Перейти до вмісту

Вагітність

Повідомлень в темі: 148

#101 IRo

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 92 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Полтава:))

Відправлено 18.10.2007 – 21:49

Перегляд дописуTopper (18.10.2007 16:41) писав:

IRo, маленька поправка: коханий коханим, а вагітніти хто буде?(дивись на стать :prapor3: )
я невловлюю хід твої думок :cool1: коли пара чекає дитинку-то вагітні двоє вже.Чи ти хочеш відокремити батька від дитини?

Повідомлення відредагував IRo: 18.10.2007 – 21:50

• 0

#102 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 19.10.2007 – 19:44

Отже, всьму свій час, і кожна дівчина рано чи пізно мріє завагітніти. А хлопці також тільки поки шо жартують, а я сама знаю декількох, кому за 25 - то вони дитинку хочуть аж пищать)) :D
  • 0

#103 Lady Erato

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 882 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 19.10.2007 – 20:05

Перегляд дописуКвіточка (19.10.2007 20:44) писав:

Отже, всьму свій час, і кожна дівчина рано чи пізно мріє завагітніти. А хлопці також тільки поки шо жартують, а я сама знаю декількох, кому за 25 - то вони дитинку хочуть аж пищать)) :unsure:

Мені здається, що коли жінка/дівчина не хоче дитинки і нема в неї материнського інстинкту ( є ж такі!), то вона якась неповноцінна... :D
  • 0

#104 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 24.10.2007 – 02:51

Жінка під час вагітності розквітає... Звичайно не в період, коли її мучать всякі болячки, а коли вона спокійна, задоволена життям і щаслива... ТОді від неї йде світло, тепло і радість...
  • 0

#105 Малинка

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 207 повідомлень

Відправлено 23.11.2007 – 16:22

Як би я була вагітна, то перш за все була би дуже щаслива. Обожнюю дітей, і впринципі готова до вагітності. І можливості позволяють, щоб виховати дитину. Думаю скоро це настане, тільки хочу закінчити свій інститут. Правда коханий вже хоче, і ще до того дівчинку :angry1: Був випадок, була затримка 10 днів, то він світився від щастя, думав нарешті це сталося, а до тестів щось руки не доходили, а коли виявилося, що в мене якись був збій в організмі, то дуже ростроївся :)
  • 0

#106 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.11.2007 – 19:02

Перегляд дописуLady AD (19.10.2007 20:05) писав:

Мені здається, що коли жінка/дівчина не хоче дитинки і нема в неї материнського інстинкту ( є ж такі!), то вона якась неповноцінна... :angry1:
Та то все гормони, інстинкт є у всіх
  • 0

#107 Siama

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 17 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 10:53

Перегляд дописуAna (23.03.2007 00:09) писав:

Вагітність....Є одна проблемка!!!От би вам хлопці , щось в животі поносити...я б побачила, як би ви ставились до своїх неуважних чоловіків!!!!!!!!!!!!!!Я чула,якщо при родах батько спостерігає процес народження , то він втрачає свідомість...Хі хі хі....які ж ви у нас хлопці ніжні!!!!!!! :)

Ги-ги :wacko: :D Стаистика показує, що чоловіки втрачають свідомість, не тому що їм страшно, а тому що вони тужаться, переживають, морально напрягаються разом з жінкою і це їх так вимотує, що від мозку уся кров на деякий час уходить в інші місця :D От і валються там непритомні :))))

Перегляд дописуEqilibrium (18.06.2007 08:14) писав:

Вагітність - це привілей дорослої жінки, а не малолітньої дівчинки, яка може цим зіпсувати собі життя.
Аборт, зламана психіка, втрата довіри - от наслідки вагітності в 16 :8:

З першим я ЗА руками і ногами. Тільки з часом у жінки з`являється відчуття, що вона повинна стати мамою. Але я знаю таких жінок, в яких це відчуття з`явилося тільки під час родів, чи вагітності (апетит приходить під час їжі :) ).

Що до вагітності в 16 років, хай дівчатка молоді обміркують наступне: Якщо ви вчили історю, то і в слов`янських племенах, і в гаремах у султанів, і у індейців Америки був такий звичай (тому що людина все ж таки біологічно звір - савець), якщо в дівчини пішли крові, то вона повинна будти заплідненою. Дівчинок в 13-14 років видавали заміж і вони кожен рік народжували по дитині (якщо звісно мудра мама їм не розказувала, які тарвки треба зварити, щоб приготувати собі контрацептив), а потім БЛАГОПОЛУЧНО в 23 роки рівними рядами йшли на той світ. Чоловіки спокінесенько одружувались на нових маленьких дівчтах и знову усе йшло тим же алгорітмом.

Так якщо ви не хочете тої участі, не підставляйте свої дірочки заради розваги та цікавості в 15 років, побережіть їх хочаб до 18-ти :)
  • 0

#108 кОшЕннЯткО

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 138 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 07.12.2007 – 20:47

Вагітнісь - це велика радість. Адже ми даєм житя людині яка буде з нами протягом всього життя. ;)
Але просто слід думати чи підходящий вік для народження дитини і чи є людина яка може розділити з тобою таке щастя....
  • 0

#109 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 07.12.2007 – 21:35

Не хотілось дивитись цю тему - наперед знала, що тут писатимуть. Переважно - дитячі світлі думки. А ті, хто з цим зіштовхнувся в реалі в поганому сенсі (і хлопці, і дівчата), писати не будуть.

Сама-по-собі вагітність - то одне з найприємніших речей, що лише може бути в житті. Діти - то майбутнє. От лише прикро, що дівчат до такої відповідальної радості готують мало не з дитинства. А хлопців - ні...
  • 0

#110 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 07.12.2007 – 21:49

Олеська, а хто хлопців мав би до того готувати? Батьки - буде твоя відповідь але не завжди батьки тим переймаються, тобто вони надають перевагу мабуть вихованню, ставленню до осіб протилежної статі, етикету, шераз вихованню, культурі... Тобто кому батьки ці ази дали(особам чоловічої статі), то і чувак мав би бути фест! А зара шо в нас: алкаші, наркомани, развратнікі... ;)
  • 0

#111 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 08.12.2007 – 00:05

Перегляд дописуФруктик (7.12.2007 21:49) писав:

Олеська, а хто хлопців мав би до того готувати? Батьки - буде твоя відповідь але не завжди батьки тим переймаються, тобто вони надають перевагу мабуть вихованню, ставленню до осіб протилежної статі, етикету, шераз вихованню, культурі... Тобто кому батьки ці ази дали(особам чоловічої статі), то і чувак мав би бути фест! А зара шо в нас: алкаші, наркомани, развратнікі... ;)

От-от, і я про те ж! Саме батьки не надають належної уваги в цьому плані вихованню сина. Готують до життя: навчання та робота - то на першому плані. А от одруження.... про це навіть і не думай до 25-ти! Чого не скажеш про вихивання дочки.
  • 0

#112 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 08.12.2007 – 01:04

Олеська, бо панує думка що дочка до 25 має обов`язково вискочити заміж. Хлопцям тут легше. А 25-річному вже нічого не розкажеш, він сам собі я.
  • 0

#113 milochka

Генеральний писар

• Користувачі
  • 706 повідомлень
  • Місто:Кузнецовськ

Відправлено 12.02.2008 – 17:31

до вагітності ставлюсь позитивно ! але на все є свої межі !
  • 0

#114 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 10.07.2008 – 12:12

Колись думала, шо вагітна...Всі ознаки були, та потім минулось. Чесно кажучи, таааааааааак стрьомно було!!!!!! :) Здається, мені 17 було.
Та все ж ставлюсь позитивно)) вагітність - це щось неповторне))) :)

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 10.07.2008 – 12:13

• 0

#115 Мурзілка

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 321 повідомлень
  • Місто:Дім там де він

Відправлено 10.07.2008 – 12:57

Перегляд дописуОлеська (8.12.2007 01:05) писав:

От-от, і я про те ж! Саме батьки не надають належної уваги в цьому плані вихованню сина. Готують до життя: навчання та робота - то на першому плані. А от одруження.... про це навіть і не думай до 25-ти! Чого не скажеш про вихивання дочки.

А до чого тут виховання? Своєї голови на плеча що немає? Голова, вона на те і голова, щоб нею думати.

Щодо теми то я дуже позитивно ставлюсь до вагітності, адже діти це найбільше багатство!!! :)
  • 0

#116 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 10.07.2008 – 12:59

Перегляд дописуДарця_Борхес (10.07.2008 13:12) писав:

Колись думала, шо вагітна...Всі ознаки були, та потім минулось.
Як минулося? Після аборту?)))))
  • 0

#117 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 13:15

Перегляд дописуМурзілка (10.07.2008 13:57) писав:

А до чого тут виховання? Своєї голови на плеча що немає? Голова, вона на те і голова, щоб нею думати.
Америку відкрили! А я думала, що головою лише їсти можна!)))
Перепрошую, але взагалі-то дитину (в нормальній сім"ї) виховують змалку: ходити, на горшок сідати, їсти, одягатись, думати... Чи Ви вважаєте, що дитина з народження спроможна всього навчитись сама, бо в неї є голова?
  • 0

#118 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 10.07.2008 – 13:19

Перегляд дописуБоБриК (10.07.2008 13:59) писав:

Як минулося? Після аборту?)))))

Слава Богу нє.
Нудота і всяка інша фігня пройшла) Та ше й УЗД не підтвердило. І життя продовжувалось)

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 10.07.2008 – 13:20

• 0

#119 Amili

сама по собі

• Користувачі
  • 1458 повідомлень

Відправлено 10.07.2008 – 13:52

Ставлення позитивне, особливо до так званої "запланованої вагітності". Тобто перед тим, як завагітніти пара повинна пройти медичне обстеження для того, щоб виявити всякі токсоплазмози, цитомегаловіруси та інші інфекції, які можуть зашкодити нормальному розвитку дитини і вилікувати їх. Особливо це стосується здоров"я матері.
  • 0

#120 БоБриК

Я повернувся !

• Користувачі
  • 3010 повідомлень
  • Місто:Scorpio const.

Відправлено 10.07.2008 – 14:35

Саме гірше коли дівчина курить і бухає, від такої дитини не хотів би. Сперма чоловіка оновлюється регулярно. У дівчат з цим скрута.... Тому дуже дратує коли зараз ціла купа дівчат пачить цигарки пачками і бухає, ніби останній день життя живе.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних