Перейти до вмісту

Чому тривалі стосунки з часом набридають?

Повідомлень в темі: 138

#61 =MAVKA=

Я в серці маю те, що не вмирає...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1153 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:м. Київ

Відправлено 11.09.2007 – 20:46

Перегляд дописуSweet Dream (18.03.2007 21:21) писав:

Як часто ви розривали стосунки? Чому?
І взагалі: чому тривалі стосунки з часом набридають?
Я лише один раз розлучалась, це був мій перший хлопець, і після того, як почали бути постійно разом ми зрозуміли, що не можемо жити один з одним. Тому для мене це не було болісно. А от зараз, коли зустріла своє справжнє кохання, навіть не можу уявити, як я буду без нього. Часом здається, що я не витримаю розлучення...
  • 0

#62 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 13.09.2007 – 14:16

Можливо це зовсім і не стосунки, а так, ще один привід до SEXу...........
  • 0

#63 іншА

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень
  • Місто:...не з Землі...

Відправлено 14.09.2007 – 21:56

Тому що не було , мабуть, справжнього кохання , яке грунтується на взаємоповазі , спільних інтересах, вірності , довіри і т.п., адже якби воно було саме таким, сумніваюсь , щоб час мав над ним владу.

Бачила чимало прикладів із життя, пари проживали разом багато років і нудно разом чи одиноко нікому не було , бо люблячи один одного кожен намагався підтримувати вогник своїх стосунків, боячись втрати...
  • 0

#64 kajan

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 78 повідомлень
  • Місто:Харків

Відправлено 15.09.2007 – 09:10

Як усе починається, то партнер показує свої самі найкращі сторони, коли проходить час (для кого місяць, для кого рік), то починається показ того, що видно перший час не було. Залищаєть від симпатії та кохання не більше ніж звичка.
  • 0

#65 Йа)

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень
  • Місто:Киїффф

Відправлено 15.09.2007 – 18:43

раніше не мав стосунки довше місяця. а зараз мені це непотрібно :rolleyes:
  • 0

#66 Aklerk

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 524 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 15.09.2007 – 19:36

два рази розривала стосунки...по різним причинам...
а на друге питання якби ж я знала віповідь.. :rolleyes:
  • 0

#67 Julli Kryshtal

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 191 повідомлень
  • Місто:Lviv

Відправлено 23.09.2007 – 16:25

Тому що коли все добре хочеться страждати,хочеться адреналіну,ризику!
  • 0

#68 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 18:02

Перегляд дописуkviten (22.06.2007 18:48) писав:

тому що люди розуміють,що вони різні,але звичка не дає розірвати стосунки.

а розривати сосунки дуже важко,загалом,май2же ніхто з чоловіків не вміє це робити таК,щоб особливо нікого не ранити.
ну,не всі,звичайно,але більшість

Сьогодні про це багато думав. Може навчите (без жартів). Я зовсім серйозно, як бути коли кохання вже минуло, а вона тебе ще кохає ?
  • 0

#69 Chily

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 448 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 18:31

Перегляд дописуНарКотик (24.09.2007 19:02) писав:

Сьогодні про це багато думав. Може навчите (без жартів). Я зовсім серйозно, як бути коли кохання вже минуло, а вона тебе ще кохає ?
історія з життя.
буквально позавчора, чи три дні тому, не пам"ятаю, друг розповів, що розійшося зі своєю дівчиною (3,5 років були разом). Тому що остаточно зрозумів, що не кохає її і це звичка просто.
Він і сам залишився біля розбитого кол=рита , розійшовшись із нею, але впевнений, що зробив правильно.
Я його розумію, і розумію, що так було краще для їх обох. Бо я й сама колись була на місці такої дівчини, яка кохає, а до неї почуття минули (чи їх не було ніколи) - не правильно це.
  • 0

#70 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 19:18

Перегляд дописуChily (24.09.2007 19:31) писав:

історія з життя.
буквально позавчора, чи три дні тому, не пам"ятаю, друг розповів, що розійшося зі своєю дівчиною (3,5 років були разом). Тому що остаточно зрозумів, що не кохає її і це звичка просто.
Він і сам залишився біля розбитого кол=рита , розійшовшись із нею, але впевнений, що зробив правильно.
Я його розумію, і розумію, що так було краще для їх обох. Бо я й сама колись була на місці такої дівчини, яка кохає, а до неї почуття минули (чи їх не було ніколи) - не правильно це.

Дякую, але я зажадав рецепту, як не зробити єкс-коханій боляче. Чи це можливо хочаб теорітично ?
  • 0

#71 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 19:22

НарКотик
гадаю, що ні... хоч як би раціонально все не виглядало, як би краще потім не було, а все одно, буде біль від втрачених стосунків. А може й образа... це залежить від віку та взагалі характеру людини.
"Расстаться можно и любя (с)".
Розмова душевна та відверта (найвідвертіша, що біла колись у вас) може трохи допомогти подати таку новину (Власний досвід)
  • 0

#72 Topper

Т-Безсмертний

• Користувачі
  • 2584 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 24.09.2007 – 19:30

Перегляд дописуChily (24.09.2007 20:22) писав:

НарКотик
гадаю, що ні... хоч як би раціонально все не виглядало, як би краще потім не було, а все одно, буде біль від втрачених стосунків. А може й образа... це залежить від віку та взагалі характеру людини.
"Расстаться можно и любя (с)".
Розмова душевна та відверта (найвідвертіша, що біла колись у вас) може трохи допомогти подати таку новину (Власний досвід)
Шоб не було ніяких образ чи болі, до всього треба ставитись з розумінням(то моя думка, може не тільки моя, але стараюсь її дотримуватись) :) :D
  • 0

#73 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 19:36

Перегляд дописуTopper (24.09.2007 20:30) писав:

Шоб не було ніяких образ чи болі, до всього треба ставитись з розумінням(то моя думка, може не тільки моя, але стараюсь її дотримуватись) :) :D
це досить слушно та раціонально, але людьми не завжди управляє їх мозок. Є ще й моменти, коли емоція заважає з розумінням сприймати деякі подарунки життя. Особливо у жінок, якщо на те пішло ))

Повідомлення відредагував Chily: 24.09.2007 – 19:37

• 0

#74 Гетьман

I am forsaken (c) Sylvanas

• Користувачі
  • 2480 повідомлень
  • Місто:Leopolis novus

Відправлено 24.09.2007 – 19:47

Перегляд дописуkajan (15.09.2007 09:10) писав:

Як усе починається, то партнер показує свої самі найкращі сторони, коли проходить час (для кого місяць, для кого рік), то починається показ того, що видно перший час не було. Залищаєть від симпатії та кохання не більше ніж звичка.
А чим пояснити причину "набридання" стосунків в оберненому вигляді: хлопцеві, який ідейно шансів на дівчину не мав, усміхається Фортуна, потім дівчина відкриває масу прихованих раніше достоїнств, але все ж їх стосунки закінчуються так саме плачевно? :D

Перегляд дописуЙа) (15.09.2007 18:43) писав:

раніше не мав стосунки довше місяця. а зараз мені це непотрібно :yes:
Швидкий аки крілик... :)

Перегляд дописуChily (24.09.2007 19:36) писав:

це досить слушно та раціонально, але людьми не завжди управляє їх мозок. Є ще й моменти, коли емоція заважає з розумінням сприймати деякі подарунки життя. Особливо у жінок, якщо на те пішло ))
У стосунках якщо людьми починає керувати мозок, то такі стосунки приречені на провал, якщо людей більш ніщо не об'єднує. Тому, ірраціональність дій та думок рятує більшість стосунків.
  • 0

#75 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 20:07

Перегляд дописуГетьман (24.09.2007 20:47) писав:

У стосунках якщо людьми починає керувати мозок, то такі стосунки приречені на провал, якщо людей більш ніщо не об'єднує. Тому, ірраціональність дій та думок рятує більшість стосунків.
там йшлося про підключення мозку під час розриву стосунків.
але, все одно, не згодна - у стосунках має керувати мозок. Можливо, це тільки моє ІМХО, але на одних емоціях далеко не заїдеш у стосунках.
  • 0

#76 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 24.09.2007 – 21:39

А чим пояснити причину "набридання" стосунків в оберненому вигляді: хлопцеві, який ідейно шансів на дівчину не мав, усміхається Фортуна, потім дівчина відкриває масу прихованих раніше достоїнств, але все ж їх стосунки закінчуються так саме плачевно? :D
Скажу лише за себе. От я рвався а вона відверталася. І от я дорвався. Мрія здійснилася. А як людині без мрії і знову вперед за новою мрією.

Коли я почав керуватись розумом у стосунках з дівчиною я гадав, шо нашому коханнячку підбрався капець із усмішкою брудною. Але трохи поразкинувши зрозумів, шо вони просто вийшли на новий рівень. Я перестав дьоргатись і почав спокійно, але від того не менш глибоко кохати. Я наче пішов на дно моря, де немає хвиль, а є спокій і все йде саме так, як повинно йти.

Перегляд дописуChily (24.09.2007 21:07) писав:

але, все одно, не згодна - у стосунках має керувати мозок. Можливо, це тільки моє ІМХО, але на одних емоціях далеко не заїдеш у стосунках.

згоден на всі 100.
  • 0

#77 Осколок Життя

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 104 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 19:12

просто люди набридають одна одній... і все...
  • 0

#78 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 20:08

Перегляд дописуОсколок Життя (25.09.2007 20:12) писав:

просто люди набридають одна одній... і все...
якби так було, то шлюби тривали б не більше 4-5 років ))
  • 0

#79 НарКотик

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 65 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 20:33

Вони закінчуються тоді, коли кохання стає слабкішим за недоліки половинки.
  • 0

#80 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 25.09.2007 – 20:40

Перегляд дописуНарКотик (25.09.2007 21:33) писав:

Вони закінчуються тоді, коли кохання стає слабкішим за недоліки половинки.
можу заперечити з двох боків:
1) коли кохання стає слабкішим, живе великий відсоток пар та подружніх пар (так, багато людей разом саме через звичку)
2) за недоліки половинки... кохають не за щось, а всупереч всьому, шановний. )))
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних