Перейти до вмісту

Вагітність

Повідомлень в темі: 148

#61 збоченийФРЕШ

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 94 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Ч Е Р Н і В Ц і

Відправлено 03.06.2007 – 10:18

було й таке...стан не описати...аборт як би не робили, таблетки випили...але, вс ерівно, неприємне відчуття.
  • 0

#62 zevezeisfine

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 82 повідомлень

Відправлено 03.06.2007 – 17:44

Хіба тут може бути одна відповідь на всі випадки?
Це тільки якщо вам байдужа людина.
Вам на всих начхати, або вам тільки одружитися треба.
Багато від віку залежить.

До кожної людини окреме ставлення, з кимось не проти зв'язати життя, а з кимось нізащо.
  • 0

#63 TiGrA

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 96 повідомлень
  • Місто:Львівської обл.

Відправлено 06.06.2007 – 08:47

Перегляд дописуKassandra (25.03.2007 15:51) писав:

Topper
згодна..а фацета не шукатиму..і з тим добре.. :wacko: ..але ситуація то вигадана....і тема не про дії,а про думки.. :cool2:

а тепер що захотілося іншого? з ним уже не добре? просто багато раз тебе бачив з одним, а тепер з іншим цілими днями ходиш...

я був би дуже радий коли моя кохана дівчина була б вагітною :wacko:
  • 0

#64 Щаслива

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 101 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 08.06.2007 – 14:26

Перші думки дівчини: "О, Боже!"
В підсвідомості ми усі хочемо бути батьками. Але обставини не завжди дозволяють нам таку розкіш, тому пристосовуємось. Тобто користуємось концепративами ))
  • 0

#65 darius

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 17.06.2007 – 20:26

Беременость ето прекрасно,ты видеш и наблюдаеш как растет животик, думаеш как там поживает малыш ,насколько ему хорошо,а когда малыш рождается,ты становишся самым счастливым человеком на земле,и понимаеш что живеш ты на етом свете не зря,. :angry2:

zav:
1.2. мовою спілкування на форумі є українська мова (вживання сленґу та діялектизмів в розумних межах не забороняється);
4.5. писати дописи і називати теми иноземною мовою.

Повідомлення відредагував zav: 18.06.2007 – 00:10

• 0

#66 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 17.06.2007 – 21:40

Перегляд дописуmetamoreFoZza (8.05.2007 14:14) писав:

стояла пере дилеммою...
вже приготувалась...але хто його знає хто?
два береги, два стовпи...як в пєснє..
Ну, якби три, було б легше :angry2:
  • 0

#67 darius

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 4 повідомлень

Відправлено 17.06.2007 – 22:09

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (17.06.2007 22:40) писав:

Ну, якби три, було б легше :angry1:
Большую роль имеет ответственность. :angry2:

zav:
1.2. мовою спілкування на форумі є українська мова (вживання сленґу та діялектизмів в розумних межах не забороняється);
4.5. писати дописи і називати теми иноземною мовою.

• 0

#68 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 18.06.2007 – 08:14

Перегляд дописуParfyon:-) (22.03.2007 18:20) писав:

Ваше ставлення до цього
Вагітність - це привілей дорослої жінки, а не малолітньої дівчинки, яка може цим зіпсувати собі життя.
Аборт, зламана психіка, втрата довіри - от наслідки вагітності в 16 :angry2:
  • 0

#69 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 18.06.2007 – 08:19

Перегляд дописуEqilibrium (18.06.2007 08:14) писав:

Вагітність - це привілей дорослої жінки, а не малолітньої дівчинки, яка може цим зіпсувати собі життя.
Аборт, зламана психіка, втрата довіри - от наслідки вагітності в 16 :angry2:
що ви всi зацiпилися за раннi браки...за ранню вагiтнiсть...э люди якi одружилися в 17 , в них народилася дiвчинка ... i вони живуть у повнiй гармонii.....i смiються над переляканними раннiми браками...
  • 0

#70 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 08:23

Перегляд дописуserafim (18.06.2007 09:19) писав:

що ви всi зацiпилися за раннi браки...за ранню вагiтнiсть...э люди якi одружилися в 17 , в них народилася дiвчинка ... i вони живуть у повнiй гармонii.....i смiються над переляканними раннiми браками...
я не вірю у їхнє щасливе майбутнє і це лякає :angry2:
  • 0

#71 serafim

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Москва-Львів

Відправлено 18.06.2007 – 08:27

Перегляд дописуEqilibrium (18.06.2007 08:23) писав:

я не вірю у їхнє щасливе майбутнє і це лякає :angry2:
не нам треба в нього вiрити...нехай вони в нього вiрять .....якшо вибрали цей шлях, все в iхнiх руках... хоча i одружилися через то що вона завагiтнiла
  • 0

#72 малеча

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 669 повідомлень
  • Місто:вершина самотності

Відправлено 18.06.2007 – 10:09

Рання вагітність це погано для самої маленької дитинки...
От моя сусідка, так би мовити, залетіла в 17, вийшла заміж за нього, хоча батьки наполягали на аборті, бо їм не подобався жених...
Наслідок: він сів в тюрму за крадіжку, бо частенько цим займався, а вона, з нормальної забезпеченої сімї, гуляє, ходить по соляріях, на діскотечки.... А маленький пупсик живе із свекрухою, бо мама тієї дівчини померла через 2 місяці після нородження дитини. А батько дівчини вже давно не був в сімї, знайшов собі після смерті дружини іншу. Тепер та дитинка дуже рідко бачить свою молоду маму, яка вирішила погратися в дорослих... Вона рідко захотить до свекрухи...Цій дівчині цього року буде 20.
Не нагулялася вона... сама говорить вона.
  • 0

#73 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень

Відправлено 18.06.2007 – 12:33

Перегляд дописумалеча (18.06.2007 11:09) писав:

Рання вагітність це погано для самої маленької дитинки...
От моя сусідка, так би мовити, залетіла в 17, вийшла заміж за нього, хоча батьки наполягали на аборті, бо їм не подобався жених...
Наслідок: він сів в тюрму за крадіжку, бо частенько цим займався, а вона, з нормальної забезпеченої сімї, гуляє, ходить по соляріях, на діскотечки.... А маленький пупсик живе із свекрухою, бо мама тієї дівчини померла через 2 місяці після нородження дитини. А батько дівчини вже давно не був в сімї, знайшов собі після смерті дружини іншу. Тепер та дитинка дуже рідко бачить свою молоду маму, яка вирішила погратися в дорослих... Вона рідко захотить до свекрухи...Цій дівчині цього року буде 20.
Не нагулялася вона... сама говорить вона.
От бачиш Serafim як виходить, а все починалось так добре.......

Повідомлення відредагував Eqilibrium: 18.06.2007 – 12:34

• 0

#74 lyanochka

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 341 повідомлень
  • Місто:Львів-)

Відправлено 18.06.2007 – 12:44

Перегляд дописуГетьман (23.03.2007 00:39) писав:

Ги, було таке... Ходила моя колишня дівчина до якоїсь лікарні. Прийшла на останню пару в п'ятницю після цього, зловила мене в коридорі, сперлася на мене та й плаче: "Ой, біда, все погано, знайшли в мене щось", далі самі схлипування... Стою я отак в коридорі, спочатку 5 хвилин шоку. Рука механічно притискає її до себе, потім у голові прояснилось, став думати: що робити?!? Ну, вона так на пару і не пішла, я там відбув, здавалось, цілу вічність. Ледь доповз додому, лежав цілий день, не зважаючи на потреби та рідних... В голові крутилися варіанти: від кидати все та йти в армію на контракт, до одружитися, не мучити своїх батьків надалі, йти з дому окремо жити в гуртожиток, і все життя збирати на квартиру, живучи в тісній кімнаті... Наступного дня зібрався, подзвонив їй та витягнув із дому. 3 години боявся і слово про це мовити, врешті зібрався та запитав: "Ти часом не вагітна?" Виявилося, що вона ходила на якесь обстеження, і там виявили, що їй якихось солей не хватає...
Після цього мене прорвало... Годину сміявся через сльози, не міг стриматися... Врешті, в подяку їй за таке, покинув... Зараз як згадую, пробиває на шалений сміх.
Оттакі-от справи... А могло все і не так весело бути. Учіться на чужих помилках :angry1:
Повчальна історія :angry2: більш ніж!

одна моя знайома в 18 вже має двох...Дві однокласниці, бувші, теж мають бейбінят...то справа кожного, просто не кожний розуміє, якої ваги ця подія...народили??швидко??супер!тепер нірешті можна і піти погуляти!...ось така логіка..хоча, можливо, з часом це і зміниться..
  • 0

#75 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 15.10.2007 – 21:20

Вагітність-то щастя!але найкраще-це свідома вагітність,тоді й мати,й дитина менше страждають.Тож,не забуваємо про контрацептиви! :wub:
  • 0

#76 Ghost

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 60 повідомлень
  • Місто:Dogwille

Відправлено 16.10.2007 – 01:34

Перегляд дописуParfyon:-) (22.03.2007 18:20) писав:

Ваше ставлення до цього
Фу......гидота, вони для мене, як каліки якісь.......бе.........Навіть гидко дивитись на них..........
  • 0

#77 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.10.2007 – 02:08

IRo, нє ну тоді взагалі ніякої ваґітності не буде :wub: Ліпше забуваймо, але не так часто :)
  • 0

#78 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2007 – 02:24

мабуть, я вже в тому віці, коли вагітність не може перетворитися на траур )) Це ж удово - дивлюсь на вагітних на вулиці з пузяками, та душа радіє за них. Бо це так гарно. Взагалі, вагітна жінка - це центр всесвіту .
Звичайно, при умові бажаності та своєчасності останньої )
  • 0

#79 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 16.10.2007 – 09:15

Chily, забагато філософії :) Але як на мене кубіта файна або до вагітності або після :) особливо після, коли хоч якусь мінімальну гімнастику робить, вони тоді якби наново розквітає :wub:
  • 0

#80 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 16.10.2007 – 13:19

Topper
коли сам дозрієш до вагітності (не як Шварцнегер, звичайно), сам будешпускати слину від милування вагітною ))
а поки, звичайно, воно тебе не пре )))))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних