Перейти до вмісту

Завойовувати чи бути завойованим(ною)?

Повідомлень в темі: 168

Опитування: Завойовувати чи бути завойованим(ною)? (82 користувачів проголосувало)

Що вам більше подобається?

1. Завойовувати! (38 голосів [46.34%])

Процент голосів: 46.34%

2. Бути завойованим(ною)... (44 голосів [53.66%])

Процент голосів: 53.66%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#81 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 26.10.2007 – 22:25

Як на мене - процес завоювання дівчини, що тобі подобається - просто неперевершений час...
Це час, коли ти вкладаєш всі сили і фантазію на те, щоб добитися уваги, добитися погляду з її боку, посмішки у відповідь...
Це просто час, коли ти маєш МЕТУ. Коли тобі є для чого жити... Адже є захоплення, закоханість, є просто бажання ЖИТИ.
--------------------

Прошу не путати з РМЕСами та іншими тормозами, що намагаються перетрахати все, що рухається...
  • 0

#82 Emdi

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 85 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Львів

Відправлено 26.10.2007 – 22:49

Цитата

да ну!!! Одне з двух! biggrin.gif а то і рибку з'Їсти і на їжака сісти та ще й не подавитися! biggrin.gif

Та ні, я не про це. Просто коли мене завойовують, то я не хочу, щоб це робили (немаю до нього почуттів), а коли я завойовую, то рідко щось з цього виходить ;)
  • 0

#83 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 23:04

Нічого, прийде і твоя пора - коли твій "завойовник" дочекається на відповідь...
Або "жертва"... ;)
  • 0

#84 Наполеон34

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 27.10.2007 – 22:03

Завоювання - це довгий процес. Але й перемога солодка. Особливо коли ти дуже любиш ;)
  • 0

#85 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 27.10.2007 – 22:09

Ой, товариші, завойовувати, звісно, суперово. головне, щоб коли завоюєш, не втратити інтерес :) Бо то дуже і дуже погано і дуже несправедливо по відношенню до людини ,яку завоював. Не дай Бог ;)
  • 0

#86 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 27.10.2007 – 22:22

Природа така - чоловіки-завойовники, жінки-завойовувані. Часто буває навпаки. Але кохання - воно таке, воно не виросте від сирості - для його здобуття треба діяти. А ці дії якраз і входять до того процесу, що ми називаємо завойовування.
  • 0

#87 Наполеон34

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень

Відправлено 28.10.2007 – 11:12

Дійсно. Чоловіки-сильна стать. А значить завойовники. Жінки-прекрасна стать, тому повині бути завойовані. ;)
  • 0

#88 Гість_мрія_*

• Гості

Відправлено 28.10.2007 – 12:53

не важливо яка ти стать,головне як ти кохаєш людину.Наприклад надаю перевагу бути завойованою,проте наданий моментроблю те, найближчим часом завоювати людину яку дуже кохаю! ;) тому потрібно робити те що ти відчуваєш,серце відчуває,а не голова.і ніколи ні про що не шкодувати!
  • 0

#89 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 29.10.2007 – 01:44

Як коли відповідно до настрою!!!
:rolleyes: <_<
  • 0

#90 Саляма

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3140 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 10:44

Я обираю завойовувати самій! Це в сотню раз цікавіше та пріємніше, ніж коли добиваються мене. Я тоді навіть стосунки ціную більше. Це не самоствердження, мовляв: "От, він зі мною, а, значить, я така класна"...Просто інколи нецікаво і, більше того, неприємно, (наче хто на мою свободу посягає) коли мене завойовують. Звісно, це важливо, коли 24 години на добу про тебе піклуються, намагаються догодити та сподобатися... Але для мене це з часом стає обтяжливим і перетврюється на натиск...Набагато цікавіше визначити людину, яка тобі подбається і зробити все, аби бути з нею... Хоча, звісно, у кожного своя думка та своє ставлення...Я за те, щоби завойовувати самій! :rolleyes:
  • 0

#91 sam

Just a man...

• Користувачі
  • 660 повідомлень

Відправлено 29.10.2007 – 22:20

Через то - все має бути в міру... Вартує обмежувати свої намагання догодити коханим...
  • 0

#92 bdrFsg

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 137 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 01.11.2007 – 20:09

_saljama_
нечасто таке почуєш від дівчини.Цікаво як мінімум.

По темі:
Шановне панство, ну де ви бачили будь-який поєдинок без того, щоб сторони не обмінювалися ударами?

Я про те, що будь які стосунки це двосторонній процес.(мимолітнє злягання не вважаю стосунками, хоча тут теж двостороннього процесу не оминути..ну крім зовсім збочених випадків).
І якщо дівчина не подасть мені знаку чи я не побачу того знаку - .....
1)я її не завоюю - невдаха?);
2)я її завоюю - гвалтівник.

Чудова картинка:angry12:Мені подобаються обидві.

Так як ми є різні, то чи буде правильним вважати за завоювання одні і ті ж речі?
Стандартні чоловічі "феєрверки", в жіночому виконанні, виглядаюсть здебільшого дивно.
Ми різні і "завоювання" у нас теж різні.Так що порівнювати їх не та справа, що допоможе осягнути реальний стан речей.

Я особисто за двосторонній процес.Завоювання один одного по черзі у часі?Можливо й так.

Повідомлення відредагував bdrFsg: 01.11.2007 – 20:11

• 0

#93 sleeping_daemon

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 31 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 02:15

Часи завоювань давно пройшли. Бути на рівні :kozak:
  • 0

#94 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 26.11.2007 – 03:41

завойовувати, але так, щоб тому кого в кінці кінців завоюєш здавалось, що це він тебе завоював, а то йому буде не цікаво бути "жертвою" а не переможцем в кінечному результаті. Це я переважно про хижаків чоловіків говорю
  • 0

#95 Афродіта

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 95 повідомлень

Відправлено 26.11.2007 – 04:40

Перегляд дописуsleeping_daemon (26.11.2007 02:15) писав:

Часи завоювань давно пройшли. Бути на рівні :kozak:
Це як мінімум скучно.
Подобається коли тебе завойовують..але - не докучають.
Бути завойованою - вміння. Яке тонше і цікавіше за саме завоювання. Моя думка.

• 0

#96 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 18:42

Бути завойованою :8:
  • 0

#97 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 25.01.2008 – 12:28

Не треба завойовувати і завойовуватися :cool1: Просто треба відчути, що людина тобі дорога, що ти справді хочеш бути з нею разом і зробити перший крок, хоча цей крок, на мою думку, має зробити хлопець, отже дівчатам в цьому питанні важче ;)
  • 0

#98 Шалена13

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 32 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 25.01.2008 – 13:13

Один час я виступала в ролі завойовника і завойовуваною одночасно. Було весело... Та все минуло...
Тепер вже так звикла, що зі мною знайомляться перші і саме ті на кого в мене паде око. В мене вся охота попала когось завойовувати. Виходить тоді якось не раціонально завойовувати завойовану особу. ;)
Звичайно я не стверджую, що можу добитися кого заманеться. Я просто не бачу в завойовуванні великої потреби...
  • 0

#99 Margo

в тихому очереті чорти плавають брасом

• Користувачі
  • 842 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 25.01.2008 – 22:38

Перегляд дописуsam (26.10.2007 22:25) писав:

Як на мене - процес завоювання дівчини, що тобі подобається - просто неперевершений час...
Це час, коли ти вкладаєш всі сили і фантазію на те, щоб добитися уваги, добитися погляду з її боку, посмішки у відповідь...
Це просто час, коли ти маєш МЕТУ. Коли тобі є для чого жити... Адже є захоплення, закоханість, є просто бажання ЖИТИ.
То воно так. Згідна. Не заперечу і того, що дівчатам теж подобається цей процес ;)
Але що ж це у вас пропадають майже всі бажання, як тільки ви добилися свого - завоювали прихильність дівчини. Вона вже розтопилась для вас, стала довіряти, привикати... А вам вона вже не потрібна
  • 0

#100 Klybnii4ka

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 26 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 17.02.2008 – 00:07

Особисто мені завжди цікаво добиватися!!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних