Перейти до вмісту

Чому тривалі стосунки з часом набридають?

Повідомлень в темі: 138

#41 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:ПНД

Відправлено 28.06.2007 – 13:31

Знаю по собі і на прикладі багатьох знайомих:
Якщо навіть і кохаєш, щоденне спілкування може довести до того, що через пів року сидите разом у парку на лавочці - ти дивишся в один бік, а вона в інший. І через годину скажеш: "Провести тебе додому?" - і далі у мовчанці в обнімку, чи тримаючись за руки 20 хв. іти. А на другий день вона дзвонить до тебе і: "Давай десь підемо..." і зннову та сама історія. А на запитання друзів "Чому ти з нею досі ходиш?" ти кажеш "Бо я її люблю".
А чому подружжя витримує щоденне спілкування? Не знаю точно, але думаю, що це повязане зі спільною метою: діти, будинок і т.д.
  • 0

#42 дурне дитя з Венери

Т псих 2007 [b][img]star[/img][/b]

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1797 повідомлень
  • Місто:КИЇВ

Відправлено 28.06.2007 – 13:38

Phoenix
+1, кохані повинні відпочивати один від одного, але трохи, наприклад відлучитися один він одного на тиждень, а коли приїдуть, їх кохання стане ще більш запальнішим)
Але знаю такі випадки (ну їх всі знають), що от кудись поїдеш, а там гарні дівчата... пляж... будеш щось з одною починати зустрічатися, а потім вона тебе кидає, звісно його жінка (кохана) про це взнає, і виходить що і та і та його кидає... оце погано...
  • 0

#43 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 15:39

Dimon ти в чомусь правий. Якщо я з своєю малою посварюся і хоч 2-3 дня не говорю наступний тиждень це просто порив почутів, думок і слів.
Щоб стосунки не надоїли, треба щоб обоє розпалювати цей вогонь.
Треба урізноманітнювати свої відносини.
Десь фразу почув:
Відносини, як вогонь, не підкинеш палку (в хорошому змісті цього слова) - затухне.
  • 0

#44 Phoenix

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 316 повідомлень
  • Місто:ПНД

Відправлено 28.06.2007 – 15:46

Моя звикла до того, що я пинаймі дзвоню до неї щодня і розмовляємо годинами... І далі вона мовчить, я мовчу... Зле... але що зробиш. Не подзвоню, то сама подзвонить і давай в істерику: "Ти мене не любиш! Ти собі іншу знайшов!". Не люблю я такого.
  • 0

#45 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 28.06.2007 – 15:51

Phoenix деколи і помовчати хочеться. В мене тоже таке буває. Просто ідемо разом за руки тримаємося, або сидимо один в одному очі дивимося. Але це не більше 30 хв.
З цим не перебирай.
Ми ж не радіо, що маємо вічно щось говорити.
Як кажуть: іноді краще жувати ніж говорити.
  • 0

#46 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 29.06.2007 – 16:04

Перегляд дописуMATADOR (28.06.2007 16:39) писав:

я з своєю малою

Перегляд дописуPhoenix (28.06.2007 16:46) писав:

Моя звикла

"Моя", "мала". Хоч би хто сказав "кохана". От і все кохання видно.

Перегляд дописуDimon (28.06.2007 14:38) писав:

кохані повинні відпочивати один від одного

Повинні, відпочивати...

Хто б нам дав тиждень побути разом спокійно, без усіляких там робіт.
  • 0

#47 КлятЫй мАскаль

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 428 повідомлень

Відправлено 29.06.2007 – 16:22

«С женщинами знаете что самое страшное? С одной и той же женщиной в разных ситуациях чувствуешь себя по-разному. Сегодня: хорошо невероятно. Завтра: противно. Послезавтра: опять хорошо. А через две недели: кто это такая, зачем мне все это?»
© А. Джигарханян.

+10 попередження за пункт 4.7.6.Stuff
  • 0

#48 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 29.06.2007 – 20:40

та бо в собі слід розібратись спершу - навести гармонію в душі, а потім заводити стосунки і внести цю гармонію в ті стосунки.
  • 0

#49 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 30.06.2007 – 11:49

Перегляд допису-=VJ=- (29.06.2007 17:04) писав:

"Моя", "мала". Хоч би хто сказав "кохана". От і все кохання видно.
Повинні, відпочивати...

Хто б нам дав тиждень побути разом спокійно, без усіляких там робіт.

А ти такий правильний, все знаєш. Не треба ніколи судити чуже кохання і зводити його під свій шаблон. :(
Ні шаблонному коханню.
Постійно коханна тоже казати не хочеться. Через це і стосунки надоїдають. Одноманітність їх зїдає

Повідомлення відредагував MATADOR: 30.06.2007 – 11:51

• 0

#50 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.08.2007 – 17:13

Коли відносини через кілька місяців переходять від солодкості та щосекундних поцілунків до стабільності, для декого це може стати розчаруванням.
Починаєш хвилюватися з приводу того, що тобі, нібито, стали приділяти менше уваги, що ти вже не такий цікавий.
Але тут слід розставити приорітети:
Якщо тобі потрібна романтика перших місяців відносин - тоді тобі вес час потрібні нові "свіжі" відносини.
У цьому проблема багатьох.
Коли ж тобі потрібні не пригоди, а Людина, то ти маєш правильно сприймати ті метаморфози чи зміни, що діются з вами та між вами.
Коли ти можеш, вибачте, висякатися у хустинку перед партнером і не почути на це "фі", тоді у вас все більше ніж добре.
Коли дівчина може ходити перед Ним без макіяжу і знати, що вона Йому подобається - це краще за всі свічки та шампанське.
А якщо хочеться приємних сюрпризів - просто стань Тих, кому хочеться робити приємно.

Теми дуже схожі:з"єднала.Cassandra

Повідомлення відредагував Cassandra: 22.08.2007 – 21:41

• 0

#51 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 22.08.2007 – 18:22

Мда...
А з якою метою була створена тема ?
  • 0

#52 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 18:23

Chily
довготривалі відносини - це скільки часу?
Вищеперераховані тобою критерії щасливості довготривалих відносин досить умовні. Це перші роки відносин.
А от коли люди разом років 10... то вже зовсім інша історія.
  • 0

#53 Chily

Писар

• Користувачі
  • 448 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 18:38

Перегляд дописуРом4ик (22.08.2007 19:22) писав:

Мда...
А з якою метою була створена тема ?
а з якою метою створюються теми на форумі?

Перегляд дописуNeorlandina (22.08.2007 19:23) писав:

Chily
довготривалі відносини - це скільки часу?
Вищеперераховані тобою критерії щасливості довготривалих відносин досить умовні. Це перші роки відносин.
А от коли люди разом років 10... то вже зовсім інша історія.
не може сказати конкретну цифру скільки. але це не 2-3 місяці.
я не перераховувала "критерії щасливості"! - навела кілька прикладів... скажемо, комфортності.
І вихлодячи з того, що я сама молода людина, і не можу говорити про відносини довжиною у десятиліття, тому це дійсно інша історія.
  • 0

#54 Neorlandina

Schadenfreude

• Користувачі
  • 3840 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 18:48

Chily
імєнно. але спілкуючись із людьми, що живуть набагато довше разом, мушу скахати. що там проблеми інші, частенько набагато серйозніші.
Після років 10 подружнього вже життя люди відмінні від тих, що були на початку відносин. Бо люди мають здатність змінюватися з часом. Хто стає більш схожим на свою другу половинку, а хто навпаки робить другу половинку схожою на себе.

нецікаво якось мені це все обговорювати....
  • 0

#55 kviten

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень
  • Місто:ua

Відправлено 22.08.2007 – 20:00

не знаю,я,щоб не втрачати романтики,просто міняю їх через кожні два-три місяця.) тоді є і романтика,і все чого душа бажає,а як тільки стає не цікавим - навіщо воно мені треба?))
  • 0

#56 Marcos

....

• Користувачі
  • 3363 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 21:04

не розумію проблеми. Не вистачає романтки, так робіть її ! Таке враження що всі чекаю так би мовити " початку довготривалих відносин" і починають копати могилу романтиці. Не чекайте кінця, не міріться з цим....все може створити і зберегти. було б тільки бажання. Якщо збережети романтику у відносинах , то вони дійсно будуть міцними і довговічними.
  • 0

#57 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • 6536 повідомлень

Відправлено 22.08.2007 – 22:55

Перегляд дописуMarcos (22.08.2007 22:04) писав:

не розумію проблеми. Не вистачає романтки, так робіть її ! Таке враження що всі чекаю так би мовити " початку довготривалих відносин" і починають копати могилу романтиці.

Звісно чекають. Тут же про це пишуть виключно ті, хто "щоб не втрачати романтики,просто міняю їх через кожні два-три місяця". Дивишся, і смішно стає. :wub:
  • 0

#58 Гість_Vanescko_*

• Гості

Відправлено 24.08.2007 – 15:32

У більшості випадків тривалі стосунки пов"язані коханням тільки з одного боку. І дуже рідко ми помічаемо взаємне кохання! Моя сестра наприклад Зустрічалаєтся з хлопцем 6 років, вони побралися. І я ще ніколи не зустрічав такого чистого кохання як у них! Дивлячись на них мені здаєтся що їм не набридне це ніколи!
А такі стосунки які ми бачимо майже на кожному кроці побудовані таким чином, що любить тільки одна сторона, а інша тільки захоплена. У таких випадках стосунки можуть тривати стілько скільки треба не кохаючий стороні! Це закон підлості: "Якщо ти кохаєш то тебе не кохають, а якщо тебе кохають то ти не кохаєш!"...
  • 0

#59 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 29.08.2007 – 15:17

В мене найдовші стосунки тривали 5 міс. ( зараз мені напишуть шо я ще маленька). Не можу довше бути з одною людиною або вона зі мною :cry:
  • 0

#60 Ром4ик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 88 повідомлень
  • Місто:м.Хмельницький

Відправлено 30.08.2007 – 20:51

Як кохання може набридати, але за умови, якщо воно є справжнім ?
Просто такий період є у кожної пари, ну майже, але є!!
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних