Перейти до вмісту

Завойовувати чи бути завойованим(ною)?

Повідомлень в темі: 168

Опитування: Завойовувати чи бути завойованим(ною)? (82 користувачів проголосувало)

Що вам більше подобається?

1. Завойовувати! (38 голосів [46.34%])

Процент голосів: 46.34%

2. Бути завойованим(ною)... (44 голосів [53.66%])

Процент голосів: 53.66%

Голосувати Гості не можуть голосувати

#41 nochnaya_ulica

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 146 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Київ

Відправлено 22.03.2007 – 23:06

Я прихильниця класичного варіанту - чоловік повинен завойовувати жінку. Ще з давніх-давен так повелося, і я вважаю, що це правильно. Хоча життя вносить свої корективи - і бувають ситуації різні.... :cool2:
Все ж таки кожен, якщо кохає, - має боротися. Мабуть, об"єднані зусилля двох - то дійсно найкращий варіант ;) І тоді наймовірніше справжнє щастя :D

zav

Цитата

Я вважаю себе надто досконалим, аби змінюватися...
:P :cool2: :(
мабуть, у вас, пане, девіз "скромних не запам"ятовують" ;)
  • 0

#42 Ася

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 241 повідомлень
  • Місто:Рівне

Відправлено 22.03.2007 – 23:18

Кохання - це велика мука!Ждати завоювання з боку іншої людини - варіант не 100%!!!А , якщо станеш завойовником - а тобі просто відмовлять!?....Та все ж коли приходи те сяйво кохання - є нові грані (ревнощі,зрада....хоча і не завжди ці поступки продумані....)....Отож довожу свою теорему - кохання - це мука!!! :cool2:
  • 0

#43 zav

зрадник

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 9565 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 23.03.2007 – 11:07

Перегляд дописуkviten (22.03.2007 22:45) писав:

щоб тебе кохали, треба це заслуговувати, і теж когось кохати і т.і.
Розповсюджена помилка...

Перегляд дописуkviten (22.03.2007 22:45) писав:

і взагалі, всі ми не досконалі, але ідеальні... для когось :cool2:
"Я ніфіґа не ідеальна для тебе, проте ти неодмінно зобов'язаний кохати мене, бо де ж справедливість?!"(с) - так краще?

Перегляд дописуnochnaya_ulica (22.03.2007 23:06) писав:

мабуть, у вас, пане, девіз "скромних не запам"ятовують" :D
Нє, інший: говорити правду.
  • 0

#44 reyneke

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 683 повідомлень

Відправлено 23.03.2007 – 13:28

nochnaya_ulica
Останнім часом трапляються хлопці, що аж ніяк не те що завойовувати, а навіть рипатися не хочуть. Сидять і чогось чекаюсь. Чи то час такий, чи то хлопці зіпсувалися. :cool2:

До того ж, не згодна, ні з тим, що хтось щось повинен, ні з тим, що хтось щось зобов"язаний. Люди по своїй природі одинаки, то й прожити можуть прекрасно без всієї цієї рожевої маячні.

Доречі, пане Заве, світ дуже несправедлива штука.))
  • 0

#45 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 23.03.2007 – 13:55

Перегляд дописуreyneke (23.03.2007 13:28) писав:

Останнім часом трапляються хлопці, що аж ніяк не те що завойовувати, а навіть рипатися не хочуть. Сидять і чогось чекаюсь. Чи то час такий, чи то хлопці зіпсувалися. :D
Я думаю причину треба не в комусь шукати, а починати з себе :P Може такі кубіти пішли, шо навіть не варті затрачених на них зусиль при завоюванні :cool2:
  • 0

#46 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 23.03.2007 – 15:12

Перегляд дописуTopper (23.03.2007 14:55) писав:

Я думаю причину треба не в комусь шукати, а починати з себе :D Може такі кубіти пішли, шо навіть не варті затрачених на них зусиль при завоюванні :cool2:
Всі не варті затрачених зусиль?
  • 0

#47 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 23.03.2007 – 16:20

Перегляд дописуrainy (23.03.2007 15:12) писав:

Всі не варті затрачених зусиль?
Звичайно шо не всі ! Але можливо в деяких хлопців виробився такий висновок: якшо кубіта "не кубіта" - то нашо знову на ті самі граблі наступати :cool2:
З.І. rainy Ти мені нагадуєш одну кубіту :D доречі також з полтави....ну то таке :cool2: :P
  • 0

#48 Сонечко:)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 196 повідомлень
  • Місто: КИЇВ:)

Відправлено 23.03.2007 – 16:42

От це і є моя проблема.Я терпіти не можу,щоб мене завойовували.Вся романтика,квіти,подарунки і т.д. не для мене.Навіть коли хлопець,що мені подобався старається мене завоювати,мене починає від нього нудити...І навпаки,коли він не звертає на мене менше уваги,мені стає цікавіше.І таке буває.... :cool2:
  • 0

#49 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 23.03.2007 – 18:20

Перегляд дописуTopper (23.03.2007 17:20) писав:

Звичайно шо не всі ! Але можливо в деяких хлопців виробився такий висновок: якшо кубіта "не кубіта" - то нашо знову на ті самі граблі наступати :cool2:
З.І. rainy Ти мені нагадуєш одну кубіту :D доречі також з полтави....ну то таке ;) :(
Нагадую в гарному сенсі чи як? :D а як це якшо кубіта не кубіта????

:cool2:

Перегляд дописуNo_way (23.03.2007 17:42) писав:

От це і є моя проблема.Я терпіти не можу,щоб мене завойовували.Вся романтика,квіти,подарунки і т.д. не для мене.Навіть коли хлопець,що мені подобався старається мене завоювати,мене починає від нього нудити...І навпаки,коли він не звертає на мене менше уваги,мені стає цікавіше.І таке буває.... :P
знайомом дуже ;) як на зло так виходить завжди :D
  • 0

#50 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 23.03.2007 – 18:27

Перегляд дописуrainy (23.03.2007 18:20) писав:

Нагадую в гарному сенсі чи як? :cool2: а як це якшо кубіта не кубіта????
Навіюєш мені приємні спогади з минулого, болючого минулого...:P :cool2: Тобто кубіта яка поступає як не кубіта, а якась тваринка :D
  • 0

#51 Dema V

404

• Користувачі
  • 1365 повідомлень

Відправлено 23.03.2007 – 18:28

Перегляд дописуNo_way (23.03.2007 16:42) писав:

От це і є моя проблема.Я терпіти не можу,щоб мене завойовували.Вся романтика,квіти,подарунки і т.д. не для мене.Навіть коли хлопець,що мені подобався старається мене завоювати,мене починає від нього нудити...І навпаки,коли він не звертає на мене менше уваги,мені стає цікавіше.І таке буває.... :cool2:
А ти розслабся і отримуй задоволення, тебе ж не вбивають ! :D
  • 0

#52 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 23.03.2007 – 18:32

Перегляд дописуDema V (23.03.2007 18:28) писав:

А ти розслабся і отримуй задоволення, тебе ж не вбивають ! :cool2:
Шоб отримати задоволення треба мати від чого його отримати :cool2: Панімаш? :(Шоб кубіта розслабилась їй треба фацет, а не так як деяким фацетам: півом розслаблятись :D :P
  • 0

#53 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 23.03.2007 – 19:24

Перегляд дописуTopper (23.03.2007 19:27) писав:

Навіюєш мені приємні спогади з минулого, болючого минулого...:P :cool2: Тобто кубіта яка поступає як не кубіта, а якась тваринка :D
аа. ну як тваринки поводяться не тільки дівчата, але й хлопці, деякі. А все ж цікаво ,як я тобі можу нагадувати? Теж ставила цікаві питання? :( :cool2:

Повідомлення відредагував rainy: 23.03.2007 – 19:25

• 0

#54 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень

Відправлено 23.03.2007 – 19:43

Перегляд дописуrainy (23.03.2007 19:24) писав:

аа. ну як тваринки поводяться не тільки дівчата, але й хлопці, деякі. А все ж цікаво ,як я тобі можу нагадувати? Теж ставила цікаві питання? :( :cool2:
Та я про ти "кубіт-тваринок" ніц проти немаю, але має бути гармонія коли тою тваринкою бути, а коли бути кубітою(читати: порядною, розумною, сексапільною)... :cool2: :P
Взагалі-то вона питань мало ставила ;) Деколи краще мовчати ніж говорити :D
З.І.Стукай до мене в аську, там поспілкуємось детальніше, шоб модератори тут не сварились ;)
  • 0

#55 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 24.03.2007 – 18:07

Перегляд дописуNo_way (23.03.2007 16:42) писав:

І як воно виходить? Як не звертає увагу, ти починаєш її привертати? І успішно?

Перегляд дописуreyneke (23.03.2007 13:28) писав:

nochnaya_ulica
Останнім часом трапляються хлопці, що аж ніяк не те що завойовувати, а навіть рипатися не хочуть. Сидять і чогось чекаюсь. Чи то час такий, чи то хлопці зіпсувалися. :D

До того ж, не згодна, ні з тим, що хтось щось повинен, ні з тим, що хтось щось зобов"язаний. Люди по своїй природі одинаки, то й прожити можуть прекрасно без всієї цієї рожевої маячні.

Доречі, пане Заве, світ дуже несправедлива штука.))
Можуть прожити, але чомусь всі таким життям невдоволені.Погоджуюсь, що ніхто нікому нічого не винен, але якщо хочеш щось мати, для цього треба щось зробити, а не сидіти і чекати "як якась красуня прийде і завоює" :P

Перегляд дописуzav (23.03.2007 11:07) писав:

Розповсюджена помилка..."Я ніфіґа не ідеальна для тебе, проте ти неодмінно зобов'язаний кохати мене, бо де ж справедливість?!"(с) - так краще?Нє, інший: говорити правду.
А ти вважаєш, що покохати можна тільки ідеальну людину? НІХТО не є ідеальним.Але у кожного є щось добре, унікальне ,чудове, за що його можна любити. А на рахунок вважання себе досконалим, Е.М.Ремарк сказав, що найбільш недосконалі ті, хто вважають себе досконалими...

Перегляд дописуzav (22.03.2007 21:23) писав:

Розходитися, а ви що думали?
Так ,я так зрозуміла, тобі потрібна така дівчина ,яка ладна повністю переробити себе, бо, бачте, тобі досконалому вона трохи не підходить? А заради чого? Може ти і не той, який їй потрібен?
  • 0

#56 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 00:26

Перегляд дописуrainy (24.03.2007 18:07) писав:

А ти вважаєш, що покохати можна тільки ідеальну людину? НІХТО не є ідеальним.Але у кожного є щось добре, унікальне ,чудове, за що його можна любити.
Ні, не лише. Другий шлях - покохати може ідеальна людина. Тож виходить, що принаймні одна людина має бути ідельною.

А на рахунок вважання себе досконалим, Е.М.Ремарк сказав, що найбільш недосконалі ті, хто вважають себе досконалими...
Виправдовування Ремарка мене не обходять.

Так ,я так зрозуміла, тобі потрібна така дівчина ,яка ладна повністю переробити себе, бо, бачте, тобі досконалому вона трохи не підходить?
Я не потребую якоїсь надзвичайної дівчини, бо я є ідеальним: моя досконала особистість у будь-якому разі перекриває всі можливі вади моє обранки. Я не вибираю - мені байдуже; вибирають мене.

А заради чого?
А ніхто й не вмовляє, власне.

Може ти і не той, який їй потрібен?
Немає ніяких "може", є лише її рішення: підходжу чи ні. І моє рішення: підходить вона чи ні. Усе інше - особисті психостатеві проблеми. Мені потрібна та, котрій підходжу я /не лише який є зараз, але й такий, якого вона з мене виховає потім/.
А тепер ви поясніть, до чого тут війна?..
  • 0

#57 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 01:42

Перегляд дописуzav (25.03.2007 00:26) писав:

Ні, не лише. Другий шлях - покохати може ідеальна людина. Тож виходить, що принаймні одна людина має бути ідельною.Виправдовування Ремарка мене не обходять.Я не потребую якоїсь надзвичайної дівчини, бо я є ідеальним: моя досконала особистість у будь-якому разі перекриває всі можливі вади моє обранки. Я не вибираю - мені байдуже; вибирають мене.А ніхто й не вмовляє, власне.Немає ніяких "може", є лише її рішення: підходжу чи ні. І моє рішення: підходить вона чи ні. Усе інше - особисті психостатеві проблеми. Мені потрібна та, котрій підходжу я /не лише який є зараз, але й такий, якого вона з мене виховає потім/.
А тепер ви поясніть, до чого тут війна?..
Стоп, ти ж ідеальний? Як такого виховувати? :cool2: Скромність зашкалює. :D А про війну тут і не йшлось. Просто порівняння, художне. Коли ви чуєте завоювати довіру, ви теж думаєте про війну???
  • 0

#58 zav

зрадник

• Користувачі
  • 9565 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 02:25

Перегляд дописуrainy (25.03.2007 01:42) писав:

Стоп, ти ж ідеальний? Як такого виховувати? :cool2: Скромність зашкалює. :D
А в гірший бік - що роблять?..

Перегляд дописуrainy (25.03.2007 01:42) писав:

А про війну тут і не йшлось. Просто порівняння, художне. Коли ви чуєте завоювати довіру, ви теж думаєте про війну???
Так. Тому що помірковані люди нікому не довіряють і, відповідно, нікого у власній довірі не переконують. /А назву теми ви таки перечитатйте, бо складається враження, що забули./
  • 0

#59 rainy

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 393 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 11:23

Перегляд дописуzav (25.03.2007 02:25) писав:

А в гірший бік - що роблять?..Так. Тому що помірковані люди нікому не довіряють і, відповідно, нікого у власній довірі не переконують. /А назву теми ви таки перечитатйте, бо складається враження, що забули./
НУ чому тема викликає асоціації з війною????Як тоді пропонуєш переназвати???
  • 0

#60 Xobb

Doctor What'son

• Користувачі
  • 1481 повідомлень

Відправлено 25.03.2007 – 11:39

rainy
захомутати чи бути захомутанною.....

кагпамнє тєма брєд. якісь збоченні цінності в стосунках. головне є сє... кхм.. стосунки, а не метод їхнього здобуття. даж не так. проблєма визначення що є мета, а що засоби. Канєшно, якшо мета -- пахамутацца, то методом кращим буде коли тебе хомутають. а ти собі сидиш, дивишся на це все збоку і хіхікаєш, немовби трави накурився. Збоку іменно це виглядає смішно. Якщо ж метою є знайти партньора надолга, то нема різниці хто кого буде хомутати.

Чай з лимоном,
Копчена риба на бутерброді.
Піду нафлужу ще десь.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних