Перейти до вмісту

Діти індиго.Чи є вони серед нас?

Повідомлень в темі: 392

#241 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1002 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 02.05.2010 – 00:06

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 00:32) писав:

Можливо...для мене це було не суттєво. Пропоную прогуглити обидва терміни- амбідекстрія і індиго. Взнаєте багато цікавого. Ну а я , якщо вам це буде цікаво, поділюсь своїми власними думками на цю тему.

ну чому ж це не суттєво? Жіночка придумала термін. придумала ознаки цього явища, а ви долучаєте до них якусь амбідекстрію. Є ще купа всяких інших, нових "типів"дітей з особливими здібностями. всілякі там діти-кристали, радужні діти ще щось таке. Серед них ще можна виділити дітей савантів або тих які входять в розлади аутистичного спектру, або навіть дітей з гіперактивністю чи ще якимись психічними розладами.

І всіх їх намагаються якось притесати до тих міфічних "індиг"

навіщо, амбідекстрів до індиг відносити? це для вас так важливо? а самі собою вони ніяк не можуть бути?
  • 0

#242 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень
  • Стать:Чоловік

Відправлено 02.05.2010 – 00:23

Перегляд допису---- (2.05.2010 00:40) писав:

Взагалі то може психічні розлади: шизофреник, гомосапієнс, мауглі
Колись, років 20 тому в мої руки попав тест опублікований в американському журналі, ніби Омні... так от, там було понад
сорок запитань, після відповіді на які вас відносили до однієї з пяти груп. Не памятаю дослівно як ці групи називались,
але суть, яку я запамятав зводилась саме до того як саме розвинуті півкулі головного мозку і те наскільки узгоджено
відбувається комунікація між ними. А психічні розлади це вже інша тема. Розлади бувають у будь якого типу...

Перегляд дописуЛасочка:) (2.05.2010 01:06) писав:

ну чому ж це не суттєво? Жіночка придумала термін. придумала ознаки цього явища, а ви долучаєте до них якусь амбідекстрію. Є ще купа всяких інших, нових "типів"дітей з особливими здібностями. всілякі там діти-кристали, радужні діти ще щось таке. Серед них ще можна виділити дітей савантів або тих які входять в розлади аутистичного спектру, або навіть дітей з гіперактивністю чи ще якимись психічними розладами.

І всіх їх намагаються якось притесати до тих міфічних "індиг"

навіщо, амбідекстрів до індиг відносити? це для вас так важливо? а самі собою вони ніяк не можуть бути?
Амбідекстрія не якась, і не я роблю це обєднання...я вже писав вище що збираю інформацію на цю тему, так як це стосується мене особисто...в мене є вже і діти і внуки, вони також амбідестри, тому що дружина - амбідекстр.
  • 1

#243 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 00:39

Цитата

Амбідекстрія не якась, і не я роблю це обєднання...я вже писав вище що збираю інформацію на цю тему, так як це стосується мене особисто...в мене є вже і діти і внуки, вони також амбідестри, тому що дружина - амбідекстр.

І яким чином це стоється теми "діти індиго"?

Повідомлення відредагував Ласочка:): 02.05.2010 – 00:41

• 0

#244 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 07:50

Перегляд дописуЛасочка:) (2.05.2010 01:39) писав:

Прикріплений файл  indygoevolucija.JPG   119.96К   11 Кількість завантажень:

Прикріплений файл  indygoevolucija1.JPG   109.67К   5 Кількість завантажень:Ось таке відношення воно має...

Прикріплений файл  indygoevolucija2.JPG   116.14К   4 Кількість завантажень:
  • 1

#245 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 02.05.2010 – 12:01

Перегляд дописуЛасочка:) (2.05.2010 01:39) писав:

ну да, це ж так очевидно, коли в тебе дружина амбідекстр, то і діти індиго, це ж так очевидно<_<
або наприкла, якщо літак на Лондон то в Санкт Перербурзі дощі
і ще можна навести купу прикладів

:)
оце можна понапридумувати єрунди і різних кореляцій

Перегляд дописуFT232BM (2.05.2010 00:36) писав:

Картинка посміхнула. Пофіг шо Homo Sapiens разом написано. Більше посміхнуло те, що правша та лівша — взагалі окремі види)

P.S. Чи то так треба?
все то зввичайно ха ха ха, але от щодо лівшів то вони часто відрізняються, можливо це такий статистичний прикол, типу, що розподіл серед лівшів цікавих індивідів такий самий як і серед правшів (хоча може і не так), але от серед лівшів є певні закономірності здібностей
наприклад дівчата лівші схильні до точних наук, а хлопці до образотворчого мистецтва

Повідомлення відредагував Katod: 02.05.2010 – 12:02

• 0

#246 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 15:13

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 01:23) писав:

ок. що ваші дружина, діти і внуки вміють особливого крім того що вони амбідекстри?
  • 0

#247 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 15:52

Перегляд дописуЛасочка:) (2.05.2010 16:13) писав:

ок. що ваші дружина, діти і внуки вміють особливого крім того що вони амбідекстри?
Вони багато чого вміють і можуть. Головне, що їх не цікавить публічність і вони проти того щоб я про них писав. Я готовий відповідати за себе. Для цього я і прийшов на форум. Таких як я, згідно статистики небагато, тому з допомогою
нових технологій пробую встановити контакт з собі подібними.
  • 1

#248 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 16:06

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 16:52) писав:

Головне, що їх не цікавить публічність і вони проти того щоб я про них писав.

Ну то навіщо було починати?

Цитата

Для цього я і прийшов на форум. Таких як я, згідно статистики небагато, тому з допомогою

Ти теж амбідекстр? О__о

Я тут намагаюся донести думку, що індиго може бути амбідекстром, але амбідекстр, то не обов"язково індиго.
  • 0

#249 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 16:23

Перегляд дописуЛасочка:) (2.05.2010 17:06) писав:

Ну то навіщо було починати?
Ти теж амбідекстр? О__о
Я тут намагаюся донести думку, що індиго може бути амбідекстром, але амбідекстр, то не обов"язково індиго.
Наш діалог буде мати сенс якщо ти амбідекстр також. В іншому випадку, буде суцільне непорозуміння. Крім статтей
в мене є багаторічний власний досвід і досвід моєї родини. В цих питаннях я в свій час вів переписку з Вадимом Ротенбергом, він тоді жив у Москві. Робив цікаві публікації в журналі "Знание- сила".
  • 1

#250 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 17:23

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 17:23) писав:

Наш діалог буде мати сенс якщо ти амбідекстр також. В іншому випадку, буде суцільне непорозуміння. Крім статтей
в мене є багаторічний власний досвід і досвід моєї родини. В цих питаннях я в свій час вів переписку з Вадимом Ротенбергом, він тоді жив у Москві. Робив цікаві публікації в журналі "Знание- сила".

По моєму це вже суцільне непорозуміння не залежно від того, хто тут амбідекстр)))

Я пишу, що є ціла купа людей з надможливостями і це не обов"язково "діти індиго", а ви мені "У мене є досвід." Я вам пишу, що діти індиго не обов"язково мають бути амбідекстрами, а ви мені знову за своє.

Уявляю собі картинку - сидить дитина,світиться вся фіолетовим і силою розуму скручує цвяшок в вузлик в очах цієї дитини видно Всесвітню мудрість. Але ж вона не амбідекстр, тому хай собі йде гуляє від "справжніх" дітей індиго. Прошу сприймати цей останній абзац, як жарт. Ато мало чого подумаєте.

ПС. Мені вже прям цікаво стало. Взяти в 2 руки ручки і писати. писати дзеркально чи однаково? один і той самий текст чи 2 різні?
  • 0

#251 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 17:52

Перегляд дописуЛасочка:) (2.05.2010 18:23) писав:

ПС. Мені вже прям цікаво стало. Взяти в 2 руки ручки і писати. писати дзеркально чи однаково? один і той самий текст чи 2 різні?
Наші руки відзеркалюють одна другу не лише візуально а і функціонально, тому писати потрібно одне і теж, лише зеркально. Листок А 4 покласти боком. Писати від середини в обі сторони одночасно.

Не обовязково писати, можна малювати симетричні предмети. Кружечок, трикутник, квадрат. Можна квіточки, гітару, будь що симетричне.

Під час цих вправ ви відчуєте і побачите , що не все так просто і однозначно, як здається на перший погляд.

Прикріплений файл  Rotenberg_Vadim_Semjonovich1.JPG   137.27К   9 Кількість завантажень:
  • 1

#252 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 18:51

Рука ліва слабенька( рівно писати важче, хоча з віддзеркаленням букв проблем ніяких не відчуваю. Але, думаю, декілька днів тренувань і був би з мене амбідекстр<_<

http://i060.radikal....c436fb5b74e.jpg

Повідомлення відредагував Ласочка:): 02.05.2010 – 18:52

• 0

#253 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 19:04

Перегляд дописуЛасочка:) (2.05.2010 19:51) писав:

Рука ліва слабенька( рівно писати важче, хоча з віддзеркаленням букв проблем ніяких не відчуваю. Але, думаю, декілька днів тренувань і був би з мене амбідекстр<_<

Це прекрасний результат і без тренувань. Ви амбідекстр однозначно. Ваші обі півкулі працюють синхронно.

Тренуватись варто. Я особисто кожен день працюю над картинами обома руками. Рухи доволі складні, це не погане тре-
нування, та ще і приносить доходи.

Тренуватись варто. Я особисто кожен день працюю над картинами обома руками. Рухи доволі складні, це не погане тре-
нування, та ще і приносить доходи.
  • 1

#254 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 19:24

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 17:23) писав:

Наш діалог буде мати сенс якщо ти амбідекстр також.

Цитата

Ви амбідекстр однозначно. Ваші обі півкулі працюють синхронно.

Як чудесно все виходить)))
  • 0

#255 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 19:37

Перегляд дописуЛасочка:) (2.05.2010 19:51) писав:

Це я написав щойно.Прикріплений файл  proba_pera.JPG   34.25К   26 Кількість завантажень:

Перегляд дописуЛасочка:) (2.05.2010 20:24) писав:

Як чудесно все виходить)))
Можемо сміло іти далі...до нас підключиться ціла армія реальних а не міфічних амбідекстрів, які живуть зараз в Україні.
Думаю, що буде цікаво.
  • 1

#256 чорно-біла

Т-юлень

• Користувачі
  • 2757 повідомлень
  • Місто:Roma

Відправлено 02.05.2010 – 20:00

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 19:37) писав:

Можемо сміло іти далі...до нас підключиться ціла армія реальних а не міфічних амбідекстрів, які живуть зараз в Україні.
Думаю, що буде цікаво.
<_<

Прикріплені файли

• Прикріплений файл  DSC01813d.jpg   60.4К   54 Кількість завантажень:

• 0

#257 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 20:03

Перегляд дописучорно-біла (2.05.2010 21:00) писав:

<_<
Тест здала. Всупай до наших лав.
  • 1

#258 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 20:55

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 16:52) писав:

Вони багато чого вміють і можуть. Головне, що їх не цікавить публічність і вони проти того щоб я про них писав. Я готовий відповідати за себе. Для цього я і прийшов на форум. Таких як я, згідно статистики небагато, тому з допомогою
це так сміливо, заявити публічно що непотребуєте публічності, браво і біс, ще раз прошу заявити про це<_<

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 20:37) писав:

Це я написав щойно.Прикріплений файл proba_pera.JPG

Думаю, що буде цікаво.
а от коли друкуєш на клавіатурі то що?
я коли друкую відчуваю себе амбідекстром, бо всі слова пишу обома руками, і буває так, початок одного слова лівою, а продовження правою, і навпаки, і ще, коли хожу вночі в туалет мені не потрібно світла, в мене підсвічує аура, і точність апсолютно велика
  • 0

#259 пастух

Старійшина

• Користувачі
  • 1975 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 20:56

Перегляд дописуKatod (2.05.2010 21:53) писав:

це так сміливо, заявити публічно що непотребуєте публічності, браво і біс, ще раз прошу заявити про це<_<
Ще раз прошу прочитати, хто не потребує публічності...
  • 1

#260 Katod

вєтєран

• Користувачі
  • 3642 повідомлень

Відправлено 02.05.2010 – 21:04

Перегляд дописуПастух (2.05.2010 21:56) писав:

Ще раз прошу прочитати, хто не потребує публічності...
я прочитав, але булоб смішно, якби вони публічно про це заявили

згадав от таку штуку, яка підтвердить що я дитина Індіго, коли я був малий я спостерігав ефект кірліана на тараканах і осах, якраз тоді зробив високоволтний трансовматор, і генерував високу напругу, і вони в мене так гарно світили, огого
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних