Перейти до вмісту

Вагітність

Повідомлень в темі: 148

#141 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 30.01.2011 – 23:07

Перегляд дописуsamirra (20.01.2011 13:57) писав:

У мене добре, маю доньку 12 років, хотілося б ще синочка, але стан здоров*я недозволяє. Але неможу зрозуміти тих людей, що народжують дітей із боязні зробити аборт. У мене є знайома, у неї вже 3 дітей , всі хлопці, так вагітна четвертим. Живуть небагато, всі соки з батьків тягнуть, бо чоловік робить на тимчасових роботах,та ще і такий що недуже нагнеш, краще цілий день просидіти в інтернеті, аніж щось допомогти по господарству, або на якусь постійну роботу влаштуватись, вона розривається між домашніми хлопотами і дітьми. Хто має хлопчиків, зрозуміє, а у неї ще ті бешкетники. Вона заробляє на життя тим, що шиє людям, добре до цього працювала на фабриці швейні, то руку так сказать набила. І оце питаю нащо тобі ще одна дитина, каже а я боюсь аборту, уже другий місяц вагітності і ніяк неможна переконати не народжувати.
На спраавді, то не ваша справа, в кого скільки дітей.
  • 0

#142 Ластів’ятко

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 38 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 31.01.2011 – 17:47

Я була найщасливішою і найзагадковішою в той момент)Я не могла повірити такому счастью,пам’ятаю,як я хотіла,щоб поскоріше живіт виріс,а то ніяк не вірилось!Чоловік теж радий дуже був-ми дитину давно хотіли та щось відразу не виходило!
  • 0

#143 Пластун

хрєновенький генерал

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1990 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Волинь

Відправлено 12.04.2011 – 08:31

Розшукується фільм якогось діскавері/ббс де зображена вагітна жінка яку "ведуть" увесь термін. Показують плад, її ну і так далі.

Підкажіть хоч назву, а за робочий лінк буду дуже вдячний.
  • 0

#144 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 12.04.2011 – 18:45

Перегляд дописуЛастів’ятко (31.01.2011 17:47) писав:

Я була найщасливішою і найзагадковішою в той момент)Я не могла повірити такому счастью,пам’ятаю,як я хотіла,щоб поскоріше живіт виріс,а то ніяк не вірилось!Чоловік теж радий дуже був-ми дитину давно хотіли та щось відразу не виходило!
а найзагадковішою чому?
  • 0

#145 Тітонька ÈMMY

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 469 повідомлень
  • Місто:Олександрія

Відправлено 13.04.2011 – 23:31

Перегляд дописуПластун (12.04.2011 08:31) писав:

Розшукується фільм якогось діскавері/ббс де зображена вагітна жінка яку "ведуть" увесь термін. Показують плад, її ну і так далі.

Підкажіть хоч назву, а за робочий лінк буду дуже вдячний.
Життя перед життям / L'odyssee de la vie (2005)
На "Гуртом’і" є.
Нещодавно дивилися сімейством. Малюка не вразило - і так давно в курсі, що "взявся з пузика матусі" і що звідти ж сестричка "візьметься".
  • 0

#146 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 19.04.2011 – 23:35

натрапила на таке шоу : "Буду рожать", глянула зовсім трошки. це страх і ужас, я вам скажу. я про "героїв", майбутніх пап і мам.
наскільки я зрозуміла, це калька американського .."мама у 16 років" чи шось таке. не памятаю назви. але жужасно.
  • 0

#147 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 21.04.2011 – 08:50

Перегляд дописуSensssorika (20.04.2011 00:35) писав:

натрапила на таке шоу : "Буду рожать", глянула зовсім трошки. це страх і ужас, я вам скажу. я про "героїв", майбутніх пап і мам.
наскільки я зрозуміла, це калька американського .."мама у 16 років" чи шось таке. не памятаю назви. але жужасно.
Ну що можна сказати? Дурні діти.) Якщо ту, що у 18 років заміжня, або абхазську дівчину (в них так видно заведено, ги) я ще можу зрозуміти, то та, що вся в пірсингу (принципово не користувалися презервативами, ага), або та, що тупо залетіла із жирним неробою у готелі живе (а він каже, що все зміниться після народження дитини, ну да, ну да, наївний) - дурепи повні.
А взагалі, якась невміла пропаганда в них вийшла. Таке шось.... або жахнутися, або похіхікати.
ПС: Теж подивилась тільки початок, ги.
  • 0

#148 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 22.04.2011 – 19:03

Перегляд дописуreyneke (21.04.2011 08:50) писав:

А взагалі, якась невміла пропаганда в них вийшла. Таке шось.... або жахнутися, або похіхікати.
ПС: Теж подивилась тільки початок, ги.
я додивилася гг

та ,якій 18 років, збирається залишити дитину на маму,бабусю і чоловіка, а сама робити кар.єру співачки. показували як вона співає. хоспаді,якшо цій пищалці всі компліментять і пророкують велике майбутнє, мені тоді взагалі варто в опері співати :happytwo: чоловік проти, в його розуміння жінка має вдома з малям бути, ну принаймні поки дитина ше геть мала. і тут мама і бабуся радять цій дурі кидати чоловіка, і обирати кар.єру.

у абхазької дівчини загроза викидня, їй постійно погано, але лягати у лікарню вона не хоче. ситуація така: їй після чергового приступу відвозять до лікарні, там їй через деякий час стає легше, а потім вона проситься додому, щоб чоловік її одну не залишав, та ще й в лікарні. веде себе як мала балувана дитина.

пірсинговане страшко регулярно б.є свого чоловіка. живуть вони разом з мамою цієї нєфорки. вдома страшенний бардак,яякий ніхто не хоче прибирати. до того ж всів курять.

остання дівчина вже з тим дурником розійшлася(двічі чи навіть тричі), з готелю з.їхали. через якийсь час наче помирилася і знову стали жити разом,але тепер у мами цієї дівчини. хлопець на неї постіно кричить, допомагати ні в чому не хоче(шафу передвинути не захтів, поличку зі стіни зняв після вмовлянь, по магазинам з нею йти не захтів, накричав, шо вона його вже дістала і відволікає. відволікає від компу), роботу наче і знайшов, але працювати не хоче. щодня випиває не менше літру пива. любить загуляти. сам вимагає, щоб дівчина йшла працювати, бо він сам на них усіх "горбатиться і пахать" не буде. дівчина ж регулярно влаштовує ітсерики, шо вона вагітна і хоче шоб її пожаліли.
--------------------------

більше на антипропаганду скидається. спочатку наче і хіхікалось, а далі вже якось не смішно.
  • 0

#149 x-man

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 22.04.2011 – 20:38

Перегляд дописуAna (24.03.2007 14:52) писав:

тепер всі на світі чоловіків проклинаєєєєєє :happytwo:
Звичайно всі ми чоловіки на світі винуваті в її біді. і в тому що не було мізків.

п.с. в тему:

Повідомлення відредагував x-man: 22.04.2011 – 20:42

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних

Магазин кубиков Рубика Cubes.in.ua