Перейти до вмісту

Діти індиго.Чи є вони серед нас?

Повідомлень в темі: 392

#281 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 04.05.2010 – 12:19

Перегляд дописуKatod (4.05.2010 11:41) писав:

...і доречі, в усіх людей півкулі головного мозку діють синхронно
...повинні діяти синхронно і бути розвинутими. Якщо штучно розвивати лише одну...це майже те саме, що літати з одним крилом.
  • 1

#282 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 04.05.2010 – 12:52

Перегляд дописуПастух (4.05.2010 13:19) писав:

...повинні діяти синхронно і бути розвинутими. Якщо штучно розвивати лише одну...це майже те саме, що літати з одним крилом.
так обидві півкулі синхронно діють, яке одне крило?
це більше схоже на те що дизельний двигун не зможе правцювати без паливного насоса високого тиску, він або є, або двигун стоїть
в усіх людей образи генеруються в одній півкулі, а відповідник знаходиться в іншій, так і відбувається мислення
  • 0

#283 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 20:06

Перегляд дописуKatod (4.05.2010 13:52) писав:

так обидві півкулі синхронно діють, яке одне крило?
в усіх людей образи генеруються в одній півкулі, а відповідник знаходиться в іншій, так і відбувається мислення
Не даючи складної роботи для лівої руки ослаблюється півкуля яка генерує образи. Пропонуться вибір, коли вибору нема. В нашому житті навколо відбувається море маніпуляцій при яких створюється враження вибору. Насправді це імітація вибору. Можна виготовити конфети з тисячами відтінків забарвлення, по різному їх назвати, зробити їх
у найрізноманітніших формах але за одним рецептом, можна навіть застосувати різні ароматизатори...суть вловили?
  • 1

#284 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.05.2010 – 20:11

Флуд видалено. Далі підуть відсотки.
  • 0

#285 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 22:16

Перегляд дописуПастух (4.05.2010 21:06) писав:

Не даючи складної роботи для лівої руки ослаблюється півкуля яка генерує образи. Пропонуться вибір, коли вибору нема. В нашому житті навколо відбувається море маніпуляцій при яких створюється враження вибору. Насправді це імітація вибору. Можна виготовити конфети з тисячами відтінків забарвлення, по різному їх назвати, зробити їх
у найрізноманітніших формах але за одним рецептом, можна навіть застосувати різні ароматизатори...суть вловили?
щодо цукерок, незрозуміло про що мова
але от в розумних книжках пишуть, що є відділ в кожній півкулі, який відповідає за моторику, в правій за ліву частину, а в лівій за праву, але півкулі відрізняються тим, що в правші лобна доля лівої півкулі відповідає за логічне мислення, а права лобна за образне
тренуючи ліву руку в письмі не розвиваєш образне мислення, просто береш і тренуєш моторику лівої руки і все тут
навпаки, якщо займаєшся грою на музичному інструменті, граєш по нотах, чи імпровізуєш, то в цю роботу вступає весь мозок (не весь але) обидві лобні, для того щоб вибудовувати музичні образи і створювати будувати якісь музичні сюжети, для того щоб вийшов звук (наприклад коли граєш на гітарі) потірбно поєднання ритму (права рука перебирає струни) і мелодії (ліва задає потрібну ноту кожному такту)

але про цукерки, це напевне не сюди
  • 0

#286 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 02:39

Перегляд дописуKatod (4.05.2010 23:16) писав:

щодо цукерок, незрозуміло про що мова
але про цукерки, це напевне не сюди
Покажи як пишеш двома руками...і...пройди ще армійський тест, тоді повертайся, продовжимо розмову. Книжки мудрі читати навчився, навіть між рядками...деколи вдається дещо прочитати.
  • 1

#287 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 06:54

Перегляд дописуПастух (5.05.2010 03:39) писав:

Покажи як пишеш двома руками...і...пройди ще армійський тест, тоді повертайся, продовжимо розмову. Книжки мудрі читати навчився, навіть між рядками...деколи вдається дещо прочитати.
а чого нехочеш пояснити зв"язок, як впливає розвиток моторної функції на розвиток образної?
це ж таке просте запитання
і навіщо комусь цей тест?
якщо ти бачиш дитину ідніго, і вже відчуваєш по письму то мав би зрозуміти
і в армії перевіряють на те чи є військовий інліго? новина<_<
  • 0

#288 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 08:22

Перегляд дописуKatod (5.05.2010 07:54) писав:

а чого нехочеш пояснити зв"язок, як впливає розвиток моторної функції на розвиток образної?
це ж таке просте запитання
Я цю відповідь притримую на "десерт"...
  • 0

#289 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 11:43

Перегляд дописуПастух (5.05.2010 09:22) писав:

Я цю відповідь притримую на "десерт"...
з такими відповідями потрібно в цю тему

а взагалі, як на мене, такий метод дискусії абсолютно не прийнятний.
Негарно це, айяйяй
  • 0

#290 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 05.05.2010 – 15:56

Перегляд дописуManfred (5.05.2010 09:57) писав:

Точно? (див. нижче)

Головне і другорядне, то дуже цікаві речі. ну та добре вже
  • 0

#291 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 18:51

Перегляд дописуKatod (5.05.2010 12:43) писав:

з такими відповідями потрібно в цю тему

а взагалі, як на мене, такий метод дискусії абсолютно не прийнятний.
Негарно це, айяйяй
Сам, як досвічений старожил Теревень, подаєш мені, новачку, такий приклад...де твої тести? Ти ведеш себе некоректно.
Чорно-біла як класно написала. І Ласочка...а ти мені ще моралі читаєш, провокуєш мене на порушення Правил.
В дискусії всі повинні дотримуватись одних правил, тоді дискусія не переросте в щось інше. Я і писав і малював. Хочу
бачити твої вправи - тести.
  • 0

#292 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 19:37

Перегляд дописуПастух (5.05.2010 19:51) писав:

Сам, як досвічений старожил Теревень, подаєш мені, новачку, такий приклад...де твої тести? Ти ведеш себе некоректно.
Чорно-біла як класно написала. І Ласочка...а ти мені ще моралі читаєш, провокуєш мене на порушення Правил.
В дискусії всі повинні дотримуватись одних правил, тоді дискусія не переросте в щось інше. Я і писав і малював. Хочу
бачити твої вправи - тести.
скільки казати, я ж не можу казати напряму "Харошимі діламі праславіца нізя"...:wub:

а чесно, ну які тести, я не хочу вести дискусію, чи я є дитиною індіго, я кажу, твої висновки хибні, бо вони не містять під собою ніяких доказів, півкулі діють синхронно, розподіл функціональності в півкуль проявляються ще з малечку, і це факт, статтю надав Манфред
я хочу щоб ти вів дискусію, а не закиди типу" дай тест", а я кажу, дай докази того що твої слова правда, з джерел які ссилаються на психофізіологію мозку
  • 0

#293 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 05.05.2010 – 21:12

Перегляд дописуKatod (5.05.2010 20:37) писав:

скільки казати, я ж не можу казати напряму "Харошимі діламі праславіца нізя"...:wub:

а чесно, ну які тести, я не хочу вести дискусію, чи я є дитиною індіго, я кажу, твої висновки хибні, бо вони не містять під собою ніяких доказів, півкулі діють синхронно, розподіл функціональності в півкуль проявляються ще з малечку, і це факт, статтю надав Манфред
я хочу щоб ти вів дискусію, а не закиди типу" дай тест", а я кажу, дай докази того що твої слова правда, з джерел які ссилаються на психофізіологію мозку
Не хочу себе цитувати, тут це не прийнято, я прийшов на форум не з тою метою що ти, ми діємо в різних площинах.
Я написав вище, для чого я тут. Публікую свої думки, маю свій досвід, бажаю спілкуватися з особами, яких хвилюють
ці речі що і мене. Для мене, джерела інформації, що є в інтернеті не істина в останній інстанції. Я читав багато кних
виданих в різний час, при різних суспільних устроях, тому в мене свій підхід, зовсім відмінний від твого. Іди собі паралельно, спілкуйся з тими з ким тобі приємно спілкуватися. Мої думки, якимиб хибними тобі не здавалися, це моє
субєктивне бачення. Я їх обовязково співставляю з іншими субєктивними судженнями...і при обєднанні цих суджень
мені відкриваються нові грані тих речей до яких маю інтерес. Хто тобі не дає вести дискусію з тими, що приймають
твої умови ведення дискусії. Ігноруй мене. Іди собі па-ра-ле-льно. Буде багатша палітра, буде правдивий вибір. Кожен
зробить свої особисті висновки, приєднаються інші, з своїм баченням, з своїми підходами. наша тема не обовязково повинна бути плоскою, вона зобовязана бути N- мірною. Досить плоского в інших темах.
  • 1

#294 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 05.05.2010 – 21:43

Припиняйте флейм! Розборки в приват.
  • 0

#295 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 06.05.2010 – 10:04

Перегляд дописуОлеська (5.05.2010 22:43) писав:

Припиняйте флейм! Розборки в приват.
ніхто не флеймить, і він перший почав:wub:

Олеська: Порушення правил п.2.14.
  • 0

#296 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 18:04

Перегляд дописуALE (16.03.2007 16:43) писав:

Дуже багато гону навколо цієї теми.
Але така гіпотеза має право на існування, вважаю.
Просто ще один етап розвитку людства, так само як було років 100 тому, психологія, цінності та можливості людей змінюються відповідно до розвитку цивілізації.

Що до наведених ознак, то багато хто серед моїх друзів підпадає під таку класифікацію!

Ну а цей діалог з хлопчиком дуже підозрілий. Можна посилання? Бо невідомо ще, що то за сайт )

Прошу вибачення, коли я відправляв свій текст зявилась табличка " Сервер не найден"...набираю текст ще раз.
  • 1

#297 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 18:08

Голубі діти є серед нас, то є так. Лячно
  • 0

#298 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 08.05.2010 – 18:40

Прикріплений файл  Ja_jak_byla_v_zuvotuky....JPG   78.16К   15 Кількість завантажень:
"Я як була в животику, мені було темно. Я просила тебе включити світло/, а ти мене не чула"
  • 1

#299 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 10.05.2010 – 10:20

Перегляд дописуПастух (8.05.2010 19:40) писав:

Прикріплений файл Ja_jak_b...otuky....JPG
"Я як була в животику, мені було темно. Я просила тебе включити світло/, а ти мене не чула"
да, мракабєсіє, парад планет називають квантовим стрибком, хай продовжують мракобєсити

а колись було біле братство, і вони казали, що буде кінець світу, і всякі такі штуки

коли я був малий я думав, що моя душа літала містом поки не знайшла моє тіло, варіант, можливо є якись тип реінкарнації, але це всетаки фантазії дитини на тему того, що чув щось про душу, і всі інші фантазії
  • 0

#300 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 10.05.2010 – 10:28

Перегляд дописуKatod (10.05.2010 11:20) писав:

да, мракабєсіє, парад планет називають квантовим стрибком, хай продовжують мракобєсити

а колись було біле братство, і вони казали, що буде кінець світу, і всякі такі штуки

коли я був малий я думав, що моя душа літала містом поки не знайшла моє тіло, варіант, можливо є якись тип реінкарнації, але це всетаки фантазії дитини на тему того, що чув щось про душу, і всі інші фантазії
Тут я з тобою згідний. Наше завдання розробити своєрідний "фільтр", щоб відділити зерно від полови.

Не потрібно забувати про те, що дивиться мамуся по всяких каналах і в інтернеті, коли носить дитиу в животику.
  • 1

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних