Перейти до вмісту

Індивідуум, соціум.

Повідомлень в темі: 40

#21 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2480 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 10.04.2007 – 14:47

Перегляд дописуDistance (10.04.2007 14:06) писав:

а про паразитування - можна детальніше?
У нормальному соціумі більшість моїх способів не працювали б. Приклад: вступ. У західних державах немає такого поняття, як репетитор. Там вступні іспити можна здавати по 5-6 разів, аж до остаточного вступу. При непоступленні - можна піти на роботу, і ніхто на тебе не дивитиметься, як на прокаженного, і в армію не загребуть. У нас же ж істерія з цього приводу. І існує ціла армія репетиторів, до якої я належу. Беру менше, тому клієнтури вистачає, хоч і не маю серйозного статусу. Далі: контрольні, які здебільшого так називаються, а насправді або даються додому, або перед контрольною видаються варіанти. Розв'язати - прошу, 5 грн\задача. І нічого, теж є клієнтура... Зараз маю ще одну ідею, але про це не буду, бо самі захочете... :)
Мого така знайомий працює "звідником" у банку - це така собі людина, що за певну суму у корумпованих банкірів бере кредит під нижчий стандартного процент, потім передає його замовнику. В результаті - всі в виграші, крім конкурентів тих, хто брав кредит.
Наше суспільство - це просто жах. В вас є 3 варіанти:
1. Боротися. В цьому випадку ви стратите купу часу, крові зіпсуєте багато, поту пролиєте, але нічого майже не зміните.
2. Пристосуватися, що й більшість людей, що не вміють ні 1 ні 3 робити.
3. Паразитувати, нічого додатково від суспільства не вимагаючи, крім грошей...
Ваш вибір?
  • 0

#22 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скажіть краще куди

Відправлено 19.04.2007 – 21:15

Гетьман: чим ваше паразитування не є пристосуванням??
  • 0

#23 xrustya:)

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 75 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.04.2007 – 17:15

Перегляд дописуГетьман (10.04.2007 15:47) писав:

В вас є 3 варіанти:
1. Боротися. В цьому випадку ви стратите купу часу, крові зіпсуєте багато, поту пролиєте, але нічого майже не зміните.
2. Пристосуватися, що й більшість людей, що не вміють ні 1 ні 3 робити.
3. Паразитувати, нічого додатково від суспільства не вимагаючи, крім грошей...
Ваш вибір?

я тобі скажу ти сильний оптиміст...неможна таким бути...життя неможна ділити на 3 пункти, воно таке як ми його хочемо спиймати, якшо ми хочемо бути паразитом, ми ним і будемо...але є маленьке АЛЕ, роль яку ми граємо бачать не тільки наші очі, а й інші люди які живуть навколо нас...і якшо ти граєш роль паразита, то може стати і так шо на тобі почнуть паразитувати.....чесно кажучи я такого нехочу...я вважаю шо в суспільстві, в взаєминах з людьми треба шукати більше позитиву....і воно стане зовсім інакшим... :8:
  • 0

#24 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 22.04.2007 – 21:32

Перегляд дописуDistance (19.04.2007 22:15) писав:

Гетьман: чим ваше паразитування не є пристосуванням??

Перегляд дописуВікіпедія сказав:

Парази́т (гр. Παράσιτο — нахлібник) — організм, що живе за рахунок іншого організму, який зоветься хазяїном паразита.
Отож, соціум є моїм хазяїном, я живу за його рахунок, нічого йому взамін не даючи. І тільки.

Перегляд дописуВікіпедія сказав:

Пристосувбння - ухвалення індивідом або групою культурних норм, цінностей і еталонів дій нового середовища, коли норми і цінності, засвоєні в старому середовищі, не приводять до задоволення потреб, не створюють прийнятної поведінки.
Мені від цього суспільства нічого, окрім засобів існування не потрібно. Але це лише основа піраміди потреб...

Перегляд дописуxrustya:) (20.04.2007 18:15) писав:

я тобі скажу ти сильний оптиміст...неможна таким бути...життя неможна ділити на 3 пункти, воно таке як ми його хочемо спиймати, якшо ми хочемо бути паразитом, ми ним і будемо...але є маленьке АЛЕ, роль яку ми граємо бачать не тільки наші очі, а й інші люди які живуть навколо нас...і якшо ти граєш роль паразита, то може стати і так шо на тобі почнуть паразитувати.....чесно кажучи я такого нехочу...я вважаю шо в суспільстві, в взаєминах з людьми треба шукати більше позитиву....і воно стане зовсім інакшим... :D
Скоріше, я поінформований оптиміст... :wacko: Життя - так, неможливо, але якщо задати певну точність у критеріях, то усі люди на такі категорії і діляться. А люди не почнуть на мені паразитувати, бо я так живу, що в мене таргани скоро з хати повтікають від голоду :) А позитив шукати - сенс життя можна і в кулінарній книзі знайти...

Повідомлення відредагував Гетьман: 22.04.2007 – 21:33

• 0

#25 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 04.05.2007 – 23:16

Перегляд дописуГетьман (22.04.2007 22:32) писав:

Отож, соціум є моїм хазяїном, я живу за його рахунок, нічого йому взамін не даючи. І тільки.

Мені від цього суспільства нічого, окрім засобів існування не потрібно. Але це лише основа піраміди потреб...
усеодно не вважаю, що ви чимось суттєво відрізняєтесь від людей з 2гої групи, якщо брати вашу класифікацію.... я думаю, є лише 2 шляхи: боротись або пристосуватись. а ваше паразитування - частковий випадок пристосування....
ну мабуть є ще 1 шлях: випасти з суспільства...
  • 0

#26 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 11.05.2007 – 12:15

Перегляд дописуDistance (5.05.2007 00:16) писав:

усеодно не вважаю, що ви чимось суттєво відрізняєтесь від людей з 2гої групи, якщо брати вашу класифікацію.... я думаю, є лише 2 шляхи: боротись або пристосуватись. а ваше паразитування - частковий випадок пристосування....
ну мабуть є ще 1 шлях: випасти з суспільства...
Випасти - це виїхати в безлюдне місце? Гм, тоді взаємодія з соціумом припиняється і цей клас людей можна просто не враховувати. Ми ж говоримо про людей в соціумі.
Якщо так розібратися - боротьба - також частковий випадок пристосування, за винятком негативних результатів боротьби. Але кому ті мученики потрібні? :D
Ви боретеся, в результаті на ваші потреби звертається увага, і потреби задовольняються у більшій мірі, ніж інших тих, хто не бореться.
Якщо ця фраза була для того, щоб показати: "Чим ти від цього суспільства ліпший?" Відповідаю: нічим. Але я маю цей соціум там, де він мене має, на відміну від більшості людей, які на нього покладають великі надії. І практично нічим соціуму не поступаюся. Скільки він мене не пробував змінити - нічого не виходить. Я міняюся (читай пристосовуюся), коли в мене дійсно до цього є потреба, а не на догоду соціуму.
  • 0

#27 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 14.05.2007 – 22:15

Перегляд дописуГетьман (11.05.2007 13:15) писав:

Випасти - це виїхати в безлюдне місце?

так, щось типу того. але це теж вибір. то чому не враховувати?

Цитата

Якщо так розібратися - боротьба - також частковий випадок пристосування, за винятком негативних результатів боротьби. Але кому ті мученики потрібні? ;)
Ви боретеся, в результаті на ваші потреби звертається увага, і потреби задовольняються у більшій мірі, ніж інших тих, хто не бореться.

з першою частиною ще можна частково погодитись... хоча ні.... а до якого типу шановний віднесе життя Івана-Павла ІІ? :)
а друга частина - аж ніяк)) знаєте вислів - "революція пожирає своїх дітей"? оце про задоволення потреб тих, хто бореться...

Цитата

Якщо ця фраза була для того, щоб показати: "Чим ти від цього суспільства ліпший?" Відповідаю: нічим. Але я маю цей соціум там, де він мене має, на відміну від більшості людей, які на нього покладають великі надії. І практично нічим соціуму не поступаюся. Скільки він мене не пробував змінити - нічого не виходить. Я міняюся (читай пристосовуюся), коли в мене дійсно до цього є потреба, а не на догоду соціуму.
аж ніяк, я вас поважаю)) чесно))
давайте про приклади, як хто кого пробував змінити, детальніше...
а інші люди, думаєте, чинять так не з власних потреб, не з бажання отримати від суспільства віддачу, хай у майбутньому?
  • 0

#28 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 14.05.2007 – 23:17

Перегляд дописуDistance (14.05.2007 23:15) писав:

так, щось типу того. але це теж вибір. то чому не враховувати?
Ну, тоді стрельнутися також вибір. І обмур убитися також. Навіть потрапити в психлікарню. Всюди оригінальність. Може, не будемо обтяжувати обчислення моделі зайвими розрахунками? ;)

з першою частиною ще можна частково погодитись... хоча ні.... а до якого типу шановний віднесе життя Івана-Павла ІІ? :)
а друга частина - аж ніяк)) знаєте вислів - "революція пожирає своїх дітей"? оце про задоволення потреб тих, хто бореться...
Іван-Павло ІІ, Мати Тереза, і т. д. Цими прикладами дуже люблять розкидатися, коли хочуть показати: ось бачите, для цього ****ого суспільства треба жити. Але чи не реклама це? Майже як щасливі люди, що взяли щойно кредит з процентами в якомусь там банку. Наче віддавати його з процентами за рік врешті не треба... :)
Гм, і чого тут одразу про революції? Революція це найрадикальніша форма протесту. А є протести, наслідки яких є дуже навіть "поживними" для протестувальників.

а інші люди, думаєте, чинять так не з власних потреб, не з бажання отримати від суспільства віддачу, хай у майбутньому?
Питання в тому, чи вони цю віддачу отримують. З того, що я бачив і знаю, та "віддача" аж ніяк не коштує затрачених зусиль. Хіба вам подобається, коли по вас топчуться в прямому і переносному сенсі. Але це лікується...
  • 0

#29 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 13:49

Перегляд дописуГетьман (15.05.2007 00:17) писав:

Ну, тоді стрельнутися також вибір. І обмур убитися також. Навіть потрапити в психлікарню. Всюди оригінальність. Може, не будемо обтяжувати обчислення моделі зайвими розрахунками? :)

зробим агрегування і назвем цей спосіб "втеча". я думаю, нормально :)

Цитата

Іван-Павло ІІ, Мати Тереза, і т. д. Цими прикладами дуже люблять розкидатися, коли хочуть показати: ось бачите, для цього ****ого суспільства треба жити. Але чи не реклама це? Майже як щасливі люди, що взяли щойно кредит з процентами в якомусь там банку. Наче віддавати його з процентами за рік врешті не треба... :angry:

не приписуйте мені того, що я не казала... я лише запитала, до якого типу шановний віднесе цю людину. не підходить під жоден тип - недолік моделі :) і до чого тут реклама?

Цитата

Гм, і чого тут одразу про революції? Революція це найрадикальніша форма протесту. А є протести, наслідки яких є дуже навіть "поживними" для протестувальників.

бо не мала часу подумати годинку перед тим, як вам відповідати ;)
в такому випадку це пристосування, масковане під боротьбу, мабуть....

Цитата

Хіба вам подобається, коли по вас топчуться в прямому і переносному сенсі
давайте приклад....

давайте про приклади, як хто кого пробував змінити, детальніше...
і оцього теж...
  • 0

#30 Гетьман

• Користувачі
  • 2480 повідомлень

Відправлено 20.05.2007 – 15:53

Перегляд дописуDistance (20.05.2007 14:49) писав:

зробим агрегування і назвем цей спосіб "втеча". я думаю, нормально :)
Гаразд, будемо враховувати невеликі втрати соціуму внаслідок оттаких "втеч".

не приписуйте мені того, що я не казала... я лише запитала, до якого типу шановний віднесе цю людину. не підходить під жоден тип - недолік моделі :angry: і до чого тут реклама?
Гаразд, я віднесу Івана-Павла ІІ, до тих, хто пристосувалися, причому дуже добре пристосувалися. Перед ним був папа Іван-Павло І, який дійсно поставив собі за мету боротися з системою. В той час більшість церковних кардиналів були членами масонських лож. Отож, він вирішив звільнити їх всіх. І звільнив. За короткий час після цього помер внаслідок невідомих обставин. Оце людина боролася. А папа Іван-Павло ІІ був всього лише етикеткою, якою мило заманювали людей в систему. Вставши на пост, після свого попередника, він відновив усіх звільнених попередником кардиналів. Припустимо, коли він приїжджав в якусь країну, там дійсно ставалися зміни на краще. Але, варто було йому від'їхати, за тиждень ейфорія проходила і люди поверталися до ницих вчинків та думок. Оттаке-от.
Не розумію, чому саме цю людину було вибрано як прогалина в систематиці?

давайте приклад....
і оцього теж...
Прикладом є всілякі благочинні фонди. Інтернет рясніє повідомленнями, що через черговий фонд відмили шалені гроші. Приклад: всіх фондів, що присвячені боротьбі з протипіхотними мінами в Африці, вистачило б давно, щоб облазити цей континент вздовж і впоперек з міношукачами і повитягувати врешті всі міни, знищивши їх. Натомість, преса постійно рясніє черговим мільйоном, який пожертвувала чергова знаменитість в цей фонд. Та ж сама ситуація з Червоним Хрестом, і так далі. Отож, людина, що створювала цей фонд, топчеться в прямому і переносному сенсі цього слова.
Люди, що роблять щось для соціуму безкорисливо, від нього віддачу отримують лише в тому випадку, якщо це запланований PR. Тобто, дії, спрямовані на укріплення цієї системи. Інакше, діє добра приказка: "Не роби людям добра, не отримаєш від них зла".
Про зміни - хто мене пробував змінити, це трохи особисте. :)
  • 0

#31 Distance

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 270 повідомлень

Відправлено 28.05.2007 – 15:22

Перегляд дописуГетьман (20.05.2007 16:53) писав:

Гаразд, я віднесу Івана-Павла ІІ, до тих, хто пристосувалися, причому дуже добре пристосувалися. Перед ним був папа Іван-Павло І, який дійсно поставив собі за мету боротися з системою.
тобто якщо не Іван-Павло ІІ, то його попередник відноситься до типу людей, що боролись :kozak: до того ж, судячи з того, що ви написали, він аж ніяк не отримав більшого задоволення своїх потреб...
а про недоліки діяльності колишнього папи я знаю, але мова не про це, а про спрямованість...

Цитата

Прикладом є всілякі благочинні фонди. Інтернет рясніє повідомленнями, що через черговий фонд відмили шалені гроші. Приклад: всіх фондів, що присвячені боротьбі з протипіхотними мінами в Африці, вистачило б давно, щоб облазити цей континент вздовж і впоперек з міношукачами і повитягувати врешті всі міни, знищивши їх. Натомість, преса постійно рясніє черговим мільйоном, який пожертвувала чергова знаменитість в цей фонд. Та ж сама ситуація з Червоним Хрестом, і так далі. Отож, людина, що створювала цей фонд, топчеться в прямому і переносному сенсі цього слова.
Люди, що роблять щось для соціуму безкорисливо, від нього віддачу отримують лише в тому випадку, якщо це запланований PR. Тобто, дії, спрямовані на укріплення цієї системи. Інакше, діє добра приказка: "Не роби людям добра, не отримаєш від них зла".

з цим безперечно згодна.... змінювати систему, використовуючи її ж механізми, виявляється дууууже неефективно, щоб не сказати безглуздо.

Цитата

Про зміни - хто мене пробував змінити, це трохи особисте. :wub:
ок, не будемо чіпати ваше особисте...
  • 0

#32 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень
  • Місто:штори

Відправлено 23.11.2007 – 03:17

Перегляд дописуAleph (21.03.2007 22:48) писав:

На мою думку, виходом є не відмежування, а вихід з під його несвідомого впливу, стараючись пропускати усе через фільтр розуму: не робити бездумно так як усі, відсікати вплив реклами, не підпадати під масові істеріїї і т.д. Старатися, щоб Ви ніколи не попадали під поняття товпи чи мас.
Для того щоб не попадати ці поняття треба знати. Щоб не робити як усі треба цих усіх повсякчас спостерігати. Розумність - це похідна здорового глузду - здатності діяти адекватно до існуючих норм та звичаїв. Виходить, що вийти з "несвідомого впливу" соціуму можна лише або свідомо прийнявши його правила гри або свідомо ці правила гри систематично порушувати. Але звільнитись від них - неможливо. :)
А взагалі, перевагою відкритого суспільства є суспільний діалог, коли окремий індивідуум може сказати що "не так" і бути почутим. Але до цінності такого способу побудови відносин між людьми доходили тисячоліттями.

Перегляд дописуxrustya:) (20.04.2007 17:15) писав:

нехочу...я вважаю шо в суспільстві, в взаєминах з людьми треба шукати більше позитиву....і воно стане зовсім інакшим... :angry1:
рай в шалаші, ага :ggggg: Але це тільки твій особистий позитив, та й той треба ще добряче постаратись щоб побачити чи створити.

Перегляд дописуГетьман (11.05.2007 12:15) писав:

Я міняюся (читай пристосовуюся), коли в мене дійсно до цього є потреба, а не на догоду соціуму.
Звичайно, тільки більшість "потреб" соціум сам нам і нав"язує... А ти як думав?:ggggg:
  • 0

#33 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 25.11.2007 – 22:23

Перегляд дописуSergiy_K (23.11.2007 03:17) писав:

... або свідомо ці правила гри систематично порушувати. Але звільнитись від них - неможливо. :kozak:
Яка різниця між систематичним порушення без відповідальності та звільненням?

Перегляд дописуSergiy_K (23.11.2007 03:17) писав:

А взагалі, перевагою відкритого суспільства є суспільний діалог, коли окремий індивідуум може сказати що "не так" і бути почутим. Але до цінності такого способу побудови відносин між людьми доходили тисячоліттями.
Для того, щоб сказати "не так" спочатку необхідно побачити що щось "не так", потім отримати доступ до "рупора", який дасть змогу почути, мати можливіть захисттити свій голос від спотворення, перекручування брехні, виданої тими, хто не зацікавлений у цьому "не так" і має відповідні ресурси. Інакше кажучи потрібні влада/гроші. Без того - це кидання "гороху в стіну".

Демокрація не існує і ніколи не існувала. Це ілюзія якою дехто себе потішає. "Бабло перемагає зло" :kozak:
Демократія - правління народу. "Розіпни!" кричав "народ". Та чи це була його воля? "Народ" важав, що так.

P.S.
Si vis pacem, para bellum

Повідомлення відредагував Aleph: 25.11.2007 – 22:27

• 0

#34 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 25.11.2007 – 23:36

Перегляд дописуAleph (25.11.2007 22:23) писав:

Яка різниця між систематичним порушення без відповідальності та звільненням?
В страхові осуду і покарання. Якщо його немає - то вільний. Якщо є, то значить норми суспільства стали і твоїми нормами.

Для того, щоб сказати "не так" спочатку необхідно побачити що щось "не так", потім отримати доступ до "рупора", який дасть змогу почути, мати можливіть захисттити свій голос від спотворення, перекручування брехні, виданої тими, хто не зацікавлений у цьому "не так" і має відповідні ресурси. Інакше кажучи потрібні влада/гроші. Без того - це кидання "гороху в стіну".
Якщо ті хто читає ці слова - стіна, то навіщо ти марнуєш горох? Звари з нього краще суп чи кашу. :kozak:

Демократія - правління народу. "Розіпни!" кричав "народ". Та чи це була його воля? "Народ" важав, що так.
Народ сам по собі такий як і окремі люди. Спитати треба в тих хто розпалює ненависть, хто її напрвляє, хто з неї отримує вигоди.
  • 0

#35 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 02:08

Перегляд дописуSergiy_K (25.11.2007 23:36) писав:

В страхові осуду і покарання. Якщо його немає - то вільний. Якщо є, то значить норми суспільства стали і твоїми нормами.
Я вже давно не звертаю увагу на осуд інших. І мої дії обмежуються не законами, а балансуванням мід моєю волею ймовірністю "покарання".

Перегляд дописуSergiy_K (25.11.2007 23:36) писав:

Якщо ті хто читає ці слова - стіна, то навіщо ти марнуєш горох? Звари з нього краще суп чи кашу. :kozak:
Народ сам по собі такий як і окремі люди. Спитати треба в тих хто розпалює ненависть, хто її напрвляє, хто з неї отримує вигоди.

Наприклад...
Після аварії біля Ожидова, українськими медичними закладами не було поставлено ні одного діагнозу отруєння фосфором. Головні лікарі були "попереджені" про те, що (за словами Н.Шуфрича), немає потерпілих з таким діагнозом. Спробуй змінити цю ситуацію, знайти "правду". Скажи своє "не так" так, щоб у потерпілих були справжні діагнози.
Розкажеш, я працює "суспільний діалог" :kozak:
  • 0

#36 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 06:24

Перегляд дописуAleph (26.11.2007 02:08) писав:

Після аварії біля Ожидова, українськими медичними закладами не було поставлено ні одного діагнозу отруєння фосфором. Головні лікарі були "попереджені" про те, що (за словами Н.Шуфрича), немає потерпілих з таким діагнозом. Спробуй змінити цю ситуацію, знайти "правду". Скажи своє "не так" так, щоб у потерпілих були справжні діагнози.
Розкажеш, я працює "суспільний діалог" :kozak:
А чи воно мені треба, ти поцікавився? Я говорив про інформаційну відкритість, хоча в Україні тут ще багато недоліків. Проте завдяки поширенню інету (придуманому не в нас) і цьому сайту (зробленому українцями) багато хто зможе прочитати твоє повідомлення. Хоча воно на рівні "постановки питання" :kozak:
Високий рівень діалогічності, це не за один день робиться, тут має ментальність мінятись, а це процес повільний і потребує зусилль.

Перегляд дописуAleph (26.11.2007 02:08) писав:

Я вже давно не звертаю увагу на осуд інших. І мої дії обмежуються не законами, а балансуванням мід моєю волею ймовірністю "покарання".
Ойойой, яка самовпевненість. Вони обмежуються ще і законами фізики, наприклад. І обмеженнями твого соціального становища.
  • 0

#37 Aleph

Профі

• На перевірці
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 396 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 21:23

Перегляд дописуSergiy_K (26.11.2007 06:24) писав:

А Ойойой, яка самовпевненість. Вони обмежуються ще і законами фізики, наприклад. І обмеженнями твого соціального становища.

...
42. Нехай долею більшості буде скованість і відраза. А щодо тебе; не маєш
ти іншого права, окрім чинити свою Волю.
...
  • 0

#38 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 14.03.2008 – 21:30

Перегляд дописуГетьман (22.03.2007 00:19) писав:

Норма - це є відображення, яке ставить у відповідність елементам простору число. Володіє наступними властивостями:
1) Норма більша за нуль, якщо елемент не нульовий, і рівна нулю, якщо елемент нульовий (означає - всі хоч трохи ненормальні, я один нормальний);
2) Норма суми елементів завжди менша, ніж сума норм елементів. (людина поза суспільством є більш ненормальна, тоді як в суспільстві вона притирається і стає "нормальною");
Іншими словами - суспільство попускає людину, але якщо вибрати групу з двох чи декількох осіб, то норма попуску може суттєво відрізнятись від "середньої по лікарні". :angry1:
Прочитав недавно словосполучення "соціальна зрілість" - це імхо оцінка ступеню корисності індивідуума іншим людям. Взагалі тут мають бути якісь кінетична та потенціальна складова: перша характеризує, наскільки людина "в ділах" та яка інтенсивність комунікацій, а друга - рівнем самопромоушна та понтів помноженим на довіру до їх джерела. Хоча можливо ота загадкова "зрілість" - це потужність взаємоперетворень потенціальної та кінетичної компонент. хи, оце я наспекулячив. :ggggg:
  • 0

#39 Aleg_@tor

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 98 повідомлень
  • Місто:м. Дубно

Відправлено 08.04.2008 – 09:55

Я за соціум, та я проти соцума, який зараз існує.
Він просто потребує вдосканаленя і переосмилиня цінностей.
  • 0

#40 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • 6889 повідомлень

Відправлено 08.04.2008 – 18:09

Перегляд дописуAleg_@tor (8.04.2008 10:55) писав:

Я за соціум, та я проти соцума, який зараз існує.
Він просто потребує вдосканаленя і переосмилиня цінностей.
так і уявляю собі соціум, який усівся юрбою в лісі на пеньочку біля мальовничого водоспаду і переосмислячує
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних