Перейти до вмісту

Діти індиго.Чи є вони серед нас?

Повідомлень в темі: 392

#41 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 16.08.2007 – 11:29

Перегляд дописуRomun (15.08.2007 22:19) писав:

Почуття дискомфорту не виникає після того, як змінив погоду? :yes: ?
ні, не виникає, я безсовісний... управляти цим дуже складно, особливо коли поряд хтось панікує: зараз буде шалена злива, біжимо в метро!!! я кажу: стій і все буде нормально... ні, таки побігли й наздогнали зливу!.. з сильними атмосферними явищами говорити важко, особливо, коли вони вже в бурхливому процесі... а от викликати мряку - раз плюнути!

Перегляд допису4esterfielter (16.08.2007 12:28) писав:

ні, не виникає, я безсовісний... управляти цим дуже складно, особливо коли поряд хтось панікує: зараз буде шалена злива, біжимо в метро!!! я кажу: стій і все буде нормально... ні, таки побігли й наздогнали зливу!.. з сильними атмосферними явищами говорити важко, особливо, коли вони вже в бурхливому процесі... а от викликати мряку - раз плюнути!
П.С.це не означає що мряка - це мої плювки:)))
  • 0

#42 sok

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 13.10.2007 – 15:51

Чесно кажучи мені не хотілося б бути дитиною індиго. Але в мене буває таке що я ніби в цій ситуації я вже був, в цьому місці я вже був, цю людину я вже бачив! От вчора наприклад я йшов з друзями попарку і мимовільно зупинився (сам не знаю чому) , я подивився навкруг і зрозумів що в я це все десь бачив! Пару райдерів які вимахувалися своїми вєліками перед дівчатами, дідуся який збирав пляшки біля лавочок, двох ППСників (міліціонерів) які дивилися на мене як на наркомана, потім я глянув на небо а там теж була знайома картина! Машини, спів пташок, які ще не відлетіли в теплі краї,- все було знайомим!!! Потім БАЦ!! і мене хтось стукнув по морді! Це мої друзі намагалися мене розбудити! Як виявилося пізніше я був в так званому трансі близько 5-ти хвилин! І весь цей час я крутився на одному місці і щось собі бурмотів під ніс! Такий заскок в мене був вперше, але я постійно відчуваю що я тут був , все мені знайоме, і здавалось би я знаю що повинно статися в наступний момент, але тільки я це згадую - це стається!!! Таке в мене регулярно раз в день десь на протязі пів години!!! ЩО ЦЕ ?! Я ЩО ДИТИНА ІНДИГО!?!
  • 0

#43 Юльчик

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 257 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:смт.Добротвір

Відправлено 13.10.2007 – 16:32

Перегляд дописуsok (13.10.2007 16:51) писав:

Чесно кажучи мені не хотілося б бути дитиною індиго. Але в мене буває таке що я ніби в цій ситуації я вже був, в цьому місці я вже був, цю людину я вже бачив! От вчора наприклад я йшов з друзями попарку і мимовільно зупинився (сам не знаю чому) , я подивився навкруг і зрозумів що в я це все десь бачив! Пару райдерів які вимахувалися своїми вєліками перед дівчатами, дідуся який збирав пляшки біля лавочок, двох ППСників (міліціонерів) які дивилися на мене як на наркомана, потім я глянув на небо а там теж була знайома картина! Машини, спів пташок, які ще не відлетіли в теплі краї,- все було знайомим!!! Потім БАЦ!! і мене хтось стукнув по морді! Це мої друзі намагалися мене розбудити! Як виявилося пізніше я був в так званому трансі близько 5-ти хвилин! І весь цей час я крутився на одному місці і щось собі бурмотів під ніс! Такий заскок в мене був вперше, але я постійно відчуваю що я тут був , все мені знайоме, і здавалось би я знаю що повинно статися в наступний момент, але тільки я це згадую - це стається!!! Таке в мене регулярно раз в день десь на протязі пів години!!! ЩО ЦЕ ?! Я ЩО ДИТИНА ІНДИГО!?!
ні, це дежавю.
  • 0

#44 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.10.2007 – 17:06

знаєте, мені це неподобається, перетворювати щось в попсу, тим більше це люди, і вони несильно люблять коли на них сильно звертають увагу, а тут стільки шуму, це нікому непотрібно, якісь обговорення, якщо є якийсь факт, то він є і нічого незробиш з ним, факти залишаться фактами, навіть якщо людство зникне, тим більше дітям індиго бути не так вжей просто і без цього акцентування уваги на них
  • 0

#45 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 13.10.2007 – 23:10

Чому б не хотілися бути такою дитиною?

Перегляд дописуЮльчик (13.10.2007 17:32) писав:

ні, це дежавю.
Просто наявність дежавю є однією з ознак, що ти індиго. В них просто блоки частіше зникають.
  • 0

#46 .crayon

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 154 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 13.10.2007 – 23:11

О!Чула,чула.У них,кажуть,фіолетова аура,вони дуже агресивні,а ще потребують індивідуальних підходів.Якісь містифікації...Але страшнувато.Незвично.
:blink:
  • 0

#47 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 13.10.2007 – 23:22

Перегляд дописуKatod (13.10.2007 18:06) писав:

знаєте, мені це неподобається, перетворювати щось в попсу, тим більше це люди, і вони несильно люблять коли на них сильно звертають увагу, а тут стільки шуму, це нікому непотрібно, якісь обговорення, якщо є якийсь факт, то він є і нічого незробиш з ним, факти залишаться фактами, навіть якщо людство зникне, тим більше дітям індиго бути не так вжей просто і без цього акцентування уваги на них
Певною мірою згоден. Шуму багато, але більше домислів ніж фактів. А розібратись непогано було б. Скажімо на державному рівні дане питання розглядається в таких країнах як Франція та США. В Україні не розглядається ніяк, передрукавні статті в газетах та інеті. Та ще передача "Індиго" на першому національному присвячена не індиго, а просто талановитим дітям. Дослідження психологічного плану з даного питання могли б сприяти покращенню системи початкової освіти, яка вже не витримує, здебільшого, ніякої критики. Хоча, мабуть, дослідити їх зможуть хіба самі діти, коли виростуть, тоді може й будуть зміни.

Перегляд дописуBanditka (14.10.2007 00:11) писав:

О!Чула,чула.У них,кажуть,фіолетова аура,вони дуже агресивні,а ще потребують індивідуальних підходів.Якісь містифікації...Але страшнувато.Незвично.
:blink:
Швидше синя ніж фіолетова, агресивні мала частка їх, ті в кого не складається життя (сімейні труднощі, школа і т.д.). Не агресивні, а ті що випромінють навкруги любов, я б сказав.

Повідомлення відредагував Romun: 13.10.2007 – 23:23

• 0

#48 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 13.10.2007 – 23:46

Так, діти індіго існують, я наприклад дитина індіго...

Повідомлення відредагував tod: 13.10.2007 – 23:48

• 0

#49 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 14.10.2007 – 00:48

Перегляд дописуtod (14.10.2007 00:46) писав:

Так, діти індіго існують, я наприклад дитина індіго...

Цікавезно.. І як же тобі живеться під таким тягарем космосу?:blink: Поділися з нами:blink:.. І коли тобі стукнуло таке просвітлення:)?

можна в приват... Просто мені дууууже цікаво:D :blink:
  • 0

#50 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 14.10.2007 – 03:23

і давно це в тебе почалося ? (регулярно раз в день десь на протязі пів години)...
  • 0

#51 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 14.10.2007 – 11:41

Я теж читала про дітей індиго, тільки почали такі діти народжуватись у сімдесятих роках минулого сторіччя. Я теж дитина індиго.
  • 0

#52 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 14.10.2007 – 12:16

На цю тему, я б радила подивитися кіно Гидкі лебеді якщо хтось десь знайде. Там трохи інше, але суть та ж сама, що й у дітей-індиго.
Там також були діти, які духовно набагато більш розвинуті ніж прості люди, але в них були вчителі - істоти, яких люди боялися і знищили.

Мораль - люди бояться того, чого не розуміють, намагаються у ліпшому випадку насміятися - у гіршому знищити. А треба просто не чіпати, намагатися зрозуміти, а якщо не розумієш - просто не заважати, а поважати тих, хто набагато кращий і духовніший .
  • 0

#53 LMaXLvIV

Старійшина

• Користувачі
  • 1067 повідомлень
  • Місто:Львів

Відправлено 14.10.2007 – 13:25

зараз бути індіго це масовий психоз, це модно - тому зразу з'явилося так багато "індіговців".
  • 0

#54 sok

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 48 повідомлень
  • Місто:м.Житомир

Відправлено 15.10.2007 – 14:56

Перегляд дописуRomun (14.10.2007 00:10) писав:

Чому б не хотілися бути такою дитиною?
Не знаю! Просто не хотілося б і все!

Перегляд дописуArchon-ua (14.10.2007 04:23) писав:

і давно це в тебе почалося ? (регулярно раз в день десь на протязі пів години)...
Регулярно раз в день на протязі пів години в мене почалося десь пів року тому. А не регулярно воно в мене скільки я себе пам'ятаю (а пам'ятаю я себе десь з двох-трьох років).
  • 0

#55 tod

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 120 повідомлень

Відправлено 15.10.2007 – 15:44

Перегляд дописуsok (15.10.2007 15:56) писав:

Не знаю! Просто не хотілося б і все!
Регулярно раз в день на протязі пів години в мене почалося десь пів року тому. А не регулярно воно в мене скільки я себе пам'ятаю (а пам'ятаю я себе десь з двох-трьох років).

може ти аутист?
  • 0

#56 Квіточка

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 140 повідомлень
  • Місто:З Миколайова ! ! !

Відправлено 15.10.2007 – 17:07

Дежавю і колір очей ще нічого не значать. У мене ті дежавю постійно. Головне інше.
У цих дітях головною є їхня духовність, філософія життя. А зараз багато хто хоче чимось виділитися і тому вдає з себе кого завгодно, тільки не себе.
Якщо це явище дійсно існує, треба зробити все, щоб це не стало своєрідною попсою, а залишилося чимось важливим та незвичайним.
  • 0

#57 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 17.10.2007 – 01:29

Діти Індиго???Скоріше казка.Так,ми любимо казку про доброго і розумного,який прийде і все тут поправить.А ми постоїмо і подивимось.Цікаво,але...скільки знайдеться бажаючих його розіп'яти?Про це ми говорити не бажаємо.
Так я бачив дуже обдарованих дітей,але це ще не індиго.Хоча і їм тут жити надзвичайно важко.Це як випускнику ВУЗа попастив країну першокласників,в такому ж маленькому тілі,і де його ніхто невизнає,де ним нагло керують по принципу:я начальник -ти дурак.Самі до влади такі люди не пхаються,хіба попросять.Для них це не метод заробляти гроші - а необхідна допомога
людям,важка,невдячна робота.То для чого Богу посилати таких людей?
Тому залишається одне - уважно досліджувати написане.Шукати протиріччя і помилки.І якщо таких дітей прирівнюють до ангелів,до тих,хто розумніший ніж будь-яка людина,то таких помилок,які може
помітити звичайна людина,вони допускати не можуть.Але помилки є навіть у малому тексті,що розмістив Romun.Що за літаючі тарілки у часи Ноя?Він ковчег робив з дерева.А де залишки надрозвинутої цівілізації?Випарувались?А що роблять люди на Марсі під землею?Гриби вирощують?Ну а те,що Бог народився 2000 років назад?Ніби Ісус Христос і є Бог?Та це ж він сам заперечував.
І це вже не просто помилка.Це щось більше.Це збивання людей з пантелику.Розумієте про що я?
.Люди(навіть надзвичайні) не можуть змінити ситуацію на Землі.Максимум - це взяти на себе частку гріхів інших. Нам і так відомо,що треба робити.Не мало,не багато,а просто перестати грішити(брехати,красти і т.д.).Але рухаємось ми в протилежному напрямку. Люди знають і незважають.І що буде далі всі також знають,хіба ні?

P.S.І не думайте,що висновки я робив на основі прочитаної тут вирізки.Я почитав немало.
  • 0

#58 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 17.10.2007 – 03:00

sok
розписувати довго... зайди сюди... почитай... може що проясниться...

Петро_М
Тому то доброго, розумного який все візьме на себе більше не присилають... бо знають що зроблять нового ідола та й будуть далі воювати і толку від того небуде...
Прислали дуже багато розумних з конкоетними задачами... Вони не збираються брати на себе гріхи інших... Ці інші самі про себе подбають... Їм тільки потрібно вказати напрямок... От вказанням нового шляху і займаються індиго... хто агресивно... хто непомітно...

І ще одне.... індиго не єдині "особливі" хто прийшли для зміни ситуації...
Просто люди дуже роздули цю тему... І до індиго відносять чуть не кожного хто "не такий як всі"...

зі. 4:00... мабуть пора спати....
  • 0

#59 Петро_М

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 103 повідомлень
  • Місто:Львівщина,м.Червоноград

Відправлено 18.10.2007 – 01:00

Що це за новий шлях?Що ти маєш на увазі?І хто тут кому повірить?А грошові мішки(сильні світу цього)
разом із сатаністами знищать любу смертну людину,яка хоч потенційно зможе загрожувати теперішньому розкладу речей.Крім цього я беззастережно довіряю Біблії.Для цього в мене є виняткові підстави.А там написано,що крім лжепророків до другого пришестя нам нікого не бачити.Так що висновок можна зробити лише такий,що це і є лжепророки.Завдання в них одне.Відвертати народ від Бога.А робитись це буде досить підступно,під виглядом вчення про Бога і світоустрій.
  • 0

#60 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 18.10.2007 – 09:46

У грошових мішків не залишиться вибору... А сатаністам воно нафік не нада... кожен сатаніст сам собі бог і проблема якихось там індиг їм по барабану...
Доречі не написано як саме має відбутись друге пришестя... Чи ви ждете чувака який знову все життя буде добиватись визнання... добру частину життя проведе в дурці а потім здихаються... а як тільки воскресне то нароблять купу нових ідолів... думаєте щось від того зміниться ?...
А зараз з різних джерел іде одна і та ж інформація... пришестя вже відбулось... не таке якого ждали... ніхто не втілився в пророка і не проповідує... є інфа що на Землю прийшла енергія Христа... і не тільки його... прийшла до кожного персонально...
подивіться на церковників... думаєте вони просто так кіпішують ?... думаєте ватикан просто так на пустомі місці став каятись за минулі діяння?...
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних