Перейти до вмісту

Діти індиго.Чи є вони серед нас?

Повідомлень в темі: 392

#161 Invictus

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 320 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:зиготи

Відправлено 19.12.2008 – 22:48

Індиганство - ще один способ заробити грошей, як це не банально звучить. У дечому повторю думку Світлоносного, сказавши що "індиго" - лише інша назва паранормальним можливостям, телекінезові тощо. А так як назва ця яскрава і водночас проста, то на ній тільки так можна заробляти грошей і дурити дітей-підлітків-студентів, що вірять у будь-яке сміття на власному шляху.
  • 0

#162 hike

Частий гість

• Користувачі
  • PipPipPip
  • 34 повідомлень
  • Місто:Звідки не вертаються...

Відправлено 19.12.2008 – 22:51

мало хто взагалы знаэ про таке явище як "Індіго"... а з тих хто знає тільки процентів десять в це вірять.
Можливо проблема в тому, що люди вважають цих дітей "НЕ ТАКИМИ ЯК ТРЕБА" хоча самі вже не знають що тепер означає це саме "нормально". Це просто діти які не слідкують правилам та традиційним нормам; не признають авторитетів, категорично не приймають нічого що в будь-якій мірі противоречить їх розумінню... :)
писати можна на кілька сторінок, та навіщо? матеріалів в інеті вистачає: як кажуть, хто шукає - той знаходить :)

...доречі, в однойменому фільмі російського виробництва вони чомусь показані як супергерої в кращих традиціях голівуду. Напевно режисер - фанат фільму "Люди-Х" :happy1:
  • 0

#163 Take-Mau

Постійний житель

• Користувачі
  • PipPipPipPipPip
  • 129 повідомлень

Відправлено 29.12.2008 – 17:44

Перегляд дописуЙа_ЯбЛуЧкО_XD (19.12.2008 22:10) писав:

у мене подруга індиго. Вона абсолютно звичайна людина на перший погляд, але про мене знає такі речі, які не знаю я. і все, що вона знає - збувається з 100% точністю( перевірено)І цей стьоб про індиго - це все кажете лиш ви, прості люди, яким цього не зрозуміти...
А у мене друг ґламурний, він самий ґламурний, він знає, що попса, а що ні, й завжди про це говорить!
Та-Ту і Рукі Ввєрх - це попса! А ДжіДей Алігатор і Тієсто - форева!
Але вам сірим і негламурним його не понять!

Перегляд дописуhike (19.12.2008 22:51) писав:

мало хто взагалы знаэ про таке явище як "Індіго"... а з тих хто знає тільки процентів десять в це вірять.
Можливо проблема в тому, що люди вважають цих дітей "НЕ ТАКИМИ ЯК ТРЕБА" хоча самі вже не знають що тепер означає це саме "нормально". Це просто діти які не слідкують правилам та традиційним нормам; не признають авторитетів, категорично не приймають нічого що в будь-якій мірі противоречить їх розумінню... <_<
писати можна на кілька сторінок, та навіщо? матеріалів в інеті вистачає: як кажуть, хто шукає - той знаходить :rolleyes:
Напевно, вам треба скористатися власною порадою і подивитися в інтернеті що таке індиго. Щоб знати що це і не писати вигадок. :happy1:
  • 0

#164 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 1577 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:Кременчук

Відправлено 04.01.2009 – 21:44

Прикольний тест на тему...
  • 0

#165 Сварус

Старійшина

• Користувачі
  • 3815 повідомлень
  • Місто:Вінниця

Відправлено 04.01.2009 – 21:54

Перегляд дописуbulbashka_aero (4.01.2009 22:44) писав:

Не люблю такого:

Цитата

2. Ответьте на вопросы, введите, имя, дату рождения и email.
потім від спаму не відректись )
  • 0

#166 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 08.01.2009 – 22:46

Щось закинув я цю Теревенську тему. Бо трохи заглибившись в суть питання таки побачив певну некоректність своїх дописів на початку теми. От хоча б інтерв`ю в першому дописі виявилось вигадкою. Людина вирішила пожартувати чи щось таке. І що найсумніше, інколи неправдива інформація попадає не просто в журналістські статті, а і в книги. Все заради грошей. А потім відбувається наступне(чому я став сам свідком):

Індиго набуває статусу молодіжної субкультури. Ну, не всі хочуть ставати емо чи готами.

Діти читають літературу і намагаються знайти в собі риси характеру, поведінки і т.д. описану в книжках як ознаки індиго. Якщо певних рис не вистачає, вони їх в собі починають виховувати аби на 100% відповідати опису. І це не так важко, я думаю більшість сучасних дітей може втиснутись в параметри, описані в книжках. Не стоїть питання і за так званими паранормальними здібностями, трохи не звичний сон і його вже пояснюють "астралом" , трохи щось в ночі примерещилось і т.д. Та й взагалі діти більш чутливі до невидимого світу ніж дорослі, будь - які діти. Всі вони розказують, що бачать то ангелів, то чудовиськ, то невидимих друзів і т.д.

Тож повіривши в те, що вони індиго шукають собі подібних. І створюється взаємо підтвердження, кругова порука. Тепер вже можна всюди кричати про свій статус.

В той час як в середовищі адекватних дітей питання про індиго не стоїть. Хтось про цей термін просто не чув, хтось розуміє абсурдність теперішнього положення справ. Вони просто обдаровані, вони занють хто вони і яким шляхом досягнути мети, просто роблять свою справу не переймаючись діагнозом "Індиго".

Адже, по суті до цих пір чіткого визначення немає що таке індиго. Скільки авторів стільки думок. Скажімо, такий параметр як наявність аури синього кольору. Офіційна наука існування аури взагалі не визнає, так були якісь досліди з камерою Керліан, але по суті те що вона показує не є аурою. Серед тих ясновидців, які мають змогу бачити ауру думки теж розходяться, бо кожен може бачити по своєму. І взагалі вперше термін ввела Ненсі Ен Теп, яка не була ясновидецею. В неї просто характер людини асоціювався з певним кольором. То раз вона була перша, то тільки вона й має право визначати хто є індиго, хто ні. І на основі прочитаної книги стверджувати про свою індижність немає сенсу, тільки довідка від Несі Ен Теп :gryzin:
  • 0

#167 indigo_tut

Ледар

• Користувачі
  • PipPip
  • 19 повідомлень

Відправлено 02.02.2009 – 12:25

Індіго - це ярлик, людям зручно давати ярлики для індитифікації (а особливо не таким як вони!). Цей ажіотаж лише шкодить їм. З'являється
маса підлітків які хочуть бути не такими як всі (особливими, значущими і тд.) - це вже переросло в масовий психоз. Мало того з'явилися чимало
божевільних які самі собі внушили свою принадлежність і давай сипати пророцтвами. Все це дискридитує справжніх "індіго"!!!
  • 0

#168 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 03.02.2009 – 22:31

Перегляд дописуindigo_tut (2.02.2009 12:25) писав:

Індіго - це ярлик, людям зручно давати ярлики для індитифікації (а особливо не таким як вони!). Цей ажіотаж лише шкодить їм. З'являється
маса підлітків які хочуть бути не такими як всі (особливими, значущими і тд.) - це вже переросло в масовий психоз. Мало того з'явилися чимало
божевільних які самі собі внушили свою принадлежність і давай сипати пророцтвами. Все це дискридитує справжніх "індіго"!!!
Згоден. Тільки в нас суспільство таке, що дискредитує, перекручує і вивертає дуже багато понять. Але нічого, істину не закопаєш. :rolleyes:
  • 0

#169 SancoVirus

Абориген

• Користувачі
  • PipPipPipPip
  • 108 повідомлень

Відправлено 03.06.2009 – 23:09

А я знаю одну таку ;) навіть двох...
  • 0

#170 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.06.2009 – 06:35

Флуд видалено
  • 0

#171 Панночка

Писар

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 472 повідомлень

Відправлено 05.06.2009 – 12:31

Діти індиго - це просто назва така, "модна". Все це пройде з часом. дійсно, це вже як субкультура
  • 0

#172 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 20.09.2009 – 21:20

Де часи, коли цих дітей лікували у психлікарнях струмом...)) Хворі діти, які не такі як всі і не можуть нормально соціалізовуватись. Хоч правильно казати не "діти індиго", а "хворі синдромом Аспергера", що є формою аутизму.
  • 0

#173 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 21:21

я індиго як вип'ю, чесно
  • 0

#174 Вареник

banned

• Користувачі
  • 3089 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 21:26

Перегляд дописуTeo (20.09.2009 22:21) писав:

я індиго як вип'ю, чесно
дивно, а я індиго тільки з бодуна, в мене тоді феноменальний слух
  • 0

#175 Teo

бовдур, булька, кулька, круть!

• Користувачі
  • 2841 повідомлень

Відправлено 20.09.2009 – 21:28

а я відчуваю феноменальну і непорушну силу в момент кондиції, точно як індиго
  • 0

#176 Вуйко Дмитро

Where is my ban?!

• Користувачі
  • 1736 повідомлень
  • Місто:Київ

Відправлено 21.09.2009 – 09:30

А я дитина ПіФ!
  • 0

#177 Огiрок

Генеральний писар

• Користувачі
  • 551 повідомлень

Відправлено 22.09.2009 – 12:36

Поясніть будьласка, про яку індігу йде річь?

Це шо, якийсь особливий голубий збочинець чи якась інша індіга? :)

Повідомлення відредагував Огiрок: 22.09.2009 – 12:38

• 0

#178 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 22.09.2009 – 13:25

Перегляд дописуTeo (20.09.2009 22:21) писав:

я індиго як вип'ю, чесно

синій і індиго, то зовсім різні речі. не плутай
  • 0

#179 Немі

т-зло, т-дурепа, т-невдаха, т-піся, т-ононіміст. я звьозда.

• Користувачі
  • 2566 повідомлень
  • Місто:Олімп

Відправлено 22.09.2009 – 13:44

Перегляд дописуFT232BM (20.09.2009 21:20) писав:

Де часи, коли цих дітей лікували у психлікарнях струмом...)) Хворі діти, які не такі як всі і не можуть нормально соціалізовуватись. Хоч правильно казати не "діти індиго", а "хворі синдромом Аспергера", що є формою аутизму.
Лікувати струмом... геніально... а вкладати до печі на 10 "Радуйся, Маріє" (як одиниця часу) не думав? Це такий середньовічний метод лікування. схожий на Твій струм :)
А щодо дітей індиго - брєд...
  • 0

#180 FT232BM

私は人々嫌い

• Користувачі
  • 3435 повідомлень
  • Місто:Київ-&gt;НТУУ &quot;КПІ&quot;

Відправлено 22.09.2009 – 16:57

Перегляд дописуNеmesis (22.09.2009 14:44) писав:

Лікувати струмом... геніально... а вкладати до печі на 10 "Радуйся, Маріє" (як одиниця часу) не думав? Це такий середньовічний метод лікування. схожий на Твій струм :)
А щодо дітей індиго - брєд...
Струм більш ідейно :)
Прикріплений файл  attach.asp.jpg   61.24К   3 Кількість завантажень:

По справжньому шкода батьків, які думають, що їх дитина особлива, а не як інше бидло. Не те що всі мають бути однаковими(це не погано але і не можливо), просто всі випадки мають сприйматись адекватно, а не перезбудженою уявою.

Ось подивіться на цих людей:
Зображення
Вони бачать тут Діву-Марію.
Правильний вчинок— усунути недолік, а не цілувати стіну.
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних