Перейти до вмісту

Вагітність

Повідомлень в темі: 148

#121 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 10.07.2008 – 14:53

Перегляд дописуБоБриК (10.07.2008 15:35) писав:

Саме гірше коли дівчина курить і бухає, від такої дитини не хотів би. Сперма чоловіка оновлюється регулярно. У дівчат з цим скрута.... Тому дуже дратує коли зараз ціла купа дівчат пачить цигарки пачками і бухає, ніби останній день життя живе.

ооооооооо я недавно бачила як одна курила та ще й видно було як никалась за будинком...Животик вже великий був, мабуть останні місяці.....ппц...Хотіла підійти шось сказать, а потім думаю не моє діло...
  • 0

#122 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1458 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 15:09

Перегляд дописуБоБриК (10.07.2008 15:35) писав:

Саме гірше коли дівчина курить і бухає, від такої дитини не хотів би. Сперма чоловіка оновлюється регулярно. У дівчат з цим скрута.... Тому дуже дратує коли зараз ціла купа дівчат пачить цигарки пачками і бухає, ніби останній день життя живе.

Сперма може і оновлюється регулярно але від постійних п"янок можуть статися серйозні збої в генетичному коді, чи не так? Особисто мені відомий такий випадок, коли в здорової жінки через чоловіка алкоголіка народилася не зовсім здорова, в фізичному плані, дитина.
Відповідальність за здоров"я дитини лежить на обох батьках, як на матері, так і на батькові.
  • 0

#123 Максим Стюфляєв

Генеральний писар

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 725 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Лутугине Луганська область.

Відправлено 10.07.2008 – 15:37

Перегляд дописуМурзілка (10.07.2008 13:57) писав:

А до чого тут виховання? Своєї голови на плеча що немає? Голова, вона на те і голова, щоб нею думати.

Голова, може, і є, але самої лише голови мало. Треба ще щоб у голові щось було і тут багато від виховання залежить.
  • 0

#124 Теревені.org.ua

Постійний житель

• На перевірці
  • PipPipPipPipPip
  • 133 повідомлень

Відправлено 21.07.2008 – 14:38

Перегляд дописуParfyon:-) (22.03.2007 18:20) писав:

Ваше ставлення до цього

Якщо я її кохаю, і вона мене кохає, тоді чому має бути жах від цього? Навпаки, буду дуже радий від цього! Хоча зараз мені не до цього, не все готово в особистому житті, щоб про дітей думати.
  • 0

#125 Тетяночка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 15:34

Якось мені було дуже сумно читати цю тему у такому викладі....
Як мало хто розуміє, що вагітність це чудово!!!
Можливо, більшості це ще рано розуміти, але...
ЦЕ ТАК ПРЕКРАСНО І БІЛЬШОГО ЩАСТЯ НЕПОТРІБНО!!!

• 0

#126 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 24.03.2010 – 16:04

Перегляд дописуТетяночка (24.03.2010 15:34) писав:

Як мало хто розуміє, що вагітність це чудово!!!
найщасливіші,мабуть,16-річні матері-одиначки)))
вагітність є чудовою лише тоді,коли вона проходить без ускладнень. в іншому разі це ще й надзвичайне горе, наприклад,коли вагітність переривається і ти дитину втрачаєш. потім ти ту вагітність тільки проклинаєш.
  • 0

#127 Тетяночка

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 6 повідомлень

Відправлено 24.03.2010 – 16:28

Перегляд дописуSensssorika (24.03.2010 16:04) писав:

найщасливіші,мабуть,16-річні матері-одиначки)))
вагітність є чудовою лише тоді,коли вона проходить без ускладнень. в іншому разі це ще й надзвичайне горе, наприклад,коли вагітність переривається і ти дитину втрачаєш. потім ти ту вагітність тільки проклинаєш.

Кожен сам коваль свого щастя!!!
Природа дала жінкам таку унікальну можливість, а вони паскудять собі життя!!!
  • 0

#128 vfktymrf

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 90 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.09.2010 – 17:49

двічі робила тест на вагітність,а в ці 5 хв. чекання-молилась щоб він був негативним(ще не була готовою до материнства).декілька разів снилось,що я вагітна,при цьому почувала себе дуже щасливою(може це знак?)до вагітних ставлюсь тільки позитивно(хіба можна негативно?)
  • 0

#129 фламінго93

Чайник

• Користувачі
  • Pip
  • 2 повідомлень
  • Місто:Хмельницький

Відправлено 20.01.2011 – 10:20

Після цього мене прорвало... Годину сміявся через сльози, не міг стриматися... Врешті, в подяку їй за таке, покинув... Зараз як згадую, пробиває на шалений сміх.
Оттакі-от справи... А могло все і не так весело бути. Учіться на чужих помилках <_<
[/quote]

В смислі "в подяку їй за таке, покинув"?

[u]Я чула,якщо при родах батько спостерігає процес народження , то він втрачає свідомість...Хі хі хі....які ж ви у нас хлопці ніжні!!!!!!! :lol:

І не тільки свідомість, а й бажання до інтиму ;) . Для чоловіків це неприродньо. а ми жінки дуже скоро забуваємо ті страхи, болі і залишається лише відчуття, що ти мама. :)
  • 0

#130 Скажена ягідка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 474 повідомлень
  • Місто:))

Відправлено 20.01.2011 – 11:20

Перегляд дописублизнЮля (24.09.2010 18:49) писав:

двічі робила тест на вагітність,а в ці 5 хв. чекання-молилась щоб він був негативним(ще не була готовою до материнства).декілька разів снилось,що я вагітна,при цьому почувала себе дуже щасливою(може це знак?)до вагітних ставлюсь тільки позитивно(хіба можна негативно?)
Мені коли таке сниться, я прокидаюся з криком і в холодному поту :)
  • 0

#131 samirra

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 11 повідомлень
  • Місто:м. Городище

Відправлено 20.01.2011 – 13:57

Перегляд дописуParfyon:-) (22.03.2007 17:20) писав:

Ваше ставлення до цього

У мене добре, маю доньку 12 років, хотілося б ще синочка, але стан здоров*я недозволяє. Але неможу зрозуміти тих людей, що народжують дітей із боязні зробити аборт. У мене є знайома, у неї вже 3 дітей , всі хлопці, так вагітна четвертим. Живуть небагато, всі соки з батьків тягнуть, бо чоловік робить на тимчасових роботах,та ще і такий що недуже нагнеш, краще цілий день просидіти в інтернеті, аніж щось допомогти по господарству, або на якусь постійну роботу влаштуватись, вона розривається між домашніми хлопотами і дітьми. Хто має хлопчиків, зрозуміє, а у неї ще ті бешкетники. Вона заробляє на життя тим, що шиє людям, добре до цього працювала на фабриці швейні, то руку так сказать набила. І оце питаю нащо тобі ще одна дитина, каже а я боюсь аборту, уже другий місяц вагітності і ніяк неможна переконати не народжувати.
  • 0

#132 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 23.01.2011 – 22:44

Перегляд дописуsamirra (20.01.2011 13:57) писав:

У мене добре, маю доньку 12 років, хотілося б ще синочка, але стан здоров*я недозволяє. Але неможу зрозуміти тих людей, що народжують дітей із боязні зробити аборт. У мене є знайома, у неї вже 3 дітей , всі хлопці, так вагітна четвертим. Живуть небагато, всі соки з батьків тягнуть, бо чоловік робить на тимчасових роботах,та ще і такий що недуже нагнеш, краще цілий день просидіти в інтернеті, аніж щось допомогти по господарству, або на якусь постійну роботу влаштуватись, вона розривається між домашніми хлопотами і дітьми. Хто має хлопчиків, зрозуміє, а у неї ще ті бешкетники. Вона заробляє на життя тим, що шиє людям, добре до цього працювала на фабриці швейні, то руку так сказать набила. І оце питаю нащо тобі ще одна дитина, каже а я боюсь аборту, уже другий місяц вагітності і ніяк неможна переконати не народжувати.
та яка ж ви мати, якщо пропонуєте іншій свою дитину вбити? подумаєш четверта дитина, трьох виховали і четвертого виховають, тим більше шо старшенькі вже якось поможуть і речі і іграшки залишились зі старших, і держава ще трохи грошей підкине.
а зробити аборт і потім взагалі втратити можливість мати дітей - то вихід?
  • 0

#133 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.01.2011 – 22:52

Нуууу... Не знаю, як зараз буде з народжуваністю. Подейкують, що за новим законом, жінка після народження дитини може бути типу в декреті два місяці. Після двох місяців за нею її робоче місце не зберігається. Маразм, блін.
  • 0

#134 Гість_Гість_*

• Гості

Відправлено 23.01.2011 – 23:14

Що цілком логічно і виправдано,адже не кожна жінка після тих двох місяців виходить на роботу. Була б я роботодавцем, то всячєскі оминала б жінок, які ще не народили, або збираються народити. На роботі працювати треба. Хочеш роботу - іди працюй. А взагалі вважаю, що якшо жінка народила, то хоча б перші три роки має бути з дитиною. а не залишати на виховання всяким бабусям і садочкам.

Перегляд дописуЛілу (23.01.2011 23:44) писав:

подумаєш четверта дитина, трьох виховали і четвертого виховають,
а зробити аборт і потім взагалі втратити можливість мати дітей - то вихід?
наша мета - 12 дітей як мінімум?

Перегляд дописуЛілу (23.01.2011 23:44) писав:

тим більше шо старшенькі вже якось поможуть
ага, старшеньким робити більше нічого, канєш.
  • 0

#135 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 23.01.2011 – 23:18

Проблема не стільки в тому, що матір змушена покидати дитину на нянічку чи бабці тощо, скільки в годуванні груддю. Вихід на роботу означатиме перевід дитини на суміші, а це далеко не в плюс дитячому здоров"ю.
  • 0

#136 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 23.01.2011 – 23:36

Перегляд дописуSensssorika (23.01.2011 23:14) писав:

Що цілком логічно і виправдано,адже не кожна жінка після тих двох місяців виходить на роботу. Була б я роботодавцем, то всячєскі оминала б жінок, які ще не народили, або збираються народити.
Є така штуця - соціяльний захист, котра якби передбачає. Тому якщо роботодавець не дурник, він теж зметикує певні особливості.
  • 0

#137 ВакуОлька

Найпостожерливіша

• Користувачі
  • 1558 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 24.01.2011 – 02:06

Ой, я вас прошу. Ну в мене сестра має вже трьох кавалірів:D Он на днях чекаємо на дівчинку<_<. Так, проблеми, звичайно, є.. Але всі допомагаємо. І що цікаво, діти теж підключаються. Знаючи що мамі важко багато допомагають. Коли народився найменший, найстарший контролював його сон і доповідав коли мокрий памперс. При чому ображався, якщо казали, щоб не переймався тим. так що ніц страшного не бачу.
  • 0

#138 Лілу

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 229 повідомлень

Відправлено 24.01.2011 – 18:13

чого зразу 12, не хочете дітей - користуйтесь презервативами, або хай жінка спіраль собі поставить, то дешевше вийде ніж аборт зробити.

ага, старшеньким робити більше нічого, канєш.
подивись чи маля спить, чи не плаче, чи не наклало в памперс не так важко, з часом бавитись з ним старші будуть, в мама більше часу вільного з'явиться.
  • 0

#139 Фабрегас

Т Фабрегас 2013

• Користувачі
  • 5092 повідомлень
  • Місто:найкраще на планеті

Відправлено 24.01.2011 – 18:22

треба більше... один на воротах, четверо в захисті, троє в півзахисті і троє в нападі.. і лише один на лаві запасних - цього мало

Повідомлення відредагував Фабрегас: 24.01.2011 – 18:23

• 0

#140 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 24.01.2011 – 18:31

Перегляд дописуФабрегас (24.01.2011 18:22) писав:

треба більше... один на воротах, четверо в захисті, троє в півзахисті і троє в нападі.. і лише один на лаві запасних - цього мало
без сеансу одночасної гри досягти цього буде проблематично :)
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних