Перейти до вмісту

Діти індиго.Чи є вони серед нас?

Повідомлень в темі: 392

#261 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.05.2010 – 21:04

Перегляд дописуKatod (2.05.2010 21:58) писав:

я прочитав, але булоб смішно, якби вони публічно про це заявили
Вони про це не заявлять, вони дуже скромні. Мій племінник "Індиго" на форумі, друкує всіма пальцями з неймовірною
швидкісттю, такої віртуозності я ще не зустрічав.
  • 1

#262 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 02.05.2010 – 21:07

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 22:04) писав:

Мій племінник "Індиго" на форумі, друкує всіма пальцями з неймовірною
швидкісттю, такої віртуозності я ще не зустрічав.

Хто це? <_<
  • 0

#263 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.05.2010 – 21:17

Перегляд дописуЛасочка:) (2.05.2010 22:07) писав:

Хто це? <_<
мушу тобі признатись, це я

я нехочу писати тут лівою і правою рукою, щоб в інших не виникало комплексів

вони рано чи пізно виникнуть, але краще пізно ніж рано
  • 0

#264 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 21:36

Перегляд дописуKatod (2.05.2010 22:04) писав:

я прочитав, але булоб смішно, якби вони публічно про це заявили

згадав от таку штуку, яка підтвердить що я дитина Індіго, коли я був малий я спостерігав ефект кірліана на тараканах і осах, якраз тоді зробив високоволтний трансовматор, і генерував високу напругу, і вони в мене так гарно світили, огого
Чому ви робите акцент на кольорі аури, на ефекті Кірліана...я також експериментував з високими напругами, бо
підсилювачі на лампах потребували великої анодної напруги, як і кінескопи старих телевізорів...експерименти з
магнітами, які спотворювали зображення і кольори...але... двохтактні виходи потужних підсилювачів яскраво демонструють переваги перед однотактними...прошу вибачення, за відхилення від теми. Але цю тему, на мою думку не потрібно втискати в "Прокрустове ложе".

Перегляд дописуKatod (2.05.2010 22:17) писав:

мушу тобі признатись, це я

я нехочу писати тут лівою і правою рукою, щоб в інших не виникало комплексів

вони рано чи пізно виникнуть, але краще пізно ніж рано
Технологія відпрацьована железно...публіка починає флудити, тему закривають... Ну і на здоровя.
  • 1

#265 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 21:44

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 22:36) писав:

Чому ви робите акцент на кольорі аури, на ефекті Кірліана...я також експериментував з високими напругами, бо
підсилювачі на лампах потребували великої анодної напруги, як і кінескопи старих телевізорів...експерименти з
магнітами, які спотворювали зображення і кольори...але... двохтактні виходи потужних підсилювачів яскраво демонструють переваги перед однотактними...прошу вибачення, за відхилення від теми. Але цю тему, на мою думку не потрібно втискати в "Прокрустове ложе".
вчи вчи одні двойки
напевне однокатодні кінескопи і двокатодні, такі є в осцилографах, а в тебевізорах кольорових 3 катоди, які там такти, може такти розгортки
  • 0

#266 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 02.05.2010 – 22:29

Перегляд дописуKatod (2.05.2010 21:44) писав:

вчи вчи одні двойки
напевне однокатодні кінескопи і двокатодні, такі є в осцилографах, а в тебевізорах кольорових 3 катоди,
То вже тридекстери.

Получається, що один Катод - Декстер.

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 21:36) писав:

Технологія відпрацьована железно...публіка починає флудити, тему закривають... Ну і на здоровя.
Пастух. До чого тут це?

Тобі ж пояснювали, що амбідекстрія необов'язково пов'язана з "дітьми індиго". Так само не всі діти є обов'язково індиго, або яблуко є зеленим, але не все зелене то яблуко.
  • 0

#267 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 12:40

Перегляд допису---- (2.05.2010 23:29) писав:

Получається, що один Катод - Декстер...
Пастух. До чого тут це?
Маю досвід з темою "Заблоковані..."

Читайте праці Ротенберга, багато відкриєте нового у нашій темі, міжпівкулевої взаємодії...Прикріплений файл  Rotenberg_Vadim_Semjonovich.JPG   121.94К   13 Кількість завантажень:

Основа всіх без винятку дітей індиго потужна взаємодія обох півкуль головного мозку.
  • 1

#268 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 17:40

Перегляд дописуПастух (3.05.2010 13:40) писав:

Читайте праці Ротенберга, багато відкриєте нового у нашій темі, міжпівкулевої взаємодії...Прикріплений файл Rotenber...jonovich.JPG

Основа всіх без винятку дітей індиго потужна взаємодія обох півкуль головного мозку.
так виходить що всі жінки і генетичні гомосексуалісти діти індіго, бо в них сильніше розвинуте мозоловидне тіло, яке якраз є шиною зв"язку лівої і правої півкулі

доречі, ще раз по темі, якщо пнути той самий напрям який показувала Ласочка
я так розумію, що в мозку правші ліва лобна доля відповідає за логічне мислення і за мову, а права лобна за образне мислення, зв"язок цих частин мозку і створює можливість творчої діяльності людини

поправте мене якщо щось не так
  • 0

#269 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 18:06

Перегляд дописуKatod (3.05.2010 18:40) писав:

так виходить що всі жінки і генетичні гомосексуалісти діти індіго, бо в них сильніше розвинуте мозоловидне тіло, яке якраз є шиною зв"язку лівої і правої півкулі

доречі, ще раз по темі, якщо пнути той самий напрям який показувала Ласочка
я так розумію, що в мозку правші ліва лобна доля відповідає за логічне мислення і за мову, а права лобна за образне мислення, зв"язок цих частин мозку і створює можливість творчої діяльності людини

поправте мене якщо щось не так
Та ні все сказано, як написано в мудрих книжках. Леонардо ДаВінчі приписували гомосексуалізм також... Думаю, що
це підла провокація, щоб відштовхнути людей від спілкування з амбідекстрами. Якщо я, згідно наведених тверджень, генетичний гомосексуаліст, то чому я цієї генної програми не відчув жодного разу за все своє життя. Мої діти також
традиційної сексуальної орієнтації. Одне можу сказати, до жінок відношення особливе. Дуже поважаю мудрих жінок,
вважаю їх рівноправними з чоловіками у всіх відношеннях. Переконаний, що конструктивний діалог з мудрою жінкою
можливий завжди. Більше того, поєднання "Чоловічого" і "Жіночого" бачення світу гадаю є набагато наближеннішим
до обєктивності, ніж кожен тип мислення сам по собі.
  • 1

#270 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 19:14

Перегляд дописуПастух (3.05.2010 19:06) писав:

Та ні все сказано, як написано в мудрих книжках. Леонардо ДаВінчі приписували гомосексуалізм також... Думаю, що
це підла провокація, щоб відштовхнути людей від спілкування з амбідекстрами. Якщо я, згідно наведених тверджень, генетичний гомосексуаліст, то чому я цієї генної програми не відчув жодного разу за все своє життя. Мої діти також
традиційної сексуальної орієнтації. Одне можу сказати, до жінок відношення особливе. Дуже поважаю мудрих жінок,
вважаю їх рівноправними з чоловіками у всіх відношеннях. Переконаний, що конструктивний діалог з мудрою жінкою
можливий завжди. Більше того, поєднання "Чоловічого" і "Жіночого" бачення світу гадаю є набагато наближеннішим
до обєктивності, ніж кожен тип мислення сам по собі.
<_<
ти напевне до купи погано в"яжеш, чесно, або не хочеш тут розказувати всі факти, або їх незнаєш

дивись
в Жінки і генетичного гомосексуаліста мзолевидне тіло розвинуте сильніше - факт
не всі жінки амідекстри - факт

так як так виходить, в жінок півкулі спілкуються набагато краще, але вони не амбідекстри, значить в твоїй теорії не все так добре

мені отак здається що амбідекстри це просто дивний феномен, і все

будь-ласка, якщо надумаєш контраргументувати пиши про нюанси фізіології, а не те що ось майкл Джексон дитина індіго, бо він смнхронної роботи мозку в нього ніс відвалився:)
  • 0

#271 yushchenko

yushchenko

• Користувачі
  • 3760 повідомлень
  • Місто:Backside of the Moon

Відправлено 03.05.2010 – 20:14

Перегляд дописуПастух (3.05.2010 12:40) писав:

Якщо б ти підключив інтуїтивну та логічну складову мозку, то давно б зробив собі єдиноправильний висновок - на форумі правила не діють, то ширма для штрафування неугодних натовпу.
  • 0

#272 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 03.05.2010 – 20:55

Флуд видалено
  • 0

#273 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 22:56

Перегляд дописуKatod (3.05.2010 20:14) писав:

<_<
ти напевне до купи погано в"яжеш, чесно, або не хочеш тут розказувати всі факти, або їх незнаєш

дивись
в Жінки і генетичного гомосексуаліста мзолевидне тіло розвинуте сильніше - факт
не всі жінки амідекстри - факт

так як так виходить, в жінок півкулі спілкуються набагато краще, але вони не амбідекстри, значить в твоїй теорії не все так добре

мені отак здається що амбідекстри це просто дивний феномен, і все

будь-ласка, якщо надумаєш контраргументувати пиши про нюанси фізіології, а не те що ось майкл Джексон дитина індіго, бо він смнхронної роботи мозку в нього ніс відвалився:)
Звичайно, всією інформацією на цю тему я однозначно не володію. Про дещо, бажаю говорити лише з такими як я.
Крім наведеного вище є ще один момент. Ця тема стосується проблеми рабства...тоталітарної влади іт.д. і т.п. Мій покійний
батько був політвязнем, тому я з дитинства проінформований на рахунок того, як система розправляється з тими які її не
влаштовують і сіють смуту в мізках чесних рабів. тому, можемо сміло переходити на рівень персонального спілкування
в профілі маєш мій Скайп. Можу дати тобі і номер свого мобільного.
  • 1

#274 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 03.05.2010 – 23:05

Перегляд дописуПастух (3.05.2010 23:56) писав:

Звичайно, всією інформацією на цю тему я однозначно не володію. Про дещо, бажаю говорити лише з такими як я.
Крім наведеного вище є ще один момент. Ця тема стосується проблеми рабства...тоталітарної влади іт.д. і т.п. Мій покійний
батько був політвязнем, тому я з дитинства проінформований на рахунок того, як система розправляється з тими які її не
влаштовують і сіють смуту в мізках чесних рабів. тому, можемо сміло переходити на рівень персонального спілкування
в профілі маєш мій Скайп. Можу дати тобі і номер свого мобільного.
рівень персонального спілкування я думаю потрібно переносити на тих, з ким приємно спілкуватися, а форум можна лишати для дискусій

а по темі можу сказати такий паршивенький закид, взагалі, виходить я кажу тільки закиди

виходить ти не знав про те яка область мозку за що віповідає, і почав розказувати, що от півкулі працють синхронно, чи несинхронно
і виходить, якщо ти незнаєш, то з якого дива лізти в персональне спілкування, якщо мене цікавить ця тема, краще самому вивчати те що цікавить, а не везтися на дизінформацію
  • 0

#275 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 07:25

Перегляд дописуKatod (4.05.2010 00:05) писав:

рівень персонального спілкування я думаю потрібно переносити на тих, з ким приємно спілкуватися, а форум можна лишати для дискусій

а по темі можу сказати такий паршивенький закид, взагалі, виходить я кажу тільки закиди

виходить ти не знав про те яка область мозку за що віповідає, і почав розказувати, що от півкулі працють синхронно, чи несинхронно
і виходить, якщо ти незнаєш, то з якого дива лізти в персональне спілкування, якщо мене цікавить ця тема, краще самому вивчати те що цікавить, а не везтися на дизінформацію
Крім того, що я читаю доступне всім в інтернеті, в мене є свій власний досвід і думки по цьому поводу. Звичайно вони субєктивні, для цього я і прагну спілкування з собі подібними, щоб співставити своє бачення з баченням іншого, причому не одного...

Якщо для тебе персональне спілкування, одна з форм насолоди, то для мене, локальне спілкування про те, що не
цікавить інших...про ньюанси, часто дуже суттєві. Ось так. <_<
  • 1

#276 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.05.2010 – 07:36

Перегляд дописуПастух (4.05.2010 08:25) писав:

Крім того, що я читаю доступне всім в інтернеті, в мене є свій власний досвід і думки по цьому поводу. Звичайно вони субєктивні, для цього я і прагну спілкування з собі подібними, щоб співставити своє бачення з баченням іншого, причому не одного...

Пробувала і я зробити ваш тест-аж встидно показати <_< .Я явно не амбідекстр....Але хочу вас запитати-коли я почала писати одночасно двома руками,почерк на правій руці різко змінився і я почала писати каракулі обома руками.Що це означає????
  • 0

#277 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 07:53

Перегляд дописуspanky (4.05.2010 08:36) писав:

Пробувала і я зробити ваш тест-аж встидно показати :) .Я явно не амбідекстр....Але хочу вас запитати-коли я почала писати одночасно двома руками,почерк на правій руці різко змінився і я почала писати каракулі обома руками.Що це означає????
По перше, тест не мій. По друге, цей тест є дуже доступним, і що найважливіше, ви змогли самі спостерігати те що ви
описали. Те що каракулі, нічого стрвшного, в першу чергу потрібно звернути увагу на те, чи ви автоматично не пробуєте писати обома руками в одну сторону. Я читав про те, що каліграфічно пишуть люди, котрі не думають, пишуть штампами,
переписують чуже. Основна вимога до почерку - він повинен бути читабельним, решта не має значення. Якщо хочете,
відхилення від каліграфії, додатковий пласт інформації, який пропадає коли ми друкуємо свої тексти. <_<
А на рахунок різкої зміни, яка у вас відбулась...оце і був момент істини. Обєднання двох в одне ціле...якісно нове.
все інше справа техніки. Головне побільше подібних вправ. Ковалем стає той, хто кує."Дорогу осилит идущий..."
  • 1

#278 spanky

Місцевий

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPip
  • 217 повідомлень
  • Місто:Івано-Франківськ

Відправлено 04.05.2010 – 08:07

Перегляд дописуПастух (4.05.2010 08:53) писав:

По перше, тест не мій. По друге, цей тест є дуже доступним, і що найважливіше, ви змогли самі спостерігати те що ви
описали. Те що каракулі, нічого стрвшного, в першу чергу потрібно звернути увагу на те, чи ви автоматично не пробуєте писати обома руками в одну сторону. Я читав про те, що каліграфічно пишуть люди, котрі не думають, пишуть штампами,
переписують чуже. Основна вимога до почерку - він повинен бути читабельним, решта не має значення. Якщо хочете,
відхилення від каліграфії, додатковий пласт інформації, який пропадає коли ми друкуємо свої тексти. <_<
А на рахунок різкої зміни, яка у вас відбулась...оце і був момент істини. Обєднання двох в одне ціле...якісно нове.
все інше справа техніки. Головне побільше подібних вправ. Ковалем стає той, хто кує."Дорогу осилит идущий..."

Так,дуже хотілося писати двома руками в одну сторону,я заставляла себе писати дзеркально....А про що це говорить?
  • 0

#279 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 09:11

Перегляд дописуspanky (4.05.2010 09:07) писав:

Так,дуже хотілося писати двома руками в одну сторону,я заставляла себе писати дзеркально....А про що це говорить?
Це прекрасно, ваша амбідекстрія не спонтанна а свідомо керована. При певних навиках ви зберете певний "урожай"
з свого дару.

<_< :) :)

Прикріплений файл  yrozaj.JPG   61.64К   20 Кількість завантажень:
Це урожай моєї свідомо керованої амбідекстрії. Діти успадкували всі мої таланти і розвивають їх далі...свідомо, залишаю-
чись при цьому творчими натурами, нічого сліпо не імітуючи і не копіюючи. Головне те, що всі мої діти надзвичайно відповідальні і самостійні, вміють тримати позицію.
  • 1

#280 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 04.05.2010 – 10:41

Перегляд дописуПастух (4.05.2010 10:11) писав:

Це прекрасно, ваша амбідекстрія не спонтанна а свідомо керована. При певних навиках ви зберете певний "урожай"
з свого дару.

<_< :) :)

Прикріплений файл yrozaj.JPG
Це урожай моєї свідомо керованої амбідекстрії. Діти успадкували всі мої таланти і розвивають їх далі...свідомо, залишаю-
чись при цьому творчими натурами, нічого сліпо не імітуючи і не копіюючи. Головне те, що всі мої діти надзвичайно відповідальні і самостійні, вміють тримати позицію.
а я бачив цей мультик, піксар зняли, називається суперсімейка:)

а ось цікава стаття про чувака в якого небуло мозолевидного тіла

і доречі, в усіх людей півкулі головного мозку діють синхронно
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних