Перейти до вмісту

Діти індиго.Чи є вони серед нас?

Повідомлень в темі: 392

#381 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1961 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 18.02.2013 – 17:10

Перегляд дописуtaraBooka (18.02.2013 – 16:05) писав:

Не тільки в дитсадку :). Ще у школі і в таборах відпочинку. Мені таке сортування дітей (індиго - не-індиго) не подобається. В будь-якій дитині можна розгледіти щось особливе, головне - вчасно придивитися, поки дорослі стереотипами не обвішали.
...те що вам не подобається не відміняє реального стану речей. Я є людиною з однаково розвинутими обома руками. І щасливий що у час мого життя зявилось багато досліджень і наукових праць які дозволили мені побачити і відчути ряд переваг перед тими у яких домінує одна півкуля. В першу чергу це повна відсутність шкідливих звичок які руйнують передчасно здоровя і дуже часто позбавляють самого життя більшість. По друге не уявляєте яке то щастя коли спілкуєшся з собі подібним. Того щастя не відчує жодин асеметричний індивідуум бо асиметрії однакової не буває, в той час як стан динамічої рвноваги доступний фактично усім амбідекстрам. Лжеамбідекстрам у яких працюють обидві півкулі але по черзі це також недоступно. Відмініть день і ніч бо це комусь не подобається . Зробіть сіру добу... це навіть не смішно. Мені шкода вас.

Повідомлення відредагував Водій: 18.02.2013 – 17:11

• 0

#382 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 18.02.2013 – 17:41

Перегляд дописуБезбожник (18.02.2013 – 15:59) писав:

Індиго полюбляють ховатись у кущах. Через те ти їх і не зустрічала в свому дитсадку.
то, вуайєристи :)

Перегляд дописуВодій (18.02.2013 – 17:10) писав:

...те що вам не подобається не відміняє реального стану речей.

давайте назвемо це: суб"єктивне світобачення

Я є людиною з однаково розвинутими обома руками. І щасливий що у час мого життя зявилось багато досліджень і наукових праць які дозволили мені побачити і відчути ряд переваг перед тими у яких домінує одна півкуля.
тобто, якби не було доступу до цих наукових робіт, то не було б і того відчуття особливості?

В першу чергу це повна відсутність шкідливих звичок які руйнують передчасно здоровя і дуже часто позбавляють самого життя більшість.
це точно заслуга амбідекстрії?
може це просто відсутність шкідливих звичок?

По друге не уявляєте яке то щастя коли спілкуєшся з собі подібним. Того щастя не відчує жодин асеметричний індивідуум бо асиметрії однакової не буває, в той час як стан динамічої рвноваги доступний фактично усім амбідекстрам. Лжеамбідекстрам у яких працюють обидві півкулі але по черзі це також недоступно. Відмініть день і ніч бо це комусь не подобається . Зробіть сіру добу... це навіть не смішно. Мені шкода вас.
я тут відповідаю на репліку, яка відповідала на репліку Тарабуки
і думаю, це є відповіддю на цю частину репліки. Бо, дивно, вона найшла співрозмовників, і однодумців на цьому форумі.
В вас якась розпорошена відповідь, таке враження що в вас немає динамічної рівноваги між півкулями, зніміть маску, ви лжеамбідекстр, мені шкода вас :)
а ні, без смайліка, це не смішно
  • 1

#383 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 19.02.2013 – 09:38

а в вас є діти індиго?
немає, так ми йдемо до вас :)
  • 1

#384 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 19.02.2013 – 10:14

...те що вам не подобається не відміняє реального стану речей. Я є людиною з однаково розвинутими обома руками. І щасливий що у час мого життя зявилось багато досліджень і наукових праць які дозволили мені побачити і відчути ряд переваг перед тими у яких домінує одна півкуля. В першу чергу це повна відсутність шкідливих звичок які руйнують передчасно здоровя і  дуже часто позбавляють самого життя більшість. По друге не уявляєте яке то щастя коли спілкуєшся з собі подібним. Того щастя не відчує жодин асеметричний індивідуум бо асиметрії однакової не буває, в той час як стан динамічої рвноваги доступний фактично усім амбідекстрам. Лжеамбідекстрам у яких працюють обидві півкулі але по черзі це також недоступно. Відмініть день і ніч бо це комусь не подобається . Зробіть сіру добу... це навіть не смішно. Мені шкода вас.
Мені здалося, чи я Вас дійсно образила якимись своїми словами? Але я просто висловила свою т. зору з огляду на наявний у мене досвід спілкування з дітьми. За приблизними підрахунками – близько 2000 дітей. Із деякими з них я працювала 2-3 роки, з кимось – менше місяця, але бачила їх приблизно по 8 годин щодня (напр., зміна в таборі).
Ваш приклад про день і ніч не є коректним, бо до людей його неможливо застосувати. Думаю, ми з Вами просто дивимось на одні й ті ж речі з позиції різних моделей. Ви поділяєте на індиго і не-індиго, я – ні, бо література, з якою я поки що стикалася, мене не переконує (вона тяжіє до містики або до релігії). При цьому не виключаю, що можуть існувати люди з якимись надзвичайними здібностями на кшталт індигівських.
До речі, одне запитання до Вас: звідки ви знаєте, що щастя, яке відчувають амбідекстери (=індиго?), недоступне "асиметричним" людям? У Вас є особистий (Ваш) досвід і того й іншого щастя? Але ж Ви пишете, що є амбідекстером.
P.S. Я шульга, та шкідливих звичок не маю через особисті переконання :)
  • 1

#385 Безбожник

Старійшина

• Користувачі
  • 2624 повідомлень
  • Місто:Геєна огненна, вул Петра і Павла 666.

Відправлено 19.02.2013 – 12:54

Перегляд дописуtaraBooka (19.02.2013 – 10:14) писав:

література, з якою я поки що стикалася, мене не переконує (вона тяжіє до містики або до релігії).
Швидше за все, тяжіє до релігії. Себто, взялися і за дітей. Ті ж "свідки єгови", наприклад, є звичайнісінькі "індиго". І спробуй їх переконати що вони просто люди, помруть як усі ми і трупи розкладуться. Нічого не вийде. Їх не переконати. Якщо б тих "свідків" запезпечити усіма державними інструментами, запезпечити владою, то система освіти буде ними розвалена а взамін буде введена, "істина про єгову". Є у мене підозра що "індигоманія" не простенька вигадка любителів. Є підозра що це цілеспрямована програма на той же самісінький розвал тієї ж самісінької ситеми освіти. А взамін буде, "істина про індигоєгову", чи щось подібне.

Цитата

При цьому не виключаю, що можуть існувати люди з якимись надзвичайними здібностями на кшталт індигівських.
До речі, одне запитання до Вас: звідки ви знаєте, що щастя, яке відчувають амбідекстери (=індиго?), недоступне "асиметричним" людям?

Да. Це цікаве питання.
Водію, ти добре знаєш наскільки симпатично я до тебе відношусь. Воно так і залишиться незважаючи ні на що. Ти людина мудра а тому, я впевнений, не образишся а віднесешся з розумінням до того що я скажу. От я, наприклад, з дитинства однаково володію обома руками. Батьки, поки я був мали навіть плутались : я лівша чи правша ? До цього часу мені все рівно в якій руці тримати молоток чи інший інструмент. В початкових класах я однаково міг писати що правою що лівою. Потім вчителі все ж вимагали аби писав правою і ліва як би дещо втратила "кваліфікацію", однак, при бажанні, відчуваю що міг би швидко це надолужити. Інша справа, навіщо ? Певний час назад мені все рівно було в якій руці тримати пістолет...автомат...якою кидати ніж. А ще, до цього, в школі ніхто не міг зрівнятись зі мною в питанні памяті. Скажімо сторінку прози я міг вивчити на память за 15-20 хв і повторити, включаючи крапки, коми і тд. Ну і що ? Я, звичайнісінька людина з властивими, як у всіх, перевагами і недоліками. Ніякого "феноменалізму". Багато людей, при бажанні, будучи, як ти кажеш, асиметричними, можуть запроста шляхом тренувань досягти майстерного володіння обома руками. Вони що ? Стають індиго ? Чи це просто їх бажання в досягненні результату ?

Повідомлення відредагував Безбожник: 19.02.2013 – 12:54

• 4

#386 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 22.09.2013 – 08:46

Перегляд дописуtaraBooka (18.02.2013 – 12:34) писав:

Я працювала в багатьох дитячих колективах. Але дітей-індиго не зустрічала.
бачите ауру людей?
  • 0

#387 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 22.09.2013 – 10:12

Перегляд дописуtaraBooka (19.02.2013 – 10:14) писав:

До речі, одне запитання до Вас: звідки ви знаєте, що щастя, яке відчувають амбідекстери (=індиго?), недоступне "асиметричним" людям? У Вас є особистий (Ваш) досвід і того й іншого щастя? Але ж Ви пишете, що є амбідекстером.
P.S. Я шульга, та шкідливих звичок не маю через особисті переконання :)
а може щастя індиг і щастя не індиг, це як оргазм чоловіка і жінки?:)
  • 1

#388 taraBooka

барабука)

• Користувачі
  • 1459 повідомлень
  • Стать:Жінка

Відправлено 22.09.2013 – 14:50

Перегляд дописуArmando (22.09.2013 – 08:46) писав:

бачите ауру людей?
"Я стільки не вип'ю" :)
А якщо серйозно, то це ж не я індиго, щоб бачити "ауру", але ж на початку теми було наведено "видимі" для оточення прикмети таких людей. І таких прикмет я серед дітей не зустрічала. Щоправда, мій син десь у три роки всерйоз заявив, що він раніше був моїм татом. Думаю, якби я була більш вразливою людиною і тоді почала педалювати цю тему, то наслухалась би чимало ще цікавого від нього. :)
  • 1

#389 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 05.10.2013 – 15:39

Перегляд дописуtaraBooka (22.09.2013 – 14:50) писав:

А якщо серйозно, то це ж не я індиго, щоб бачити "ауру", але ж на початку теми було наведено "видимі" для оточення прикмети таких людей. І таких прикмет я серед дітей не зустрічала.
хвиля дітей індиго минула, зараз народжуються діти з іншою аурою та енергетикою. Кристали, лучезарні(веселкові).
В них інша поведінка, характер, життєве завдання.
тим більше цікавість людства до індиго вплинула на поведінку наступного покоління, яке "менше палиться" і до певного часу вони не проявлятимуть свої таланти та вміння.
для простоти порівняйте роботів з фільмів "Термінатор" Т-800 та Т-1000 - суттєво різні за можливостями роботи.

Повідомлення відредагував Armando: 05.10.2013 – 15:50

• 0

#390 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.10.2013 – 23:51

Перегляд дописуArmando (05.10.2013 – 15:39) писав:

хвиля дітей індиго минула, зараз народжуються діти з іншою аурою та енергетикою. Кристали, лучезарні(веселкові).
В них інша поведінка, характер, життєве завдання.
тим більше цікавість людства до індиго вплинула на поведінку наступного покоління, яке "менше палиться" і до певного часу вони не проявлятимуть свої таланти та вміння.
для простоти порівняйте роботів з фільмів "Термінатор" Т-800 та Т-1000 - суттєво різні за можливостями роботи.
яке невдале порівняння. Як бачимо з фільму, Т 800 виявився кращою моделлю ніж Т 1000.
Навіть, якщо індиго є, дуже наврядчи, що наступне покоління не палиться. Воно ще заявить про себе дивними назвами, з акцентом на унікальність.
Висновки, які ти пишеш, нічим не підкріплені крім домислів.
І під ознаки індиго потрапляють всі люди.
Діти Індиго це своєрідне вірування, але дуже завуальоване, внаслідок властивостей людини
Є такі штуки: Ефект Розенталя, Помилка точного стрілка.
Перше, про те, що знаючи факт, ти шукаєш причини його, виходячи з того, що тобі треба знайти. Тобто, ми маємо типу ефект, що от нове покоління наче і не каже про себе, а може це заміна причини, наслідком?
Взагалі, це все єрунда. Надмірне возвиличування наступне покоління ні до чого хорошого не призведе.
  • 0

#391 Kikiki

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 15 повідомлень

Відправлено 10.11.2013 – 02:44

Імхо це все гоніво, за деякими виключеннями - ну про летаючі тарілки, астральні подорожі та інше - це все з розряду езотерики і містики. А щодо того, що діти дійсно зараз швидше розвиваються та розуміють речі трошки по-іншому, ніж ми - так я з цим погоджуюсь.
  • 0

#392 Armando

Старійшина

• Користувачі
  • 1793 повідомлень

Відправлено 23.09.2014 – 14:38

http://setti.biz/116/comment-page-11/
  • 1

#393 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1961 повідомлень

Відправлено 23.09.2014 – 20:20

Перегляд дописуArmando (23.09.2014 – 14:38) писав:

Дякую за статтю. Всі добре знають що собою являє селективний відбір. На жаль багато тисяч років цілеспрямовано у суспільстві ішов відбір який закріпився генетично людей в яких домінує логічна півкуля, тобто правшів. Такі люди влаштовували усі тоталітарні системи. Можна сміло сказати що це ідеальні раби і конформісти. Та на сьогодні тоталітарне суспільство вичерпало себе в усіх проявах. Тож нове покоління людей у яких однаково розвинуті обидві півкуля як і задумано Творцем створить нове суспільство. http://golbis.com/pi...vJeXq_.facebook Прекрасний тест використовую його де тільки можу. Я цілком свідомо перемикаю напрям робертання по пів оберта в цю чи іншу сторону. Одного разу виявив цікавий феномен. Людина що нахилялась до моєї голови під час занять таким перемиканням починала теж бачити повороти то вправо то вліво в той час як дивлячись самостійно бачила лише правосторонній рух

Повідомлення відредагував Водій: 23.09.2014 – 20:30

• 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних