Перейти до вмісту

Популярна хімія

Повідомлень в темі: 23

#21 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 08.03.2008 – 09:25

а я використовуючи денатурацію білка і дисоціацію солі в воді готую їсти, це напевне найпопулярніша хімія, бо без неї не обходиться ніхто на Землі, ну хіба що голодаючі діти Африки...

хоча можна їсти сирим, але тоді від травлення, що є теж чистою хімією нам не обійтися, я виключаю присутніть душі в цих процесах<_<
  • 0

#22 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 673 повідомлень

Відправлено 08.03.2008 – 16:11

Згадалась одна сильна димушка. Значить так береться Анальгін і Гідроперид в таблетках. Пропорція десь так 1(гідроперид):2(анальгіна). Таблетки розтовкти в порошок і висипати в якусь посудину чи коробочку, чи просто в звернений папір. Розмістити в місці де потрібний дим. Легенько запалити і тікати як можна далі. Запах не з приємних.
  • 0

#23 Flex

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 107 повідомлень

Відправлено 19.07.2008 – 23:10

Тю! То виходить шоб шось бахнуло то тре рабалаторію під боком? А селітрі в бензин не пробували?
Значить так- селітра, чи інші добрива(калійні або фосфатні) занурюється в бензу, а потім висушується "на сонці". Процедуру повторити 2-3 рази. Висушене добриво запакувати в полотняний мішечок( папір на крайняк), і мінімальний детонатор типу петарди. І діло в шоколаді, або в кавалках чогось колись живого!
Або суміш сєрєбрянки(не знаю як українською перекласти!) і перманганату калію(марганцівки) замотується в папір і проводиться "Бігфордів шнур". Замість останнього проканають два сірники розом сіркою догори. Після запалення кидати сильно бігти далеко!
Ефект гарантується в обох випадках!
  • 0

#24 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 27.07.2008 – 11:52

відеоверсія періодичної таблиці хімічних елементів :happy1:
  • 0