Перейти до вмісту

Діти індиго.Чи є вони серед нас?

Повідомлень в темі: 392

#81 Зелені_оченята

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 27 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Arkansas,USA

Відправлено 02.12.2007 – 21:43

To jaka jix misiya? :wub: Vonu prujwlu na zamlji,w4o vryatyvatu nas-griwnux??
  • 0

#82 Sergiy_K

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6889 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:штори

Відправлено 02.12.2007 – 21:51

Діти індиго - це вигадка для легковірних дурників.
  • 0

#83 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 03.12.2007 – 02:53

Перегляд дописуSergiy_K (2.12.2007 21:51) писав:

Діти індиго - це вигадка для легковірних дурників.
Таке відчуття що ти сам невпевнений у тому що написав...
А вигадка чи не вигадка скоро побачимо...

Перегляд дописуЗелені_оченята (2.12.2007 21:43) писав:

To jaka jix misiya? :wub: Vonu prujwlu na zamlji,w4o vryatyvatu nas-griwnux??
вони небудуть нікого рятувати...
звикли люди що хтось прийде і врятує блін...
от декому прийдеться кидати цю звичку...
Слабо взяти у повній мірі на себе відповідальність за своє існування і вчинки ?... Голова ж на плечах у кожного є...

Повідомлення відредагував Archon-ua: 03.12.2007 – 02:54

• 0

#84 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 14:10

Один Бог є в світі а інші що називають себе проповідниками лише брехуни- незнаю чиї слова, бо недавно найшов їх на одному форумі. Якщо діти індиго існують і як деякі висловлюються що вони посланці Бога, то з таким самим висновком можна сказати шо кожен суботник чи ше якийсь занадто віруючий в інші релігі, крім: Християнської, Мусульманської, ну і ше деяких вір сходу, є проповідником але чого саме. :) Також найшов інформацію в одній книжці що саме діти індиго передбачають кінці світу. :wub: Але скажіть чому досих пір не справдився жоден такий прогноз??? І ше одне це не релігійне мислення це висновок Фактів. Смерть це те що ніхто ні діти індиго ні хтось інший не може відвернути.
  • 0

#85 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 03.12.2007 – 14:31

Шкідник

І фо?:wub:

Для тебе доказом влади і могутності обов"язково є можливість відвернути смерть?:) Хе... нічого вони не проповідують.... А кінець світу... хм... ну тут йдеться не так про кінець, як про поступову деградації.... ну ви ж самі християни кажете, що час згоратється:)))

"жоден такий прогноз" - ну то покаж мені хоч один "прогноз", що кінець світу має статися тоді то і той час вже пройшов?:D

Мені "подобається" от такий "факт" з твого боку - "як деякі висловлюються"... нуну... як деякі висловлюються марія деві христос прийшла врятувати світ, але за достовірними фактами вони є зазомбованими сектантами:wub:

Повідомлення відредагував Ласочка:): 03.12.2007 – 14:32

• 0

#86 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 14:36

Перегляд дописуШkідниk (3.12.2007 14:10) писав:

І ше одне це не релігійне мислення це висновок Фактів. Смерть це те що ніхто ні діти індиго ні хтось інший не може відвернути.
Всіма силами хочуть її відвернути ті хто бояться і хто незнає її природи...

Цитата

Один Бог є в світі а інші що називають себе проповідниками лише брехуни
А вони себе ніяк не називають... то інші на них ярликів понавішували... та і не проповідують вони... не їхній метод... :wub:

Цитата

Якщо діти індиго існують і як деякі висловлюються що вони посланці Бога, то з таким самим висновком можна сказати шо кожен суботник чи ше якийсь занадто віруючий в інші релігі, крім: Християнської, Мусульманської, ну і ше деяких вір сходу, є проповідником але чого саме.
Всі ми посланці бога... тільки не всі це однаково розумієм...

Цитата

Також найшов інформацію в одній книжці що саме діти індиго передбачають кінці світу.
Але скажіть чому досих пір не справдився жоден такий прогноз???
Кожної миті є вірогідність кінця світу... Але людство здатне міняти своє майбутнє... Що воно і робить... Тому на всі 100% щось передбачити неможна...
  • 0

#87 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 15:23

Перегляд дописуЛасочка:) (3.12.2007 14:31) писав:

Шкідник

І фо?:wub:

Для тебе доказом влади і могутності обов"язково є можливість відвернути смерть?:) Хе... нічого вони не проповідують.... А кінець світу... хм... ну тут йдеться не так про кінець, як про поступову деградації.... ну ви ж самі християни кажете, що час згоратється:)))

"жоден такий прогноз" - ну то покаж мені хоч один "прогноз", що кінець світу має статися тоді то і той час вже пройшов?:D

Мені "подобається" от такий "факт" з твого боку - "як деякі висловлюються"... нуну... як деякі висловлюються марія деві христос прийшла врятувати світ, але за достовірними фактами вони є зазомбованими сектантами:wub:
Я не віру в нішо крім життя, життя це те що людині даровано, але ким даровано я не знаю.
Про прогнози до кінця світу це я чув і висловлюю думку від почутого.
Я не захищаю ні одну релігію чи поклоніння бо мало знаю а ле раджу прочитати Філіпа Пулмана трилогію Його темні матеріали тай буде тобі ясно чого в мене таке ставлення.

P.S. Сектанти усі помішані і через свою тупість нахиляють до себе дітей а ті через необізнанність прихильні до них.

Перегляд дописуArchon-ua (3.12.2007 14:36) писав:

Всіма силами хочуть її відвернути ті хто бояться і хто незнає її природи...
А вони себе ніяк не називають... то інші на них ярликів понавішували... та і не проповідують вони... не їхній метод... :cry:
Всі ми посланці бога... тільки не всі це однаково розумієм...
Кожної миті є вірогідність кінця світу... Але людство здатне міняти своє майбутнє... Що воно і робить... Тому на всі 100% щось передбачити неможна...
1,,Смерть це не кінець, це лише новий початок''-сьогодні прочитав фраза сподобалась тому те шо написав про смерть в важаю дещо не коретним.
2.Про ті як ти кажеш ярлики то сама назва діти індиго то ярлик.
3. Не згоден не всі посланці от я себе таким не вважаю.
4. В кінець світу не віру.
  • 0

#88 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 15:27

Шкідник

ой, ну прочитала:wub:)... всю трилогію... вже майже забула про що там написано.... Як на мене - звичайне фентезі...

Як добре, що все на світі існує на зважаючи на то віриш ти в то чи ні:)))) Інакше було б дуже скучно на цьому світі ( кажу то не в образу тобі чи ще комусь), просто людям дуже важко охопити зором багацько цікавезних речей:)))

а ти цікався, аналізуй, читай... врешті решт все зрозумієш:D... І повір мені індиги є , їх достаньо багато щоб змінити світ:wub:
  • 0

#89 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 15:38

Перегляд дописуЛасочка:) (3.12.2007 15:27) писав:

Шкідник

ой, ну прочитала:wub:)... всю трилогію... вже майже забула про що там написано.... Як на мене - звичайне фентезі...

Як добре, що все на світі існує на зважаючи на то віриш ти в то чи ні:)))) Інакше було б дуже скучно на цьому світі ( кажу то не в образу тобі чи ще комусь), просто людям дуже важко охопити зором багацько цікавезних речей:)))

а ти цікався, аналізуй, читай... врешті решт все зрозумієш:D... І повір мені індиги є , їх достаньо багато щоб змінити світ:wub:
ну може просто в мене раз в житті сталася дещо прикра подія от тому таке ставлення. Знаю я одного індига то він мені такого про себе якось по нарозказував шо він мені від тоді не друг. А то шо він Індиго то я впевненний.
  • 0

#90 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 03.12.2007 – 16:41

Перегляд дописуШkідниk (3.12.2007 15:38) писав:

ну може просто в мене раз в житті сталася дещо прикра подія от тому таке ставлення. Знаю я одного індига то він мені такого про себе якось по нарозказував шо він мені від тоді не друг. А то шо він Індиго то я впевненний.
шо ж він такого тобі нарозказував? дівок приворожує поглядом? краде гроші безконтактним шляхом?
  • 0

#91 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 16:50

хм... ану розказуй... що він там тобі говорив... цікаво ж )))
  • 0

#92 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 18:31

Самі хотіли. Сиділи ми раз ввечері на вулиці пили пиво а він каже (зара буде пряма мова в діалозі):
-Знаєш, Віталк, що я не такий як всі.
-Та казав ти вже мені то,-відповів я йому.
-В тебе погана аура (тоді я ше не знав шо то таке).
-Ш вмене погане?-питаю я його.
-Аура ну біля тебе багато негативних частинок які робльть тебе поганою людиною.
-Ти шо поїхав не туди куди треба???
-Ні але ти не добра людина,-відповів він мені.
-Шо ти вигадуєш та ми з тобою давно знайомі майже все життя,-ну я образно висловився.
-Ні тебе я впізнав лиш тепер а жив я багато.
ну тоді я подумав шо з ним не все в порядку але він продорвжив.
-Я бачу що навколо тебе багато чорної аури а вона шкодить нам.
-Кому нам чи ти вже себе називаєш в множині???-тай почав сміятись

А він відповідає:
-Нас таких дітей багато бо майже кожен шо переросте 18 років забуває про це і часто його аура замість кольору індиго получає колір крові і жадоби. Але дехто залишається і ті готують нові покоління.
-Ну то вже не смішно,-відповів я.
-Ми будемо творити нову історію а через декілька сьотень років ми створимо нову культуру. І тоді нас буде більшість. А чого це має бути смішно я тобі розповідаю правду
-І шо ти хоч тим сказати?-вже розлоштившись питаю.
-Ну ти мені більше не друг я найшов в одному місті багато таких як я. Прощай.
Ну і від тоді я його не бачив він пішов потім його сім'я переїхала от і все. ну правда діалог троха скороччений але решту забув.
  • 0

#93 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 18:39

Впізнається... :wub: ...
Непереживай... він знає свої задачі... просто вам не по дорозі...
А нарахунок аури... Рідко в кого вона ідеальна... Над цим тра багато працювати...
  • 0

#94 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 18:53

Перегляд дописуArchon-ua (3.12.2007 18:39) писав:

Впізнається... :wub: ...
Непереживай... він знає свої задачі... просто вам не по дорозі...
А нарахунок аури... Рідко в кого вона ідеальна... Над цим тра багато працювати...
Мене просто образило таке ставлення до людини. Враження що він вважає себе дуже високо а можна просто бути людиною серед людей, а не ідолом для когось.
  • 0

#95 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.12.2007 – 19:26

ЛЮДИ!!! Діти-індиго - не є ідолами, і тим більше не намагаються ними бути. Вони просто є особливими, людьми "із внє-".
Іноді відчуваєш себе інопланетянином і хочеться полетіти в рідну галактику.
Іноді хочеться вилікувати цей хронічно-хворий світ.
Іноді хочеться зібрати собі-подібних і утекти на окремий острів - щоби людська тупість туди не дістала.
А іноді хочеться розпростати свої крила (хоча часто сумніваєшся: чи світла ти істота) і полетіти до неба, яке ти теж бачиш і усвідомлюєш...

Дуже важко, повірте... Сумніваюсь, що такі люди довго живуть...
  • 0

#96 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 03.12.2007 – 20:24

Олеська

Я написав шо він казав шо багато таких як він бувають такими тільки до повноліття так що це просвітництво не вічне
  • 0

#97 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 04.12.2007 – 11:17

Перегляд дописуОлеська (3.12.2007 20:26) писав:

ЛЮДИ!!! Діти-індиго - не є ідолами, і тим більше не намагаються ними бути. Вони просто є особливими, людьми "із внє-".
Іноді відчуваєш себе інопланетянином і хочеться полетіти в рідну галактику.
Іноді хочеться вилікувати цей хронічно-хворий світ.
Іноді хочеться зібрати собі-подібних і утекти на окремий острів - щоби людська тупість туди не дістала.
А іноді хочеться розпростати свої крила (хоча часто сумніваєшся: чи світла ти істота) і полетіти до неба, яке ти теж бачиш і усвідомлюєш...

Дуже важко, повірте... Сумніваюсь, що такі люди довго живуть...
Всі ми такі. Просто різною мірою. Всі ми іноді відчуваємо і іноді хочемо. Якщо нам легше від того, що ми себе якимось окремим терміном називатимемо... а що робити, якщо нам хочеться вирізнятися з мас?...

Насправді це доволі примітивна теорія.
В будь-яку епоху існували люди "не як всі". Які розуміли і бачили те, що більшість людей зрозуміє значно пізніше. Першопроходці. Їм в усі віки жилося важко, бо вони були одинокі серед сірої маси. Їх не розуміли. І їм здавалося, що вони не звідси. Що не можуть мати нічого спільного з цими...
То що ж - всі вони були індиго?

Ніхто не порятує нас, крім нас сами. Навіть не сподівайтеся.
  • 0

#98 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 04.12.2007 – 11:33

Перегляд дописуbulbashka_aero (4.12.2007 11:17) писав:

Ніхто не порятує нас, крім нас сами. Навіть не сподівайтеся.

А хто сказав, що індиго збираються нас рятувати?:cool2: Пф
  • 0

#99 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 04.12.2007 – 15:32

в мене часом притуплене відчуття людей через те, що багато вживаю не того, чого треба. закупорив собі канали. часом погоду важко контролювати. можу медитувати, приходити до інших у гості за багато кілометрів, відчувати ментальне тіло. з деякими людьми - просто ідентична сенсорика в момент спілкування. отаке. але ауру я не можу бачити в конкретному кольорі. виникають просто асоціації з кольором. мені неприємно таврувати людей всілякими там "чорними" відтинками, просто я відмежовуюсь від них вогняними хрестами навколо себе. тоді й уплинути на мене важче, навіть коли то дуже хороші люди як особистості... нащо руйнувати стосунки?
  • 0

#100 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 04.12.2007 – 17:24

Перегляд допису4esterfielter (4.12.2007 15:32) писав:

в мене часом притуплене відчуття людей через те, що багато вживаю не того, чого треба. закупорив собі канали. часом погоду важко контролювати. можу медитувати, приходити до інших у гості за багато кілометрів, відчувати ментальне тіло. з деякими людьми - просто ідентична сенсорика в момент спілкування. отаке. але ауру я не можу бачити в конкретному кольорі. виникають просто асоціації з кольором. мені неприємно таврувати людей всілякими там "чорними" відтинками, просто я відмежовуюсь від них вогняними хрестами навколо себе. тоді й уплинути на мене важче, навіть коли то дуже хороші люди як особистості... нащо руйнувати стосунки?
:yes: Я вже це десь читав... Десь вже бачив... Дежавю блін... :cool2: Ти часом на їхньому форумі не тусуєшся ? :cool2:
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних