Перейти до вмісту

Діти індиго.Чи є вони серед нас?

Повідомлень в темі: 392

#101 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 8134 повідомлень
  • Стать:Жінка
  • Місто:скіфські вали

Відправлено 04.12.2007 – 17:38

Перегляд дописуbulbashka_aero (4.12.2007 11:17) писав:

Всі ми такі. Просто різною мірою. Всі ми іноді відчуваємо і іноді хочемо. Якщо нам легше від того, що ми себе якимось окремим терміном називатимемо... а що робити, якщо нам хочеться вирізнятися з мас?...

Насправді це доволі примітивна теорія.
В будь-яку епоху існували люди "не як всі". Які розуміли і бачили те, що більшість людей зрозуміє значно пізніше. Першопроходці. Їм в усі віки жилося важко, бо вони були одинокі серед сірої маси. Їх не розуміли. І їм здавалося, що вони не звідси. Що не можуть мати нічого спільного з цими...
То що ж - всі вони були індиго?

Ніхто не порятує нас, крім нас сами. Навіть не сподівайтеся.

Справа не лише в бажанні виокремлюватися із загальної маси людства. Навпаки. Майже до двадцяти років я намагалась злитися з натовпом: одягатися як усі, думати, поступати і навіть відчувати. Однак, коли я почала нарешті усвідомлювати, що умію відчувати людей (правда аури я не бачу) - їх думки, вчинки, минуле та майбутнє,- лікувати людей, бачити якісь події, що мають статися, я спочатку злякалась. Мені і зараз страшно іноді буває. Та що робити з тим усім я не знаю...
  • 0

#102 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 615 повідомлень
  • Стать:Чоловік
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 04.12.2007 – 17:49

Перегляд дописуArchon-ua (4.12.2007 17:24) писав:

:yes: Я вже це десь читав... Десь вже бачив... Дежавю блін... :cool2: Ти часом на їхньому форумі не тусуєшся ? :cool2:
я писав шось подібне тут, а шо? у них є форум?
  • 0

#103 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень
  • Місто:Земля і біля неї...

Відправлено 04.12.2007 – 17:56

Цитата

Та що робити з тим усім я не знаю...
Користуйся і розвивай... :cool2:

Цитата

я писав шось подібне тут, а шо? у них є форум?
так в тому то і діло що читав я це не тут... 100% шо не тут...
  • 0

#104 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 05.12.2007 – 12:39

Перегляд дописуОлеська (4.12.2007 18:38) писав:

Справа не лише в бажанні виокремлюватися із загальної маси людства. Навпаки. Майже до двадцяти років я намагалась злитися з натовпом: одягатися як усі, думати, поступати і навіть відчувати. Однак, коли я почала нарешті усвідомлювати, що умію відчувати людей (правда аури я не бачу) - їх думки, вчинки, минуле та майбутнє,- лікувати людей, бачити якісь події, що мають статися, я спочатку злякалась. Мені і зараз страшно іноді буває. Та що робити з тим усім я не знаю...
:cool2: гми... ну якщо це вважати ознакою "індиговості"... бачити людей "наскрізь", знати, що має відбутися, бачити і чути те, чого не бачать інші... Це було б занадто просто, якби всі свої незвичайні можливості ми б могли пояснити аурою іншого кольору.
І не говори, що справа не в бажанні виокремлюватися. Хіба ти не маєш відчуття, що ти не як всі? це саме воно - бажання виправдатися перед собою = я не як всі.

А боятися цього вже точно не варто. По-перше - який сенс від страху. А по-друге, ну не боїшся ж ти, що запахи відчуваєш?! Нічого не поробиш = тінь у кутку - це не просто тінь.
  • 0

#105 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 23:16

Перегляд дописуbulbashka_aero (5.12.2007 12:39) писав:

:cool2: гми... ну якщо це вважати ознакою "індиговості"... бачити людей "наскрізь", знати, що має відбутися, бачити і чути те, чого не бачать інші... Це було б занадто просто, якби всі свої незвичайні можливості ми б могли пояснити аурою іншого кольору.
І не говори, що справа не в бажанні виокремлюватися. Хіба ти не маєш відчуття, що ти не як всі? це саме воно - бажання виправдатися перед собою = я не як всі.

А боятися цього вже точно не варто. По-перше - який сенс від страху. А по-друге, ну не боїшся ж ти, що запахи відчуваєш?! Нічого не поробиш = тінь у кутку - це не просто тінь.

Цікаво... Тоді конкретніше: Їду з роботи. Підсвідомо (пояснити того не можу) бачу, як людину з моєї роботи збиває машина. В той же день збиває мого знайомого. Далі. Якийсь момент бачу величезну пожежу в якомусь закритому просторі. Дуже неприємне відчуття. Наступного дня по телевізору чую про вибух на шахті Засядька. Та навіть нині взяти. Приймаю ящик (працюю зав.складом) і бачу, як падає один за одним величезні кіпи ящика. Кажу своїм - вони мене мало не вбили (мої підлеглі та помічники вважають, що то я маю такий поганий язик). Якийсь момент чуємо: в одному боці гуркіт - впало кілька кіп ящика. Лише розгребли, в іншому те ж саме.
То лише три приклади. А таке у мене майже на кожному кроці. От лише намагаюсь не думати, забути і не перейматись, бо ще дах поїде.
  • 0

#106 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень
  • Місто:Полтава

Відправлено 05.12.2007 – 23:35

Перегляд дописуОлеська (5.12.2007 23:16) писав:

Цікаво... Тоді конкретніше: Їду з роботи. Підсвідомо (пояснити того не можу) бачу, як людину з моєї роботи збиває машина. В той же день збиває мого знайомого. Далі. Якийсь момент бачу величезну пожежу в якомусь закритому просторі. Дуже неприємне відчуття. Наступного дня по телевізору чую про вибух на шахті Засядька. Та навіть нині взяти. Приймаю ящик (працюю зав.складом) і бачу, як падає один за одним величезні кіпи ящика. Кажу своїм - вони мене мало не вбили (мої підлеглі та помічники вважають, що то я маю такий поганий язик). Якийсь момент чуємо: в одному боці гуркіт - впало кілька кіп ящика. Лише розгребли, в іншому те ж саме.
То лише три приклади. А таке у мене майже на кожному кроці. От лише намагаюсь не думати, забути і не перейматись, бо ще дах поїде.

Цікаво. А були такі випадки коли твоє вміння передбачати майбутнє стало у пригоді? Тобто дозволило уникнути неприємностей?
У мене таке буває зрідка, але через сни, але все одно відвернути неможу, хіба морально до поганого готуюсь :cool2: ...
  • 0

#107 Олеська

вовчиця-чарівниця

• Користувачі
  • 8134 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 23:39

Перегляд дописуRomun (5.12.2007 23:35) писав:

Цікаво. А були такі випадки коли твоє вміння передбачати майбутнє стало у пригоді? Тобто дозволило уникнути неприємностей?
У мене таке буває зрідка, але через сни, але все одно відвернути неможу, хіба морально до поганого готуюсь :cool2: ...
Отож і в мене те саме... А відвернути не можу, бо бачу в загальному - що то станеться. Хоча щодо ящика - то я знала, але людям все одно треба придумувати якусь роботу... :cool2:
  • 0

#108 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 05.12.2007 – 23:40

Ще питання до Олеськи.. Яким чином лікуєш? Якщо що в приват :cool2:
  • 0

#109 4esterfielter

вже не чайнік - самоваррр

• Користувачі
  • 615 повідомлень
  • Місто:Рівне - Київ - Рівне - Київ (туди-сюди їжджу:)

Відправлено 06.12.2007 – 00:42

Цим можна керувати. я ще не знаю - як. в мене просто дещо інші вміння, Олесько. я передбачив 11 вересня 2001 року і шо з того? видно, ми не з цього світу, але мусимо вчитися, бо "лікуватися" - означає зрадити себе, ІМНО.
  • 0

#110 bulbashka_aero

Вівця-перевертень

• Користувачі
  • 1577 повідомлень
  • Місто:Кременчук

Відправлено 06.12.2007 – 09:07

Перегляд дописуОлеська (6.12.2007 00:16) писав:

У мене трішки інакше - просто маю відчуття, що от саме цього робити не тре’. На щастя, до мого "нє" зазвичай дослухаються...
:8: а от погоду в своєму місті я добре передбачаю :)
  • 0

#111 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 16:23

Перегляд допису4esterfielter (6.12.2007 00:42) писав:

Цим можна керувати. я ще не знаю - як. в мене просто дещо інші вміння, Олесько. я передбачив 11 вересня 2001 року і шо з того? видно, ми не з цього світу, але мусимо вчитися, бо "лікуватися" - означає зрадити себе, ІМНО.

Всі з одного світу, просто хтось розвиненіший, хтось ще не наздогнав, але всі там будемо :) ...
Ви про "лікуватися"у психіатрів чи що? :8: , звичайно краще туди не ходити і не розказувати що я вмію пердбачати майбутнє і т.д. :wacko:
Я під лікуванням мав на увазі конкретну здатність однієї людини лікувати іншу, ну, типу, знімати біль, запалення, підвищувати та активізовувати життєві сили іншої людини і т.д.

Повідомлення відредагував Romun: 06.12.2007 – 16:26

• 0

#112 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 16:34

Десь разів десять у снах передбачав своє майбутнє та моїх друзів.І шор ви хочете сказати шо я буду індигою??? :8: Я вже писав тут шо знав одного індига так про нього в мене враження негативне, ну незнаю як всі індиги так шо несприйміть за образу.
  • 0

#113 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 16:46

Та шо ви вцепились... індіго... не індіго...
он... в америці це взагалі параною нагадує... індиго це круто, модно...
школи відкривають... курси "як стати індиго"... :8:

Та й взагалі якщо вже класифікувати то є не тільки індиго... Кожне покоління має свої особливості...

Неварто зациклюватись на комусь... маєте якісь здібності ?... чудово... тихенько собі розвивайтесь...
Прийде час і ви себе покажете...
  • 0

#114 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 17:00

Перегляд дописуArchon-ua (6.12.2007 16:46) писав:

Та шо ви вцепились... індіго... не індіго...
он... в америці це взагалі параною нагадує... індиго це круто, модно...
школи відкривають... курси "як стати індиго"... :8:

Та й взагалі якщо вже класифікувати то є не тільки індиго... Кожне покоління має свої особливості...

Неварто зациклюватись на комусь... маєте якісь здібності ?... чудово... тихенько собі розвивайтесь...
Прийде час і ви себе покажете...
Цілком згоден нашо хвастатись(ось чому в мене погане ставлення до них) краще створити якийсь гурток і не хай всі індиги там збираються. Нехай розказують хто шо вміє.

P.S. Це не реклама чи заклик а просто пропозиція.

P.P.S. Дар передбачення не ознака індиг.
  • 0

#115 Archon-ua

Літають тут всякі...

• Користувачі
  • 998 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 17:13

"гурток" є... але зараз він відключений в дауні... :8:

пс. це не реклама ))
  • 0

#116 Ласочка:)

Сова всія Теревень

• Користувачі
  • 1002 повідомлень
  • Місто:Славне місто Утопія

Відправлено 06.12.2007 – 17:24

Перегляд дописуШkідниk (6.12.2007 17:00) писав:

Цілком згоден нашо хвастатись(ось чому в мене погане ставлення до них)

Розумієш, хвастання і обєктивне розуміння свого місця, свого призначення, своїх можливостей, то трохи різні речі:8:))))
  • 0

#117 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 06.12.2007 – 17:29

Перегляд дописуЛасочка:) (6.12.2007 17:24) писав:

Розумієш, хвастання і обєктивне розуміння свого місця, свого призначення, своїх можливостей, то трохи різні речі:8:))))
Той що я знав сильно хвастався я це можу відрізнити від ,,обєктивне розуміння свого місця, свого призначення, своїх можливостей,,
  • 0

#118 Eqilibrium

Профі

• Користувачі
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 336 повідомлень
  • Місто:Сарни - Львів - Wadowice - ...

Відправлено 13.12.2007 – 15:31

we odna sekta, jaka ne prunese ni4ogo novogo..... Podaryje iliyzijy...... ;)
  • 0

#119 Romun

Генеральний писар

• Користувачі
  • 573 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 15:41

Перегляд дописуEqilibrium (13.12.2007 15:31) писав:

we odna sekta, jaka ne prunese ni4ogo novogo..... Podaryje iliyzijy...... ;)
Чому це явище ти називаєш сектою?

Є певна частка людей яка бачить, що вже переросла основну частину суспільства і бачить що має потенціал до привнесення змін. Вже потроху вони свій потенціал реалізвують і багато з них навіть не чули нічого про індиго.
  • 0

#120 Idearter

Генеральний писар

• Користувачі
  • 673 повідомлень

Відправлено 13.12.2007 – 18:33

То не секта томушо вони не проповідують а просто багато думають
  • 0

Кількість користувачів, що читають цю тему: 1

0 користувачів, 1 гостей, 0 анонімних