Перейти до вмісту

Діти індиго.Чи є вони серед нас?

Повідомлень в темі: 392

#341 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5187 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:сплячих левів

Відправлено 28.09.2011 – 16:18

Перегляд дописуKatod (28.09.2011 15:02) писав:

напевне ні, це ж поняття метафізики, а проблема індіго заключається в трішки іншому
зараз приблизно поясню, наприклад, йог, це людина яка глибоко вдосконалюється в якомусь напрямку, формулювання Єфрємова, як на мене дуже гарне, тобто, це сповідування якоїсь філософії, і формування власного світогляду
ну, його це не філософія. це ізотерична система. В цьому я притримуюся Сафронова.

Але якщо прийняти думку, що реінкарнація таки існує, то ті так звані індиго - це просто можуть бути люди із старою душею, де на буддхічному рівні накопичився значний досвід.
  • 0

#342 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Київ

Відправлено 28.09.2011 – 17:38

Перегляд дописуKassandra (28.09.2011 17:18) писав:

ну, його це не філософія. це ізотерична система. В цьому я притримуюся Сафронова.

Але якщо прийняти думку, що реінкарнація таки існує, то ті так звані індиго - це просто можуть бути люди із старою душею, де на буддхічному рівні накопичився значний досвід.
а що таке ізотерична система?
от вікіпедія, всіми нелюбима, каже що це філософська система, тобто це виходить, звідки приїхали туди і тримаємо курс :(

але, якщо вже затронули Сафонова, то я, особисто більше притримуюсь Шопенгауера, який чітко сформулював точку зору на це питання "- без чого неможна зробити суп? - без целєустрімльонності" :)
  • 0

#343 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 17:50

Перегляд дописуKatod (28.09.2011 18:38) писав:

а що таке ізотерична система?
от вікіпедія, всіми нелюбима, каже що це філософська система, тобто це виходить, звідки приїхали туди і тримаємо курс :(

але, якщо вже затронули Сафонова, то я, особисто більше притримуюсь Шопенгауера, який чітко сформулював точку зору на це питання "- без чого неможна зробити суп? - без целєустрімльонності" :)
спішу з роботи, тому кину лінком
http://www.yoga.net.ua/lib.php?show=sub&am...on=show_articul
І не Сафонова, а Сафронова

Повідомлення відредагував Kassandra: 28.09.2011 – 17:51

• 0

#344 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 19:02

Перегляд дописуKassandra (28.09.2011 18:50) писав:

спішу з роботи, тому кину лінком
http://www.yoga.net.ua/lib.php?show=sub&am...on=show_articul
І не Сафонова, а Сафронова
я теж відповім розмито, так само як написав цей хлопчисько :(

• 0

#345 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4199 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 28.09.2011 – 20:08

Перегляд дописуKatod (28.09.2011 13:25) писав:

це все дуже цікаво, але це всі штуки треба якось фіксувати, якщо ці явища можна зафіксувати, то будьласка, але якщо ні, то це метафізика, і вона не відноситься до матеріального світу
і ще мене дратує, коли кажуть "енергія", причому надаючи цьому слову змісту якоїсь ефімерної хрєнотєні, яка щось може, а що вона може, ніхто незнає, причому ці люди можуть плутатись і магнітних і електричних полях, і намагатись відхилити магнітну стрілку компаса натертою рохчіскою

це все спекуляції на неосвідченості і інформаційній слоупочності, хтось привів в цій темі хоч одне дослідження якихось там дітей з посиланням на перевірене джерело?
ніхто

є ще такі цікаві журналюздзькі статті, типу "до нас летять інопланеняни", чи "позаземні цивілізації атакують Сонце", і підсовують фотки з експозиціями битих пікселів на телескопі, або, ще цікавіше, з фото трасіровки елементарних частинок на тій самій ПЗС матриці, це доставляє :(

Цитата

Сразу заметим, что интеллектуальный способ познания и логический словесный характер изложения не позволяют в полной мере отразить специфику будхического сознания (БС) просто по той причине, что сами они реализуются ментальными структурами более поверхностными, менее глубокими, чем план будхи. Совершенно аналогично эмоции мало чем могут помочь в постижении сущности геометрии абсолютного параллелизма (обобщение геометрии Римана, основанное на введении кручения пространства), которая может быть адекватно познана с помощью интеллектуальной формы познания.
Так що то навіть важче осягнути, ніж знамениту "геометрию абсолютного параллелизма".

Цитата

Абсолютное Ничто

Название «Абсолютное Ничто» является не случайным. Если для каждого уровня реальности, вплоть до первичного торсионного поля, можно написать, выражаясь научно, содержательные уравнения (т.е. те, которые можно решать, получая возможность описать свойства материи и вещества на каждом из этих уровней), то оказывается, что современная физика и современная математика в теории физического вакуума описывает седьмой уровень уравнениями, которые имеют вид пары тождеств:

0=0 (1),

0=0 (2).

Первое тождество касается закона сохранения энергии, второе — количества движения (научно точно нужно было бы сказать: энергии-импульса и четырёхмерного импульса).

Данная неопределённость не позволяет сделать никаких определённых выводов относительно того, какими свойствами обладает этот материальный уровень.

Элементы некоторых конкретных понятий на седьмом уровне появляются в момент представления «Абсолютного Ничто» как безграничного, упорядоченного многообразия (точки такого многообразия пронумерованы) с заданной геометрией, соответствующей геометрии абсолютного параллелизма со структурными уравнениями Картана следующего вида (Г.И. Шипов. Теория физического вакуума. Теория, эксперименты и технологии.- М.. Наука, 1997 ):

Ñ [keaj] +T i [kj] kea i =0 (3)

Rijkm=-2Ñ [k Ti|j|m ] -2 Ti c [k Tc|j|m ] =0 (4)

Здесь keaj - тетрада аналитического представления четырехмерной произвольно ускоренной системы отсчета;

T i kj – поле инерции;

Rijkm - тензор Римана, обозначающий “внешние”физические поля, переносящие энергию в ее традиционном понимании.

Тождества (3, 4) описывают безграничное 4-х мерное пустое пространство с псевдоевклидовой геометрией, кручение и кривизна которого равны нулю. Пустое, но пронумерованное пространство предполагает существование «первичного сознания», способного осознать «Абсолютное ничто» и сделать его упорядоченным.

Абсолютное Ничто — это среда, которая обладает, с одной стороны, программой, матрицей возможного. В этой матрице заложены структура и свойства всех нижних уровней реальности. Для того чтобы эта матрица возможного, этот план был реализован, необходимо некое активное воздействие или, как бы мы сказали, для этого нужны воля и сознание. Помимо наличия самих матриц, воля и сознание — это те два свойства, которыми неотвратимо должен обладать данный уровень.
А ти думав, що то тако собі! То виявляється все на рівняннях Шипова-Ейнштейна й на Повному Ніщо.
  • 0

#346 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 20:37

Перегляд дописуkalamar (28.09.2011 21:08) писав:

Так що то навіть важче осягнути, ніж знамениту "геометрию абсолютного параллелизма".

А ти думав, що то тако собі! То виявляється все на рівняннях Шипова-Ейнштейна й на Повному Ніщо.

Цитата

Данная неопределённость не позволяет сделать никаких определённых выводов
думаю, ця цитата набйльш повно характерезує ситуацію з індіго :(
  • 0

#347 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 28.09.2011 – 21:08

Перегляд дописуСВІ†ЛОНОСНИЙ (27.09.2011 16:19) писав:

Та ні, просто почитав вікіпедію. Цього достатньо.
...зовсім недостатньо, вельмишановний 'СВІ†ЛОНОСНИЙ' . Я пройшов всі тести на амбідекстрію. Я кваліфікований архітектор з стажем понад тридцять років, який досконало володіє нарисною геометрією, тому я можу
дивитись на цю проблему з середини. Я знаю як мало людей володіє просторовим мисленням і не може собі дати ради з елементарним кресленням. Та недорозвинутим блазням набагато простіше назвати мене недоумком іншими принизливими епітетами ніж визнати свою недолугість. Я відстежую дописи ву всіх темах повязаних з цією темою і мені просто напросто стає вже просто смішно...
Ви нігде не прочитаєте обєктивної інформації на цю тему, бо за нею стоять дуже серйозні суспільні проблеми. Не забувайте що некласових суспільств не буває... За цією темою стоять проблеми правдивої здатності вибирати і бути насправді в цьому вільним і імітація такої свободи, маскування реального рабства.

Повідомлення відредагував Водій: 28.09.2011 – 21:13

• 1

#348 Pavlo_Taiko

міністр по боротьбі з етикою та мораллю

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 09:36

Перегляд дописуshіver2005 (27.09.2011 21:54) писав:

Ви либонь плутаєте "над ним природа відпочила", але то є геть інше.
Це одне і те ж саме і нічого я не плутаю. Ви просто не надто розбираєтесь у сучасному сленгу.

Перегляд дописуKassandra (28.09.2011 09:18) писав:

з якого це дива нема аури?
я в ауру вірю.
Я спілкувався з людьми, які вірять у єврейські народні казки, так що - не аргумент.

Перегляд дописуKassandra (27.09.2011 22:14) писав:

світлоносний, мені пофіг, на екстрасенсів, пофіг на вікіпедію.
Якщо людині пофіг - то чого з нею взагалі вести розмову? Вам дають доводи, а ви закриваєте на них очі - так ви і залишитесь неосвіченою, темною, марновірною та мракобісною людиною.

Перегляд дописуKatod (28.09.2011 09:04) писав:

я знаю, але нікому не скажу, тому що істина суб"єктивна :(

і дійтей індіго нема, є гомо габілес і гомо сапієнс
Ухти, молодий натураліст. Ну і скажи, а чи на генетичному рівні різниця між ціми "видами" не менша ніж окремими представниками виду гомо сапіенс? Якщо так, то якого біса ти вводиш новий вид? Це ж навіть не раса - це вид.
  • 0

#349 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 10:22

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.09.2011 10:36) писав:

Якщо людині пофіг - то чого з нею взагалі вести розмову? Вам дають доводи, а ви закриваєте на них очі - так ви і залишитесь неосвіченою, темною, марновірною та мракобісною людиною.
які доводи? з вікіпедії пару слів? тю....
  • 0

#350 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 11:50

Перегляд дописуshіver2005 (29.09.2011 12:38) писав:

"Мракобісною" - це 'дуже' науково та вікіпедично :(
Якщо не знаєш що означає це слово і не визнаєш вікі, а в гуглі тебе забанили, а в бібліотеці принципово не хочеш заводити картку, допоможе цей дядько:
http://www.k1.ua/uk/video/program/sceptic/.../17/mrakobissya

Перегляд дописуKassandra (29.09.2011 11:22) писав:

які доводи? з вікіпедії пару слів? тю....
Вікі тим гарна, що на кожні пару слів там є першоджерела.

Перегляд дописуshіver2005 (29.09.2011 10:39) писав:

Так, мабуть я вже старий пердун.
Не обов'язково мати маразм аби вірити в ауру - достатньо відсутності елементарної освіти та занадто роздутого відчуття власної гідності.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 29.09.2011 – 11:43

• 0

#351 Kassandra

Т-Сонятко

• СуперМодератори
  • 5187 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 12:06

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.09.2011 12:50) писав:

Вікі тим гарна, що на кожні пару слів там є першоджерела.
все таки ще раз глянула статтю на вікіпедії. Голосно реготала, аж співробітники оглядалися.

Цитата

Посилання
Діти Індиго: хто вони? (за матеріалами книги «Діти Індиго» Лі Керролл, Джен Тоубер)
- редірект на статтю за адресою - http://www.mama-tato.com.ua Оооо, так. Це звичайно стаття супернауковця

Цитата

Категорія «Діти індиго» у каталозі ODP (англ.)
- посилання на якісь соцгрупи чи шо...

продовжувати далі?

х*йня то а не стаття,шановні мої.
І повторюся ще раз. Не факт, що індиго є, не факт що їх нема. Як воно є - ніхто не знає насправді.
То як з інопланетянами - суперечки точаться, а як воно є - ніхто не знає.

Повідомлення відредагував Kassandra: 29.09.2011 – 12:07

• 0

#352 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 13:11

Перегляд дописуKassandra (29.09.2011 13:06) писав:

Не факт, що індиго є, не факт що їх нема.
Ну так - чудова логіка. Не факт що на орбіті Землі крутиться фарфоровий чайник ну, і ніхто ж не довів що його там нема - тому може й крутиться. Ми нічого не знаємо про фарфоровий чайник на орбіті землі. В нього головне вірити. :(

Перегляд дописуKassandra (29.09.2011 13:06) писав:

все таки ще раз глянула статтю на вікіпедії. Голосно реготала, аж співробітники оглядалися.

- редірект на статтю за адресою - http://www.mama-tato.com.ua Оооо, так. Це звичайно стаття супернауковця

- посилання на якісь соцгрупи чи шо...

Elliot Benjamin. Art and Mental Disturbance// Journal of Humanistic Psychology. — 48. — (2008) (1): 61-88. DOI:10.1177/0022167807299464.
↑ Tappe N Understanding your life thru color: Metaphysical concepts in color and aura. — Starling Publishers, 1986. — ISBN 0-940399-00-8
↑ «Indigo glow: Aura theory interprets behavior of exceptional children» by Savannah ThomasArrigo, Today’s Local News, San Marcos, CA, July 2, 2006
↑ Carroll, Lee & Tober, Jan (1999). The Indigo Children: The New Kids Have Arrived. Carlsbad, CA: Hay House

Я не знаю де ви там нарили соцгрупи я особисто знайшов статтю в міжнародному науковому журналі з психології в посиланні 6 наприклад. Посилання з 7 по 9 - взагалі матеріали звідки з'явився та де розвинувся цей термін. І як на мене, нічого смішного в статті немає, можливо ваша веселість пов'язана з тим, що співробітники додали вам щось у каву.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 29.09.2011 – 13:20

• 0

#353 Онук Велеса

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 441 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 13:12

Дозвольте трішки прояснити ситуацію з аурами взагалі, і з кольором індиго зокрема. Колір аури визначає те, до чого схильна дана особа. Наприклад, аура синього кольору - це духовний розвиток, жовтого - знання, відання. В залежності від того, як людина живе, змінюється і чистота кольору аури. Якщо хтось живе безладним статевим життям, до аури додаються брудно-рожеві кольори, злість - чорні, і так далі. Діти з аурою кольору індиго почали з"являтись на Землі зовсім нещодавно і характеризуються якісно новими рисами характеру, вищим рівнем свідомості та іншими характеристиками, але це не значить, що вони якісь геть особливі і всі на них мають молитись.
  • 0

#354 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 13:14

Щодо самої статті - вона доволі сира, англомовний варіант набагато інформативніший та більш повний.

Перегляд дописуОнук Велеса (29.09.2011 14:12) писав:

Колір аури визначає те, до чого схильна дана особа.
Це називається психологічним портретом, і для нього вводити поняття "аура" не потрібно.
  • 0

#355 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 13:41

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.09.2011 10:36) писав:

Ухти, молодий натураліст. Ну і скажи, а чи на генетичному рівні різниця між ціми "видами" не менша ніж окремими представниками виду гомо сапіенс? Якщо так, то якого біса ти вводиш новий вид? Це ж навіть не раса - це вид.
не натураліст, а антрополог :)
звичайно різниця між цими видами більша, ніж між расами
і де це я вводив новий вид?
ці руки... нічого не вводили :)

Перегляд дописуshіver2005 (29.09.2011 12:38) писав:

"Мракобісною" - це 'дуже' науково та вікіпедично :(
мракобєсіє, це термін з філософської течії Ізотерика, так що, прошу, в нас спілкуються термінами, і наша мова негаліма :)
  • 0

#356 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 13:44

Перегляд дописуKatod (29.09.2011 14:41) писав:

звичайно різниця між цими видами більша, ніж між расами
І багато представників цього виду проживає зараз на теренах матінки Землі?

Перегляд дописуKatod (29.09.2011 14:41) писав:

мракобєсіє, це термін з філософської течії Ізотерика, так що, прошу, в нас спілкуються термінами, і наша мова негаліма :(
мракобісся - українською, витоки терміну мене не цікавлять, головне - його сучасне значення та вживання
  • 0

#357 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 13:49

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.09.2011 14:14) писав:

Щодо самої статті - вона доволі сира, англомовний варіант набагато інформативніший та більш повний.

Це називається психологічним портретом, і для нього вводити поняття "аура" не потрібно.
нехочу заводити новий вид сапієнсів, але і цьому плані ми недалеко від людиноподібних братів, і як бачимо блискавку зразу думаємо про Зевса, коли бачисм загадку, і якийсь шаман нам потрусить бубном, і якаже, це якась хрєнь, дуже хочеться вірити, бо штангенциркуль з ноніусом потребує вдесятеро більше уваги, ніж відчуття ритму

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.09.2011 14:44) писав:

я якраз цими дослідженнями почав займатись, от закінчу, покажу графік виконаних робіт :(
  • 0

#358 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 16:07

Перегляд дописуKatod (29.09.2011 14:49) писав:

бо штангенциркуль з ноніусом потребує вдесятеро більше уваги, ніж відчуття ритму
На першому курсі декілька тижнів мені було легше зі штангенциркулем аніж з метрономом.

Перегляд дописуKatod (29.09.2011 14:49) писав:

я якраз цими дослідженнями почав займатись, от закінчу, покажу графік виконаних робіт :(
А які попередні оцінки? Якщо на данний момент їх >=1 - я наймусь до тебе продюсером і ми поїдимо з цим габілісом по Європі, а потім продамо в Берклі чи кудись там.

Повідомлення відредагував Pavlo_Taiko: 29.09.2011 – 16:10

• 0

#359 kalamar

Старійшина

• Користувачі
  • 4199 повідомлень
  • Місто:Чорнильщина

Відправлено 29.09.2011 – 16:21

Перегляд дописуPavlo_Taiko (29.09.2011 14:44) писав:

Зараз не проживає, бо вони вже вимерли. Щодо генетики, мабуть то важко дослідити, адже з викопних решток добути генетичний матеріал можна тільки в виняткових випадках.
А так, то Homo habilis десь так виглядав,
Зображення

а сапієнса ви можливо десь і вживу бачили.
  • 0

#360 Pavlo_Taiko

• Користувачі
  • 2145 повідомлень

Відправлено 29.09.2011 – 16:26

Перегляд дописуkalamar (29.09.2011 17:21) писав:

Зараз не проживає, бо вони вже вимерли.
Ну он товарищ збирає статистику. Не заважай.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних