Перейти до вмісту

Чому тривалі стосунки з часом набридають?

Повідомлень в темі: 138

#121 sam

Just a man...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 660 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Lviv

Відправлено 11.11.2007 – 23:28

Ну, це так, було, до теми...

Проблеми як такої вже нема.
  • 0

#122 MATADOR

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 126 повідомлень

Відправлено 12.11.2007 – 13:37

Перегляд дописуLady AD (11.11.2007 15:43) писав:

От начиталась, що треба вносити постійно щось нове.. Чесно, сама була "фанаткою" цієї гіпотези.. А тепер задумалась... Стосунки мають самі по собі бути легкими і безпосередніми.. А це вже залежить від того, зто поряд з вами... Безумовно, кохання і стосунки зокрема це кожноденна праця, але яка повинна приносити насолоду, а не виснажувати... Коли поряд з вами, так би мовити, "та" людина, то практично ніц робити не треба, все буде плисти само собою так, як це потрібно ОБОМ...
Тобто, мені здається, що однією з причин, чому довготривалі стосунки набридають, це все-таки "неправильний" вибір людини, що поруч... А це вже спричинене тим, що живемо в такий час, коли нема часу (вибачте за тафтологію) впершу чергу на себе, на свою молодість, на своє життя.. а відповідно й не встигаєм відчути серцем, хто і що нам потрібен.. а потім не вистачає ні часу, ні сміливості щось змінити чи просто піти...
Як то не робити нічого. Кохання ніколи нічого не бере, воно тільки віддає. Само собою може тільки в гіршу сторону дойти, щоб було треба трудитися

Перегляд дописуМалинка (11.11.2007 16:24) писав:

Якщо це дійсно "та" людина, то для неї робити приємно, і старатись, не буде завдавати великих хлопотів. Якщо ця людина дійсно твоя, ти для неї будеш робити все, ти будеш житти нею.....
Говорять, що любов, це тільки перші роки життя з цією людиною. Тому крім цього почуття, мають бути, іще якіст ціності. ТОму коли все бути своїм чином текти, стосунки перейдуть на НЕТ. Тому любов, потріьно завжди чимось "підживлювати".....
+
  • 0

#123 зеленоока

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 19:45

Тому що:
- ти не кохаєш цю людину
- потрібно відноситись до коханого так як ти хочеш,щоб відносився він до тебе
- нові враження
- .....
  • 0

#124 -=VJ=-

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6536 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 07.12.2007 – 02:05

Я думаю, що кожному, хто тут висловлюється, варто в підпис додати маленьку примітку - як довго тривали найдовші стосунки. В купі з думкою автора в цій гілці буде дуже інформативно :8:
  • 0

#125 Buffoon2002

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 64 повідомлень
  • Місто:Місто-Герой Київ

Відправлено 07.12.2007 – 03:01

В мене стосунки тривали протягом 2-х років. Спочатку було просто цікаво, потім почало розвиватися кохання. Через деякий час не міг уявити свого життя без неї!!!!

А потім вона почала безсоромно користуватися моїми почуттями! Знала як мною маніпулювати(морально не витримую жіночі сльози).

В решті решт, після 4-х місяців майже не вщухаючих скандалів, що розпочиналися з нічого (ініціатором була моя "половинка") я не витримав і сказав, що втомився від наших стосунків і вважаю що їх потрібно припинити! Вона сама зламала все. І кохання....

Отримав ОФІГЕННІШИЙ урок!!! Тепер ніколи не показую того, що можу бути слабший!
Зараз зустрічаюся з дівчиною біля року! Я є авторитет і опора! Вона до мене прислухається!

В нас небуло жодної серьйозної сварки(лише 2 чи 3 дріб"язкові, не більше). Тепер я знаю як себе вести, щоб усьо було бездоганно!

Доречі, ось моє Сонечко! Love is...
  • 0

#126 Wild_Rain

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 169 повідомлень
  • Місто:м.Полтава

Відправлено 14.12.2007 – 17:15

Тривалі стосунки набридають, коли люди не кохають одне одного насправді. Я не можу уявити, щоб моє сонечко мені колись набридло, бо кожна хвилина проведена з нею-це безмежне щастя, купа позитивних емоцій. :)
  • 0

#127 Nomad

Старійшина

• Користувачі
  • 3581 повідомлень

Відправлено 14.12.2007 – 20:56

хм, хз чого так...у мене наприклад уже 3 випадок коли стосунки, які видаються з самого початку дуже класними, через 2-3 місяці заходять у глухий кут
  • 0

#128 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 18.12.2007 – 23:08

це ж просто, набридає все, а люди не вийняток(....
  • 0

#129 Гість_ОООЛЛЛЕГ1_*

• Гості

Відправлено 02.01.2008 – 21:26

Перегляд дописуРуденька (18.03.2007 21:09) писав:

Тому що коли ти знаєш людину дуже-дуже гарно, вона більше не може тебе дивувати. А це, на мою думку, потрібно для кохання. Але бувають виключення, напевно...
Мабуть тривалі стосунки набридають тим, що все стає одноманітним і вони (стосунки) перестають бути яскравими. Але людина може дивувати кожен день, тому що вона безмежна. Отже, напевно, для тривалих стосунків потрібно просто приємно дивувати, а не лінуватись. :cry:

Перегляд дописуPeace (18.12.2007 23:08) писав:

це ж просто, набридає все, а люди не вийняток(....
Пиво і футбол не набридає. :brovy:
  • 0

#130 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 02.01.2008 – 21:33

Можливо і дурну річ скажу, але... немає нічого у світі постійного, окрім... та й "окрім" немає!
  • 0

#131 Таньчик

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 97 повідомлень
  • Місто:Чернівці

Відправлено 02.01.2008 – 22:17

Тривалі стосунки дійсно набридають, але тільки тим хто не кохає...
  • 0

#132 youllow

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 35 повідомлень
  • Місто:...зВерХУ (:

Відправлено 03.01.2008 – 16:19

Перегляд дописуТаньчик (2.01.2008 22:17) писав:

Тривалі стосунки дійсно набридають, але тільки тим хто не кохає...

навіть нема чого додати +1
  • 0

#133 Link

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 59 повідомлень
  • Місто:Тернопіль

Відправлено 20.08.2008 – 12:58

якщо почуттів немає,то тоді стосунки набридають.і це все.
  • 0

#134 Peace

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 93 повідомлень

Відправлено 21.08.2008 – 00:03

блін, люди, будемо об"єктивними, приїдається все! просто питання часу!B)
  • 0

#135 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.06.2009 – 14:01

Вічне питання) Нудьга і монотонність-день за днем одне і те ж одне і те ж,це роз"їдає стосунки як терміти дерево,поки не розвалиться і не протрухлявіє розвсім. В стосунки треба щодня вносити щось нове,якусь ізюминку в кожен день та момент проведений поруч. Розірвати стосунки через це означає безсилля або просо небажання щось робити. Або коли вже дійсно нічого не поробиш.
  • 0

#136 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.06.2009 – 14:24

Перегляд дописуКрихітка (6.06.2009 14:01) писав:

Вічне питання) Нудьга і монотонність-день за днем одне і те ж одне і те ж,це роз"їдає стосунки як терміти дерево,поки не розвалиться і не протрухлявіє розвсім. В стосунки треба щодня вносити щось нове,якусь ізюминку в кожен день та момент проведений поруч. Розірвати стосунки через це означає безсилля або просо небажання щось робити. Або коли вже дійсно нічого не поробиш.
Виходить, що за 10 років я мав внести 3650 ізюмінок, різну кожного дня.
Як кому, мені не приїдається кохання, хоч існує й монотонність за такий час, від цього нікуди не дітись. Головне кохати, бажати бути з людиною завжди, з часом ця людина стає близькою, найближчою людиною, твоєю половинкою. І ніяка монотонність не може це зруйнувати, кохання переростає з простої закоханнності в більш фундаментальне почуття.
  • 0

#137 Крихітка

Мрійниця

• Модератори
  • 4030 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ, Castelló, Ibiza, Hildesheim

Відправлено 06.06.2009 – 14:30

Перегляд дописуyushchenko (6.06.2009 14:24) писав:

Виходить, що за 10 років я мав внести 3650 ізюмінок, різну кожного дня.
Як кому, мені не приїдається кохання, хоч існує й монотонність за такий час, від цього нікуди не дітись. Головне кохати, бажати бути з людиною завжди, з часом ця людина стає близькою, найближчою людиною, твоєю половинкою. І ніяка монотонність не може це зруйнувати, кохання переростає з простої закоханнності в більш фундаментальне почуття.
А що,лінь?) Краще не доводити стосунки до кризового стану.
Кохання і не може приїстись,про це ніхто й не говорив. У віці кохання переростає в міцну міцну дружбу. Ну і в любов звичайно)
  • 0

#138 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 06.06.2009 – 14:40

Перегляд дописуКрихітка (6.06.2009 14:30) писав:

А що,лінь?) Краще не доводити стосунки до кризового стану.
Від цього ніхто не застрахований. І не бачив ще пар, щоб не сварились, чи не дулись одне на одного. Ілюзію постійно усміхнених закоханих зазвичай показують в американських фільмах, так званий "хепіенд". А далі - все, стрічка закінчується і починаються будні. Деколи просто нема часу на ізюмінки, коли приходиш з роботи і тупо болить спина. Ізюминкою може бути цікава історія від жінки, чи просто її бажання пригорнутись і сказати "я тебе кохаю". І все .
  • 0

#139 Simpson

Місцевий

• Заблоковані
  • PipPipPipPipPipPip
  • 245 повідомлень

Відправлено 16.11.2011 – 18:11

Перегляд дописуКрихітка (6.06.2009 14:01) писав:

Крихітка! А ти сьогодні внесла ізюмінку в стосунки?
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних