Перейти до вмісту

Діти індиго.Чи є вони серед нас?

Повідомлень в темі: 392

#61 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 19.10.2007 – 00:30

В Біблії досить непогано описаний другий прихід.І зроблено це не просто так,а для того,щоб люди не
шукали ідолів,пророків і т.п.Просто треба читати.Коротко можу сказати так.Другий прихід буде з мечем і вогнем,для спасіння не всіх загалом,а тільки віруючих.І видно буде так,що мало не здасться.
  • 0

#62 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 20.10.2007 – 18:09

Перегляд дописуПетро_М (19.10.2007 01:30) писав:

Другий прихід буде з мечем і вогнем...
як ти розумієш меч і вогонь?
  • 0

#63 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 21.10.2007 – 01:23

Перегляд дописуLMax (20.10.2007 19:09) писав:

як ти розумієш меч і вогонь?

Майже буквально.А що,ці слова залишають багато місця для фантазій?
  • 0

#64 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 21.10.2007 – 01:35

війни на землі ніколи не затихали... якщо це про той вогонь і мечі то приходити йому прийшлось би кожен день і спасати вірних... :D
  • 0

#65 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 22.10.2007 – 13:09

Перегляд дописуПетро_М (21.10.2007 02:23) писав:

Майже буквально.А що,ці слова залишають багато місця для фантазій?
Яких фантазій - меч символізує Слово Господа, а вогонь - віру.
Нова раса возроджується через цей вогонь з середини, і цей вогонь вже ніхто не може погасити, навіть знищуюючи тіла.

Якщо розуміти буквально - то получається нас чекає грандіозна різанина на кшталт старозавітніх часів.
Хто її влаштує: Сіон чи прибульці з інших світів ("рука Бога")?

Повідомлення відредагував LMax: 22.10.2007 – 13:10

• 0

#66 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 04:57

Перегляд дописуLMax (22.10.2007 14:09) писав:

Яких фантазій - меч символізує Слово Господа, а вогонь - віру.
Нова раса возроджується через цей вогонь з середини, і цей вогонь вже ніхто не може погасити, навіть знищуюючи тіла.

Якщо розуміти буквально - то получається нас чекає грандіозна різанина на кшталт старозавітніх часів.
Хто її влаштує: Сіон чи прибульці з інших світів ("рука Бога")?

Новый Завет > Книга От Матфея > Глава 24

1.І вийшов Ісус і від храму пішов. І підійшли Його учні, щоб Йому показати будинки храмові.

2.Він же промовив у відповідь їм: Чи бачите ви все оце? Поправді кажу вам: Не залишиться тут навіть камінь
на камені, який не зруйнується!...

3.Коли ж Він сидів на Оливній горі, підійшли Його учні до Нього самотньо й спитали: Скажи нам, коли
станеться це? І яка буде ознака приходу Твого й кінця віку?

4.Ісус же промовив у відповідь їм: Стережіться, щоб вас хто не звів!

5.Бо багато хто прийде в Ім'я Моє, кажучи: Я Христос. І зведуть багатьох.

6.Ви ж про війни почуєте, і про воєнні чутки, глядіть, не лякайтесь, бо статись належить тому. Але це не кінець ще.

7.Бо повстане народ на народ, і царство на царство, і голод, мор та землетруси настануть місцями.

11.Постане багато фальшивих пророків, і зведуть багатьох.

13.А хто витерпить аж до кінця, той буде спасений!

14. І проповідана буде ця Євангелія Царства по цілому світові, на свідоцтво народам усім. І тоді прийде кінець

23.Тоді, як хто скаже до вас: Ото, Христос тут чи Отам, не йміть віри.

24. Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли
б можна, і вибраних.

26.А коли скажуть вам: Ось Він у пустині не виходьте, Ось Він у криївках не вірте!

27.Бо як блискавка та вибігає зо сходу, і з'являється аж до заходу, так буде і прихід Сина Людського.

28.Бо де труп, там зберуться орли

30.І того часу на небі з'явиться знак Сина Людського, і тоді заголосять всі земні племена, і побачать вони
Сина Людського, що йтиме на хмарах небесних із великою потугою й славою.

37.Як було за днів Ноєвих, так буде і прихід Сина Людського.

40.Будуть двоє на полі тоді, один візьметься, а другий полишиться.
  • 0

#67 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 21:54

Петро_М, я читав то в Біблії. До чого ти це навів? Де твої арґументи що вогонь і меч слід сприймати буквально? Ти з якої церкви будеш з таким розумінням?
  • 0

#68 Кабан

Абориген

• Заблоковані
  • PipPipPipPip
  • 83 повідомлень

Відправлено 23.10.2007 – 22:09

Мені важко сказати, ці справді вони існують, і мають таки здібності. Якщо існують, тоді можливо людство знаходиться на наступному етапі розвитку. Або Бог посилає таких людей, заради якоїсь мети...
  • 0

#69 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 02:04

LMax Дата Вчора, 22:54
Петро_М, я читав то в Біблії. До чого ти це навів? Де твої арґументи що вогонь і меч слід сприймати буквально? Ти з якої церкви будеш з таким розумінням?

1.Я не агітую людей до якоїсь церкви.З усіма віруючими знаходжу спільну мову.
2.Я не коментую і не тлумачу Біблію.
3.Я не сказав,що сприймаю буквально,а майже буквально.Тобто я не заперечую,що слова "вогонь" і "меч"мають символічне значення,але яке саме,я висловлюватись не буду.Тому,що іменно такі висловлювання і здогадки призводять до нездорових суперечок.Іменно із-за них ми маємо стільки церков і течій.Така суперечка,як на мене,є така ж,коли дві матері сперечались за дитину.Тільки тут суперечки йдуть за істину.І коли Богзапропонує розрубати істину і віддати її(вже не існуючу) таким віруючим,то тільки тоді вони зрозуміють свої помилки,бо обоє залишаться без неї.
Тому я подав ледь не цілу главу 24,щоб не тільки ти,а й інші прочитали оригінал і самі робили висновки:
-Яким буде друге пришестя?
-Чим конкретно виявиться той меч?
Чорним по білому написано,правда,те,що це не буде просто балачка.Хіба ні?

Повідомлення відредагував Петро_М: 24.10.2007 – 02:07

• 0

#70 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 24.10.2007 – 11:03

Коли я дізналася, про дітей індиго, то, читаючи, почала помічати купу спільних рис... Хіба що я не бачу аури людей і не можу свідомо вирізняти людей з натовпу...

Дехто зі знайомих запевняв, що я таки індиго... :ggggg: І в мене є подружка індиго, може, не одна. Хоча я маю з цього приводу сумніви... :cool2:

Ще дещо цікаве: якщо людина народилась індиго, це не означає, що вона буде індиго все життя.
Їх визначають за кольором аури, який протягом життя може змінитись. :ggggg:

Щодо себе: я напевно знаю, що я не індиго, бо ауру маю не того кольору... В мя взагалі переважного кольору немає - веселкова... Тре буде ще це повзнавати :happy1:
  • 0

#71 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 24.10.2007 – 22:56

Перегляд дописуПетро_М (24.10.2007 03:04) писав:

2.Я не коментую і не тлумачу Біблію.
3.Я не сказав,що сприймаю буквально,а майже буквально.Тобто я не заперечую,що слова "вогонь" і "меч"мають символічне значення,але яке саме,я висловлюватись не буду.
...
-Яким буде друге пришестя?
-Чим конкретно виявиться той меч?
Чорним по білому написано,правда,те,що це не буде просто балачка.Хіба ні?
не треба гадати. В Біблії є тлумачення до всіх символізмів там вжитих. Для цього її варто неупереджено та уважно досліджувати. А ще досліджувти історію, археологію, наукові прогнози, відкриття, астрологічні відомості і т.д...
Я наразі не можу згадати і вказати точно з яких рядків видно що таке є меч і вогонь.

Повідомлення відредагував LMax: 24.10.2007 – 22:57

• 0

#72 СВІ†ЛОНОСНИЙ

http://svobodaslova.ukrainianforum.net/

• Користувачі
  • 2386 повідомлень
  • Місто:з Небес

Відправлено 25.10.2007 – 01:13

А як же торсіонні поля й лімурійці!
Чи це вже не круто?
  • 0

#73 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 25.10.2007 – 22:06

Перегляд дописуRaven@ (24.10.2007 12:03) писав:

Ще дещо цікаве: якщо людина народилась індиго, це не означає, що вона буде індиго все життя.
Їх визначають за кольором аури, який протягом життя може змінитись. ;)

Звідки такі дані? За моїми даними синій колір душі втратити протягом одного життя практично неможливо, адже такий колір досягався сотнями втілень. Якщо ж народився індиго, то це надовго :) .
  • 0

#74 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 26.10.2007 – 09:13

Перегляд дописуRomun (25.10.2007 22:06) писав:

За моїми даними синій колір душі втратити протягом одного життя практично неможливо, адже такий колір досягався сотнями втілень. Якщо ж народився індиго, то це надовго :) .
а мені цікаво, яким бісом взагалі той колір душі визначити можна? ми і самої-то душі досі побачити не спромоглися, а її колір... ;)
  • 0

#75 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень

Відправлено 26.10.2007 – 10:48

То не "колір душі", а точніше стан духу, який впливає на колір свічення аури.
Ауру вже бачать спеціальні прибори і деякі люди після практичних тренувань.
  • 0

#76 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 26.10.2007 – 13:38

Перегляд дописуLMax (26.10.2007 10:48) писав:

То не "колір душі", а точніше стан духу, який впливає на колір свічення аури.
Ауру вже бачать спеціальні прибори і деякі люди після практичних тренувань.
А хіба "колір душі" - не те саме, що "стан духу, який впливає на колір свічення аури"?
Як на мене - однаково. Тільки й того, що різними словами.

Щодо спеціальних приладів - воно то так, але як щодо класу точності? мо’ там похибка хтозна яка...
А от якщо знаєш, які саме практичні тренування для цього потрібні... дуже вже цікаво свою ауру побачити ;)
  • 0

#77 Raven@

Генеральний писар

• Користувачі
  • 608 повідомлень
  • Місто:файна Юкрайна!

Відправлено 26.10.2007 – 14:08

Перегляд дописуRomun (25.10.2007 23:06) писав:

Звідки такі дані? За моїми даними синій колір душі втратити протягом одного життя практично неможливо, адже такий колір досягався сотнями втілень. Якщо ж народився індиго, то це надовго ;) .
Мені про це говорила людина, що бачить аури і займається вивченням того. :)
  • 0

#78 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 27.10.2007 – 11:48

Перегляд дописуbulbashka_aero (26.10.2007 14:38) писав:

А хіба "колір душі" - не те саме, що "стан духу, який впливає на колір свічення аури"?
Як на мене - однаково. Тільки й того, що різними словами.

Щодо спеціальних приладів - воно то так, але як щодо класу точності? мо’ там похибка хтозна яка...
А от якщо знаєш, які саме практичні тренування для цього потрібні... дуже вже цікаво свою ауру побачити ;)

Так, наскільки мені відомо прилади можуть давати похибку, оскільки емоції можуть вносити свої кольори в основний колір аури, до того ж колір аури може змінюватись після спілкування з людьми. А на таких приладах як камера Керліан так взагалі... на колір аури людини, яку фотографують може вплинути колір аури фотографа.
Щодо можливості побачити свою ауру, то не така вже це й проста штука. Можливість бачити ауру пов`язують з розкриттям третього ока, енергетичний центр такий. Технік є безліч, які забезпечують відкриття. Тут вже кожному своє. Але для прикладу наведу одну. :) . Перепрошую за іноземну мову.

Открытие Третьего Глаза

Качества, приобретаемые вследствие практики:
видение эфирного тела, ауры, внутренних органов, прошлого и будущего, чтение мыслей, развитие интуиции, глубокое понимание сути вещей, осознанные и яркие сновидения, общение с Учителями.
(Эти качества могут развиться частично или полностью, в зависимости от усилий практикующего).

Этапы практики "Открытие Третьего Глаза".

1. Свеча
Вечером (обязательно вечером или лучше непосредственно перед сном) смотрите на пламя свечи (удаление 10-30 см от глаз) от 5 до 10 минут, не моргая по возможности. Также старайтесь увидеть свечение вокруг пламени свечи (которое, по мере открытия Третьего Глаза, будет увеличиваться в размере). В комнате должно быть обязательно темно. Затем закройте глаза и только после этого (это важно) задуйте свечу. Расслабьтесь. После этого смотрите на цвета, которые будут меняться перед Вашим взором. Жёлтый, красный, синий, зелёный... Смотрите до тех пор, пока цвета не исчезнут. Иногда картинка может сбиваться, когда Ваша концентрация будет уменьшаться или будут появляться отвлекающие мысли. В этот момент нужно просто ещё сильнее расслабиться и сконцентрироваться на цветах перед внутренним взором.
Практиковать как минимум пять дней.

2. Шри Янтра
Расположите Шри Янтру перед собой на удобном для Вас расстоянии (это может быть приклеенный к стене лист с распечатанным на нём изображением Шри Янтры или изображение на мониторе; центральный малиновый треугольник обязательно должен быть верхними углом вниз).

Шри Янтра

Вначале каждой медитации:
Каждую медитацию начинайте с обращения к Высшей Силе, чтобы Она даровала Вам благословение на открытие Вашего Ока Мудрости (Третьего Глаза). Сконцентрируйтесь в центре головы и рассеянным скользящим взглядом рассматривайте фигуры, из которых состоит Шри Янтра. Особенно обратите внимание на треугольники, на то, как они входят один в другой, как создаётся ощущение того, что некоторый треугольники становятся ближе к Вам, а другие дальше. (5 минут)
Медитация
1. Сосредоточьте своё внимание на центре Шри Янтры и старайтесь охватывать боковым зрением все её части. Смотрите спокойно, без напряжение, медленно и ровно дыша при этом (старайтесь дышать животом). (5 минут)
2. Представьте, что яркий луч золотого цвета исходит от Шри Янтры и входит через пространство между бровями в центр Вашей головы. На вдохе Вы как будто вдыхаете золотой свет Третьим Глазом, на выдохе Вы растворяетесь в этом золотом свете. (5 минут)
3. Наблюдайте игру необычных цветов этого древнего символа. Вы увидите как Шри Янтра как будто начинает светиться и переливаться яркими цветами. (5 минут)
4. Продолжая спокойно смотреть на Шри Янтру, представьте, что этот древний символ начинает приобретать объёмную форму и увеличиваться в размерах. Он увеличивается до бесконечности, и Вы как бы оказываетесь внутри него. (На первых порах не у каждого может появиться данное ощущение. Поэтому вместо этого можно представить себя окружённым со всех сторон тысячами Шри Янтр. Обязательно постарайтесь почувствовать это -
Вы в центре и вокруг Вас (со всех сторон, а также сверху и снизу) тысячи изображений этого древнего символа. (5 минут)
5. Закройте глаза и удерживайте картину созданную в пункте 4, но только уже с закрытыми глазами.
Практиковать как минимум пять дней.

3. Египетская "Картина Мира"
Расположите Картину Мира перед собой на удобном для Вас расстоянии (это может быть приклеенный к стене лист с распечатанным на нём изображением Картины Мира или изображение на мониторе; обязательно расположите так, как изображение расположено внизу).

Вначале каждой медитации:
Каждую медитацию начинайте с обращения к Высшей Силе, чтобы Она даровала Вам благословение на открытие Вашего Ока Мудрости (Третьего Глаза). Сконцентрируйтесь в центре головы и рассеянным скользящим взглядом рассматривайте фигуры, из которых состоит Картина Мира. (5 минут)

Перегляд дописуRaven@ (26.10.2007 15:08) писав:

Мені про це говорила людина, що бачить аури і займається вивченням того. :cry:
Зрозуміло

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  clip_image001.gif   60.34К   19 Кількість завантажень:
  • Прикріплений файл  cli.jpg   63.52К   14 Кількість завантажень:

• 0

#79 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 27.10.2007 – 12:56

ти б ще написав яким боком може вилізти відкриття третього ока якщо людина не готова до цього...
  • 0

#80 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 27.10.2007 – 18:56

Перегляд дописуArchon-ua (27.10.2007 13:56) писав:

ти б ще написав яким боком може вилізти відкриття третього ока якщо людина не готова до цього...

Угу, це правильно! Люди, не відкривайте третє око без досвідчених керівників, можливі розлади психіки аж до божевілля ;) :) .

Повідомлення відредагував Romun: 27.10.2007 – 18:57

• 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних