Перейти до вмісту

Проповідники

Повідомлень в темі: 28

#21 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 569 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:м. Львів

Відправлено 21.07.2008 – 12:54

На мою думку, сучасні проповідники роблять собі непоганий бізнес на своїх проповідях. Біля мого будинку є так званий зал царства свідків Єгови, то я бачу, на яких машинах туди під'їжджають їхні керівники. Чув, що на потреби своєї громади рядові члени віддають десятину, але за правдивість цієї інформації не ручаюся. Проповідники виграють за рахунок того, що більшість з них добре знає біблію і у дискусії перекручують фрази та підганяють під себе. А якщо намагатися глибше вникнути в суть питання, то вони відразу пасують. Проповідники, скажімо так, більш "крутіші" володіють НЛП та іншими техніками. Зараз в Україні з відомих сект такою, що збиває добрячий капітал є "Посольство Боже", варто лише подивитися, скільки там публічних людей. Можливо одиниці фанатиків думають про результати своєї праці, а більшість вважають себе спасенними уже через те, що вони є проповідниками і думають, що вони вибрані. Церква себе дискредитує, а люди піддаються на різного роду байки, їм втовкмачують, що вони спасуться, якщо підуть в певну секту.
  • 0

#22 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.08.2008 – 07:48

Бачив вчора передачу "Шамани і шарлатани", думав буде якась цікава інформація, але виявилося, як завжди - маразм, але не в тому суть. Там був сюжет про сумновідоме "Біле братсво", Юрія Кривоногова і іже з ним. Кадри того, до якого стану можуть довести психіку людини, використовуючи спеціальні методи і, напевно, апаратуру. Люди віддавали квартири, кидали родини через одне слово іншої людини. Секта, тоталітарна секта. Ще до цього часу є ті, що на таке ведуться, ще в підпіллі ця секта потихеньку існує. Це і справжня суть тих усіх проповідників, які стверджують свою непомильність і не приймають альтернативних думок.
  • 0

#23 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:дурки...

Відправлено 27.08.2008 – 11:20

Перегляд дописуStuff (19.03.2007 13:19) писав:

Мене харять всілякі свідки Єгови, вартові башти зі своєю макулатурою,особливо коли пристають на вулиці і не знаєш як культурно їх "зплавити"..

До мене колись в хату прямо лізли..... :)

Я нормально відношусь до проповідників, до тих хто дійсно має на меті донести до нас слово Боже, та було таке коли зустрічала шарлатанів, які навіть нормально не могли приховати своє шарлатанство....Мені жаль таких людей, вони втратили свою душу.... :(

Повідомлення відредагував Дарця_Борхес: 27.08.2008 – 11:22

• 0

#24 :-)

Пам'яті Помаранчевої Каски

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1199 повідомлень
  • Місто:витверезника

Відправлено 27.08.2008 – 11:51

Гг, приходили до мене під двері (фіг я їх в хату пущу <_< ) цілий місяць. Я тоді ще був малий-дурний і не знав, що якщо щось не подобається, то людей можна посилати туди, куди й мене кілька днів тому посилали на теревенях. :happy1:
Але все ж доколупуватися тоді вже вмів. На мої питання відповіді я отримував наступного разу (правду кажуть, що дурний спитає, то розумний не пояснить :ggggg: ). З часом літературку мені показувати перестали - бо всі питання були по ній, а потім забили на спасіння моєї душі геть. :cool1: :prapor3:
  • 0

#25 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 27.08.2008 – 12:01

Перегляд дописуДарця_Борхес (27.08.2008 12:20) писав:

До мене колись в хату прямо лізли..... :prapor3:

Я нормально відношусь до проповідників, до тих хто дійсно має на меті донести до нас слово Боже, та було таке коли зустрічала шарлатанів, які навіть нормально не могли приховати своє шарлатанство....Мені жаль таких людей, вони втратили свою душу.... <_<
На мою думку, більшість проповідників за основне завдання ставлять собі залучити людей до своєї секти, а Євангеліє використовують лише як засіб для цього. Чомусь жоден з тих, з якими я спілкувався, не сказав, що потрібно з однаковою повагою відноситися до всіх релігій, а лише паплюжив інші течії, наголошуючи на правоті власної. І повторював по кілька разів на якій вулиці відбуваються їхні збори.
  • 0

#26 Дарця_Борхес

Генеральний писар

• Користувачі
  • 796 повідомлень
  • Місто:дурки...

Відправлено 27.08.2008 – 12:16

Значить я щаслива, бо мені зустрічались....тобто лише 1 раз з сотні.
  • 0

#27 Risya

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 61 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 25.12.2008 – 10:32

Перегляд дописуТемний Муня (20.03.2007 11:51) писав:

не знаю...в мене в домі живуть єгови, ну ходять вони купками в квартиру по 40 чоловік, і нічо(чим вони там займаються хз)))
...правда коли до них казав на Різдво Христос ся рождає, то вони мені добрий день. і з такими великими очима...точно якісь странні

A v mene she lipshe - najkrashcha podryga zminula religiju na Svidka Egovu...
...spochatky pidxarjuvala vsju kompaniju "ne kyru", "ne spu do shljuby"....a odnogo razy spilna kolizhanka jij skazala "tu jaksho do mene pruvalush propovidyvatu to ja tebe ne znaju"...
Jakoz popystulasja teper, nibu normalna. Ale ce odna ljuduna, a jaki zh reshta?
  • 0

#28 Темний ангел

Генеральний писар

• Користувачі
  • 569 повідомлень

Відправлено 19.02.2009 – 13:44

Перегляд дописуRisya (25.12.2008 10:32) писав:

A v mene she lipshe - najkrashcha podryga zminula religiju na Svidka Egovu...
...spochatky pidxarjuvala vsju kompaniju "ne kyru", "ne spu do shljuby"....a odnogo razy spilna kolizhanka jij skazala "tu jaksho do mene pruvalush propovidyvatu to ja tebe ne znaju"...
Jakoz popystulasja teper, nibu normalna. Ale ce odna ljuduna, a jaki zh reshta?
Мені шкода, інколи, тих дітей, яких залучають до СЄ. Вони втрачають найщасливіший час свого дитинств - ходять разом із своїми батьками по - вулицях і розносять макулатру. Вони занадто швидко дорослішають.. Потім, накачана цим всім дитина потрапляє в умови, де її не сприймають і тут починаються проблеми - вона може зневіритися геть в усьому. Кожен має право обирати, але діти СЄ цього вибору, очевидно, позбавлені - їм кажуть, що правильною є лише позиція послідовників Рассела із самого дитинства.
  • 0

#29 Феєричний неук :)

Козак - перевертень

• Модератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6175 повідомлень
  • Місто:пекельне болото

Відправлено 08.04.2009 – 11:15

Перегляд дописуSER_ROCKO (19.03.2007 16:17) писав:

... Напостой "духовну музику " включають. .....
ввімки пісні на релігійну тематику гурту "Арія" - на повну гучність, і поверни колинки в напрямі сусідів. Будуть їм проповіді.

їхні пісні як антихристиянскі проповіді гарно діють. а ще в них в піснях є антифашистські проповіді. їх варто давати слухати політично зазомбованим.

Донеччанам і кримчанам буде корисно слухати "Ария - тебе дадут знак" - російською мовою пісня, спочатку ще й сподобається, але на 10 раз може всетаки дійде суть.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних