви такого роду стереотипи? Чи судите характер індивідуума по його (її) зовнішньості?
Щодо мене, то признаюсь чесно, складаю стереотипи. Часом справджуються, а часом досить протилежне виходить. Хоча тепер, коли ловлю себе на складанні стереотипів, то, мягко кажучи, негативно починаю ставитись до себе.
Ваші думки. Ситуації. Приклади.
  • 0

#172 Nameless One

ЧВ

• СуперМодератори
  • 2176 повідомлень

Відправлено 07.11.2010 – 21:08

i 

Об'єднав

• 0

#173 Кошечка

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 43 повідомлень

Відправлено 23.09.2011 – 16:16

Цитата

що це на вашу думку?
дотримуєтесь чи ні?
боретесь?
як?
і чи варто з ними боротись?

Стереотип - стандартний висновок у стандартній ситуації, який робиться людиною "не задумуючись")

дотримуюсь деяких. наприклад, я не буду пити вино з пивного бокалу) тобто дотримуюсь, тих стереотипів, які є байдужими по відношенню до особистості

деякі стереотипи є корисними (наприклад професійні навички)

що стосується суспільних стереотипів... не вважаю їх корисними. мається на увазі ті, ключове слово яких "повинен". іноді це слово, щоб воно не різало вушка замінюється на "честь", "благородство". такі стереотипи я вважаю ворожими по відношенню до особистості. вони заганяють людину у рамки, обмежують індивідуальність, нові думки, творчість.

боротись з ними не варто. або варто не так, як думають більшість людей.

Повідомлення відредагував Кошечка: 23.09.2011 – 16:18

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних